|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: To je vajin problem
10.1.2009 22:34:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: CHANDA

sam en kratek komentarček na tole temo..bogi otrok, k se rodi staršema, k si med seboj ne zaupata pa se dajeta na hladno!
bogi otrok!user posted image



Res je. Pri eni moji kolegici (če ji lahko tako rečemuser posted image , ker ji že par let govorimo kaj sploh išče v tistem decu) daljinci letijo med glavo otroka in nje, mame.user posted image   Sam to ni še nič v primerjavi z ostalimi dogodki,user posted image

(odgovor članu CHANDA)
  Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: To je vajin problem
10.1.2009 22:59:35   
Anonimen
Sploh brezveze o tem še razdrabljat,ker več kot očitno je,da punca rabi malo življenskih napotkov.
Tako razmišljanje je totalno neresno in otročje.
Res,bogi otrok.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: To je vajin problem
11.1.2009 11:19:28   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: žanka

Sploh brezveze o tem še razdrabljat,ker več kot očitno je,da punca rabi malo življenskih napotkov.
Tako razmišljanje je totalno neresno in otročje.
Res,bogi otrok.


ja bogi otrok. Pa kaj sploh bluzite če ne poznate ne mene in ne mojega. Pa kdo vam daje pravico da sodite o nama ? pa kaj ve se nikoli ne spričkate? midva se tu pa tam ampak se pogovorima ampak zadnjič je bila pri meni kapa polna pa sem ga dala malo na hladno kar ne obžalujem. A ve boste pa me tu nardile kot najslabšega človeka ki bog ne daj da se mi rodi zlati otrok. Pa ve niste normalne. Res ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: To je vajin problem
11.1.2009 11:41:46   
Anonimen
Pa ve niste normalne. Res ne.


A me poznas user posted image .

Ja, obicajno sodimo kar po sebi...

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: To je vajin problem
11.1.2009 11:54:07   
angel_rebelde
Ej, Miniko.. take so.. najbolj popolne žene, mamice, snahe, .... da te glava boli... Imajo najbolj zveste partnerje, pridne otroke, najboljše tašče.... One so "najboljše"....

Ne obremnjuj se, ti veš kako je na stvari, in ne oni...


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: To je vajin problem
11.1.2009 14:16:17   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: angel_rebelde

Ej, Miniko.. take so.. najbolj popolne žene, mamice, snahe, .... da te glava boli... Imajo najbolj zveste partnerje, pridne otroke, najboljše tašče.... One so "najboljše"....

Ne obremnjuj se, ti veš kako je na stvari, in ne oni...



res je. Ob vseh teh popolnih ženskah tu gor se počutim kot nevem kaj ker sem svojega za dva dni dala na hladno. vsaka čast da jim uspe biti tak popolne. Saj imaš prav. Jaz vem kak je. Ampak vseeno ni lepo slišat besede bogi otrok, kot da bi se mu nevem kak slabo godilo pri nama.

Hvala rebeldeuser posted image

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: To je vajin problem
11.1.2009 14:51:00   
Anonimen
Normalno,da se midva tud spričkama,normalno,da naju otrok kdaj ne uboga,,,,Razlika pa je v tem,da človek potem te stvari ne obeša na veliki zvon.
Ti pa najprej jamraš,da je joj,čez neki časa pa že sanjaš o otroku.Nezrelo.
Ne,res te ne poznam,ampak glede na tvoje blebetanje o tvojih težavah sem si pa ustvarila neko podobo.Žal.user posted image

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: To je vajin problem
11.1.2009 15:00:09   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: žanka

Normalno,da se midva tud spričkama,normalno,da naju otrok kdaj ne uboga,,,,Razlika pa je v tem,da človek potem te stvari ne obeša na veliki zvon.
Ti pa najprej jamraš,da je joj,čez neki časa pa že sanjaš o otroku.Nezrelo.
Ne,res te ne poznam,ampak glede na tvoje blebetanje o tvojih težavah sem si pa ustvarila neko podobo.Žal.user posted image



joj ženska ljuba. Pa kaj je s tabo? Na RR sem prišla po kakšno drugo nevtralno mnenje. Tako kot marsikatera tu na RR naredi. Ampak ve ste značilne da vse popljuvate, poblatite in se norčujete iz žensk ki zastavijo kakšno vprašanje. Za vas so ta vprašanja mogoče glupa za avtorico teme pa stvar ni mala malica in se zateče sem po kakšen nasvet in toplo besedo. Ampak ve seveda tega ne zastopite. Vsako stvar obrnete sebi v prid da se pol lahko zgražate. Jaz sem za mnenje vprašala glede naslova teme: to je vajin problem. Ven pa je prišlo da sma neka vampirja in bogi otrok ki ga bom nekoč rodila.
Svašta. Bodi brez skrbi imam jaz o tebi tudi svoje mnenje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: To je vajin problem
11.1.2009 15:10:15   
Anonimen
Pa kaj si pa pričakovala?Da te bomo tle vsi hvalili al kaj?Najbrž ne preneseš kritike.
Z moje strani je debata končana.Imam veliko drugih bolj pametnih stvari za počet,kot se "prepirat"s teboj.Še to je bilo definitivno preveč od mene.BAJuser posted image

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: To je vajin problem
11.1.2009 20:54:40   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: žanka

Pa kaj si pa pričakovala?Da te bomo tle vsi hvalili al kaj?Najbrž ne preneseš kritike.
Z moje strani je debata končana.Imam veliko drugih bolj pametnih stvari za počet,kot se "prepirat"s teboj.Še to je bilo definitivno preveč od mene.BAJuser posted image


tak tak ja. Le spravi se nekamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: To je vajin problem
11.1.2009 21:06:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: angel_rebelde

Ej, Miniko.. take so.. najbolj popolne žene, mamice, snahe, .... da te glava boli... Imajo najbolj zveste partnerje, pridne otroke, najboljše tašče.... One so "najboljše"....

Ne obremnjuj se, ti veš kako je na stvari, in ne oni...



E, pa to je to. user posted image  Pa Bog ne daj, da kakšno besedo napišeš malo narobe.

(odgovor članu angel_rebelde)
  Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: To je vajin problem
11.1.2009 21:22:29   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

IZVIRNO SPOROČILO: angel_rebelde

Ej, Miniko.. take so.. najbolj popolne žene, mamice, snahe, .... da te glava boli... Imajo najbolj zveste partnerje, pridne otroke, najboljše tašče.... One so "najboljše"....

Ne obremnjuj se, ti veš kako je na stvari, in ne oni...



E, pa to je to. user posted image  Pa Bog ne daj, da kakšno besedo napišeš malo narobe.


Pa ne kakšne vejice pa pike pozabit. Pa velike začetnice.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: To je vajin problem
12.1.2009 7:15:58   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: miniko
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka
IZVIRNO SPOROČILO: angel_rebelde
Ej, Miniko.. take so.. najbolj popolne žene, mamice, snahe, .... da te glava boli... Imajo najbolj zveste partnerje, pridne otroke, najboljše tašče.... One so "najboljše"....

Ne obremnjuj se, ti veš kako je na stvari, in ne oni...


E, pa to je to. user posted image  Pa Bog ne daj, da kakšno besedo napišeš malo narobe.

Pa ne kakšne vejice pa pike pozabit. Pa velike začetnice.

miniko, tut one majo ista "glupa" vprašanja, sam jih sprašujejo pod anonimno user posted image user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: To je vajin problem
12.1.2009 7:17:05   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: angel_rebelde
Ej, Miniko.. take so.. najbolj popolne žene, mamice, snahe, .... da te glava boli... Imajo najbolj zveste partnerje, pridne otroke, najboljše tašče.... One so "najboljše"....

Tem pa na RR rečemo ČISTUNKE. user posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: To je vajin problem
12.1.2009 9:53:48   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: miniko
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka
IZVIRNO SPOROČILO: angel_rebelde
Ej, Miniko.. take so.. najbolj popolne žene, mamice, snahe, .... da te glava boli... Imajo najbolj zveste partnerje, pridne otroke, najboljše tašče.... One so "najboljše"....

Ne obremnjuj se, ti veš kako je na stvari, in ne oni...


E, pa to je to. user posted image  Pa Bog ne daj, da kakšno besedo napišeš malo narobe.

Pa ne kakšne vejice pa pike pozabit. Pa velike začetnice.

miniko, tut one majo ista "glupa" vprašanja, sam jih sprašujejo pod anonimno user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: To je vajin problem
12.1.2009 10:20:07   
angel_rebelde
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

IZVIRNO SPOROČILO: angel_rebelde

Ej, Miniko.. take so.. najbolj popolne žene, mamice, snahe, .... da te glava boli... Imajo najbolj zveste partnerje, pridne otroke, najboljše tašče.... One so "najboljše"....

Ne obremnjuj se, ti veš kako je na stvari, in ne oni...



E, pa to je to. user posted image  Pa Bog ne daj, da kakšno besedo napišeš malo narobe.


Pa ne kakšne vejice pa pike pozabit. Pa velike začetnice.


Ojoj.. Zdaj bom pa morala pisat le eno pikico, ko je moja navada več pikic.. da me ja ne bodo kamenjale dame brez grehov in napak... user posted image user posted image


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: To je vajin problem
12.1.2009 10:21:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: angel_rebelde


Ojoj.. Zdaj bom pa morala pisat le eno pikico, ko je moja navada več pikic.. da me ja ne bodo kamenjale dame brez grehov in napak... user posted image user posted image



Ja, le glej, da se ne boš pregrešila.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu angel_rebelde)
  Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: To je vajin problem
12.1.2009 10:23:51   
Kepica83
angel ponavljaj za mano. Ki,ko, ker, da, če vejica skačeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: To je vajin problem
12.1.2009 10:30:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

angel ponavljaj za mano. Ki,ko, ker, da, če vejica skačeuser posted image


če ste že tolk natančne si pozabla napisat  pred  user posted image user posted image

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: To je vajin problem
12.1.2009 10:49:06   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: vandame

IZVIRNO SPOROČILO: miniko

angel ponavljaj za mano. Ki,ko, ker, da, če vejica skačeuser posted image


če ste že tolk natančne si pozabla napisat  pred  user posted image user posted image


ne nisem pozabla. Sem želela tak napisat.Aja vandame: pozabla ni pravilno napisano,  pozabila pa je user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: To je vajin problem
12.1.2009 10:59:07   
rija
no, HB, da so se "pravi" problemi rešili...

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: To je vajin problem
12.1.2009 11:14:15   
angel_rebelde
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: To je vajin problem
12.1.2009 11:26:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

IZVIRNO SPOROČILO: vandame

IZVIRNO SPOROČILO: miniko

angel ponavljaj za mano. Ki,ko, ker, da, če vejica skačeuser posted image




če ste že tolk natančne si pozabla napisat  pred  user posted image user posted image


ne nisem pozabla. Sem želela tak napisat.Aja vandame: pozabla ni pravilno napisano,  pozabila pa je user posted image


je bil tiskarski škrat na deluuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: To je vajin problem
12.1.2009 11:52:08   
Kepica83
ja ja zdaj je tiskarski škrat vsega krivuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: To je vajin problem
12.1.2009 12:33:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

ja ja zdaj je tiskarski škrat vsega krivuser posted image user posted image


ja a še nis vedela, da ko je kje kaj narobe je pa ta kriv.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?