|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 11:54:47   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute
ma ne. saj si mislim kaj je. ocitno sva mal zaspala. oba!(in najin odnos) bomo situacijo zbudili, pa gasa!

Pri treh otrocih čisto rade volje verjamem, da (ne glede na nosečnost) nimata dovolj časa drug za drugega (da ne bi potem še o spočitosti in posledično o volji), ampak še vedno vztrajam, da lahko moški cel ljubi dan, pa še polovico noči dela kot tovorna živina in vlači s sabo skrbi cele familije, ampak bo pa hotel, ko končno prileze do postelje, še vedno vsaj izprazniti svoja jajca. Se opravičujem za izraz, no, ampak ni kaj dosti drugače (v takem primeru). Če jih ne doma in/ali sam... potem se podpišem pod Volgo - nekaj ni OK in to ne nosečnost ali kilogrami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 11:56:17   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute
drugam ne hodi. sem 100000%.je pa tud res, da niti jaz nisem kakega povoda dajala. zdaj za x se še ne sekiram. ce bo pa cez 2 mesca enako, pa bom ze paniko zagnala.

Prva alinea - KAKO, ljuba duša, si lahko popolnoma prepričana, da ne hodi drugam?
Druga alinea - moški za seks po tolikem času sploh ne potrebuje povoda. On navali.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 11:58:30   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

jaz osebno,se nebi tega posluževala,ker nebi prenesla seksa brez tega da tudi jaz uživam.....




no, pa ajd, če je kak fajn film, pa pač vsak po svoje uživata.....user posted image user posted image dragi dejva hitr, so glih gospodinje user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ......ajd uredu,ampak če meni nebi pasalo,mu ziher nebi pustila da me nabijauser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 11:59:13   
sanja nk.
Miska..čist tako, al te težave tukaj gor tako ne boš rešiula, raje vso energijo usmeri v to da to vidva rešita ker tudi z ringarajo ne moreš seksat, tako da kr navali k njemu pa to rešita čim prej, ker se bom sam vlekel, ti boš ostala dlje nepotešena in v dvomih kaj mu je user posted image ...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:00:39   
Anonimen
Prva alinea - KAKO, ljuba duša, si lahko popolnoma prepričana, da ne hodi drugam?

ker totalno prezira in sovrazi vsak najmanjsi namen varanja. mislim, da je tak clovek, ki bi prej razcistil z mano. pa tudi nima kdaj. je na sihtu vsaj do 5ih popldan. ce gre na pir po njemu pa se mi javi. pa tudi ko ga na siht klicem se mi javlja.
Druga alinea - moški za seks po tolikem času sploh ne potrebuje povoda. On navali.

se strinjam. saj kot pravim. pocakam, da se k sebi spravim, pol pa bom vidla in ukrepala.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:02:02   
Sreča in ljubezen
user posted image user posted image user posted image user posted image sej res ringaraja noce sexauser posted image user posted image dej se znjim pogovorit miska! Sej bo vse ok!

_____________________________


(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:02:33   
oka
Prva alinea - KAKO, ljuba duša, si lahko popolnoma prepričana, da ne hodi drugam?
Druga alinea - moški za seks po tolikem času sploh ne potrebuje povoda. On navali.


Ma daj jo zdaj prepričevat v kontra kot je ona prepričana. Iz enega štosa bo ratala cela debata o tem če desc od MM hodi drugam. Če je prepričana, je pač prepričana. Verjetno ima razlog za to a ne.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:02:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

Miska..čist tako, al te težave tukaj gor tako ne boš rešiula, raje vso energijo usmeri v to da to vidva rešita ker tudi z ringarajo ne moreš seksat, tako da kr navali k njemu pa to rešita čim prej, ker se bom sam vlekel, ti boš ostala dlje nepotešena in v dvomih kaj mu je user posted image ...


sj nisem s tem namenom pisala. cisto slucajno sem notri padla.

ZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

jaz osebno,se nebi tega posluževala,ker nebi prenesla seksa brez tega da tudi jaz uživam.....




no, pa ajd, če je kak fajn film, pa pač vsak po svoje uživata..... dragi dejva hitr, so glih gospodinje

alpa med reklamamiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sanja nk.)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:03:01   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute
Prva alinea - KAKO, ljuba duša, si lahko popolnoma prepričana, da ne hodi drugam?

ker totalno prezira in sovrazi vsak najmanjsi namen varanja. mislim, da je tak clovek, ki bi prej razcistil z mano. pa tudi nima kdaj. je na sihtu vsaj do 5ih popldan. ce gre na pir po njemu pa se mi javi. pa tudi ko ga na siht klicem se mi javlja.

Napad je najboljša obramba - si že slišala za to? user posted image Ponavadi ravno tisti, ki varajo, najbolj blebetajo, kako pa oni ne bi nikoli varali. Ne trdim, da je tudi tvoj mož tak, ampak govorim na splošno. Pa tudi iz izkušenj. Zato sem svojemu Kamikazi že na začetku lepo pojasnila nekaj pojmov okrog tega in najine zveze - in imava mir.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:04:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

... ampak še vedno vztrajam, da lahko moški cel ljubi dan, pa še polovico noči dela kot tovorna živina in vlači s sabo skrbi cele familije, ampak bo pa hotel, ko končno prileze do postelje, še vedno vsaj izprazniti svoja jajca.


Kerensa, ti ko da maš sama jajca pa tolko veš o tem. Ne seri.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:04:17   
Anonimen
alpa med reklamami


eh, med reklamami pač ne morš uživat, k so glupeuser posted image user posted image do taprvih reklam more bit že fertikuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:04:23   
Anonimen
hahaha oka.
naslov debate:  ce vam ni do sexa

konec debate: od miske dec se goni!

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:04:23   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

Miska..čist tako, al te težave tukaj gor tako ne boš rešiula, raje vso energijo usmeri v to da to vidva rešita ker tudi z ringarajo ne moreš seksat, tako da kr navali k njemu pa to rešita čim prej, ker se bom sam vlekel, ti boš ostala dlje nepotešena in v dvomih kaj mu je user posted image ...


sj nisem s tem namenom pisala. cisto slucajno sem notri padla.

ZVIRNO SPOROČILO: ulla80


IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

jaz osebno,se nebi tega posluževala,ker nebi prenesla seksa brez tega da tudi jaz uživam.....




no, pa ajd, če je kak fajn film, pa pač vsak po svoje uživata..... dragi dejva hitr, so glih gospodinje

alpa med reklamamiuser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image  2x zastokaš pa je konec reklamuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:04:46   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: oka
Ma daj jo zdaj prepričevat v kontra kot je ona prepričana. Iz enega štosa bo ratala cela debata o tem če desc od MM hodi drugam. Če je prepričana, je pač prepričana. Verjetno ima razlog za to a ne.

Če je ona prepričana v to, naj tako tudi ostane (kar se mene tiče). Zagotovo ima razlog za to, da je prepričana. Vendar, če trdi, da je 100%-no prepričana, potem se slepi, saj kaj takšnega pač ni možno. Lahko sicer 100%-no zaupaš, ne moraš pa biti 100%-no prepričan.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:05:57   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
... ampak še vedno vztrajam, da lahko moški cel ljubi dan, pa še polovico noči dela kot tovorna živina in vlači s sabo skrbi cele familije, ampak bo pa hotel, ko končno prileze do postelje, še vedno vsaj izprazniti svoja jajca.

Kerensa, ti ko da maš sama jajca pa tolko veš o tem. Ne seri.

Nimam jajc - imam jajčnike user posted image . In za to, da nekaj vem o moških, mi ni treba biti moški, kajne? Saj si tudi ti na RR pisal o ženskah, pa nisi ženska. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:06:27   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute
Prva alinea - KAKO, ljuba duša, si lahko popolnoma prepričana, da ne hodi drugam?

ker totalno prezira in sovrazi vsak najmanjsi namen varanja. mislim, da je tak clovek, ki bi prej razcistil z mano. pa tudi nima kdaj. je na sihtu vsaj do 5ih popldan. ce gre na pir po njemu pa se mi javi. pa tudi ko ga na siht klicem se mi javlja.

Napad je najboljša obramba - si že slišala za to? user posted image Ponavadi ravno tisti, ki varajo, najbolj blebetajo, kako pa oni ne bi nikoli varali. Ne trdim, da je tudi tvoj mož tak, ampak govorim na splošno. Pa tudi iz izkušenj. Zato sem svojemu Kamikazi že na začetku lepo pojasnila nekaj pojmov okrog tega in najine zveze - in imava mir.


veš, da imaš prav user posted image . Pred kratkim sem zvedela za neko prevaro (varal je gospod, ki je zgleden očka, super prijatelj, zagrižen nasprotnik varanja) in še danes ne morem nekako verjeti , da je res.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:07:35   
Sreča in ljubezen
Ehejjj  sej niso vsi moski isti...tko ku zenske.... ce eni varajo svoje zene ne varajo tud drugi...uglavnem svojemu mozu sm pac na zacetku rekla kar se tice tega...mislim da je vse razumel tko da nimam problemov stem..pa tud sex...nikol mi ni rekel da mu ni do tega ko sm hotla...mogoce je zarad razlike v letihuser posted image ,ne vem

_____________________________


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:08:03   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: higuys
veš, da imaš prav

Vem (glede tega). Že 15 let opazujem svet okrog sebe (na ta način) in vidim, kaj se dogaja (in kakšna moja izkušnja ima tudi kaj vpliva na to). Ponavljam sicer, da to ne velja za vse, za veliko večino pa (na žalost).

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:08:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: oka
Ma daj jo zdaj prepričevat v kontra kot je ona prepričana. Iz enega štosa bo ratala cela debata o tem če desc od MM hodi drugam. Če je prepričana, je pač prepričana. Verjetno ima razlog za to a ne.

Če je ona prepričana v to, naj tako tudi ostane (kar se mene tiče). Zagotovo ima razlog za to, da je prepričana. Vendar, če trdi, da je 100%-no prepričana, potem se slepi, saj kaj takšnega pač ni možno. Lahko sicer 100%-no zaupaš, ne moraš pa biti 100%-no prepričan.

jap, se strinjam. mogoce sem se narobe izrazila. hotla sem rect, da niti 1x nisem pomislila na to. in mi ni dal povoda na najmanjsi sum.
ok, edino zadnji cas zaradi NE sexa.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:08:53   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

hahaha oka.
naslov debate:  ce vam ni do sexa

konec debate: od miske dec se goni!

user posted image user posted image user posted image



nič se ne goni...ti pa obljubi, da boš javila , ko bo sex spet pri vaju aktualen. Pa se mi zdi, da bomo že iz postov ugotovila  da nisi več nataknjena, ker si spet nataknjena user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:09:06   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Sreča in ljubezen
Ehejjj  sej niso vsi moski isti...tko ku zenske.... ce eni varajo svoje zene ne varajo tud drugi

Definitivno drži.
Ampak moški, ki ne varajo svojih žena (in ko so zdravi, žene pa tudi), seksajo s svojimi ženami.

(odgovor članu Sreča in ljubezen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:11:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

... In za to, da nekaj vem o moških...


Pravim ti da sereš.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:11:05   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute
hotla sem rect, da niti 1x nisem pomislila na to. in mi ni dal povoda na najmanjsi sum.

Glede na to, da je tvoj mož, je popolnoma prav, da mu zaupaš, dokler tvojega zaupanja ne izkoristi. In če ga do sedaj ni, je v tem pogledu vse lepo in prav. Nikakor te ne prepričuje, da te zagotovo vara - hočem ti samo povedati, da obstaja tudi ta možnost in da ne moreš reči, da si 100%-no prepričana, da se to ne dogaja.
Upam, seveda, da ima tvoj mož tudi možgane, ne samo... organ. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:11:25   
Sreča in ljubezen
Ok...kaj potem...z mozem od miske je neki" narobe"user posted image

_____________________________


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: rešitev, če vam ni do seksa
4.9.2009 12:11:27   
Anonimen
hm....pazte zdaj:
moj pa ve, da bi mu 1 kiks oprostila. ker se vsakemu lahko zgodi.
ma ne vem.....trenutno sem cist pomirjena. ce bo pa se kak povod na to da me vara bom pa ze naredla vik in krik!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?