|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 12:09:06   
Kepica83
hmm kako se da rešit? saj se ne reši to takoj. Pogovorila sma se zakaj je do tega prišlo, in kaj bova ukrenla glede tega da laži več nebodo potrebne. Jaz sem bom potrudla da mu bom zaupala , on pa se bo trudil da bo si pridobil zaupanje nazaj. Prav tako se boma o problemih pogovarjala sproti. Saj manjše težave vedno tako rešujema a ko pa je sedaj prišlo do malo večje p***** pa je moj popolnoma zablokiral. In ni beede izustil.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 12:10:10   
NevenkaP
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

vandame: ko je dobil zadenj sms od bivše je pisalo. Hej kako si kaj? si v službi? prideš na msn? Jaz sem bila zraven njega v postelji in ni mogel na skrivaj prebrat. In je tel tako obrnil da sma oba brala. In je bil pošiljatelj Služba. Zato vem. Drgač  nebi vedla.


Si že razmišljala o tem, da rabiš strokovno pomoč?

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 12:11:09   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: NevenkaP

IZVIRNO SPOROČILO: miniko

vandame: ko je dobil zadenj sms od bivše je pisalo. Hej kako si kaj? si v službi? prideš na msn? Jaz sem bila zraven njega v postelji in ni mogel na skrivaj prebrat. In je tel tako obrnil da sma oba brala. In je bil pošiljatelj Služba. Zato vem. Drgač  nebi vedla.


Si že razmišljala o tem, da rabiš strokovno pomoč?


Jaz ne pa ti??user posted image

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 12:11:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

IZVIRNO SPOROČILO: miniko

mislim pa da ni nič takega če daš tipa za par dni na hladno. Ene se derete nanj, pa verjetno kozarce vanj mečeta jaz pa nama rajši dam dva ali tri dni svobode in časa zase da v miru razmislima o vsem.


Ne, v partnerstvu se ne daješ na hladno. Mogoče razmisliš eden o drugem, ampak v vsakem priemru se vsedeš in pomeniš o problemih. Ter poslušaš partnerja in on posluša tebe. Ter na koncu vidiš, da ni vse črno-belo, ampak je (po mojih izkušnjah še vedno do sedaj) tako, da vsak nekaj prispeva h nastanku problema. In ga rešiš - tako, da se ne pojavlja več. Pri tebi pa se zgodba ponavlja in ponavlja in ponavlja,.... ker ti njega daš na hladno, on se mora klečeplazit, potem ga vzameš nazaj in mu daš nek pogoj - v tem primeru, naj se ne laže več. OK, se ne bo več lagal oziroma bo oblj previden, da ga pri laži ne boš več zalotila. Kaj pa si ti naredila, da se on ne bi več lagal? A si z njegove strani sprejela kakšno kritiko?

Ma, mi na kraj pameti ne pade, da bi mojega dala na ignore. Saj sva vendar par, najina naloga je, da iščeva srednjo pot, ne da greva vsak po svoje in dokazujeva vsak svoj prav. Pa četudi je vmes kakšno vpitje, kozarci še niso leteli. Bom sprobala, ko si bom zaželela nove user posted image user posted image user posted image .


se čist strinjam z ankico. v vsaki zvezi so vzponi in padci sam se je treba o tem pogovort pa to rešit.

sej ne rečem da je pr nama vse idealno, da se nikol ne "spičiva" sam se o tem pogovoriva in rešiva problem sproti, da ni starih zamer, ker če si tiho pa se ti počas preveč nabere. da bi mu pa postavlala neke pogoje če boš naredil to al ono bo pa tko to mi pa niti na misel ne pride.  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 12:14:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

vandame tud jaz nikoli ne brskam po njegovem telefonu, a je to kej čudnega? ve use brskate, al kako? sem pa ljubosumna...


jz mu do sedaj niti enkrat nisem pogledala v telefon, da bi mu ga vzela pa šla brat njegova sms sporočila, ker si ne skrivava on če kej dobi pokaže sam od sebe jz pa tud njemu tko da s tem nimam problemov.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 12:19:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

hmm kako se da rešit? saj se ne reši to takoj. Pogovorila sma se zakaj je do tega prišlo, in kaj bova ukrenla glede tega da laži več nebodo potrebne. Jaz sem bom potrudla da mu bom zaupala , on pa se bo trudil da bo si pridobil zaupanje nazaj. Prav tako se boma o problemih pogovarjala sproti. Saj manjše težave vedno tako rešujema a ko pa je sedaj prišlo do malo večje p***** pa je moj popolnoma zablokiral. In ni beede izustil.


Lubica to da se s bivšo pogovarja pa res ni večja ****rija. Veš kaj vse še pride v vezah z leti.....
Kaj bosta pa takrat?

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 12:21:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: miniko

hmm kako se da rešit? saj se ne reši to takoj. Pogovorila sma se zakaj je do tega prišlo, in kaj bova ukrenla glede tega da laži več nebodo potrebne. Jaz sem bom potrudla da mu bom zaupala , on pa se bo trudil da bo si pridobil zaupanje nazaj. Prav tako se boma o problemih pogovarjala sproti. Saj manjše težave vedno tako rešujema a ko pa je sedaj prišlo do malo večje p***** pa je moj popolnoma zablokiral. In ni beede izustil.


Lubica to da se s bivšo pogovarja pa res ni večja ****rija. Veš kaj vse še pride v vezah z leti.....
Kaj bosta pa takrat?
Takrat bo šel pa na severni tečaj.user posted image user posted image Se hladit.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 12:21:51   
Kepica83
vidiš spet ne zastopiš. Gre se za laži kar zame je večja p***** za bivšo se pa res ne sekiram. Ko bo prišlo do večjih problemov pa jih boma reševala tako kot se bo nama zdelo prav.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 12:22:39   
Kepica83
kind lady: full si smešna. Ha ha ha user posted image user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 12:23:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

kind lady: full si smešna. Ha ha ha user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image  Saj vem.user posted image

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 12:33:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

vidiš spet ne zastopiš. Gre se za laži kar zame je večja p***** za bivšo se pa res ne sekiram. Ko bo prišlo do večjih problemov pa jih boma reševala tako kot se bo nama zdelo prav.


Veš kaj je tvoj največji problem?
Sicer ni moja stvar sam ti bom vseeno napisala.
Nimaš sebe popucane.
Rabiš mnenje drugih.
Nimaš kriterijev pri katerih bi vztrajala.
Nimaš razpucanih svojih pričakovanj.
Ne poznaš se dovolj v glavnem.

In kako bosta vidva kaj reševala če se prvo kot prvo sploh ne poznata in ne vesta kaj en in kaj drug pričakuje od veze, če si ne zaupata, se nista zmožna ne pogovort ne tolk skregat da dala vse ven iz sebe, in še enkrat....če si ne zaupata.

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 14:26:53   
Lalica1
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: Lalica1
Sicer pa poznam tudi takšne pare, ki so bili idealni in se nikoli niso skregali,... So pa sedaj ločeni.
Tako da...

user posted image  no o tem govorim user posted image


Kako pa veš da so bli idealni.
Pa tud idealno zna ratat neidealno.
Sam zrele osebe gredo takrat narazen. Nezrele pa rinejo z glavo skoz zid, opravičujejo laži ipd. z tem da taki pač so, delajo otroke kar tko....
Za moje pojme je boljš otroku ločenih staršev k se zastopjo, k pa poročenih k lažejo, si ne zaupajo, se ne pogovarjajo o problemih, jih pometajo pod preprogo, imajo tihe dneve.....

Pa btw....kako se lahko en tak problem nezaupanja in laži reši v dveh dneh pa mi res ni jasnouser posted image



Haloooo?
Ta ideal se kaže samo navzven! To sem mislila povedati. Tega ideala ni in vsi se kdaj skregamo pa čeprav se ljubimo. To je normalno. Sigurno pa ne letimo vsak v svojo stran in narazen ob prvem prepirčku. Vse se da rešit, imamo pa vsak svoj način.
In potem nikomur ni jasno kako sta lahko šla dva, ki se nikoli niti grdo nista pogledala, ali pa rekla kaj drug proti drugemu,... narazen. Fasada, fasada. Midva se mirno skregava tudi pred drugimi, ker pač taka sva. No, do določene mere. Ostalo pa rešujeva doma user posted image

Je pa res bolje otroku ločenih staršev, ki živi mirno življenje, kot drugemu, ki je cele dneve v prepirih in kričanju.

Problem nezaupanja se ne da rešiti v kratkem času. To je kot zidanje hiše: opeka na opeko!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: To je vajin problem
7.1.2009 16:57:15   
Akil
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: miniko

vidiš spet ne zastopiš. Gre se za laži kar zame je večja p***** za bivšo se pa res ne sekiram. Ko bo prišlo do večjih problemov pa jih boma reševala tako kot se bo nama zdelo prav.


Veš kaj je tvoj največji problem?
Sicer ni moja stvar sam ti bom vseeno napisala.
Nimaš sebe popucane.
Rabiš mnenje drugih.
Nimaš kriterijev pri katerih bi vztrajala.
Nimaš razpucanih svojih pričakovanj.
Ne poznaš se dovolj v glavnem.


In kako bosta vidva kaj reševala če se prvo kot prvo sploh ne poznata in ne vesta kaj en in kaj drug pričakuje od veze, če si ne zaupata, se nista zmožna ne pogovort ne tolk skregat da dala vse ven iz sebe, in še enkrat....če si ne zaupata.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jst sem še vedno pri tistem, da delata doječka!!!!  Ne morem razumet!  Če se zdej tolk kregata, da ga je treba ven iz stanovanja metat, kaj bo šele potem, ko pride otrok???  Ker dojenčka ne moreš postavit na hladno, ne moreš ga vrnit, ko se ga naveličaš in poleg vse sladkosti prinese s seboj en kup problemov.
Marsikateri par, ki pred otrokom ni imel problemov se je po tem začel kregat, pa so šli narazen.....  Kaj bo šele z vama???
In pa ja, vsak par se skrega. To je logično, saj smo vsi krvavi pod kožo in nimamo vedno istih mnenj.  Ampak pri nama še nikoli ni prišlo da bi kaj vrgla v njega (čeprav se očitno splača, če rabiš nove kozarce user posted image ), še nikoli ga nisem vrgla ven, ali pa mu rekla, da greva narazen.... Pride do nesporazumov, vendar je prednost ljudi v tem, da znamo komunicirat. Pogovoriti se, ne pa pop*****!


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: To je vajin problem
8.1.2009 16:50:21   
annya
Netlog???LOOOOL...kolko si stara 12 let???

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: To je vajin problem
8.1.2009 19:31:47   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: annya

Netlog???LOOOOL...kolko si stara 12 let???


12,5user posted image

(odgovor članu annya)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: To je vajin problem
8.1.2009 21:49:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: miniko

hmm kako se da rešit? saj se ne reši to takoj. Pogovorila sma se zakaj je do tega prišlo, in kaj bova ukrenla glede tega da laži več nebodo potrebne. Jaz sem bom potrudla da mu bom zaupala , on pa se bo trudil da bo si pridobil zaupanje nazaj. Prav tako se boma o problemih pogovarjala sproti. Saj manjše težave vedno tako rešujema a ko pa je sedaj prišlo do malo večje p***** pa je moj popolnoma zablokiral. In ni beede izustil.


Lubica to da se s bivšo pogovarja pa res ni večja ****rija. Veš kaj vse še pride v vezah z leti.....
Kaj bosta pa takrat?
Takrat bo šel pa na severni tečaj.user posted image user posted image Se hladit.user posted image


user posted image user posted image

Dokler so zimske barve na RR, lahko prijadra tudi sem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: To je vajin problem
9.1.2009 12:56:05   
angel_rebelde
IZVIRNO SPOROČILO: annya

Netlog???LOOOOL...kolko si stara 12 let???


Koliko si pa ti, da pišeš LOOOOL.. Ta beseda sploh nima pomena, napiše se LOL!... user posted image


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu annya)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: To je vajin problem
9.1.2009 21:41:14   
Anonimen
1.imaš preveč časa
2.marsikej nimaš poštimanega v glavi
3.bognedaj,da se odločita za otroka

(odgovor članu angel_rebelde)
  Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: To je vajin problem
9.1.2009 22:28:19   
benika
1.imaš preveč časa
2.marsikej nimaš poštimanega v glavi
3.bognedaj,da se odločita za otroka


Pri tem pa lahko samo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Še posebej pri zadnji postavki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: To je vajin problem
10.1.2009 19:18:16   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: žanka

1.imaš preveč časa
2.marsikej nimaš poštimanega v glavi
3.bognedaj,da se odločita za otroka



1. preveč časa? Niti ne.
2. to kaj morem imet poštimano imam. hvala za skrb
3. oja pa se boma odločila za otroka, pa prav lušno mu bo pri namauser posted image . ne padam na tvoje provokacije.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: To je vajin problem
10.1.2009 21:59:23   
Anonimen
To,kar sem napisala ni nobena provokacija.Moje mnenje je,da v taki zvezi,kot jo imata vidva še ni čas za otroka.Zdi se mi,da bosta morala še marsikaj razčistit,ker take stvari,kot se gresta so na ravni 12 letnega otroka.
Za otroka se moraš pa odločit zavestno,ker konec koncev le ni igrača,ki se jo lahko v parih dneh naveličaš on odvržeš.Je nekaj več in je za celo življenje.
V prihodnosti ti pa vseeno želim veliko sreče in,da bi te kmalu srečala pamet,pa brez zamere,ni provokacija.user posted image

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: To je vajin problem
10.1.2009 22:03:33   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: miniko

IZVIRNO SPOROČILO: žanka

1.imaš preveč časa
2.marsikej nimaš poštimanega v glavi
3.bognedaj,da se odločita za otroka



1. preveč časa? Niti ne.
2. to kaj morem imet poštimano imam. hvala za skrb
3. oja pa se boma odločila za otroka, pa prav lušno mu bo pri namauser posted image . ne padam na tvoje provokacije.



Kam se pa tolk mudi z otrokom?
Mislm, men se vse bl zdi da so določene ženske(punčke) prou obsedene s tem da majo otroka in kao družinico....pa nima veze kdo jih napumpa...

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: To je vajin problem
10.1.2009 22:06:29   
Anonimen
Nekatere ženske mislijo,da bodo na sebe priklenle moškega,če bodo z njim zanosleuser posted image Men se zdi,da je taka zveza obsojena na propad.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: To je vajin problem
10.1.2009 22:13:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: žanka

Nekatere ženske mislijo,da bodo na sebe priklenle moškega,če bodo z njim zanosleuser posted image Men se zdi,da je taka zveza obsojena na propad.


Res je. In veliko jih poznam, pa kar še vedno upajo in upajo.user posted image Otroci pa trpijo. Vsakič bolj ko rastejo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: To je vajin problem
10.1.2009 22:19:25   
CHANDA
sam en kratek komentarček na tole temo..bogi otrok, k se rodi staršema, k si med seboj ne zaupata pa se dajeta na hladno!
bogi otrok!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?