|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 20:47:04   
mateyka
saj ne vem, če čem sploh napisat, ko ste ene tok za stare desce zapele user posted image jaz sem si ubodla fejst mlajšega, 11 let. samo zgledam kar smrkljasto in tudi počutim se tako, tako da je ravno prav imho user posted image nisem pa te razlike planirala, tako da me je kar malo pretreslo na začetku user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 21:15:24   
nmagk
user posted image user posted image user posted image  si še boljša kot jaz,vau 11 let to pa je,pa če se štekata res ni pomembno kok je kateri star.

_____________________________

NEJC-26.06.1993
MATIC-17.08.1999
ANA - 22.04.2001
GREGOR-16.09.2006
KAROLINA-07.04.2009

mojih 5 biserov-neprecenljivo

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 21:36:25   
aknela123
sreča in ljubezen vidva sta to na novo skupaj al kako?

(odgovor članu Sreča in ljubezen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 22:39:38   
Sreča in ljubezen
Ne,spoznala sva se in porocila.In sem presrecna! Super odnos mamo in se razumeva!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________


(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 22:52:17   
hrchy
po letih imam mlajsega, po obnasanju/misljenju starejsega user posted image


(odgovor članu Sreča in ljubezen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
8.9.2009 23:58:21   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: hrchy

po letih imam mlajsega, po obnasanju/misljenju starejsega user posted image




se podpišem....

tudi pod tisto, ko je pisalo, da niso važna leta. da pozna starejše, ki imajo manj v glavi, kot mladi ljudje, ki jim to ne bi pripisal. jaz sem na mojega princa dolgo čakala, kar nekaj moških sem spoznala, a v srcu sem vedela, da mi je en usojen. in se popolnoma ujemava.

podpišem se tudi pot tisto, ki je napisala, da mora moški imeti žensko bolj rad.

na žalost pri vsaki temi, ki postane pregoreča, vzkipi neko ljubosumje v zraku, ki je res brezpredmetno. ampak ja, to so slovenci...  ( brezveze )...

tisto o prevzgajanju, se mogoče sliši pocukrano, ampak če smo realne, so moški eni veliki otroci, ki jih imamo rade, ampak so še vedno otroci in jih moramo večkrat učiti in voditi...   ne gre se za to ali je mlajši ali starejši, samo, da je še v teh letih, ko se ga da navaditi na določene stvari ( pomivanje, pospravljanje, odnašanje smeti,....itd )...itd.... starejšega ko dobiš, bolj je on sam izoblikovan in ima svoj ritem in je vprašanje koliko seje pripravljen prilagajat...dokler je še doba očaranja in vsega lepega in tralalla je še vse ok, potem pa ko enkrat gre kaj narobe, se pa šele vidi, koga imaš pred seboj...potem pa ni nič več kot je bilo na začetku...





_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.9.2009 0:09:14   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: Sreča in ljubezen

Ne,spoznala sva se in porocila.In sem presrecna! Super odnos mamo in se razumeva!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


in ti si stara 25 on pa 36 in sta se poročila ?

wow ! men osebno to sploh ne bi šlo skozi...okej imet partnerja in si nabirat izkušnje, ampak poroka pa je za vedno. ne štekam, da si je tak "star desc" izbral tako mlado dekle. ponavadi se moški že prej poročijo ne tako pozno, ker to je res pozno za moškega tudi. tudi za imet otroka.

ti si v nekih študentskih letih, zaključuješ najbrž faks, delaš kej prek študenta ( če si šla študirat ). on ima pa najbr redno službo že nekaj let, svoje stanovanje..ima že vse pošlihtano... čez 4 leta bo on 40 let star.... ko boš ti tok stara boš si mislila, da so uni 23, 24 letniki, smrkavci za tebe, k še nimajo pojma o pojmu...

moje opazovanje....ampak sej vsak človek ima svojo pot...in svoje gradivo za učenje...

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu Sreča in ljubezen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.9.2009 6:46:09   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Med nama je slabih sedem let razlike, on starejši user posted image ...in je super, raavno toklo da je fino zrel pa jaz malo bolj za svoja leta...in sva na istem...user posted image
Ma ne bi ga menjala za nič... prej sem mela svoj letnik.Auuuuuuučuser posted image

enako imam jaz. je sedem let starejši in je ravno prav. je pa res, da leta niso pomembna, lahko je star 50 in je otročji bolj kot nek 25 letnik. odvisno od človeka. pri nama je ravno prav: 23 sem jaz, on pa 30 user posted image

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.9.2009 6:54:31   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: mojca345
ti si v nekih študentskih letih, zaključuješ najbrž faks, delaš kej prek študenta ( če si šla študirat ). on ima pa najbr redno službo že nekaj let, svoje stanovanje..ima že vse pošlihtano... čez 4 leta bo on 40 let star.... ko boš ti tok stara boš si mislila, da so uni 23, 24 letniki, smrkavci za tebe, k še nimajo pojma o pojmu...

ne pretiravi, jaz sem tudi študentka (še en mesec), moj ima redno službo, pa gre. sploh ne vem, kje je starosna meja za imeti otroke in ustvarjati si družino. že na rr lahko bereš, da imajo ženske (kar je veliko bolj drugače kot moški) prvega otroka šele pri 35+. tako da, moj bo imel prvega (če bo vse po sreči) pri 31 pa ni čisto nič prestar. vsaj ne bom morala pisarit, kako mi nič ne pomaga pri otroku.
kaj hočeš reči? najprej študij, služba, stanovanje... potem družina. po drugi strani pa je to njen partner predvidevam storil in je minilo toliko, da je star že 36 let... in kaj je narobe? so semenčeca tako stara, da ne bo mogel narediti otroka? ne razumem. pač meni je bolje imeti otroka (ženska) pri max 25 letih, pa mnoge takrat še "pridno" študirajo, gradijo karijero, zagotavljajo stanovanje... kar je meni osebno absurd. stanovanje, službo in ostalo lahko dobiš, kupiš, ostvariš tudi kasneje. roditi otroka je pa kasneje veliko bolj komplicirano

< Sporočilo je popravil MLADAMAMICA -- 9.9.2009 6:56:17 >

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.9.2009 7:16:24   
MLADAMAMICA
mojca345
 
ja kar se tiče finančne sigurnosti je veliko lažje imeti starejšega, če le ta ima kaj v glavi in ima reden šiht in stanovanje. se samo priključiš ali pa obogatiš zadevo, res je, če si keš pi... posluš. moj je starejši pa nima stanovanja, pa se nisem samo priključila in obogatila. ne sodi po svojem bratu.

ko daš še svoj delež na mizo. pr nama je zdej tko, da jest več prinesem na mizo. si pa ne bi želela nikoli pustiti moškemu, da on več prinese, pa da jaz ne prispevam dovolj. mene bi pa full motil, da v hišo prinesem več kot moški. moški so zato, da prinesejo več in ne ženske. aja, zdej boš pa garala, ga živela in nevem kaj, potem pa seveda rojstvo otrok, pospravljanje, kuhanje,... vse na teb? čudno razmišljanje.

vsaj moje osebno mnenje je tako, da mora biti ženska samostojno bitje z svojim dnarjem. potem pa za skupne stroške da vsak pol ( če le lahko, odvisno od višine plače ) in da vsakemu potem nekaj ostane svojega denarja s katerim razpolaga po svoji lastni želji. tudi tukaj se ne strinjam. midva mava tako, da sem zdaj še študentka oz. delam preko študenta še en mesec in do sedaj je on prinašal veliko več domov od mene, od oktobra bova približno isto. in NIKOL za račune ne dajeva po pol. plača jih on, tudi za šparanje in najemnino da on, od moje plače pa potem živiva, se hraniva, oblačiva ipd. ne glede na to na čigavi kartici ostanejo dinarčki, si kupiva oba tisto kar želiva in lastne želje izpolnjujeva skupaj. pri nama ni mojega in njegovega denarja. vse je naš denar.

seveda je pa najlažje nič delat, tko kot to počne punca od brata,...
vsakič k jo vidim ena nova cota na njej. stara je pa 28 let. lepo te prosim... ne bi rekla 22let. kot bi poslušala brata od svojega moža. ki se tako sekira koliko moj mož, bošček, daje za mene in moje cote. ja, vsak teden imam vsaj eno novo coto, pa še enkrat, služim bistveno manj, ampak delam. delam tudi doma - pospravljanje, kuhanje,... pa mi čisto nič ne manjka. in ne vem, kaj je tuki narobe? v kaj bi moral pa zapravljat? če ne za mene, sebe - naju?

mi požene kri požilah, k si jest že lep čas nisem kupila inprvošla nič. pa vse kar zaslužim gre sam za stroške, pa še v minus je treba kdaj it, da se preživi. nama se še ni zgodilo, da nimava nič denarja, niti v minus še nisva šla. pa imava stroške ogromne. pa privoščim si vedno nekaj... te malo matra ljubosumje?

mama mi prav, da je to dober, da lahko še prevzgojim po svoje:)))) starega osla pa bolj težko prevzgojiš. se moraš bolj ti prilagodit njemu...vsaj take so moje izkušnje. prvič, moj mož ni star osel user posted image  drugič pa, nekje si zapisala, da so moški večni otroci in je res. tudi mojega moram dostkrat voditi in ga usmerjati, kljub temu da je starejši. enostavno nikoli ni šparal, skrbel za koga ipd. in se mi ne zdi čisto nič narobe. nihče se nikomur ne prilagaja. če pa se, se predvsem on meni. meni je še vedno bolj pomembna nova majca kot vaza in me moj podpira pri tem user posted image   
tako da še enkrat: ne menjam ga za nič na svetu user posted image

< Sporočilo je popravil MLADAMAMICA -- 9.9.2009 7:17:34 >

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.9.2009 7:26:40   
ksenjak
Bivši je bil 10 let starejši, zdajšnji, se pravi oče mojih otrok pa je natanko 10 let mlajši. Kaj je bolje? Ne vem, so slabosti v enem in drugem primeru.

Po svoje se mi kljub vsemu zdi, da je vseeno lažje shajat s starejšim kot mlajšim. Vsaj v mojem primeru, kjer gre v obeh primerih kar za konkretno razliko v letih.

lp

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.9.2009 7:29:24   
sneguljčica
Hmm... midva kar dobro greva eden ob drugem, pa nisem tega nikoli pripisovala letom in razliki med nama. On je 4 leta in pol starejši od mene.
Jaz mislim, da se razumeva, ker podobno razmišljava, hkrati pa sva toliko različna, da se dopolnjujeva. Pa ker se ljubiva in se oba trudiva, da nama je vedno pestro. Pa ker se znava pogovorit in zato nesporazum ne traja tedne in mesece, ampak rešiva več ali manj takoj. Nič od tega ni odvisno od let. Mogoče se bova kdaj tudi razšla - lahko mu klikne v možganih in postane kar naenkrat drugačen. Ampak to se mu lahko zgodi pri 40, 50 ali 60 letih. Poznam tudi ženske, ki se jim je na "stara" leta obrnilo.
Zato sploh ne razumem, ko pišete, da je bolje imeti starejšega/mlajšega. Najbolje je imeti takega, s katerim se ujamemo in najbolje je negovati odnos, ki ga imamo.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.9.2009 8:21:55   
Sreča in ljubezen
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

mojca345
 
ja kar se tiče finančne sigurnosti je veliko lažje imeti starejšega, če le ta ima kaj v glavi in ima reden šiht in stanovanje. se samo priključiš ali pa obogatiš zadevo, res je, če si keš pi... posluš. moj je starejši pa nima stanovanja, pa se nisem samo priključila in obogatila. ne sodi po svojem bratu.

ko daš še svoj delež na mizo. pr nama je zdej tko, da jest več prinesem na mizo. si pa ne bi želela nikoli pustiti moškemu, da on več prinese, pa da jaz ne prispevam dovolj. mene bi pa full motil, da v hišo prinesem več kot moški. moški so zato, da prinesejo več in ne ženske. aja, zdej boš pa garala, ga živela in nevem kaj, potem pa seveda rojstvo otrok, pospravljanje, kuhanje,... vse na teb? čudno razmišljanje.

vsaj moje osebno mnenje je tako, da mora biti ženska samostojno bitje z svojim dnarjem. potem pa za skupne stroške da vsak pol ( če le lahko, odvisno od višine plače ) in da vsakemu potem nekaj ostane svojega denarja s katerim razpolaga po svoji lastni želji. tudi tukaj se ne strinjam. midva mava tako, da sem zdaj še študentka oz. delam preko študenta še en mesec in do sedaj je on prinašal veliko več domov od mene, od oktobra bova približno isto. in NIKOL za račune ne dajeva po pol. plača jih on, tudi za šparanje in najemnino da on, od moje plače pa potem živiva, se hraniva, oblačiva ipd. ne glede na to na čigavi kartici ostanejo dinarčki, si kupiva oba tisto kar želiva in lastne želje izpolnjujeva skupaj. pri nama ni mojega in njegovega denarja. vse je naš denar.

seveda je pa najlažje nič delat, tko kot to počne punca od brata,...
vsakič k jo vidim ena nova cota na njej. stara je pa 28 let. lepo te prosim... ne bi rekla 22let. kot bi poslušala brata od svojega moža. ki se tako sekira koliko moj mož, bošček, daje za mene in moje cote. ja, vsak teden imam vsaj eno novo coto, pa še enkrat, služim bistveno manj, ampak delam. delam tudi doma - pospravljanje, kuhanje,... pa mi čisto nič ne manjka. in ne vem, kaj je tuki narobe? v kaj bi moral pa zapravljat? če ne za mene, sebe - naju?

mi požene kri požilah, k si jest že lep čas nisem kupila inprvošla nič. pa vse kar zaslužim gre sam za stroške, pa še v minus je treba kdaj it, da se preživi. nama se še ni zgodilo, da nimava nič denarja, niti v minus še nisva šla. pa imava stroške ogromne. pa privoščim si vedno nekaj... te malo matra ljubosumje?

mama mi prav, da je to dober, da lahko še prevzgojim po svoje:)))) starega osla pa bolj težko prevzgojiš. se moraš bolj ti prilagodit njemu...vsaj take so moje izkušnje. prvič, moj mož ni star osel user posted image  drugič pa, nekje si zapisala, da so moški večni otroci in je res. tudi mojega moram dostkrat voditi in ga usmerjati, kljub temu da je starejši. enostavno nikoli ni šparal, skrbel za koga ipd. in se mi ne zdi čisto nič narobe. nihče se nikomur ne prilagaja. če pa se, se predvsem on meni. meni je še vedno bolj pomembna nova majca kot vaza in me moj podpira pri tem user posted image   
tako da še enkrat: ne menjam ga za nič na svetu user posted image


MLADAMAMICA vsak  cast!!!!!!  Strinjam se s tabo!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________


(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.9.2009 8:41:17   
Sreča in ljubezen
IZVIRNO SPOROČILO: mojca34

in ti si stara 25 on pa 36 in sta se poročila ?

wow ! men osebno to sploh ne bi šlo skozi...okej imet partnerja in si nabirat izkušnje, ampak poroka pa je za vedno. ne štekam, da si je tak "star desc" izbral tako mlado dekle. ponavadi se moški že prej poročijo ne tako pozno, ker to je res pozno za moškega tudi. tudi za imet otroka.

ti si v nekih študentskih letih, zaključuješ najbrž faks, delaš kej prek študenta ( če si šla študirat ). on ima pa najbr redno službo že nekaj let, svoje stanovanje..ima že vse pošlihtano... čez 4 leta bo on 40 let star.... ko boš ti tok stara boš si mislila, da so uni 23, 24 letniki, smrkavci za tebe, k še nimajo pojma o pojmu...

moje opazovanje....ampak sej vsak človek ima svojo pot...in svoje gradivo za učenje...




Mojca jst sm koncala kar sm imela....sola in vse drugo. Pa tko ku si napisala "star desc" :
Kot prvo: ne mores tko rect, se pravi punca ce je stara 36 let se ji lahk rece satar babica ?? Halooo

Kot drugo:ker se tice njegove sluzbe,stanovanja,to pa mi ni pomembno,pomembno je da me ima rad,da ga jst imam rada in da je med nami razumevanje!Jst pa nism kriva ce on vse to ima,pac si je pametno vse zrihtal,pa stanovanja si ni kupil pri 36let!!!

Kot tretje: Otroka pa moski lahk nardi tud pri 40l,preber si kaksno knjigo kar se tice spolnosti moskega in njegovih jajasc!

Kot cetrto:"mulci" od 25 l pa me res ne zanimajo,mogoce sm cudna ampak tko je,boljse se pocutim pri svojemu
mozu! Pa ko bo imel 40 let nc me ne bo motilo jst bom tud starejsa!

Kot peto:Kar se tice poroke,mogoce imas v mislih da je vse zaradi mat
erijalne straniuser posted image user posted image no ti povem,ZMOTILA SI SE!!user posted image Pomembno je kaksen je clovek v dusi,njegovo obnasanje do tebe,spostovanje,ljubezni do tebe...kar se tice fizicnega izgledauser posted image verjemi mi,vsi mislijo da ima 32l,ampak se enkrat : VELIKA RAZLIKA V LETIH MI NISO POMEMBNA!

Ce mas se kaksno vprasanje kar vprasi!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Sreča in ljubezen -- 9.9.2009 8:43:48 >

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.9.2009 8:46:06   
Anonimen
men pa tole 25 in 36 ne deluje popolnoma nic cudno.
drugace bi blo ce bi imela ona 18 on pa 29. pa se to ne tolko. celo 15 let razlike v danasnjih casih za moje pojme se ne predstavlja problemov!

(odgovor članu Sreča in ljubezen)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.9.2009 8:46:40   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Sreča in ljubezen


erijalne straniuser posted image user posted image no ti povem,ZMOTILA SI SE!!user posted image Pomembno je kaksen je clovek v dusi,njegovo obnasanje do tebe,spostovanje,ljubezni do tebe...kar se tice fizicnega izgledauser posted image verjemi mi,vsi mislijo da ima 32l,ampak se enkrat : VELIKA RAZLIKA V LETIH MI NISO POMEMBNA!

Ce mas se kaksno vprasanje kar vprasi!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



jAZ GA IMAM. Sorry črke....Zakaj pa potem tako poudarjaš, da je bolje imeti starejšega in ploskaš tistim, ki imajo tudi starejše partnerje?

(odgovor članu Sreča in ljubezen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.9.2009 8:48:07   
Sreča in ljubezen
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Sreča in ljubezen


erijalne straniuser posted image user posted image no ti povem,ZMOTILA SI SE!!user posted image Pomembno je kaksen je clovek v dusi,njegovo obnasanje do tebe,spostovanje,ljubezni do tebe...kar se tice fizicnega izgledauser posted image verjemi mi,vsi mislijo da ima 32l,ampak se enkrat : VELIKA RAZLIKA V LETIH MI NISO POMEMBNA!

Ce mas se kaksno vprasanje kar vprasi!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



jAZ GA IMAM. Sorry črke....Zakaj pa potem tako poudarjaš, da je bolje imeti starejšega in ploskaš tistim, ki imajo tudi starejše partnerje?




Te prosim dej se enkrat preberi kaj sm napisala,neda se mi skoz pisat.



_____________________________


(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.9.2009 8:50:00   
urška76

IZVIRNO SPOROČILO: sneguljčica
Zato sploh ne razumem, ko pišete, da je bolje imeti starejšega/mlajšega. Najbolje je imeti takega, s katerim se ujamemo in najbolje je negovati odnos, ki ga imamo.


Ni moja navada ampak tuki pa moram user posted image user posted image


(odgovor članu sneguljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.9.2009 8:50:43   
Sreča in ljubezen
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

men pa tole 25 in 36 ne deluje popolnoma nic cudno.
drugace bi blo ce bi imela ona 18 on pa 29. pa se to ne tolko. celo 15 let razlike v danasnjih casih za moje pojme se ne predstavlja problemov!



Hvala miska,sam neke zenske pa to ne razumejo,ne vem kaj im je,ce imajo mlajsega moskega naj ostanejo z njim,pa starejse moske naj pustijo pri miru. Ce jih moti velika razlika v letih naj ne pisejo na tem forumu ne pa da se kregajo al pa skoz neki pisejo neumnega!


_____________________________


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.9.2009 8:52:19   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Sreča in ljubezen

Te prosim dej se enkrat preberi kaj sm napisala,neda se mi skoz pisat.




Sem dobro prebrala kar si napisala, šele v zadnjem postu si napisala, da leta niso važna, tako da preberi še enkrat kaj si od začetka pisala.
Od Mojce si pa dobila  kontra, ker si preveč posplošeno  zagovarjala.

(odgovor članu Sreča in ljubezen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.9.2009 8:55:38   
Raho
Nisem vedela, da je razlika v letih pomemben faktor v partnerstvuuser posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.9.2009 8:56:07   
Sreča in ljubezen
MIKA sej pravil da leta niso vazna,zato sm se porocila za starejsega moskegauser posted image .... caki mal,ti bi tud imela starejsega pa ti ne utegne..mogoce pa ne izgledas kot zenska da bi privlekla kaksnega resnega clovekauser posted image

No pa mal sale,zdej pa poslusi,ce te kaj moti v tej tem lahko pa gres sforuma!!
Vsak ma svoj stav,jst tud,tko ce ti kaj pase ali ne zmeri mas izhod! Pejd na drugi forum!

Full si zatezena zenska!


_____________________________


(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.9.2009 9:01:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Nisem vedela, da je razlika v letih pomemben faktor v partnerstvuuser posted image


tudi jaz se bom marsikaj novga naucila. do zdaj sem mislila da je vazno kako se zastopita med sabo, pa kako partnerstvo laufa.
sem pa vesela, da je moj  samo 4 leta starejsi od mene, ker drugace bi jutri ze nesla locitvene papirje. ker pac to, da mas mal starejsega ocitno enostavno ne gre.



(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.9.2009 9:02:25   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

mojca345


ko daš še svoj delež na mizo. pr nama je zdej tko, da jest več prinesem na mizo. si pa ne bi želela nikoli pustiti moškemu, da on več prinese, pa da jaz ne prispevam dovolj. mene bi pa full motil, da v hišo prinesem več kot moški. moški so zato, da prinesejo več in ne ženske. aja, zdej boš pa garala, ga živela in nevem kaj, potem pa seveda rojstvo otrok, pospravljanje, kuhanje,... vse na teb? čudno razmišljanje.




haalooo, mladamamica - ja pa kaj je narobe če ženska prinese večuser posted image user posted image jaz prinesem več kot enkrat več domov kot moj pa nimam zaradi tega nekih frustracij. moj pa zaradi tega tudi ni zakompleksan, ker njegova ženska več zasluži. to, da mora biti moški tisti, ki kao preživlja družino je predpotopno mišljenje.

potem pa ko gresta tak par narazen je pa ona vsak oh in sploh uboga, ker nima neke finančne osnove za samostojno življenje. celo življenje sem se borila za to, da ne bi bila finančno odvisna od nikogar in mi je uspelo!

aja, a po tvoji logiki, bi ga pa morala zdaj pustiti pa najti koga, ki mi bo pomagal uresničiti vsako mojo kaprico.



_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Razlika v letih med zensko in moskim?
9.9.2009 9:03:55   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Sreča in ljubezen

MIKA sej pravil da leta niso vazna,zato sm se porocila za starejsega moskegauser posted image .... caki mal,ti bi tud imela starejsega pa ti ne utegne..mogoce pa ne izgledas kot zenska da bi privlekla kaksnega resnega clovekauser posted image

No pa mal sale,zdej pa poslusi,ce te kaj moti v tej tem lahko pa gres sforuma!!
Vsak ma svoj stav,jst tud,tko ce ti kaj pase ali ne zmeri mas izhod! Pejd na drugi forum!

Full si zatezena zenska!



user posted image user posted image user posted image  eh, jaaaaaaaaaaaaz. Zakaj? Ker ne lepim smeškovuser posted image user posted image user posted image . A je zdaj kaj boljeuser posted image ?

In zakaj si užaljena, če pa samo debatiramo?

Imaš pa prav glede mojega videza, ja. Stara sem 31 in zgledam- tako pravijo drugi -  20. user posted image  Da ne bo pomote...zelo zadovoljna, če bi mi pa kontra govorili, pa ......user posted image

S foruma pa ne bom šla....sem že pet let gor, virtualno videla svašta in ena srečica, me pa ne bo pregnalauser posted image

(odgovor članu Sreča in ljubezen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?