|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
23.8.2009 10:43:12   
FLASK_A
Kakšen spot!!!user posted image Grozljivo, prav res.

Brez tega vem, da je otroka VEDNO potrebno pripeti v avtu! Nikoli noben ni bil odpet, ko smo se vozili. Če bi kdo peljal mojega otroka nepripetega brez moje vednosti, bi videl vse zvezde!!!


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
23.8.2009 10:45:11   
Volga
Seveda, otroci RR-jevk so vedno pripeti. Kakšno vprašanje. 

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
23.8.2009 10:49:48   
sunny24
Sam 1x sem jo mela v avtu v naročju, pa še to sam zaradi tega, ker smo bli pod večer na sprehodu in na pijači in se je mala z mojo granito cela polila in bla mokra ko cucek. Do doma sem mela enih 20 min za hodit, pa veter je začel fajn pihat in so nas moji starši domov zategnli.

Drugače je pa v vedno v lupinici, brez pardona.

_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
23.8.2009 11:10:36   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Seveda, otroci RR-jevk so vedno pripeti. Kakšno vprašanje. 

user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
23.8.2009 11:16:42   
tajtaja
VEDNO!
Tudi pred 17 leti, ko še to ni bilo obvezno.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
23.8.2009 12:01:49   
ronja
Ja, VEDNO je pripeta!
Ne, NE PRETIRAVAŠ!
ja, tudi jaz bi bila besna ko ris!
ja, mora se zmenit s svojimi! Pa mora bit tok ojšter, da bojo dojeli, da male ne bojo več videli sami brez vajinega nadzora, če se to še kdaj zgodi!
Moja mami je našla en avtosedež in tega imajo zdaj njegovi v avtu in če kam grejo, se ona vozi v tistem zicu - jaz pa pridem dol pogledat, kadar ga vmes dajejo ven - da preverim, če je dobro pripet. Me sicer malo križem gleda njegov fotr, ampak mi je čisto vseeno, ker dokler se zgodi, da ga kdaj narobe pripne, bom to lepo pripenjala, ker si ne bi NIKOLI odpustila, če bi se ravno takrat nekaj zgodilo! Samo dve punčki imam in obe sta nenadomestljivi! če se kaj zgodi, mi prav nič ne pomaga, da se je to zgodilo 500 m od doma!

Z mojo mami sem se že skregala, ko je hotela mali zamenjat med vožnjo plenico (smo se vozili na poroki do gostilne, za katero nismo vedeli, kje je, zato nismo mogli kar nekje ustavit), pa sem rekla, da bo pač počakala in se drla 10 min. bo pa še vedno živa. Ko je najedala in najedala, sem kljub vsemu ustavila, ker se mi ni zdelo varno, da jaz tako živčna vozim in ko smo se ustavili, sem tamalo zrihtala, potolažila, potem pa mami lepo nadrla, da je dojela, da niti pod razno in od takrat dalje ni več problemov. Oče si niti ne upa, on je že nam skoz težil, da smo bili privezani, čeprav takrat še ni bilo teh stolov. Ampak privezani smo bili. njegova dva pa imata zdaj ta stolček in je problem rešen. Brat nikoli ne pomisli, da bi peljal brez stola (se kdaj zafrkava, samo vsi vemo, da je hec).

Sem za kompromise, ampak popolnoma nekompromisna sem pa, ko gre za življenje ali hude nesreče mojega otroka! Sori, ne!

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
23.8.2009 14:50:32   
ronja
Pardon, popravek: vedno sta pripetiuser posted image !

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
23.8.2009 14:54:30   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
Vedno, tudi če se zapeljemo 5 metrov iz garaže.
Bulšit.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
23.8.2009 15:05:52   
Felicita
naša tamala (= moja sestra), se v lupinci ni hotla vozit pripeta (pa se je pač drla, pr pasu pač ni pravoglasanja), ko se je pa preselila v stolček se je pa začela dret če smo iz garaže zapeljali pa je bla ona neprivezana. brez heca - ko alarm. sicer mi nikol ni blo jasno kako in zakaj, ampak škodje zihr ne. še dans pr 10 letih se ne usede v avto brez da bi segla po pasu, takoj ko zapre vrata. res pa je, da ne staršev, ne mene, ne starih staršev, ne tete,... ma nikogar ni nikol vidla da bi se odpet peljal kamorkoli. jest mam npr pas tok v krvi, da se pripnem če avto samo v garažo zapeljem... skor addicted user posted image

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
23.8.2009 15:09:06   
blemma
Tudi jaz jo vedno pripnem, dosedaj še ni bilo izjeme. Tudi svojim staršem sem končno dotupila, da brez sedeža nikamor, tudi 5 metrov ne in tudi če mala teži in hoče ven. Ponavadi se potem en vsede zadaj k njej in jo animira.


_____________________________

... in končno je prišla moja princeska Emma, 8.5.2008 ob 16.43.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
23.8.2009 15:22:47   
rija
jaz mislim, da je vzporedno z otrokom treba vzgajat tudi stare starše.

moji si niti pod razno ne bi drznili vzeti malega in ga tak peljati, ker vedo, da se mi strgauser posted image

sicer pa je vedno pripet. sam želi tako.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu blemma)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
23.8.2009 21:23:13   
ZmajTolovaj
Meni se ne zdi, da pretiravaš, jaz bi pop***. Predvsem zaradi jebi.vetrovskega odnosa tastarih. Naj se sami vozijo nepripeti, mi je vseeno. Tamala ima svoj sedež.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
23.8.2009 21:49:58   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: n€na

Ali so vaši otroci vedno v avtu pripeti z varnostnim pasom oz. sedijo lepo pripeti v svojih avto sedežih?




Ne.....

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
23.8.2009 21:51:01   
špelin@
"Ali je vaš otrok vedno pripet??"

Da. Tu zame ni pardona.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
23.8.2009 22:07:20   
cmokec
Ja, vedno sta pripeti.

Sem pa imela v avgustu na obisku prijatelja, par iz Belgije. Vsak dan smo se vozili na izlete. Moški spredaj, midve pa zadaj. In se ni mogla načudit, da sem se vedno pripela. Potem je debata nanesla na zakonodajo in na policijo. Tudi pri njih je uporaba varnostnega pasu obvezna. Ampak nikoli ne sedi v avtu zadaj pripeta, pripne se le spredaj. Smo imeli res vroče dneve, pa se je izgovorila kljub klimi, da se zaradi vročine ne bo pripenjala. Ne vem. Pamet ji nisem solila, sem ji pa povedala, da se pripnem zaradi sebe in ne zaradi zakona ali policije. Pa je delovalo. Se je vedno pripela, samo včasih se je spomnila šele, ko je videla mene, da se pripenjam.

Je pa možno, da tako razmišlja, ker sta še brez otrok. Tudi jaz pred otroci nisem dala toliko na varnost, kot sedaj.

< Sporočilo je popravil cmokec -- 23.8.2009 22:08:22 >


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
24.8.2009 8:49:26   
Teni_
IZVIRNO SPOROČILO: n€na

Ali so vaši otroci vedno v avtu pripeti z varnostnim pasom oz. sedijo lepo pripeti v svojih avto sedežih?

Meni se je danes zgodilo, da so tamalo brez moje vednosti vzeli s sabo in se odpeljali dober kilometer do prababice...seveda v avtu ni bilo sedeža v katerem bi sedela in bila lepo pripasana. Ko sem to zvedela mi je skoraj padel mrak na očiuser posted image user posted image Rekla sem samo, da mi tamalo učimo, da je treba biti v avtu lepo pripasan in da tega ne toleriramo. Sem bila dokaj mirna, čeprav je v meni vrelo. Klicala sem pa mojega in mu rekla, da naj se s svojimi starši temeljito pogovori glede tega...

Kaj pa ve menite ali pretiravam...jaz mislim, da neuser posted image user posted image




Popizdim.

Če pa sem pri čem strikna, je pa to pripasovanje in seveda v obvezno morata bit v svojem sedežu. Pa če je to 100 m. Me sploh ne zanima. Ju peljem z avtom do vrtca, ki je oddaljen par metrov, pa ju pripašem.

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   [Brisano sporočilo]
24.8.2009 10:46:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu n€na)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
24.8.2009 10:52:15   
lemavrica
Samo 1x se je zgodilo, da je sedel zadaj v moževem naročju, ker je bil pred tem tak jok da se ga drugače ni dalo pomiriti in smo šli nekaj km tako. Imava pa še danes slabo vest zaradi tega. In meni je nekaj popolnoma samoumevnega da se ga pripne. Stari starši ga pa ne vozijo okoli in to HB ker ima moj tast prepričanje da so avtosedeži brez veze, no sej on tud misli da do 3m sploh nerabiš vozička ker naj bi bil itak skoz doma.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
24.8.2009 10:56:50   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin

Mojedva sta vedno pripeta. Sem pa zadnjič bila brez sedeža za tavelkega in sem zložila deko na primerno višino mu jo dala pod rit in ga lepo pripela s pasom, je zgledalo tako, kot da bi bil v jahaču.


Moji s tudi vedno pripeti.

Sicer me pa zanima, v čem je sploh fora jahača ali podložene riti z dekico? Ajd, sedež je fajn , varen, zaščita od strani... V čem je pa fora sedenja na jahaču? Ker koneckoncev ni nobene zaščite. TEga pa res ne štekam.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   [Brisano sporočilo]
24.8.2009 11:07:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
24.8.2009 15:28:23   
picola1
Vedno je pripeta. Nikoli komplicirala. Tudi če bi, nema haska...
Cmokec, jst ne pustim nikomu, ra sedi zadaj brez da bi bil pripet. In to zame ni teženje ali soljenje pameti, ampak gre tudi za MOJO varnost! Zakaj? Ali si že videla, kaj se dogaja z ljudmi, ko se avto prevrača ali ko pride do čelnega trčenja. Ljudje letijo po avtomobilu, če niso pripeti. In lahko tako ubijejo tudi tistega, ki je pripet. toirej, če bi nekdo imel možnost, da preživi, se lahko poškoduje ali umre zaradi tistega, ki v avtu ni pripet.
Tiste pa, ki sebe ali otroke ne privezujete v avtu: dejte, če mate jajca, naredite en test: peljite se po parkirišču 10 na uro, potem pa na vso moč pritisnite na zavoro...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
24.8.2009 15:32:44   
ledenaa
Jaz sem kupila celoten jahač-v bistvu da je zaščiten od glave do rite ( stranska zaščita oz. bočna,za glavo itd)
je boljše kot pa samo sp. del jahača za ritko

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
24.8.2009 15:39:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: n€na

Ali so vaši otroci vedno v avtu pripeti z varnostnim pasom oz. sedijo lepo pripeti v svojih avto sedežih?

Meni se je danes zgodilo, da so tamalo brez moje vednosti vzeli s sabo in se odpeljali dober kilometer do prababice...seveda v avtu ni bilo sedeža v katerem bi sedela in bila lepo pripasana. Ko sem to zvedela mi je skoraj padel mrak na očiuser posted image user posted image Rekla sem samo, da mi tamalo učimo, da je treba biti v avtu lepo pripasan in da tega ne toleriramo. Sem bila dokaj mirna, čeprav je v meni vrelo. Klicala sem pa mojega in mu rekla, da naj se s svojimi starši temeljito pogovori glede tega...

Kaj pa ve menite ali pretiravam...jaz mislim, da neuser posted image user posted image




jaz zahtevam da mojega otroka privežejo v avtu pa čeprav je samo za pet metrov v avtu, ker se zavedam koliko škode naredi lahko otroku avto ki zavira pri 20km/h, tako da so moji otroci vedno pri vseh kdorkoli jih vozi in kamerkoli vedno pripeti v avtuuser posted image

jz bi na tvojem mestu totalno znorela , če bi mi otroka na tak način odpeljali, dobra si da nisi znorela user posted image

(odgovor članu n€na)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
24.8.2009 15:41:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

VEDNO....

EVO...ZAKAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.shrani.si/?28/Jp/1MryCLMW/3-unknownparametervalue.wmv


kruto ampak na žalost resnično!!!!

(odgovor članu Onasiss)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
24.8.2009 18:48:51   
dory
načeloma vedno...odkar se zna pripet sam, vedno tudi posrbi zato,da je pripet...ful je dosleden,kar se takih stvari tiče...

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?