|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
16.8.2009 22:32:03   
ronja1a
IZVIRNO SPOROČILO: ronja1a

kolumbo, jaz sem pri sbi ugotovila, da sadje ni za hujšanje, ker mi še poveča apetit, tko da ga raje uživam v manjših količinah in se ne omejujem pri zelenjavi ... 


kolumbo, sorry, sem zdaj vidla, da si na ločvalni dieti .... tu brez sadja ne gre :-)zame ta dieta ne gre... iz omenjenega razloga ...sem enkrat probala, ampak se potem dieti tako prilagodim, da začnem več jesti "dovoljene" hrane in nič ne shujšam ... pa četudi jem samo sadje....


< Sporočilo je popravil ronja1a -- 16.8.2009 22:34:23 >

(odgovor članu ronja1a)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
17.8.2009 8:00:34   
BarbiG
Tinaaja, hvala za poslano. user posted image

(odgovor članu ronja1a)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
17.8.2009 9:39:41   
TopsiT
Dobro jutro punce!

Vikend smo malo grešili ampak vse v mejah normale. V soboto sem bila na praznovanju abrahama, hrane na tone. Sicer pa mislim, da sem bila pridna, jedla sem le na žaru pečene perotničke in zelnjavo user posted image , torto 1 košček in malo vinčkauser posted image .

Z mojim sva se v nedeljo kar dobro razmigala z badmintonom.

Vam pa morem priznat, da se počutim odlično, nič nisem več zabuhla in zatečena, tudi noge me bolijo manj, več imam energije. Trije so me že vprašali, če sem shujšala. VEndar mislim, da kilaža je ista, le zabuhlosti ni več. Očitno sem res zasvojena s škrobom in omejitev tega pomaga. user posted image  Krizice ali pa lakote ni, ŠE. user posted image  Predvsem sem presenečena nad počutjem. Za zgubljene kilogramčke vsem user posted image  čestitam iz srca in le tako naprej. nam začetnicam, pa veliko trme za izgubo.

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
17.8.2009 11:15:15   
amy26
IZVIRNO SPOROČILO: ronja1a

Šport pa je zdaj predvsem vozičkanje ... Amy, koliko imaš starega dojenčka, da bodypumas? Jaz sem pred nosečnostjo hodila na bodypump, zdaj pa si z dojenčkom ne predstavljam, ker dojiva?.



nimam dojenčkauser posted image user posted image  Ela je stara 2leti in 5mesecev razsrkljana ful, oz. niti ni sam če sem pa jaz zraven pa hoče skos z mano biti, da jo nosim, da spi pri meni itduser posted image  imam pa še fantka ki je star 3,5 leta.

(odgovor članu ronja1a)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
17.8.2009 11:17:56   
amy26
IZVIRNO SPOROČILO: ronja1a

IZVIRNO SPOROČILO: beyba

user posted image user posted image

                          SEZNAM  BORK S KILOGRAMI


user posted image user posted image user posted image

          
            ŽELJE                DATUM             DO SEDAJ
           IZGUBE KG       ZAČETKA          IZGUBLJENIH     STAROST

BEYBA        38 KG         10.8.2009            -0KG                   30
MONIKA1   30 KG         11.8.2009            -0KG                   26
TINAAJA     12KG          11.8.2009            -0kg                    ?
RONJA1A      5KG          17.8.2009           -0kg
LUNCA14
2005GL
ALIJA_26
KOLUMBO
ANAJMAD
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    

                        NO NA KONCU BOMO PA TAKOLE SEXY

                                    user posted image


ronja, daj še mene na seznam
želje izguba KG: 5kg, začetek 10.08.09, stara 30 let

(odgovor članu ronja1a)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
17.8.2009 11:27:49   
ronja1a


user posted image user posted image

                           SEZNAM  BORK S KILOGRAMI


user posted image user posted image user posted image

           
             ŽELJE                DATUM             DO SEDAJ
            IZGUBE KG       ZAČETKA          IZGUBLJENIH     STAROST

BEYBA        38 KG         10.8.2009            -0KG                   30
MONIKA1   30 KG         11.8.2009            -0KG                   26
TINAAJA     12KG          11.8.2009            -0kg                    ?
RONJA1A      5KG          17.8.2009            -0kg                   
AMY26          5KG          10.08.09                                        30
LUNCA14
2005GL
ALIJA_26
KOLUMBO
ANAJMAD
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    

                         NO NA KONCU BOMO PA TAKOLE SEXY

                                     user posted image







(odgovor članu ronja1a)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
17.8.2009 11:31:38   
ronja1a
Punce, dejte mi še neki povedat. Dojenje pa hujšanje samo od sebe. A to res drži. Jaz namreč dojim dva meseca pa nisem shujšala niti grama. Sej bi, če bi manj jedla, samo imam zaradi dojenja večji apetit in sem skoz lačna :-( Če sem pa še par ur na sprehodu, bi pa kr vola pojedla :-)

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
17.8.2009 11:39:43   
Anonimen
dan punce

Rada bi se vam pridružila. Izgubila bi rada vsaj 15 kg, če bo kaj več tudi super in diete sem že poskušla pa brez pravega uspeha. Pred prvo nosečnostjo sem shujšala 13 kg z ločevalno dieto, potem po porodu mi je ostalo nekaj kg, sedaj po drugi mi je ostalo še dodatnih 10 kg tako, da je res čas, da se vzamem v roke in začnem.

(odgovor članu ronja1a)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
17.8.2009 11:52:42   
tinaaja
Pozdravcek se od mene..
Kljub grehom (ta vikend dovoljenim, ker sem se postarala -31) je tehtnica pokazala -1kg user posted image Zdaj ne vem, ce je mozno,da v 1 tednu zgubis tok misicne mase, ampak mislim, da ne. Tko da juhuhu Po drugi strani mi je en sorodnik cestital za prihajajocega clana user posted image pa sem mu razlozila, da je tokar on vidi se ostanek prejsnjih dveh nosecnosti user posted image user posted image user posted image user posted image Me je kar jest minilo.. No takle mamo user posted image

Topsi,le drzi se tako naprej. Jaz sem ugotovila, da sem super spocita, ce zvecer je jem oz samo kak sejk popijem. Sam kaj ko se ne drzim skoz tega. Oz mi zavcer zapase slano in pol sejki in podobno odpadejo.

Ronja welcome.Ja vem, kok so trdovratni ti zadnji kg .. Upam, da ti rata,ceprav saj ves, si sele 2m po porodu, hormoni se norijo user posted image Najprej dojenje pol pa vse ostalo a ne user posted image Meni dojenje do sedaj se ni tud grama mascobe odneslo, vse je prepusceno kontroli pri hrani in sportu.. Nimam srece, da bi mi kar dol padli kg zaradi zizanja.. skorda user posted image

Amy, bo danes spet akcija z BP?

Kolumbo, kako? Mulca ubogata al se kaksen g zgubis na njun racun?

Simo-dobrodosla user posted image Kaksen paje tvoj plan izgube kg?

Beyba-rabim email,ce hoces datoteke ..
pozdravcek vsem

sibam mal postorit po stanovanju, ker je bombaaaa


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu TopsiT)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
17.8.2009 12:40:05   
amy26
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Amy, bo danes spet akcija z BP?



v planu jeuser posted image , mal mi gre edino na jetra ko moram skos taščo prositi da takrat otroka popazi in da spat

lačna sem pa k volk, nisem še nič jedla, zjutraj sem spila šejk, tako da grem sedaj kočno nekaj pojesti

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   [Brisano sporočilo]
17.8.2009 12:42:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
17.8.2009 13:17:08   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: amy26

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Amy, bo danes spet akcija z BP?



v planu jeuser posted image , mal mi gre edino na jetra ko moram skos taščo prositi da takrat otroka popazi in da spat

lačna sem pa k volk, nisem še nič jedla, zjutraj sem spila šejk, tako da grem sedaj kočno nekaj pojesti


fiksno se naj tvoj zmeni z njo. tko bos tudi ti primorana it user posted image stradanje not good :) kdo to pravi -- sem tud mal lacna, sejk je ze na poti ven user posted image

kolumbo - peglkezn pa vn na sonce,pa bos se savno mela user posted image sam kaj k te pije tekocine nese, palohk pol migreno fases od dehidracije user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
17.8.2009 13:59:39   
ronja1a
Evo, jaz sem spet tukaj. Mali je mejčken zaspal. Že v peto ali šesto danes (na obroke). Jaz pa po kosilu zeleni čaj pijem. Me ma, da bi še kak piškot zraven, pa ne bom. Se bom vzdržala tko, da sem namesto sladkanja na tem forumu :-)

Sicer pa predlagam, da damo v seznam še podatek po kakšni dieti hujšamo. Kaj pravite?

Vidim, da so pri marsikateri v uporabi šejki. Tudi jaz bom kak obrok s tem nadomestila ... Sicer pa en zanimiv recept za posladkanje z beljakovinskim napitkom:
http://mojtrener.com/recepti/malice-in-nadomestki-obroka/jagodni-frape/

Pa še to - nekatere ste se ogrele za zeleni čaj. Jaz ga že neki časa pijem, v nosečnosti sem z njim prekinila, ker mi ni pasal, prav tako nisem pila kave. Vendar, koliko pa ga spijete? Je to vendarle poživilo in ni dobro pretiravat. Sploh če dojiš ne. Jaz si privoščim eno skodelico, včasih malo več, vendar izjemoma največ dve na dan. Zaradi dojenja. Prej je morda padla še tretja ....


< Sporočilo je popravil ronja1a -- 17.8.2009 14:02:16 >

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
17.8.2009 23:36:22   
2005gl
evo pa da se še jaz malo oglasim,da ne bom samo brala vaše dogodivščine,
če pa mam taka dva navihanca da res nimam časa veliko.Hvalabogu bo zopet kmalu vrtec!
morem se pohvalit da se moja tehtnica kar lepo obnaša,in da vam povem kaj delam .
Ne pijem zelenega čaja ampak donat in limonado to kar za vsako žejo.enkrat eno ,drugič drugo,ne jem kruha,testenin,omak in nobenega  olja ,pa tudi večerja po 6-uri odpade.pojem pa kar nekaj sadja,
in do zdaj še nisem čutila neke lakote,ampak moja glava je morala razčistiti da se lahko  nekaj naredi če se hoče!
veliko poguma še naprej

(odgovor članu ronja1a)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
18.8.2009 8:41:39   
amy26
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

fiksno se naj tvoj zmeni z njo. tko bos tudi ti primorana it user posted image stradanje not good :) kdo to pravi -- sem tud mal lacna, sejk je ze na poti ven user posted image



do sedaj sem vedno jaz user posted image  svojega spodbujala da greva, imam motivacijo ker hodiva oba, sama bi itak obupala oz. se mi ne bi dalo. Taščo pa misliva navaditi na ta ritem definitivno, torej vsak drug dan akcija z BP. včeraj sva šla, vedno sem počepe narobe delala, pol mi pa trenerka pokaže pravilno in sem komaj zdržala ta pravilne user posted image saj sem imela preveč uteži.

danes stopila na tehtnico, pol kg večuser posted image  ni mi jasno kako to, ker jedla sem normalno brez kakega grešenja
a je že možno da dobivam že kaj na mišični masi, upam user posted image , ker ta je težja kot maščoba

doma imam tehtnico, pa mi sploh ni jasno kaj pomenijo oznake na njej, torej meri vodo oznaka (W), kaj pomeni pa na tehtnici M in kaj F, ena je maščoba druga pa nevem kaj, katera je sedaj maščoba? M ali F
tinnaja bo sigurno vedelauser posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
18.8.2009 8:52:18   
ronja1a
Meni tehtnica kaže procent kg, maščobe, vodo in mišic.

Glede BP. Zdaj nič ne hodim na BP, ampak sem pred nosečnostjo, ko sem začela z vadbo, je tehtnica res šla takoj na začetku malo gor.


< Sporočilo je popravil ronja1a -- 18.8.2009 8:56:18 >

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
18.8.2009 8:56:49   
tinaaja
danes stopila na tehtnico, pol kg večuser posted image ni mi jasno kako to, ker jedla sem normalno brez kakega grešenja
a je že možno da dobivam že kaj na mišični masi, upam user posted image , ker ta je težja kot maščoba


tocno tako.. ko zacnes sportat, gre ponavadi najprej kg gor, vidis pa kmalu na obliki postave, da so spremembe na bolje user posted image tko da dont give up. misice so tezje kot spehek :)
M bi rekla, da je masa telesa,misic,F je fat, W morda celotna teza za weight lahko tudi voda. odvisno kok ti pokaze user posted image   lahko so tudi procenti - odvisno od tehtnice. moja kaze procente mascobe se mi zdi.


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
18.8.2009 9:22:55   
amy26
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

tocno tako.. ko zacnes sportat, gre ponavadi najprej kg gor, vidis pa kmalu na obliki postave, da so spremembe na bolje user posted image tko da dont give up. misice so tezje kot spehek :)
M bi rekla, da je masa telesa,misic,F je fat, W morda celotna teza za weight lahko tudi voda. odvisno kok ti pokaze user posted image   lahko so tudi procenti - odvisno od tehtnice. moja kaze procente mascobe se mi zdi.



jaz sem pa vedno mislila da je M maščoba, bom morala kar pridno trenirat da se bo ta maščoba ki mi jo je pokazalo zmanjšalauser posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
18.8.2009 11:25:17   
TopsiT
ojla punce!

tinaaja vse najboljše in najlepše, čimveč izgubljenih kilogramčkov, ki se ne bi več vrnili.
Na teden naj bi človek lahko izgubil tudi do 3 kg, tako da je čisto močno za - 1 kg in user posted image user posted image user posted image user posted image  za to.
Zvečer nimam potrebe po hrani, ker imamo kar pozno kosilo okoli 17h, tako da je želodček sit, ko pa me zagrabi prva lakota pa hitro po jogurt, breskvica in sem zmagala, če pa je sila prevelika grem kar spat user posted image user posted image user posted image . Na uro kdaj jem se ne oziram. Jem ko mi paše, vendar ne več kot 4x na dan in ne presežem 1200 kcal.

Sem se odločila, da bom probala en dan na teden imet sadni dan oziroma če bom zdržala vodni, ker sem se po prvem dnevu počutila super in se še vedno.

Ronja1a Zeleni čaj pijem vsak dan 2x. Eno filter vrečko si skuham v pol litra vode in to počasi pijem (še toplega, ker mi da občutek sitosti, pa tudi manj nagravžen je), enega si tako skuham dopoldne, drugega pa največkrat kr po kosilu (po 17h) in ga žvečim do večera, tako da zvečer ni nobene lakote. Sem pa prebrala (mislim da v ONI), da ga večkrat kot 2x dnevno ne priporočajo, poživilo, pa tudi telo izgubi kar nekaj tekočine (učinek pravega čaja). Po okusu mi je pa najboljši iz Lidla, no pa tudi hoferjev ni slab. Sem kupila zadnjič od 1001 cvet, pa je imel okus po milnici, sicer spila sem celo škatlo, ampak sedaj kupim samo še Lidlovega.

Sem pa na skrivaj dala še naša dva na dieto. Sem začela malo manj kuhat, testenin in krompirja in to zamenjala z zelenjavnimi prilogami (narastki). Pa zaenkrat se ni še nihče pobunil. user posted image  
amy26 imam podobno tehtnico, z razliko, da moja tehtica kaže samo err...user posted image , zaenkrat sem še pretežka, da bi lahko prebavila in mi pokazala koliko fat imam preveč user posted image , morda čez kakšna 2-3 meseca. pri meni je M (mišična masa), W (voda) in F (maščevje). Skupno težo pa pokaže takoj na začetku in potem ko stopiš iz nje, pokaže zadnjo vago.

Punce uživajte in bodite pridne kot do zdej.

LP

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
18.8.2009 21:12:10   
amy26
danes sva šla po dolgem času z user posted image  na kolo, živimo ob gozdu in imamo ful dobro gozdno cesto, skos v hrib cca 3-4km, zdržala brez problemauser posted image  ponavadi sem imela skos odpor do kolesa, ker že pri 1/4 poti sem morala dol s kolesa ker nisem zdržala, seveda k pa nisem imela pravilno nastavljenih prestav, sedaj ko sem šla v hrib sem dala v najnižjo prestavo in lepo brez težav zdržala ne da bi bila kaj zadihana.

tok sem bila ponosna nase, tako da imam sedaj spet motivacijo kolesarit, ker prej mi je bila muka, no po ravnem glih ne, ampak kaj ko imamo mi same hribčke kle v bližini.

glede prehrane pa nisem ful pridna, še vedno kak obrok preveč pojem, no gledam da je bolj malo maščob in čimmanj sladkorja.

(odgovor članu TopsiT)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
18.8.2009 21:22:22   
lunca14
user posted image user posted image super punce,da vam laufa dieta,meni ne gre,ne morem,se sam bašem,ko pajcek,drug teden se selimo v hiško,in sem tako živčna,da je za po....t,pa še tastarejši gre v prvi razred,srednji,bo menjal vrtec,tamali,gre prvič v vrtec,mami delat,me se mi karuser posted image user posted image in zato žrem.................user posted image user posted image user posted image user posted image ko bi obstajala čudežna tableta,za vse problemeuser posted image pa je ni žaluser posted image

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
18.8.2009 21:24:18   
lunca14


user posted image user posted image

                         SEZNAM  BORK S KILOGRAMI


user posted image user posted image user posted image

         
           ŽELJE                DATUM             DO SEDAJ
          IZGUBE KG       ZAČETKA          IZGUBLJENIH     STAROST

BEYBA        38 KG         10.8.2009            -0KG                   30
MONIKA1   30 KG         11.8.2009            -0KG                   26
TINAAJA     12KG          11.8.2009            -0kg                    ?
RONJA1A      5KG          17.8.2009           -0kg
LUNCA14    8 KG           ?????????           +4KG                   33
2005GL
ALIJA_26
KOLUMBO
ANAJMAD
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    

                       NO NA KONCU BOMO PA TAKOLE SEXY

                                   user posted image



_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
18.8.2009 21:47:52   
2005gl

IZVIRNO SPOROČILO: lunca14



user posted image user posted image

                        SEZNAM  BORK S KILOGRAMI


user posted image user posted image user posted image

        
          ŽELJE                DATUM             DO SEDAJ
         IZGUBE KG       ZAČETKA          IZGUBLJENIH     STAROST

BEYBA        38 KG         10.8.2009            -0KG                   30
MONIKA1   30 KG         11.8.2009            -0KG                   26
TINAAJA     12KG          11.8.2009            -0kg                    ?
RONJA1A      5KG          17.8.2009           -0kg
LUNCA14    8 KG           ?????????           +4KG                   33
2005GL                              +12kg         4.8 2009                                             -4                                    31
ALIJA_26
KOLUMBO
ANAJMAD
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    

                      NO NA KONCU BOMO PA TAKOLE SEXY

                                  user posted image




(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
19.8.2009 6:55:12   
tinaaja
Amy user posted image user posted image user posted image user posted image Superca. Jaz grem cez kako uro prvic po 10 dnej malo tect user posted image Da vidim, kok noga prenese. Upam, da bo vse ok.

Lunca .. ma ja to so naporna obdobja v zivljenju, Mene tudi tako odnesejo. Ampak se ze velikokrat ugotovila, da je vse v glavi in ce bi si rekla, da ne, pac ne bi, ampak v dani situaciji kurim energijo za vse ostale zadeve kot pa kontrolo sebe. Daj probaj se malo bremzat, ti bo pol manj zal, absolutno si pa daj duska s kaksno pregreho user posted image Samo se se pol sekirat zarad tega.
TopsiT user posted image za uspeh, res fiino, sem vesela, da ti ratuje. Namesto vodnega imas lahko dan s sveze stisnjenimi sokovi (sadni in zelenjavni), je tudidobro za razsciscenje in tako tudi ne obremenjujes zelodca. Jaz bi sla enkrat na pardnevno preciscevalno dieto na tak nacin. sam je treba nejaprej nehat dojit, kar pa verjetno se kar nekaj casa ne bo..

aja zelenic caj pijem 1x na dan, 2x kavo. ker vsebuje tein je prakticno enako kot kava. tako da neka previdnost je potrebna. oz je treba gledat, kok drugih vnosov pozivil/diuretikov ala kofein, tein popijes.

sem pa fuul vesela, ker gremo verjetno v kr goro konec meseca - kolo, tek, tamar ze klicejo juhuhu no da priznam se to, nazadnje sva tam pozrla dnevno tok cokolade in cipsa, da ni za verjet. bom tokrat bolj pridna user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu 2005gl)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
19.8.2009 14:33:37   
ronja1a
lunca, joj, mene je tudi že sedaj strah, kako bo, ko bo treba v službo. zdaj ko sem z malim doma sem mirna, ker se lahko skoraj stoprocentno njemu posvečam, pol bom zihr bolj živčna, ko bo treba več stvari usklajevat.

sicer pa je tko pri meni, da ko sem pod velikim stresom imam sicer res razlog za basanje, ampak po drugi strani, če pomisliš en korak prej, koliko lažje je premagovati stres, če si zadovoljen s sabo in poln moči (pri meni je zadovoljstvo pogojeno s tem da se gibam in zdravo jem), pol imam več motivacije za to, da se držim... kakšna pregreha pa, kot pravi tinaaja mora bit, ampak brez slabe vesti ....

amy
, čestitke za bicikliranje, jaz sem vozičkala in to ene tri-štiri ure, tko da se super počutim ... e, pa nov šejk sem si kupila, tko da se sedaj sladkam z okusom čokolade.

tinaaja, dej povej mi, kako si tek zorganiziraš, glede na to, da imaš majhnega dojenčka, a ga daš komu v varstvo? al greš kar z vozičkom?

< Sporočilo je popravil ronja1a -- 19.8.2009 14:36:30 >

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?