|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: porodnišnica Postojna
24.8.2009 15:21:05   
sayuri
Jaz sem 2x rodila v Postojni in bila obakrat nadvse zadovoljna. Prvič sem prišla tja na pregled (moj G je dr. Likar) in me je poslal rodit. Rodila v eni uri pri babci Katji in Jani. SUper so bili. Drugič sem ležala tam na ginekološkem oddelku 2 meseca in poznala vse od dohtarjev, do sester, snažilk in kuharc. V vsem času nisem imela niti ene zoprne izkušnje (no, edino dr. Tašev ni bil po mojem okusu in sva se malce "dajala"). Rodila sem lani sredi julija, ko je bila totalna gužva. Ampak so se znašli vsi tudi v gužvi. JAz imam za vse same pohvale. Bila sem pa v normalni sobi, ker o nadstandardni niti pomislila nisem (zakaj le?).

Če bi šla še tretjič rodit, izberem Postojno.

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: porodnišnica Postojna
26.8.2009 14:22:55   
Žaži
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

nea tea, jst tudi upam, da ne naletim na kristana. mi tako nekako antipaticno delujeuser posted image vsi ostali so ok! sem upala na jordanovo. samo ona je ob sredah v cerknici ambulantno. zato mi tud ni jasno, zakaj je rekla da v sredo sprozi. sem pa njena pacientka.


Jaz sem imela pri njemu CR in je naredil rez tako fantastično, da močno upam, da se bo dalo sedaj drugič kaj dogovoriti, da bo na "njegov" dan na vrstiuser posted image . Kakšna je pa njegova osebnost me pa sploh ne zanima, saj se ne bom vženla z njim, mene zanima samo njegova strokovnost in delo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: porodnišnica Postojna
26.8.2009 14:49:50   
bori2
IZVIRNO SPOROČILO: Žaži

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

nea tea, jst tudi upam, da ne naletim na kristana. mi tako nekako antipaticno delujeuser posted image vsi ostali so ok! sem upala na jordanovo. samo ona je ob sredah v cerknici ambulantno. zato mi tud ni jasno, zakaj je rekla da v sredo sprozi. sem pa njena pacientka.


Jaz sem imela pri njemu CR in je naredil rez tako fantastično, da močno upam, da se bo dalo sedaj drugič kaj dogovoriti, da bo na "njegov" dan na vrstiuser posted image . Kakšna je pa njegova osebnost me pa sploh ne zanima, saj se ne bom vženla z njim, mene zanima samo njegova strokovnost in delo.



dvak rodila pri njemu, pa nimam nič proti. Na lepoto nisem gledala user posted image , mam pa dva zdrava škrata in ok zašivano r...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Žaži)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: porodnišnica Postojna
11.10.2009 11:58:59   
rozilu
Ojla, jaz imam tudi nekaj vprašanj glede PO. Sem namreč včeraj govorila z eno kolegico, ki je bila nekako kar "proti" Postojni, jaz pa sem že nekaj časa odločena, da grem tja rodit (prvič) - čeprav se bom tja peljala iz LJ. Meni se zdi, da ker je pač manjša porodnišnica in s tem avtomatsko malce bolj osebni odnosi in obravnava... ali se motim? Pa še EA bi rada imela v rezervi, zato sem šla tja na predavanje in podpisala tisto izjavo...

Torej:
- ali je res, da ne dobiš vložkov (Vir) in si jih moraš prinesti s sabo? (OK, to mi je res najmanjši problem, samo da vem koliko jih napakirat), pa da "škrtarijo" z brisačami in ne vem še čim.
- kako je s povijanjem na široko - ali je res, da kar vsem "težijo" naj 3 mesece tako povijajo, z dvema plenicama; in to ne glede na to ali je vse OK s kolki ali ne... Ali ne slikajo?

Hm, še kak tak vtis mogoče? Hvala user posted image




(odgovor članu bori2)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: porodnišnica Postojna
11.10.2009 15:09:22   
Leela
Kar se tiče os. odnosa je ok. S tabo se ne bodo posebej ukvarjali, če pa boš kaj prosila ti bodo brez problema pomagali, prinesli... Če je otrok lačen, ko še nimaš mleka reči za dodatek (če želiš seveda), če bi rada vedela koliko popije prosi naj ga stehtajo pred in po podoju ali pa ti bodo pokazali. Kar se tiče brisač jih je pri meni samo enkrat zmanjkalo. Zjutraj ko postiljajo moraš iti ven po svežo brisačo in sp. srajco.
Vložke dobiš 1 paket. če zmanjka nabaviš sama. v zdravstvenem domu je ena trgovinca, kjer ti lahko tvoj prinese ko pride na obisk.
Meni osebno je fajn, da odpeljejo otroka za 6 ur. Takrat se fajn spočiješ (jaz sem imela zamaške za ušesa, pomaga če katera fajn smrči user posted image ).

S povijanjem je pa res, da moraš do tretjega meseca. Slikajo kolke takoj v porodnišnici. Tudi, če so kolki 1a ti predlagajo široko povijanje. Takoj dobiš tudi datum za pregled kolkov pri treh mesecih. Seveda povijaš na široko, če želiš, noben te ne prisili. Tukaj pravijo, da se kolki lahko skvarijo, če jih ne povijaš široko, drugje pa da jih ti lahko skvariš, če jih povijaš široko. jaz sem jih en mesec, potem pa do 2 meseca samo ponoči.

aja, fen imajo tam samo reči moraš zanj. Dudo tudi oni dajo, prav tako rokavičke, nastavke za bradavice, če jih potrebuješ (jih tudi sterilizirajo). Če imaš prepolne dojke ti tudi pumpico posodijo.

ene dve, tri sestre so malce "osorne" ampak ti mora iti skoz eno uho noter in skoz drugo ven. Prav grozna ni pa nobena. Ene sestre so pa izrednooo prijazne. vizite so bolj na blitz (ponavadi dajo lekadol za bolečine in kakšno kremo za bradavice, kremo za hemeroide) Pač reči kaj rabiš.

< Sporočilo je popravil Leela -- 11.10.2009 15:22:38 >

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: porodnišnica Postojna
11.10.2009 16:01:05   
Hana06
Ciao,

sama sem rodila v PO leta 2006. Bila nadvse zadovoljna. Kar se tiče odnosa nimam niti ene pripombe, glede na to da sem mnenja, da jim občutno primanjkuje osebja( no vsaj takrat jim je), sem vedno dobila kar sem potrebovala.

Glede vložkov se ne spomnem, vendar mislim, da res dobiš samo en paket, brisače pa spalne srajce pa vsako jutro nove.
Široko povijanje...vem da je imel moj mali kolke 1a že v porodnišnici,vendar mi ni nihče težil, da ga moram nujno široko povijat....pa itak da sem ga, ker kot 'prvič mami' nisem imela pojma, kaj je prav in kaj ne...zdaj sem že 'profi'...se hecam

Šele naša pediatrinja mi je povedala, da je to široko povijanje čisto brezveze, da se ga baje samo še v Slo izvaja. No pri treh mesecih smo pa bili itak v Valdoltri, pa tudi topleje je postajalo, tako da sem tetra plenice kar opustila.


No Rozilu...glede na to da imava zdaj pdp na isti dan, bova mogoče skupaj dihali v Postojni.

lp

_____________________________

02.01.2006 se je rodil najlepši fantek na svetu, najin Žan
20.10.2009 pa se mu je pridružil še bratec

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: porodnišnica Postojna
12.10.2009 11:24:48   
rozilu
Leela in Hana, hvala za informacije! Spet sem se prepričala, da nekateri kar tako na pamet vse govorijo, kdo ve iz kakšnega razloga... Itak da ni nikjer vse 100% super, nikjer pa spet tako slabo... Zaenkrat kar ostajam pri odločitvi PO, bomo vidli ko se začnejo popradki oz. odteče voda...

To s povijanjem na široko pa sem že slišala, da so mnenja čisto različna. Še v MŠ se mi zdi, da si niso bile enotne. Pol pa sploh delaš kakor misliš da je prav; pa verjetno tudi patronažna kaj reče (ta pa itak ne bo postonjska user posted image )

Hana, vidim da si tudi ti z Obale, pa si se vseeno peljala gor. In če bova rodili na PDP, pol se pa sploh srečava user posted image

(odgovor članu Hana06)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: porodnišnica Postojna
22.10.2009 11:32:47   
silmarillion
a se katera ki rodi v po odloci imeti pri sebi dojencka?

_____________________________

GAJA naGAJA

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: porodnišnica Postojna
22.10.2009 21:32:01   
end1
se ja, sam jaz ti priporočam da ti ga odpeljejo in dobiš moči za doma, ker se splača! 

(odgovor članu silmarillion)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: porodnišnica Postojna
27.10.2009 14:41:42   
lily32
Tudi sama lahko samo pohvalim celotno osebje. Vse je bilo super, je pa res dobro, da imaš svoje vložke s sabo. Meni je zvečer odtekla voda in sem cel paket porabila že v noči pred porodom. Kar se brisač tiče, ti sicer rečejo, da si vzemi eno, ampak, ko so sestre v sobi in mejajo rjuhe, imaš možnost, da si z vozička vzameš še kakšno. Jaz sem ves čas imela eno v rezervi. Priporočam, da si vzamete s sabo kaj za jest oz. da vam kaj prinesejo, sama sem bila med obroki precej lačna.   

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: porodnišnica Postojna
27.10.2009 16:36:37   
*Mojca*
Je katera mogoče pisala na njihovo spletno stran za informacije? Ker tam piše da odgovorijo v 14 dneh, meni pa že cel mesec niso nič, pa 2 sporočili sem poslala user posted image

_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: porodnišnica Postojna
28.10.2009 16:16:39   
giotti
IZVIRNO SPOROČILO: *Mojca*

Je katera mogoče pisala na njihovo spletno stran za informacije? Ker tam piše da odgovorijo v 14 dneh, meni pa že cel mesec niso nič, pa 2 sporočili sem poslala user posted image


uf, to pa ni fajn... sem jim jaz tudi včeraj pisala glede želj pri porodu in kdaj se lahko osebno oglasim pri jih in kar upam, da mi bodo hitro odgovorili. Če mi do drugega tedna ne odgovorijo, jih bom kar poklicala. Ti povem, če bo kakšen odgovor, ampak zdaj kar ne upam več tako zelo, ko vidim, da tebi še niso odgovorili.
Iz Kranjske porodnišnice pa sem dobila odgovor v manj kot 24 urah.



(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: porodnišnica Postojna
29.10.2009 19:56:08   
Gina
Sicer nisem pred kratkim rodila, je že par let, pa bom vseeno napisala. Po vseh treh porodih sem bila šivana. Prve 2x v Ljubljani so me zašili grozljivo grozno. Ne le da je bolelo, tudi izgledalo je grozno. Ko me je tretjič v Postojni zašil dr.Kristan, katerega malo kritizirate, sem sedela že drugi dan na riti in izredno hitro prišla k sebi. Nič kaj bolelo, nič zategovalo, zašito prav profesionalno - takrat sem šele videla, da ni nujno da od bolečin trpiš po šivanju, sploh ni nujno - odvisno kdo te šiva. Ko je prišlo pri porodu do težav, je bil on tisti, ki je na en dva tri rešil zadevo in resnično mu hvala lepa, ker če bi tedaj naletela na kakšnega od pocarjev katere sem pred leti okusila v Ljubljani, ne vem kako bi bilo. Babica Nataša in Sonja sta sicer letali okrog zaradi gužve kot utrgani, vendar smo imele vse porodnice občutek, da sta ves čas samo z nami, pa v resnici nista bili. Ko sem bila sitna in težila, sta me pomirili in ustregli vsem mojim željam. Skratka, super ekipa. Sem se šla kasneje zahvalit, ker sem vedela, da ni povsod tako, okusila sem prej resnično popolnoma drugačne razmere in drugačen pristop do porodnic, predvsem pa drugo "strokovnost". Itak sem zdaj že kar nekaj časa tu doma, pa tudi če ne bi bila, ne bi šla rodit nikamor več drugam, kakor samo v Postojno.

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: porodnišnica Postojna
2.11.2009 10:48:00   
Pat74
3x rodila v PO in bi še 4., samo mislim, da 4. ne bouser posted image . Zadovoljna z vsemi, tudi dr. Kristanom, glede širokega previjanja pa to, da je meni rekla, da ni potrebno, ker je imel oba kolka 1a.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: porodnišnica Postojna
17.11.2009 19:14:09   
teaju
Mene pa ful zanima ali je možno, da se v Postojni dogovoriš za CR, če si ga že imel prvič? Jaz nikakor ne bi rodila normalno, ker mi je bilo prvič prav fajn brez muk in bolečin.

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: porodnišnica Postojna
18.2.2010 0:56:14   
Ringarajčka
Jaz sem imela nadstandardno sobo. Prednost nadstandarda je, da imaš svojo kopalnico in da se ni treba držati časov obiskov.
Glede poroda pa tako. Osebje je bilo prijazno, žal pa porod ni potekal tako, kot sem želela. S sabo sem imela porodni načrt, ki pa ga noben ni upošteval. Na začetku sem še nekaj spraševala in poskušala doseči "svoje" - tj. med popadki sem, dokler so mi to pustili, stala, partner pa me je masiral, ker so bili tako popadki veliko manj boleči, prosila pa sem tudi, da bi rodila v čim bolj pokončnem položaju.
No, potem pa so me pregledali in za porod pustili kar na hrbtu. Babice so mi kolena potisnile k obrazu, kar naj bi pomagalo pri potiskanju, je pa to po mojem mnenju čisto mimo položaj. Ne vem - mogoče bi morala protestirati in vztrajati, da rodim v drugem položaju, ampak bil je moj prvi otrok, bila sem že utrujena, verjela pa sem tudi, da oni najbolje vedo.
Zadnja faza se je nato podaljšala, bila sem rezana, babice so se mi vrgle na trebuh, punčka je imela zlomljeno ključnico.
Samo šivanje nato ni bolelo, nad samim porodom pa sem razočarana. Bil je točno tak, kot si ga nisem želela - umetni popadki, na hrbtu, bila sem rezana, pa še punčka se je poškodovala. 


(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: porodnišnica Postojna
9.3.2010 10:27:37   
Osala
Pri meni je bilo zelo podobno kot pri Ringarajčki! Sicer nisem imela porodnega načrta, vendar sem izrazila nekaj želja. Do iztisa je bilo dokaj OK, potem pa siljenje na hrbet in noge k sebi, pa sem čutila, da v tem položaju ne morem nič. Ta faza je potem trajala 1 uro s tem, da po 10-15 min ni bilo nikogar k meni. Na koncu se jim je malo mudilo, pa so mi seveda pritiskali na trebuh in me prerezali (sem prepričana, da ne bi bilo potrebno, če bi mi pustili bolj pokončen položaj! otroček je bil zelo droben). Zdravnik me je dvakrat pogledal od vrat, ki so bila skoz odprta ...

Poleg tega lahko mirno rečem, da o dojenju nimajo pojma, otrokom takoj rinejo flaško, zato je najbolje, da imate otroka vedno pri sebi (skušali vas bodo prepričati, da ga odpeljejo). Saj je po eni strani lepo, da si ponoči spočiješ, po drugi pa se lahko že v štartu zafrkneš z dojenjem (ponoči otročkom dajo flaško!) in je potem doma toliko huje, da ga vzpostaviš! Je že res manjša porodnišnica, vendar odnos zato ni nič bolj oseben, saj je posledično manj osebja in seveda nimajo časa za pretirano ukvarjanje s tabo. Pozitivne izkušnje imam samo z eno sestro in hrano - ta je dobra. Nazadnje sem odšla na svojo odgovornost, zdravnik, ki je napisal odpustnico, me ni niti videl, čeprav je nanjo napisal, da je z mano vse OK ...

Mislim, da je največ odvisno od babice, ki jo dobiš. Verjamem, da so ene zelo vredu, moja pač ni bila, žal. Ne glede na to, katero porodnišnico izbereš, fajn je, da si informiran in da vztrajaš pri svojem, saj rojevaš ti in ne babice. Jaz sem bila kar dobro pripravljena (teoretično, he he), pa sem zaradi utrujenosti, lakote, pa še porod me je presenetil prezgodaj, popustila pritiskom in mi je še zdaj žal. Naslednjič (če/ko bo) definitvno ne grem več v Postojno in kjerkoli že bom, se ne pustim več user posted image

(odgovor članu Ringarajčka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: porodnišnica Postojna
9.3.2010 14:12:56   
tannya
Tudi jaz sem bila zelo razočarana nad porodnišnico PO. Popolnoma nič me niso upoštevali, na koncu so celo trdili, da je EA prijela, čeprav je bilo očitno, da ni. Zdravnik, ki me je šival in prerezal je bil pravi mesar, tri tedne nisem mogla sedet. Ta zadnja babica (zamenjale so se tri) je bila pošastno nesramna in bi ji prepovedala opravljati poklic. Očitno pa je bila tako s ccelim svetom skregana, ker je tudi zdravniku ves čas težila. Sestre so bili kakor kdaj in kakor katera...Spoznala pa sem verjetno vse, saj sem bila tam 14 dni. Otrokom ponoči dajejo flaške, moja soseda v sobi je prišla zraven, ko so njeni hčeri dali flaško, ker je bila kao tako lačna in ni nehala jokat. Tistega leta, ko sem jaz rodila je bila tudi strašna gneča in sem bila zaradi tega dva dni na intenzivni, ker ni bilo sobe.
Sem pa ugotovila, da se mi ne splača iz LJ v Postojno hodit, ker ne verjamem, da je v LJ toliko slabše. Upam celo, da bo bolje in grem tokrat kar v LJ rodit. Dodaten razlog so tudi obiski partnerja in otroka (vseeno ni tako blizu PO. V primeru komplikacij pa je itak bolje biti v LJ. sem bila priča, ko so vozili otroke (3) iz PO v LJ.

(odgovor članu Osala)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: porodnišnica Postojna
12.3.2010 11:03:48   
NEA_TEJA
Moje mnenje je glede Po katastrofalno .Sem že zgoraj opisala.In vem da če bi slučajno bila še kdaj noseča me Po sigurno ne vidi sploh pa zaradi odnosa pediatrinej Dr Pleško.Tudi jaz sm imela v drugo ko sem prišla nazaj za en dan skupaj z Jakatom ,ki je bil  takoj po porodu premeščen v Lj (rabili so 5 ur) med tem so otroka predihovali na roke ker bi drugače lahko umru.V nadstandarni sobi je bila postelja katastrofalna so bistveno boljše une v Lj porodnišnici ta je škripala kakor si se premaknil.Moram pa pohvaliti odelčno sestro Barbaro ,ki je res zelo prijazna.

(odgovor članu tannya)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: porodnišnica Postojna
17.3.2010 15:28:38   
3x mami
v PO sem rodila dvakrat. in tja se bom se vracala.

glede mnenja pa tako. porodna in potem oddelek sta dva razlicna svetova. prvi dobi pri meni zelo dobro oceno, drugi pa bistveno slabso.

nisem iz postojne, imam pa tam ginekologa. tja sem se pripeljala. z razlogom, da naj bo porod cimbolj po moji zelji. prvic sem najprej naletela na eno babico, ki ji je bilo odvec se zivet in ki bi ji danes rekla par krepkih... ampak je na sreco par ur zatem prisla zamenjava in dobila sem krasno babico jano. upostevala je vse, kar sem jo prosila. ni se izslo vse cisto tako, kot sem si zelela, ampak del krivde nosim tudi sama, ker pac prvic nisem vedela, kako stvari tocno grejo, kako bi lahko tudi jaz kaj bolj pomagala. ampak, na koncu se je vse v redu izslo. ker sem rodila bucmana, sem bila tudi sivana, ampak me je sival merlo, ki je stvar opravil res super.
v drugo sem prisla tudi sama bistveno bolj pripravljena (po domace - v glavi sem imela postimanih par stvari vec). imela sem babico likar, s katero sva se takoj z zelo malo besed vse zmenili, in res res res je bil uzitek rojevat tako. cel porod je bil zame sanjski, takih bi si clovek vedno zelel. tako da, cista petka!

bivanje na oddelku je druga zgodba. tam so sestre kar neprijazne - seveda z dobrimi in slabimi izjemami. pa zdi se mi, da v prvo precej (po nepotrebnem) psihirajo porodnice, ki smo ze tako ali tako zgubljene in nesamozavestne. mene so zlo psihirale glede teze otroka, ker je prve dni nekaj zgubil in so me stalno strasile, da ga bodo dale na infuzijo. pa nic mu ni falilo, flase pa nisem dovolila dat. tako da sem prve dni kar prejokala tam. ampak, mali ni dobil flase in cisto sam lepo z dojenjem dobil, kar je rabil. pa po dolgem porodu sem imela prvi vecer bitko s sestro in cimro, ker otroka nisem hotela oddati za cez noc, ampak sem ga hotela obdrzati pri sebi. kar je meni samoumevno. nisem popustila in ostal je pri meni.
v drugo so me sestre samo toliko ''povohale'', kot so prihajale otroka previt in ga peljat na redne vizite. tako da v drugo nimam bistvenih pripomb niti na bivanje.

v splosnem pa se mi zdi, da je PO porodnisnica, ki je mamam prijazna, ne pa otrokom. je pa res, da imajo posluh za alt_ernativne porode.

glede pohval porodnisnicam je pa tako. vsaka dozivlja svoj porod na svoj nacin. kar je za eno lahko nocna mora, je za drugo nekaj cisto brez posebnosti. tako da, sploh tiste, ki se niste rodile, dajte vsako tako zgodbo vzeti z rezevo. na porod sam vpliva veliko stvari. vpliva stanje otroka (ce ni zapletov), vasa fizicna in psihicna (sploh ta!!!) pripravljenost, odnos babice, trenutna guzva v porodnisnici (v prvo je bila pri meni velika guzva, v drugo pa je bilo skoraj vse prazno).... skratka, treba je gledat celoto. z dobro mero avtokritike. sele potem je ocena realna.

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: porodnišnica Postojna
18.3.2010 9:04:50   
Oren
Jaz sem tudi rodila v Postojni v januarju in sem bila ful zadovoljna. Meni so se vse sestre zdele na oddelku prijazne. V porodnišnici sem bila 8 dni in so bile vedno prijazne vse so mi pokazale,večina jih je bilo nasmejanih in dobre volje. Tudi pediatri so se mi vsi trije zdeli prav super.

(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: porodnišnica Postojna
11.5.2010 16:32:27   
jančika87
Vse pohvale porodnišnici Postojna!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Rodila pred 14 dnevi z zelo pozitivnimi izkušnjami!!
Babca Jana je res zakon!! Porod vodila tako lepo počasi, da se je telo čist lepo prpravlo in je porod šel kot po maslu čeprav je šla punca najprej z nogicami vn. Pa še šivali me niso- jupi!
Sestre večina zelo prijaznih, nekatere malo manj, ampak večina ok!
Pediater je pa tud full fajn. user posted image

(odgovor članu Oren)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: porodnišnica Postojna
15.5.2010 15:37:30   
Pinkyca
Rodila sem 3leta nazaj v PO. Porod je vodila Nataša in to je bilo sanjsko lepo doživetje. Popolnoma druga zgodba je oddelek in osebje tam. Saj ne rečem, da so bile večinoma prijazne ampak par cvetk - ala Andreja (tej bi vzela licenco za opravljanje tega poklica) je pa tam samo zato, da ure prekucajo za svojo plačo. Nažalost ti le-te ostanejo najbolj v spominu, ker v tistih dneh po porodu si psihična in fizična razvalina in si pač občutljiv že na grd pogled ali osoren odgovor.

Vseeno sem se za naslednji porod odočila za PO, ker najbolj važen je lep porod, ki ga v PO dobiš 100%.

Oddelčne naj se me pa pazijo, ker prihajam bolj pripravljena in izkušenejša. Bom najbolj zahtevna na oddelku!user posted image

(odgovor članu jančika87)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: porodnišnica Postojna
18.5.2010 10:28:05   
Žaka
Živjo!

Kar se tiče osebja v porodnišnici nimam nobene slabe kritike. V porodnišnici sem bila en teden prej pred porodom in moram reči da je osebje zakon.Imam pa slabe spomine na sam porod,zato pa ni krivo osebje.

(odgovor članu despero)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: porodnišnica Postojna
28.6.2010 8:49:24   
blondy83
Tudi jaz imam namen roditi v Postonjski porodnišnici, ampak me malo skrbi, ker sem iz Komende! Bojim se, da mogoče ne bom imela dovolj časa, da pridem do tja! Druga stvar pa je, da moj dragi skoraj cele dneve dela, in se bojim, da bom morala uporabiti rešilca, ta pa te pelje v najbližjo porodnišnico user posted image
Slišala sem, da lahko doplačaš in te pač pelje v Postojno!
Mogoče katera ve, koliko naj bi bilo za doplačat?user posted image

< Sporočilo je popravil blondy83 -- 28.6.2010 8:51:52 >


_____________________________

Nikoli več ne bo, tako kot je bilo pred 4.11.2010! Zdaj bo samo še lepše!

Gaja
4.11.2010
3225 g, 52 cm, OG 35 cm

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?