|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A se to da spremenit - in kako?
12.6.2009 12:31:30   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Pa to lahko traja več let!!! user posted image


res je mi čakamo že 5 let user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: A se to da spremenit - in kako?
12.6.2009 12:52:09   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Oh, ja... kako hitro se nekatere zapičite v malenkosti... A imate zdaj občutek, da sedim na denarju, dolgov pa ne poravnam?... saj se ve, da pljuvate iz užitka user posted image , samo kaj, ko vaši pljunki mene ne zadanejo.

V vednost - nisem financ-minister ne za parcelo, ne za čolniček, ne za vse ostalo (raztreseno po forumu). Kar je mojega, je samo povprečna slovenska plača (obremenjena za tretjino).

Aja, Muška in Tanika - zato nisem plačala, ker nimam in ni me sram. Zadovoljni? user posted image



O fak user posted image   pa to crkneš no, ko oni trejlor treš...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: A se to da spremenit - in kako?
12.6.2009 13:13:30   
Ribica **
Ce bi vsak €, ki ga porabis za cike in kavice v lokalih in za vse koncerte in ostale prckarije namenila raje za odplacilo dolga Nuali, bi ze zdavnaj lahko poravnala.

Ampak eni majo pac drugacne prioritete in niti kancka slabe vesti. Fuj.

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: A se to da spremenit - in kako?
12.6.2009 13:32:26   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Aja, Muška in Tanika - zato nisem plačala, ker nimam in ni me sram. Zadovoljni? user posted image


Kako nimaš? A nisi pisala, kako se da živet tudi brez službe. A to si mislila na račun drugih?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: A se to da spremenit - in kako?
12.6.2009 13:37:30   
Anonimen
Mah je škoda izgubljati besed. Ker ona se sedaj ob vseh teh naših zgražanjih zabava.

Je pa res žalostno, da nuala vse to spremlja.

In srčno upam Kerensa, da boš imela enkrat toliko jajc, da ne boš samo z jezikom opletala, ampak tudi kaj naredila. Samo mislim, da je to misija nemogoče.

Še najhujše od vsega pa se mi zdi to, da res daješ krasen vzgled svojima otrokoma!

(odgovor članu Splišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: A se to da spremenit - in kako?
12.6.2009 13:57:32   
Anonimen
Za kolk denarja se pa sploh gre,če smem vprašat? user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: A se to da spremenit - in kako?
14.6.2009 21:30:58   
Ekaz
Tudi jaz sem poskušala kmetijsko zemljišče spremenit v zazidljivo (Dolenjska). Kljub temu, da je ta parcela skoraj čisto v vasi, morda 100 m iz centra vasi, vendar sta naprej še dve hiši. Dobila sem obrazložitev, da ne morem spremeniti namembnosti, zato, ker to ni v strogem centru vasi. Sicer pa mi ni logično, saj je vas povsem natrpana....zakaj se potem ne bi mogla kakšna kučica zgraditi nekoliko bolj na prostem.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: A se to da spremenit - in kako?
25.6.2009 18:54:10   
Annny
V glavnem se na spremembo namembnosti ponavadi ne splača čakati.. ni zanesljiva, predolgo traja.. tako da imaš do takrat lahko postavljeno hiško že kje drugje..

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 83
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?