|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  74 75 [76] 77 78   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: "EX" klomifenke in ostale
24.3.2011 7:48:07   
Anonimen
aaaa, penca, super, čestitke!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Pa stran s slabimi mislimi!!!!! Vse bo ok. user posted image user posted image user posted image   Kar se tiče pa vročine ti pa na žalost ne znam pomagat. Verjamem pa, da je boljše zbit vročino s tableti, kot pustit, da se telo bori, sploh sedaj, ko si user posted image

(odgovor članu PENCA)
  Neposredna povezava do sporočila: 1876
   RE: "EX" klomifenke in ostale
24.3.2011 13:25:43   
PENCA
Ja, Suzi, zdaj vem, da vročina v nosečnosti ni zaželjena in je bolj škodljiva kot tablet. Drugače pa jaz raje pustim, da dela svoje, ker je to obramba telesa pred virusi. In problem je, da sem se dva dni kuhala do skor 39 stopinj, ker nisem vedela, da sem user posted image .
V nedeljo bi morala dobit M in sem bila še čisto zdravain nekako se je res začela - na tamponu je bilo malo krvi, čez noč pa malo krvavega izcedka...ko sem pa dobila vročino, pa o M ni bilo več nič, ampak sem bila prepričana, da zaradi vročine.
Posumila sem pa zato, ker so me nekateri vonji full motili in evo še dobro, da sem posumila user posted image

Težko je user posted image , če je bolna. Skoraj nič ne smeš, menda tudi žajblja in mentola ne, pa medu iz smerekovih vršičkov, jar sem ga pa ogromno dala v čaj, pa tud žajbel.. Ampak tako zgodaj gre na vse ali nič, ane?

Tokrat sem dragemu povedala takoj, ko sem naredila test

Aja, v soboto grem k G


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1877
   RE: "EX" klomifenke in ostale
24.3.2011 14:31:30   
lučka 25
Penca, zdaj si mi pa prav polepšala dan s to novičko. Nič naj te ne skrbi, naj bo vse lepo in prav in uživaj v user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  in to do konca.

(odgovor članu PENCA)
Neposredna povezava do sporočila: 1878
   RE: "EX" klomifenke in ostale
27.3.2011 12:16:18   
PENCA
Ojla, punce,

Hvala vsem za čestitke user posted image Zdaj se že boljš počutim, ker je še G potrdil, da sem noseča in, da je v maternici, juhu
Čist evforični občutki me obhajajo, full sem vesela. Pa sva le spet dočakala, po dveh letih. Se pravi , se splača vztrajat. Končno spet lahko rečem: noseča sn! To je najlepše darilo, ki sva ga letos dobila za roj. dan, kajti oba imava kmalu roj. dan user posted image user posted image user posted image

Lučka 25 lepo, da si se oglasla. A si zavohala novosti? Pa pri tebi kaj novega?

Včeraj sem bila pri G in sem preventivno dobila Dabroston. Jem ga trikrat na dan po eno? A mogoče katera kaj ve zakaj sem ga dobila? Menda tudi, če si v IVF postopku, ga pol dobiš. A zato, da telo ne zavrne zarodka kot tujka? Saj veste, da sem firbčna user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 1879
   RE: "EX" klomifenke in ostale
28.3.2011 7:41:14   
Anonimen
Penca, dabroston je za podporo nosečnosti, tako, da ga kar jemlji. user posted image

(odgovor članu PENCA)
  Neposredna povezava do sporočila: 1880
   RE: "EX" klomifenke in ostale
28.3.2011 21:36:38   
lučka 25
PENCA, ja sem zvohala leeepo novičko. Sem res vesela. Zdaj pa do konca, a prav!!! Glede dabrostona ti je pa že suzi povedala.
Pri meni so bile novičke, pa jih žal več ni. Ampak nič bat, več sreče prihodnjič.
Ti pa le lepo uživaj v nosečnosti. Sem res vesela, da vama je uspelo naravno. user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1881
   RE: "EX" klomifenke in ostale
29.3.2011 17:14:51   
PENCA
Ojla

Ja, Suzi, saj ga jemljem 3-krat na dan. Hvala za pojasnilo, se mi je zdel, da je zato da ne pride do splava.. Tablet imam samo še do naslednjega torka, pol grem pa zjutraj itak k G, jih bom pa verjetno še dobila. Kaj pa če ne bom mogla it? Na živce mi gre, če je vse tako na knap. Ah, bo že.

Škoda, Lučka, saj bo. Pa drugič. Optimizem velja user posted image

Ja, tokrat gremo pa do konca user posted image . Zdaj pa ni več časa za zajebancijo, zdaj gre pa zares user posted image user posted image user posted image . Bom, bom uživala do konca, samo mal mi slabost nagaja, ampak, če bo tko, bo čist uredu user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 1882
   RE: "EX" klomifenke in ostale
31.3.2011 19:20:46   
PENCA
Ojla

Dva dni mam skoz nos zabasan, da komaj diham. Fiziološko uporabljam že več kot en teden, zvečer pa še operil sprej, drugač ne morem spat. Zaradi operila me že kar mal skrbi, ker ga uporabljam že več kot en teden, ampak drugač ne morem. Čist se mi že meša od zabasanga nosa. Težko jem, pijem, diham... Upam, da bo kmal boljš, čeprav berem, da je zamašen nos pogost v nosečnosti. Ah, upam na najboljš user posted image

(odgovor članu PENCA)
Neposredna povezava do sporočila: 1883
   RE: "EX" klomifenke in ostale
31.3.2011 21:28:18   
lučka 25
PENCA, jaz sem imela v nosečnosti ves čas zabasan nos. Zvečer pa še najbolj. Pa sem jeamala samo fiziološko v razpršilu, ker kaj več pa raje ne jemati, to ti jaz svetujem. Nimaš kaj, boš morala potrpeti. Pa saj veš, za otročka vse. user posted image

(odgovor članu PENCA)
Neposredna povezava do sporočila: 1884
   RE: "EX" klomifenke in ostale
31.3.2011 21:35:14   
Fargesia
me je Lučka opozorila na lepe novičke...PENCA, čestitke!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 1885
   RE: "EX" klomifenke in ostale
4.4.2011 19:58:54   
PENCA
OOOOOOO, Fargi , hvala user posted image

Pa kje si ti zgubljenka? Kako ste?

Lučka men je rekla osebna zdravnica, da lahko operil sprej brez problema. Čim manj, tem boljš verjetno. Saj zdaj je vsaj čez dan boljš. Me pa že par dni nekam čudno boli trebuh oz. višje tudi, verjetno želodec. Včasih me pa tako šravfa, kot da bom glihkar dobila user posted image Slabo mi je pa HB samo par minut na dan in naj tako ostane user posted image

Jutri grem na UZ. Komaj čakam, da vidim pikico. Upam, da bodo samo dobre novice user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 1886
   RE: "EX" klomifenke in ostale
7.4.2011 21:39:23   
lučka 25
Penca, kako si opravila na UZ? Oprosti, ampak sem komaj kaj na RR, še posebej zadnje dni. Upam, da je bilo videti pikico, srčka,... Skratka, uživaj! Te bo pa itak celo nosečnost nekaj špikalo,...

(odgovor članu PENCA)
Neposredna povezava do sporočila: 1887
   RE: "EX" klomifenke in ostale
8.4.2011 12:58:18   
PENCA
Evo, poročam user posted image Saj vem, da sem mal pozna,ampak bolje pozno kot nikoli user posted image

Srček dela, lepo utripa user posted image user posted image user posted image Prav lepo je bilo videt, velik je bil pa 5mm v 6. tednu in 3 dni. Mal majhen se mi zdi,ampak saj bo itak bolj majhen, če se je po men vrgel user posted image

Čedalje večkrat mi je slabo in občasno se mi vrti, drugače sem pa kar uredu. Zjutraj sem se mal ustrašla, ker sem imela malo rjavkastega izcedka, zdaj pa ni več rjav. Itak, da bo vse uredu user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 1888
   RE: "EX" klomifenke in ostale
8.4.2011 12:59:23   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PENCA)
  Neposredna povezava do sporočila: 1889
   RE: "EX" klomifenke in ostale
14.4.2011 10:59:41   
PENCA
Zdaj sem user posted image 7/5. Ne morem verjet, da še dva meseca nisem, men se zdi pa kot, da sem že par mesecev user posted image Zaenkrat je še vse uredu, slabo mi je čedalje večkrat... Velkrat tud tolk kašljam, da se mi dvigne, ampak saj se bom do poletja že pocajtala, upam user posted image . Nos ni več zabasan, to je pa tud neki user posted image
Ko bom prestopila mejo 10 tednov (takrat se je 1. slabo končalo) se bom boljš počutla, se bom lahko bolj sprostila in uživala.

Punce lepo se mejte

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1890
   RE: "EX" klomifenke in ostale
11.5.2011 21:13:12   
Zojatisa
Hay če slučajno kata rabi oz. pozna katero da rabi Klomifen tablete imam eno škatljico celo,viška kajti nam je ratalo v prvo z Klomifenom in smo zdaj v 13 tednu.
Zojatisa@gmail.com
lp

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 1891
   RE: "EX" klomifenke in ostale
16.5.2011 19:15:48   
PENCA

Ojla

Zojatisa žal nobene ne poznam, ki bi rabila klomifen. Sem pa tudi jaz v 13. tednu, kar ne morem verjet, da sem že v 4. mesecu, juhu user posted image . Kako se pa kaj počutiš? Kaj telovadiš?

No, punce, da vam še poročam kaj sva z mojim pikcem prestajala. Saj veste, da sem komaj čakala, da prestopim mejo 10 tednov ( v tem tednu se je !. slabo končalo ). V začetku 10. tedna sem se čez noč počutila drugače-čisto nič noseča, prsi me niso več bolele, zapasala mi je čokolada, ki mi drugače v nosečnosti sploh ni šla, prej pa full,ne vem, prepričana sem bila, da se je ponovila zgodba. Prepričevala sem se, da je to samo strah, psiha... Do pregleda sem imela skoraj 14 dni, se teden sem se še nekako prepričevala, da je psiha, pol je bilo pa čedalje težje... Ko nisem več zdržala sem naredila test-in druga črtica ni bila niti malo vidna. Pač, začela sem razmišlat kako naprej, splav, pol pa nova borba... Ko sem imela 10. 05. končno pregled sem bila čisto prepričana, da je konec - toda UZ je pokazal drugače, moja pikica lepo raste user posted image . Nisem mogla verjet in še zdaj komaj dojemam. Kaj dela ženska psiha user posted image Zanimivo, ko gem odhajala od G sem se spet počutila noseča, v trebuhu sem čutila življenje, prsi so me spet začele malo bolet. Kaj dela ženska psiha, včasih bi jo bilo bolje izklopit user posted image . Ampak zakaj je bil test negativen? A se je moj negativizem prenesel nanj user posted image
V četrtek grem na nuhalno 3D, bom poročala. Me pa zanima ali dobiš cd al sliko, a morš kaj rečt al itak dajo? Kolegica je dobila samo sliko. Grem pa k dr. Dariji Strah.

Suzi, Tecnobica je kaj novega?

(odgovor članu Zojatisa)
Neposredna povezava do sporočila: 1892
   RE: "EX" klomifenke in ostale
16.5.2011 19:22:18   
tecnobica
Jst čakam na user posted image :P Še mal, še mal.

(odgovor članu PENCA)
Neposredna povezava do sporočila: 1893
   RE: "EX" klomifenke in ostale
16.5.2011 21:36:41   
Zojatisa
Penca- Ja res gre hitro čas, kar naenkrat bi november kdaj maš rok jz mam 20.11.
Rodit om pa šla v Trbovlje ker imam tam tudi os.G in sem zelo zadovoljna z njim in vsem osebjem.
Drugače počuje super najbol me je maral v 2 mescu no nemorem reč matralo ker na to kar nekatere doživljajo v tem obdobju ni blo tkoh hudo mal slabosti zgaga me je malo bolj nagajala.
Ns sem že mela 9.5 in je bila ok. Spola pa še nismo vidl tako da še ne vemo kaj bo.
In ti kako se ti počutiš?
lp

(odgovor članu PENCA)
Neposredna povezava do sporočila: 1894
   RE: "EX" klomifenke in ostale
17.5.2011 14:15:44   
PENCA
Oj

Zojatisa zgleda, da imava več skupnega kot sem mislila user posted image . Zna se zgodit, da bova skupaj v porodnišnici. Rok imam 26. 11., imam pa tudi namen it v Trbovlje, ker tja skoz hodim na preglede k Dr. Pogačniku user posted image . H komu pa ti? 
Tebe prej nisem spremljala, zato te prosim, če mi poveš tvojo zgodbo do zanositve. Moja je taka: 5 let zdravljenja v Trbovljah, operacija pregrade, zamašenih jajcevodov, pco, 3-krat endometriom na jajčniku, 2 leti nazaj zadržani splav... Ja, kar nekaj sem že skoz dala, tud s klomifenom sem 2-krat probala, pa krvomočnico pila, ne vem mogoče še kaj - pa se je splačalo, ker kot kaže bom končno pri 35-ih dobila svojega user posted image

Počutje je kar uredu. Občasno mi je slabo, ampak ni tako hudo. Bolj mi je zoprno, da se mi vsaj 20-krat na dan dvigne, obrne želodec - bruhala sem pa samo 3-krat. Z zgago nimam težav, mam pa vsakodnevne občasne glavobole, pa napihnjena sem. Ampak če ne bo veliko hujše, bo kar uredu user posted image .

Tecnobica a si bla na IUI? Držim pesti user posted image . Pa sporoči rezultat, upam, da bo user posted image

(odgovor članu Zojatisa)
Neposredna povezava do sporočila: 1895
   RE: "EX" klomifenke in ostale
17.5.2011 14:19:25   
PENCA
Aja, Zojatisa, a si bila pri Dr. Strahovi na ns? A dobiš cd al sliko? A morš prej rečt? A ti kri tud uzamejo?

Hvala, lep dan

(odgovor članu PENCA)
Neposredna povezava do sporočila: 1896
   RE: "EX" klomifenke in ostale
20.5.2011 17:40:45   
PENCA
Oj

Na nuhalni je bilo super. Dr. Strahova je zelo prijazna, vse mi je razložila. Rezultati so super, nuhalna svetlina je 1,3 cm, rizik pa 1:4319. Full sem vesela za tako dober rezultat. Dvojnega hormonskega testa mi ni delala, je rekla, da pri tako dobrem rezultatu nima smisla. Dobila sem slikco in cd.

No, ko sem se tako dobro počutila in bila v 9. nebesih, me je v slabo voljo spravilo jutranje bruhanje in to 4-krat. Pol je bilo pa uredu. Zdaj grem pa mal še počivat, sem čist fuč, ker že kar nekaj noči skoraj nič ne spim.

Lučka a je pri vas kaj novega? Kako pa ostale?

(odgovor članu PENCA)
Neposredna povezava do sporočila: 1897
   RE: "EX" klomifenke in ostale
20.5.2011 17:55:09   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: PENCA

Oj

Na nuhalni je bilo super. Dr. Strahova je zelo prijazna, vse mi je razložila. Rezultati so super, nuhalna svetlina je 1,3 cm, rizik pa 1:4319. Full sem vesela za tako dober rezultat. Dvojnega hormonskega testa mi ni delala, je rekla, da pri tako dobrem rezultatu nima smisla. Dobila sem slikco in cd.

No, ko sem se tako dobro počutila in bila v 9. nebesih, me je v slabo voljo spravilo jutranje bruhanje in to 4-krat. Pol je bilo pa uredu. Zdaj grem pa mal še počivat, sem čist fuč, ker že kar nekaj noči skoraj nič ne spim.

Lučka a je pri vas kaj novega? Kako pa ostale?



SUper za take rezultate.

Meni je pa v torek test pokazal user posted image . V ponedeljek grem še na krvni test, ampak jaz verjamem, da je to to.

(odgovor članu PENCA)
Neposredna povezava do sporočila: 1898
   RE: "EX" klomifenke in ostale
22.5.2011 13:27:45   
lučka 25
Penca, super za dobre reultate. Zdaj pa le še naprej lepo uživaj v nosečnosti.
Glej pri meni je pa bila nosečnost po IVF, ampak sem imela v 10 tednu čiščenje, ker je plodku nahal biti srček. Ampak saj veš kako je to. Kriza, pa mine, pa gremo v nove boje. Upam, da greva nekje septembra že v nove boje.

tecnobica, ti pa jutri dobro opravi.

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 1899
   RE: "EX" klomifenke in ostale
22.5.2011 17:27:53   
PENCA

Bravo, Tečnobica, itak, da je to to! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Zdaj pa samo uživaj v user posted image . Super user posted image

Lučka vem kako je to, saj bo boljš user posted image . Dopusti si žalovati, da boš lažje prebolela, naslednjič bo ziher vse uredu. Že to, da ti je uspelo zanosit, je super, itak boš še enkrat in takrat bo vse o.k. Ubistvu isto kot pri meni, z razliko, da ti že imaš eno princesko. Uživajte v poletju, jeseni pa v nove boje user posted image . Upam, da že jeseni rata user posted image

Kako pa Neža? Kolk je že stara?



(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 1900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  74 75 [76] 77 78   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  74 75 [76] 77 78   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?