|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
11.12.2009 8:53:46   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

mojca z super seznamčekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Meni kar pripiši 83 kg željna teža 65 kguser posted image

TT
jaz tudi polno dojim ker je sine star mesec in pol,upam da bo šlo.

Tehtanje pa je lahko tudi mesečno,jaz sem itak vsak dan na vagiuser posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem tudi že začela pred dvemi dnevi
Z:JABOLKO,POLNOZRNAT KRUH,MARMELADA,BELA KAVA
K:POLNOZRNATI ŠPAGETI,TUNA RIO MARE,PAPRIKA,SKLEDA SOLATE,70%ČOKOLADA(brez nje ne greuser posted image user posted image user posted image )
V:JAJČNA OMLETA Z BROKOLIJEM IN CVETAČO

Jem pa velike porcije da ne bo pomote,ker sem praviiii gurmanuser posted image



Če smem samo pripomnit. Špageti (OH) in tuna (B) ne grejo skupaj na prvi stopnji. Špagete lahko ješ samo s kako zelenjavno omako.

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
11.12.2009 9:47:12   
Muca Miša
Pozdravljene,

že dolgo, dolgo berem in spremljam forum RR pa sem se odločla, da se včlanim in pridružim debatam. Pa veliko pametnega in koristnega tle zveš.

No, pridružla bi se rada vaši skupini, če smem seved?

Sama imam namreč kr težave z izgubo kilogramov; bila sem že na 90dnevni dieti po rojstvu prvega otročka in zgubila pohvalnih 25kg vendar zaradi vse skrbi, težav, službe in še ene nosečnosti so kile kr hodile gor; da ne govorim o nezdravi prehrani in nič telovadbe; groza od grpze user posted image tako že zaradi zdravstvenih težav, bolečin v križu in žilam moram spremenit svoj način življenja, prehrane in seveda vključit več gibanja.

Doma imam 8mesečno deklico in 4letnega fantiča pa eno muco in kužka, ki mi pa kaj dosti pri igubi kilogramčkov ne pomagajo user posted image

Že pridno prebiram Montignaca in upam, da mi uspe;
Sodim v kategorijo stotk in bi rada prišla na 75kg, torej 25kg moram spravit dol.

Tukaj vem, da bo velika podpora in seveda izmenjava receptov tko da nam ne zmanka idej kaj kuhat.

user posted image

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
11.12.2009 10:57:24   
mate0ja
Ahoj. Končno ena akcija, ki je nisem zamudila. Obupna sem. Jem kampanijsko enkrat na dan in takrat itak vse po spisku, kar pride pod roke. Moja edina telovadba je enkrat do dvakrat na dan iz pritličja v četrto nadstropje. Pri tem vstajam tud če se morem sama s sabo v pritličju skregat. user posted image Moja postava je brezoblična, počutim se kot tridelna omara pri vseh stvareh sem striktna in vstrajna le pri lastni disciplini glede prehranjevanja ne. user posted image user posted image Skrbim za zdravo prehrano moje malčice in bog obvarij še sebi zraven skuhat. Tko pozabim v službi jest, popoldan si ne vzamem časa in rezultati so tu. Dam otroka spat in navali narode.

Torej jest sm zraven. Trenutno s 106 kg na 180 cm višine. Prvi cilj ej 10 kg do maja, drugi cilj dodatnih pet kg do julija in tako dalje in tako naprej, končni cilj pa nekje 80-85 kg. Zakaj toliko? Ker sem imela že 75 kg (joj kje so bli tisti časi) in mi je medenica in lopatice tko nagravžno štrlele, da sm jih težko skrivala. Imam zelo močne kosti, vendar te ne smejo biti opravičilo za to, da špeh visi iz njih.


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu Muca Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
11.12.2009 13:40:23   
mojcaz.


VELIK BOJ ZA USPEH BOMO ZAČEL 1.1.2010!!!!


user posted image



user posted image SEZNAM NAŠEGA USPEHA S KILOGRAMI user posted image




VZDEVEK    KG OB ZAČETKU   ŽELJENI TEŽA (KG)     VMESNI REZULTAT
mojcaz.       75 kg                       60 kg (-15)                10.12.2009 -> 0 kg
TT               73 kg                        60kg (-12)                 10.12.2009 -> 0kg
boob           85kg                         70kg (-15)                           /
cvetka30     90kg                         65kg (-25)                10.12.2009->0kg
m.rudovic     95kg                        70 kg (10-15)                     /
aurora_5      61kg                        50kg (-10)                10.12.2009->0kg
usica            90kg                         70kg (-20)                        /
TRIŠ             83 kg                        65kg (-15)                       /
S*                84 kg                        70kg (-14)                       /
Muca Miša    100kg                       75kg (-25)                        /
matej0ja      106kg                       96 kg (-10)                      /




ČE BOMO PRIDNE BODO TAKŠNI REZULTATI VIDNI user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image







_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   [Brisano sporočilo]
11.12.2009 14:27:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojcaz.)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
11.12.2009 14:59:33   
*raci*
joj, kaj se vas je že nabral, no tud mene prosim na seznam
teža 95 kg željena 70 kg torej 25 kg dol
Vidim, da nas je kar nekaj s podobno težo in željami, upam, da nam bo znesl
Jaz sem že zamenjala čokolado z 81% črno čokolado user posted image user posted image user posted image Že hujšam user posted image user posted image user posted image ej mal heca, zdaj samo prebiram knjigo in mal študiram. Drgač imam pa tud jaz doma 3 mesečno punčko in 4-letnico.
Ne vem ali dojenje kaj vpiva na jedilnike?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
11.12.2009 15:54:59   
mojcaz.
ooo morrak ti tudi tukaj gor user posted image ... ti nas kar prebiraj, pa boš vidla da bomo skupaj začele s 1.1 user posted image

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
11.12.2009 15:58:22   
mojcaz.



VELIK BOJ ZA USPEH BOMO ZAČELE 1.1.2010!!!!


user posted image



user posted image SEZNAM NAŠEGA USPEHA S KILOGRAMI user posted image




VZDEVEK    KG OB ZAČETKU   ŽELJENI TEŽA (KG)     VMESNI REZULTAT
mojcaz.       75 kg                       60 kg (-15)                10.12.2009 -> 0 kg
TT               73 kg                        60kg (-12)                 10.12.2009 -> 0kg
boob           85kg                         70kg (-15)                           /
cvetka30     90kg                         65kg (-25)                10.12.2009->0kg
m.rudovic     95kg                        70 kg (10-15)                     /
aurora_5      61kg                        50kg (-10)                10.12.2009->0kg
usica            90kg                         70kg (-20)                        /
TRIŠ             83 kg                        65kg (-15)                       /
S*                84 kg                        70kg (-14)                       /
Muca Miša    100kg                       75kg (-25)                        /
matej0ja      106kg                       96 kg (-10)                      /
*raci*           95 kg                       70 kg (-25)                       /



ČE BOMO PRIDNE BODO TAKŠNI REZULTATI VIDNI user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image







< Sporočilo je popravil mojcaz. -- 11.12.2009 15:59:08 >


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
11.12.2009 17:20:08   
Anonimen
jz imam pa doma 6mesečno punco in 4-letnega sikauser posted image   in ja kot je ena že rekla ni opravičila da iz zdravih, močnih kosti visi špeh ker lahko prov hiter se obrneuser posted image   jz sem sigurna da s 1.1. začnem hujšat, ker moram zarad zdravjauser posted image

(odgovor članu mojcaz.)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
11.12.2009 19:13:38   
aurora_5
wow, koliko se nas je že nabralo user posted image user posted image user posted image
mojcaz., ti si pa tudi tako pridna s tem seznamčkom!!! user posted image

Še to ... da ne boste mislile, da sem kakšna najstniška afna s hudimi shujševalnimi prebliski .... vidim, da imam najnižjo težo (trenutno in željeno) - ampak ...... velika sem meter "čevap" ..... in 61 kg je zame definitivno preveč, sem si včeraj še ITM računala in imam 26, kar sodi že med "zmerno debelost" user posted image   pol veste, kok sem mejhna user posted image





< Sporočilo je popravil aurora_5 -- 11.12.2009 19:17:54 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
11.12.2009 19:35:21   
mamica2009
a se vam lahko pridružim?

Po treh porodih sem zeloooo potrebna hujšanja.

Moja trenutna teža 105 kg, cilj 80 kg

Upam da nam uspe



_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu aurora_5)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
11.12.2009 20:26:33   
rokipoki
no pa še jaz sem tu!
Ma porod je že za mano- pa sem že neka spravla daol pa sem nazaj dobila ko sem v službo začela hodit- zdaj pa nimam nobene dicipline ker se mi ne da (kot je ena napisala da skrbi za svojega otroka in kuha zdravo) a zasebe pa skrbim z čokolado in vsemi nezdravimi jedmiuser posted image user posted image user posted image  Ampak zdaj je tega konec- ni še bo pa!!!!
Upam da mi bo uspelo- ker to ni dieta ampak način prehranjevanja- mi mora uspeti user posted image user posted image user posted image .
no še moji kg 73 izgubit čem naprej .-5,.... (če bo vse tako kot sem si zadala -18- -20kg). Pa če jih že 10 izgubim bom veliko bolj srečen človek!!!

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
12.12.2009 4:17:32   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica


IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

mojca z super seznamčekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Meni kar pripiši 83 kg željna teža 65 kguser posted image

TT
jaz tudi polno dojim ker je sine star mesec in pol,upam da bo šlo.

Tehtanje pa je lahko tudi mesečno,jaz sem itak vsak dan na vagiuser posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem tudi že začela pred dvemi dnevi
Z:JABOLKO,POLNOZRNAT KRUH,MARMELADA,BELA KAVA
K:POLNOZRNATI ŠPAGETI,TUNA RIO MARE,PAPRIKA,SKLEDA SOLATE,70%ČOKOLADA(brez nje ne greuser posted image user posted image user posted image )
V:JAJČNA OMLETA Z BROKOLIJEM IN CVETAČO

Jem pa velike porcije da ne bo pomote,ker sem praviiii gurmanuser posted image



Če smem samo pripomnit. Špageti (OH) in tuna (B) ne grejo skupaj na prvi stopnji. Špagete lahko ješ samo s kako zelenjavno omako.


Hvala za opozorilouser posted image ,to cenimuser posted image .Daj mi povej kaj pa riževi rezanci ,ali lahko zraven njih še sirček posujemuser posted image

Katerega se pa tehtamouser posted image

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
12.12.2009 8:02:45   
Anonimen
joj men bo vago raznesel sm šla na vago je kr poskočila tja  do 90user posted image   se bom že zdaj zorganizira kaj moram vse nabavt da bo pol zdravouser posted image

(odgovor članu TRIŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
12.12.2009 11:33:51   
summmer725
Živjo, trenutno sem še user posted image , rodili pa naj bi že včeraj user posted image . Ali ima katera izkušnje hujšanje oz. pravilno prehranjevanje s to dieto takoj po porodu? Sem si v nosečnosti pridelala kar nekaj odvečnik kg user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
12.12.2009 19:49:54   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: summmer725

Živjo, trenutno sem še user posted image , rodili pa naj bi že včeraj user posted image . Ali ima katera izkušnje hujšanje oz. pravilno prehranjevanje s to dieto takoj po porodu? Sem si v nosečnosti pridelala kar nekaj odvečnik kg user posted image


ne prehitevaj! Najprej pojdi rodit - boš že s tem nekaj kil lažjauser posted image In če imaš namen dojiti, potem moraš pazit samo, da ti kile ne bodo prehitro letele dol. Načeloma, pa prehranjevanje po Montignacu ne sme in ne more škoditi.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu summmer725)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
12.12.2009 20:17:39   
mojcaz.

VELIK BOJ ZA USPEH BOMO ZAČELE 1.1.2010!!!!


user posted image



user posted image SEZNAM NAŠEGA USPEHA S KILOGRAMI user posted image




VZDEVEK    KG OB ZAČETKU   ŽELJENI TEŽA (KG)     VMESNI REZULTAT
mojcaz.       75 kg                       60 kg (-15)                10.12.2009 -> 0 kg
TT               73 kg                        60kg (-12)                 10.12.2009 -> 0kg
boob           85kg                         70kg (-15)                           /
cvetka30     90kg                         65kg (-25)                10.12.2009->0kg
m.rudovic     95kg                        70 kg (10-15)                     /
aurora_5      61kg                        50kg (-10)                10.12.2009->0kg
usica            90kg                         70kg (-20)                        /
TRIŠ             83 kg                        65kg (-15)                       /
S*                84 kg                        70kg (-14)                       /
Muca Miša    100kg                       75kg (-25)                        /
matej0ja      106kg                       96 kg (-10)                      /
*raci*           95 kg                       70 kg (-25)                       /
mamica2009   105kg                    80 kg (-25)                       /
rokipoki         73 kg                       68 kg (- 5)                        /



ČE BOMO PRIDNE BODO TAKŠNI REZULTATI VIDNI user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image



< Sporočilo je popravil mojcaz. -- 12.12.2009 20:18:11 >


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
12.12.2009 20:26:15   
mojcaz.
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: summmer725

Živjo, trenutno sem še user posted image , rodili pa naj bi že včeraj user posted image . Ali ima katera izkušnje hujšanje oz. pravilno prehranjevanje s to dieto takoj po porodu? Sem si v nosečnosti pridelala kar nekaj odvečnik kg user posted image


ne prehitevaj! Najprej pojdi rodit - boš že s tem nekaj kil lažjauser posted image In če imaš namen dojiti, potem moraš pazit samo, da ti kile ne bodo prehitro letele dol. Načeloma, pa prehranjevanje po Montignacu ne sme in ne more škoditi.




TT ima prav, najprej idi rodit in upam da bo to kmalu če je bil rok že včeraj.... Pol pa če bo potrebno pa se nam lahko z veseljem pridružiš user posted image



_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
12.12.2009 20:35:36   
mojcaz.
danes sem definitivno ugotovila da moram naredit nekaj proti mojim odvečnim kilogramom user posted image

bila sem na enem malo dalješem shoppingu in sem ugotivila, da mi stara konfekcijska številka hlač ni več prav user posted image user posted image Po skoraj 2 urah žalosti sem si na koncu kupila ene škornčke in zimsko jakno, ki je bila -50% user posted image
bilo je vsaj malo veselega v tem današnjem shoppingu.


uživajte pa se kaj tipkamo user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
13.12.2009 6:57:50   
Anonimen
mojcaz: ja to pa verjamem da je problem nabavit si eno pametno cujno, k pa so majše številke cujn, ful lepše in bolje mi pašejo na rituser posted image sam k pa zdej ne morem oblečt user posted image  
jz sem si pa eno bundo kupila preko necermanna je bila ful poceni pa še topla jeuser posted image user posted image user posted image user posted image


aja pa dobro jutro

smo zgodi vstali zaradi hčerke (6 mes.) je bla lačnauser posted image   zdej pa pijem čajček in jo gledam kako se igra s ključkiuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu mojcaz.)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
13.12.2009 10:58:29   
mojcaz.
Cvetka30 tudi jaz vem kak je to ko lahko oblečeš manjšo številko cujn in da lepo pašejo. jaz sem do pred 3 leti imela čisto normalne kg, še celo manj kot jih želim zdaj do poletja doseči. Ker pa sem zaradi poslabšanja zdravstvenega stanja izgubila skoraj 10kg v cirka 2 tednih, sem kmalu po okrevanju pridobila malo več kot 20kg  user posted image ... pač tak je če hitro dosti kg izgubiš user posted image

Ja saj imajo v neckermanu tudi dobre in lepe jaknice user posted image saj jaz si moje tudi nebi včeraj kupla če nebi bla iz 59 na 29 znižana....

Uh te pa če imate doma takšno malo pupo, pa je ziher full pestro in vrjamem, da ste rano pokoncu. Uživajte to zasneženo nedeljo- vsaj pri nas na štajerskem koncu je snegec in se tipkamo kaj user posted image user posted image

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
13.12.2009 11:21:17   
aurora_5
Na Štajerskem mate snegeca pegeca? user posted image A to je danes ponoči zapadel? Joj, blagor .... mi mamo pa meglo - bljak kak user posted image  

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
13.12.2009 11:28:24   
mojcaz.
jaja sneg mamo, ma neke malega od jutra sneži, ni nič kaj dosti, je pa tolko da vidimo, da je še zmeri bele barve in da je mokeruser posted image user posted image   aurora_5 s kod pa te si če smem vprašat da mate meglo??

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu aurora_5)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
13.12.2009 13:02:34   
aurora_5
wooow, torej imate že malo zimskega vzdušja user posted image
jaz sem pa z dolenjskega konca .... mrzlo kot user posted image , ampak o snegecu ne duha ne sluha user posted image bi pa prav pasal k temu decembrskemu vzdušju.



(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
13.12.2009 13:51:36   
Muca Miša
Pozdravček;
jaz si pridno izdelujem jedilnike; ko naredim za teden ali dva, ga bom še sem spisala; no, jaz sem bom odpovedala ˝konkretni˝ večerji in bom namesto te pojedla kako sadje al solato; sicer bomo vidli sproti....

drugače sem danes šla mal po škatla pobrskat in kaj je tam enih lepih cunj, ki mi ne grejo na rit in sem kr user posted image pa cel dan sem si s tem pokvarla tako da sem se odločla da nič ne čakam anuarja ampak da kr začnem tako da jutri grem v nabavo in s torkom štartam;

drugače pa imamo mi sonček in burjo zraven, samo je kr lepo zunaj

lepo nedeljo

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?