|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
24.8.2009 19:52:12   
Teya*D.
Obvezno pripet!
Nikoli ne veš kaj se lahko zgodi pa čeprav samo za ovinkom.

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   [Brisano sporočilo]
24.8.2009 23:42:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
25.8.2009 9:43:08   
x_srečka_x
ja vedno, en sedež imam v svojem avtu, drugega ima možek tretjega pa pri babi. Tako da ko se odpre avto takoj sama zleze v svoj sedežek user posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
25.8.2009 10:00:25   
Anonimen
Privezovanje je obvezno! Enkrat se mi je zgodilo, da sem bila s tamalo pri mojih starših in smo nekaj ful debatirali, ko sem tamalo polagala v lupinico je nisem pripela user posted image ... no in potem sem speljala, nakar po 2h kilometrih ugotovim, da sem pozabila tamalo privezat in se mi je skor odpeljalo. Itak sem takoj ustavila in jo privezala in do doma jokala. Od takrat naprej vedno 3x preverim, če je lupinica pravilno nameščena in če je tamala privezana.
Sem pa drugače tut jaz tako en čuden tič in se ful ljudi ni maralo z menoj okrog vozit, ker jaz pač ne speljem, dokler vsi v avtu niso privezani (vključno s psi). In potem jim razložim, da če jim je že zaradi predpisov in lastne varnosti vseeno, pa meni ni vseeno za mojo varnost, saj bi jih v primeru čelnega trka direktno v mene pometalo. Jaz se pa itak privežem tut če se samo par metrov peljem, ker v nasprotnem primeru imam dejansko občutek, da bom kar s sedeža padla.

(odgovor članu x_srečka_x)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
25.8.2009 10:15:34   
Julija08
Obvezno!!!
Pa vedno preverim kako je privezan, če ga kdo drug not da.

Jaz sem kupila še en sedež za mami, ker ga bo kdaj šla iskat v vrtec, pa je foter reku, da dnar stran mečem. Da ga bo že šel on iskat in ga bo imel v naročju (med tem ko bo vozil), mislim sem čist popizdla!!!!user posted image user posted image
Vrtec je oddaljen 1km, ampak lahko se ti kaj zgodi že ko zapelješ s parkirišča.

Naši starši imajo tisto čudno razmišljanje, kao "a lih zdaj se bo kaj zgodilo". Ker nas so včasih prevažali kar tako, jaz se ne spomnim, da bi bila kdaj privezana. Sploh ne vem če so tiste 101-ke imele pasove. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
25.8.2009 16:24:54   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Julija08

Obvezno!!!
Pa vedno preverim kako je privezan, če ga kdo drug not da.

Jaz sem kupila še en sedež za mami, ker ga bo kdaj šla iskat v vrtec, pa je foter reku, da dnar stran mečem. Da ga bo že šel on iskat in ga bo imel v naročju (med tem ko bo vozil), mislim sem čist popizdla!!!!user posted image user posted image
Vrtec je oddaljen 1km, ampak lahko se ti kaj zgodi že ko zapelješ s parkirišča.

Naši starši imajo tisto čudno razmišljanje, kao "a lih zdaj se bo kaj zgodilo". Ker nas so včasih prevažali kar tako, jaz se ne spomnim, da bi bila kdaj privezana. Sploh ne vem če so tiste 101-ke imele pasove. 

Treba je tudi vedeti, da tisti, ki so v preteklosti (v času našega otroštva) v prometnih nesrečah umrli, ne morejo povedati svoje zgodbe, ker so - mrtvi user posted image Njihovi starši, ki so tako izgubili otroke, pa so: ali prestari, da bi jih internet zanimal in ne sodelujejo na forumih, ali pa nočejo o tem govoriti user posted image
Moj mož pozna žensko, ki je v časih, ko se je cela družina (seveda nepripeta) nabasala v fička, na zelo krut način izgubila moža in oba otroka


(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
25.8.2009 20:20:16   
kalbo
Ne pretiravaš, meni bi se v tem primeru totalno strgalo in sem vsem to tud povedal.

Zara, noben bulšit, tud pet metrov z garaže so pri nas otroc privezani, z mano vred.

Moja tamala ni bla privezana enkrat samkrat, med vročinskim krčem na poti v zdravstveni dom, ko sva mislila, da se duši. Takrat je bla pa pri ženi v naročju, pa še za to nisem ziher, če nebi blo bolje rešilca doma počakat.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
25.8.2009 20:26:15   
tasa_m
Vedno je pripasana!

Tudi naša mama zna kdaj kakšno "pametno" pripomnit in rečt, da ko joče da jo naj dam ven, bo jo ona imela v naročju user posted image , pa ni šans. Sva že parkrat prišle navzkriž sam zarad tega ker je pametovala:" ti tudi nisi imela,..ipd. " Ne zanima me, kaj je bilo pred 25 leti..zdaj je pač tak. Na veliko žalost nekaterih, ki tega nočejo sprejet.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   [Brisano sporočilo]
25.8.2009 22:15:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tasa_m)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
25.8.2009 23:31:34   
sabri
Vsekakor vedno pripeta in v sedežu, ampak mi ni jasno pri našem sedežu-Toby, dobi roke ven vedno, včasih ko vedno pop...me uboga jih pusti za pasom, včasih ne in je  v bistvu pripeta samo čez pas,  če sem dovolj jasno napisala. Pa lahko zategnem do maksimuma, jih zmota ven. Je pa zgornji del pasov trši oziroma je oblazinjen zaradi ramen in ima tam vedno malo lufta. Butast sistem, je pa laufal dokler ni pogruntala, da lahko da roke ven.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   [Brisano sporočilo]
26.8.2009 9:06:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sabri)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
26.8.2009 9:20:34   
claud
Vedno pripeta!

80% nesreč se zgodi v bližini doma.......damn true, tud z mojim sva se zaletela 500m od stanovanja.... seveda se večino časa gibljemo okol svojega doma....trgovine, banke.....

In sem ful jezna ko vidim starše spredaj pripete zadaj pa 2 otroka ki imata sicer v avtu sedež, ampak sta leteča v avtu- neprivezana, visita čez sprednje sedeže in se tako pogovarjata s starši.....no na ta primer sem pa naletela včeraj na LJ obvoznici...user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
26.8.2009 10:41:23   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: sabri

Vsekakor vedno pripeta in v sedežu, ampak mi ni jasno pri našem sedežu-Toby, dobi roke ven vedno, včasih ko vedno pop...me uboga jih pusti za pasom, včasih ne in je  v bistvu pripeta samo čez pas,  če sem dovolj jasno napisala. Pa lahko zategnem do maksimuma, jih zmota ven. Je pa zgornji del pasov trši oziroma je oblazinjen zaradi ramen in ima tam vedno malo lufta. Butast sistem, je pa laufal dokler ni pogruntala, da lahko da roke ven.


Moja sicer tega ni še nikol nardila, je pa od mojega moža nečak. In je njegova mama takoj ustavila (pa sta bla na avtocesti in je ustavila na odstavnem pasu) in čist popizdila, da mora takoj dat roke nazaj noter, drugače se ne premakneta nikamor! In je mali to samo enkrat naredu in nikoli več (pa je drugač u iber razvajen in ne uboga kaj dosti).

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
26.8.2009 10:49:16   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Privezovanje je obvezno! Enkrat se mi je zgodilo, da sem bila s tamalo pri mojih starših in smo nekaj ful debatirali, ko sem tamalo polagala v lupinico je nisem pripela user posted image ... no in potem sem speljala, nakar po 2h kilometrih ugotovim, da sem pozabila tamalo privezat in se mi je skor odpeljalo. Itak sem takoj ustavila in jo privezala in do doma jokala.


WTF user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
26.8.2009 10:51:10   
ugi
Ja, vedno! Če slučajno pozabim, me sam opozori, da ni pripet.

_____________________________

Če imajo otroci doma zapik, ne bodo bežali drugam.
______________
Luka, 30. 3. 2005
Lara, 1. 1. 2010

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
26.8.2009 10:51:13   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Privezovanje je obvezno! Enkrat se mi je zgodilo, da sem bila s tamalo pri mojih starših in smo nekaj ful debatirali, ko sem tamalo polagala v lupinico je nisem pripela user posted image ... no in potem sem speljala, nakar po 2h kilometrih ugotovim, da sem pozabila tamalo privezat in se mi je skor odpeljalo. Itak sem takoj ustavila in jo privezala in do doma jokala.


WTF user posted image


Najbrž zaradi tega, ker je pozabila tamalo pripasat.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
26.8.2009 11:25:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: benika

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Privezovanje je obvezno! Enkrat se mi je zgodilo, da sem bila s tamalo pri mojih starših in smo nekaj ful debatirali, ko sem tamalo polagala v lupinico je nisem pripela user posted image ... no in potem sem speljala, nakar po 2h kilometrih ugotovim, da sem pozabila tamalo privezat in se mi je skor odpeljalo. Itak sem takoj ustavila in jo privezala in do doma jokala.


WTF user posted image


Najbrž zaradi tega, ker je pozabila tamalo pripasat.


Ja jokala sem se zaradi tega ... pa kaj naj?! Ni mi bilo jasno, da sem lahko pozabila na nekaj tako pomembnega, pa vsi možni najtemnejši scenariji so mi šli po glavi ...

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
26.8.2009 13:07:55   
ely*
Vedno pripet, obvezno!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
26.8.2009 13:37:46   
Baby
vedno!!!

(odgovor članu ely*)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
26.8.2009 16:19:17   
lenika
Ja vedno. Mož je enkrat našega triletnika posedel v sedež in ga pozabil privezat. Ko se je usedel za volan, mu je mali rekel: Ati, pozabil si me privezat.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
26.8.2009 17:41:50   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: n€na

Ali so vaši otroci vedno v avtu pripeti z varnostnim pasom oz. sedijo lepo pripeti v svojih avto sedežih?





Da vedno in v vsakem avtu. Ne odstopam od tega.


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
27.8.2009 10:53:11   
felicia
kolikor se spomnim vedno, razen ko je bil bolan (vročinski krči) smo ga peljali zdravniku tako, da smo ga držali v naročju. Sicer se pa trudim imeti ga vaedno privezanega tudi kratke relacije.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
29.8.2009 22:13:22   
anarabarbara

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m
Tudi naša mama zna kdaj kakšno "pametno" pripomnit in rečt, da ko joče da jo naj dam ven, bo jo ona imela v naročju, pa ni šans. Sva že parkrat prišle navzkriž sam zarad tega ker je pametovala:" ti tudi nisi imela,..ipd. " Ne zanima me, kaj je bilo pred 25 leti..zdaj je pač tak. Na veliko žalost nekaterih, ki tega nočejo sprejet.

Najraj od vsega imam stavke, ki se začnejo s "pred 25 leti..." in nato obvezen "pa smo vsi preživeli...". Dejstvo je, da niso vsi preživeli. Poleg tega bi marsikdo imel kak zoprn problem manj, če bi se pred 25 leti drugače obnašali. Sploh pa je promet danes čisto nekaj drugega kot pred 25 leti. Npr. če primerjamo Lj obvoznico ob pol osmih zjutraj danes in ceste okrog Lj ob pol osmih zjutraj pred 25 leti... Na parkirišču pred našim bivšim blokom je bilo pred 20 leti pol manj avtomobilov kot danes, vedno je bilo nekaj parkirnih mest praznih...
Me pa čudi, da ni nobenega komentarja tipa: "pa kaj kompliciraš, avtosedeži so itak predragi, poleg tega je za dojenčkovo prebavo mnogo bolje, če lahko med ovinki malo kobaca po zadnjih sedežih... jaz ga nikoli ne pripnem, pa se nam še nič ni zgodilo.. tudi mene nikoli niso pripenjali, pa glejte me, kako sem super..." :) Očiten napredek!


_____________________________

Ko bo posekano zadnje drevo, zastrupljena zadnja reka, ulovljena zadnja riba, takrat bo jasno, da se denarja ne da jesti.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
30.8.2009 9:13:24   
KIKI****
Kratko in jedrnato:


DA, vedno, pa četudi 50, 100, 200 m, al pa 100, 200, 300 km. VEDNO!user posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
31.8.2009 16:30:37   
mayci
Ko sta meni enkrat taša in tast ravno tako naredila s tamalim, sem čisto znorela, ker pri tem pa res ni kompromisov! Pa pika!! Od takrat naprej se vožnja mojega otroka brez sedeža ni več izvajala...user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?