|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  128 129 [130] 131 132   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
1.12.2010 12:20:10   
nadka30
hay

vidim da je ta tema kar zamrla, kje se skrivate punce.???????????????

No mi lepo rastemo, stari smo skoraj že  tri mesce in drugi teden nas čaka že prvo ceplenjeuser posted image . Upam da je tema zamrla zato, ker ste vse že vesele nosečkeuser posted image

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 3226
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
1.12.2010 12:39:20   
zvezdan
nadka lepo je slišati, da sta z bebico uredu in da pridno rastete. Jaz za enkrat še nisem srečka nosečka...res pa je da čakam na operacijo pregrade v maternici in upam da potem le bo.




_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3227
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
1.12.2010 12:42:06   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdan

nadka lepo je slišati, da sta z bebico uredu in da pridno rastete. Jaz za enkrat še nisem srečka nosečka...res pa je da čakam na operacijo pregrade v maternici in upam da potem le bo.





upam da bo operacija kmalu za tabo in da potem slišim da si srečka nosečka v 2011user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 3228
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
1.12.2010 13:28:59   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

IZVIRNO SPOROČILO: zvezdan

nadka lepo je slišati, da sta z bebico uredu in da pridno rastete. Jaz za enkrat še nisem srečka nosečka...res pa je da čakam na operacijo pregrade v maternici in upam da potem le bo.





upam da bo operacija kmalu za tabo in da potem slišim da si srečka nosečka v 2011user posted image user posted image user posted image user posted image

se na veliko strinjam;)


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3229
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
1.12.2010 13:32:20   
nadka30
o sonček je tu kako si???????????????

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 3230
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
1.12.2010 13:40:41   
sonček85
ehhehhe ja Sonček je tu.Ej smo super ,uživamo ob lumpaju Aleksa. Pa vi?

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3231
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
1.12.2010 14:12:14   
nadka30
mi smo super, rastemo, nadja je prvošolček. pol greste pa verjetno v nedeljo na miklavžauser posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 3232
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
1.12.2010 16:24:21   
sonček85
ja res gremo,a v Celje

Kako je z gradnjo?


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3233
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
1.12.2010 16:58:33   
nadka30
čakamo papirje, kdaj pa je v celju miklavžuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 3234
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
1.12.2010 17:21:17   
sonček85
o super ,naj vam uredijo čim prej

Ej ne vem se mormo še pozanimat


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3235
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
23.12.2010 8:47:54   
Teni_
Dobro jutro!

A ne punce, da se vidi?

Solzice sreče mi tečejo, ampak kljub vsemu se ne upam preveč veselit. V tem času sem že večrat obupala, ampak očitno je bilo vredno.

user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3236
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
23.12.2010 8:50:52   
nadka30
YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE TEEEEEEEEEEEENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNI super iskrene čestitke končno spet en plusekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kdaj imaš rok konec avgusta če se ne motim, bravo punca ja splačalo se jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 3237
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
23.12.2010 8:54:04   
Teni_
Joj, nadka, kr kurjo kožo sem dobila, ko sem zdaj prebrala tvoj post. Po mojih izračunih bi moglo bit 1.9., ampak jaz upam na kakšnega 7.8., ker mam jaz takrat roj. dan, ali pa na 28.8., ko je imel moj deda rojstni dan in je zdaj malo več kot mesec dni, ko je umrl. Drugače pa lahko tudi deset mesecev nosim, samo, da bo tokrat tako kot mora bit.

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3238
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
23.12.2010 8:56:45   
nadka30
lahko pa rodiš 30.8. ima moja nadja rojstni dan ali pa 9.9.. na ta dan sem pa jaz letos rodila melanie.Ma si mi polepšala božič tako dolgo že ni bilo nobenega glasu od tebe res sem srečna in kako ste drugače ste že v hiškiuser posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 3239
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
23.12.2010 9:03:06   
Teni_
Nismo v hiši, smo te plane zaenkrat ustavili, ker je težko v Rušah dobit kako hiško za naš žep, pa bi bil malo problem potem prepisovat Tejo v drugo šolo, tako, da smo zdaj bolj začeli stanovanje prenavljat.

Me veseli, da sem ti polepšala božič, sama sebi sem ga tudi, mojemu pa ga bom, ko pride iz službeuser posted image .

Nič se nisem oglašala ravo zaradi tega, da sem se malo umaknila od vseh živčnih vojn, ki sem jih imela, ko ni in ni uspelo. Zdaj pa očitno je. user posted image

Kako se kaj počuti vaša prvošolka? Ji je všeč. Teja je zdaj v drugem razredu. Nika pa drugo leto starta v 1. razred. Bo zelo zanimivo, sploh zaradi datuma rokauser posted image .

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3240
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
23.12.2010 9:08:12   
nadka30
naša full uživa v šoli in še vse skupaj se mi je fajn poklapalo ker sem šla prve dni v šolo z njo potem pa rodit sedaj jo pa tudi lahko spremljam kako ji v šoli gre.Očitno je tudi tebe Božiček obdaril mene je lani obdaril na božično jutro tebe pa malo prej, Bravo

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 3241
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
23.12.2010 9:13:30   
Teni_
Saj sem imela namen počakat, do božičnega jutra, ampak ni šlo. Pa zdaj ene pol leta res nisem delala teste, ker sem imela user posted image čisto zmešano. V tem letu in pol je bila od 25 dni pa do 34. Zdaj pa že dva meseca na 27, pa ker vem kdaj bi lahko uspelo, sem danes vseeno probala. Ravno zaradi Božiča.

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3242
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
23.12.2010 9:15:37   
nadka30
jaz sem lani komaj zdržala da sem delala test na božično jutro in ja obarvalo se je v trenutku, tako da lepo da je bil božiček radodarenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Verjamem da komaj čakaš da možeku poveš po mojem bo srečen da se reče, dekleti pa tako ali tako ko jima bosta povedalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 3243
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
23.12.2010 9:29:02   
Teni_
Ja, itak. Teji in Niki bova še malo zamolčala, ker je bilo kr kruto, ko sem lani imela splav. Nika je ravno dva dni nazaj vpraša kdaj bova naredila dojenčka. Še vedno jima ne gre iz glave, da je lani dojenček umrl. user posted image



(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3244
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
23.12.2010 9:32:46   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: Teni RR

Ja, itak. Teji in Niki bova še malo zamolčala, ker je bilo kr kruto, ko sem lani imela splav. Nika je ravno dva dni nazaj vpraša kdaj bova naredila dojenčka. Še vedno jima ne gre iz glave, da je lani dojenček umrl. user posted image





te čist zastopim midva nadji dolgo nisma povedala da sem noseča mislim da vse do nuhalne ne potem pa pol je bilo pa veselje do nebes in sedaj bi jo kar naprej božala, lupčkala cartlala, pa previti jo hoče že sama v glavnem super se je izšlo zame in tudi zate se bo.
Je pa res da otroci to da dojenček umre čist drugače sprejmejo ampak dajmo slabe misli stran sedaj bo vse točno tako kot mora biti in ti si srečkauser posted image sem dobila kar filing po še eni user posted image , ampak moram malo počakat ker sem imela sedaj že drugi carski rez, no mogoče pa nekoč še bom enkrat user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 3245
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
23.12.2010 10:01:31   
Teni_
Ja, pri  CR je potem malo problem,ne? Jaz pa HB obakrat naravni porod in upam, da zdaj tudi. Sem ti lušte naredla, kaj?user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3246
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
23.12.2010 10:02:25   
nadka30
O JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 3247
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
23.12.2010 20:44:14   
sonček85
jupijej Teni ,čestitke še z moje strani;)))))))))Zdaj pa srečno do konca in potem čim več veselja ,sreče ,ljubezni.
VESELE PRAZNIKE


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3248
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
23.12.2010 20:56:02   
Teni_
Hvala, sonček. Lepe praznike tudi tebi in tvoji družinici.

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 3249
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
12.1.2011 8:38:37   
Teni_
Kako ste kaj punce? Kakšna nova user posted image v novem letu? Upam, da bo v tem letu čimveč srečnic z user posted image . Mi počasi lezemo proti prvemu pregledu - še 14 dni in že komaj čakam. 

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 3250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  128 129 [130] 131 132   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  128 129 [130] 131 132   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?