|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
13.12.2009 14:00:47   
mamica2009
Tudi sama sem imela v mislih da najbljše da že kar začnem pazit kar pojem, če ne do 1.1. pridelam še kake kilograme, celo zdaj ko so prazniki, in seveda dobrote na mizi,katerim se stežka odpovem, celo sladkemu user posted image .

Uh, ja pazit bo trebalo, s 1.1 pa s polno paro.

Nekaj me samo zanima, prebrala sem Montignacovo knjigo, pa nikjer nisem zasledila,če lahko jem ajdovo in proseno kašo.
Kako je kaj z GI, pri tej hrani?

Pa če kera ve, se zahvaljujem za odgovor.

Hvala vam

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu Muca Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
13.12.2009 16:47:19   
Anonimen
joj jo bom mogla še enkrat prebratuser posted image user posted image knjigo mislimuser posted image


ja kojk je blo fajn imet konfekcijsko št 38. joj kje je že touser posted image zdej bom srečna če bom prišla na 40 user posted image

jz sem se letos pozimi, po domače povedano, razpizdila invse cujne ki mi ne grejo čez stegna dala v humano, sej vem k bom shujšala bom mogla it v nabavo, sam mi vsaj skomine ne dela, pa žalostna nisem k odprem omaro in vzamem hlače ki so mi seveda premajhne, sam k so mi tojk fajn pasale na rit k sem bila suha, jih na vsak način hočem še zdaj na rit spravt in k negre sem slabe volje in se sekiram in jezim sama nase, k sem se toliko zredilauser posted image user posted image user posted image

ker sem pa ista in se pršutu v decembru ne morem upret bom trenutno samo mirkala v količini, potem s 1.1. pa začnem z zdravo prehrano, in že zdaj mirkam da po 18h nič ne jem pol bom pa še bolj, k zdej se vsake toliko pregrešimuser posted image  

pri nas je dopoldne nekaj naletaval sneg, sam zdej ni pa ne duha ne sluha o njem, tak da je že cel dan samo mrzlo k user posted image   snega pa od nikoderuser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu mamica2009)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
13.12.2009 19:38:58   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009



Nekaj me samo zanima, prebrala sem Montignacovo knjigo, pa nikjer nisem zasledila,če lahko jem ajdovo in proseno kašo.
Kako je kaj z GI, pri tej hrani?

Pa če kera ve, se zahvaljujem za odgovor.

Hvala vam



http://www.montignac.com/en/ig_tableau.php

Millet - proso, prosena kaša: 70
buckwheat - ajda, ajdova kaša: 40


torej proso ne, ajda ja user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
13.12.2009 19:53:08   
aurora_5
A nismo rekle, da se začnemo držat s 1.1.?! user posted image Torej, babuške - ne grešit user posted image zdej si še lahko privoščimo user posted image user posted image jst še kar jem s tavelko žlico!!! Sem lihkar zbasala celo (!!!) vrečko Studentenfuttra (oreščki, rozine, mandeljni, .....) user posted image user posted image user posted image razneslo me bo!!! Boljš, da ne grem gledat v Montignaca, kolk znaša GI user posted image user posted image  

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.12.2009 8:26:08   
mamica2009
sej začnemo s 1.1.,samo malo pa je treba paziti, če ne bom mogla dat dol 30 kg, ne samo 25 kg.



_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu aurora_5)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.12.2009 9:00:11   
mojcaz.
jaz bom tudi začela s 1.1. in res komaj čakam, da začnemo, sem pa tudi začela malo pazit kaj jem da nebom po praznikih stopla na tehtnico in jo bo razneslo user posted image user posted image

drugač pa že malo razmišljam kaj bomo začeli jest s 1.1 in se psihično če ne drugače pripravljam na nove zmage user posted image user posted image user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.12.2009 10:23:23   
Anonimen
lahko pa začnemo pisat jedilnike, da bomo čim bolj pripravljeneuser posted image

jz tud komaj čakam 1.1. k bo treba res neki ukrentuser posted image  

(odgovor članu mojcaz.)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.12.2009 10:48:08   
boob
jst sm si pa ravno kar naročila knjigo Montignacova metoda v teoriji in praksi user posted image user posted image user posted image
naj bi bli not tudi recepti in jedilniki, sam upam da se bom tega držala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.12.2009 11:31:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: boob

jst sm si pa ravno kar naročila knjigo Montignacova metoda v teoriji in praksi user posted image user posted image user posted image
naj bi bli not tudi recepti in jedilniki, sam upam da se bom tega držala


jz imam to k piše na njej: JEM, TOREJ HUJŠAMuser posted image

(odgovor članu boob)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.12.2009 12:06:27   
boob
pa v tej so tud recepti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.12.2009 12:58:24   
aurora_5
Cveka30, js mam tut to knjigo. Je super napisana user posted image


Drgač pa - no ja, jaz sem začela pazit na prehrano samo v tem smislu, da že en teden ne jem krompirja in kruha. Vse ostalo pa še vedno ... no pa sladkarije sem omejila user posted image začetek je!! Ampak še vedno tako malo pijem user posted image čist premalo user posted image

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.12.2009 14:46:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aurora_5

Cveka30, js mam tut to knjigo. Je super napisana user posted image


Drgač pa - no ja, jaz sem začela pazit na prehrano samo v tem smislu, da že en teden ne jem krompirja in kruha. Vse ostalo pa še vedno ... no pa sladkarije sem omejila user posted image začetek je!! Ampak še vedno tako malo pijem user posted image čist premalo user posted image


jz pa brez krompirja zdržim cel življenje, ampak brez kruha, samo pr kosilu ga ne jem, tak da bo pr men kr težka se odpovedat kruhuuser posted image pa testeninamuser posted image  

sam moti me k v tej knjigi ni receptov pa bi bli za začetek prov dobrodošli

(odgovor članu aurora_5)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.12.2009 15:38:04   
boob
joooj meni bo pa največja panika brez krompirja. . .kruh me ne gane,ga že tko ne jem kej dosti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.12.2009 15:45:17   
mojcaz.
jaz mam tudi to knjigo JEM, TORAJ HUJŠAM.

Knjiga je res dobro napisana, vendar bi lahko blo več receptov not....

jaz se tudi probam čim bolj kontrolirat pri sladkarijah in mi še kar uspeva... Kaj se pa tiče glede kromprija in kruha. nikoli nisem bila neka oboževalka ne enega in ne drugega, po vsem lepem ali ne pa še mi je najboljši polnozrnat kruh, za katerega bi pa res umrlauser posted image user posted image

Vsem pošiljam en zelo zelo mrzel in zasnežen pozdravček iz Ptuja user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.12.2009 16:35:52   
Anonimen
pri men pa ni problema s sladkarijami so mi presladke, men je vsak kruh dober tako da ga bom pač pekla sam zase polnozrnatega, za moža in sinka pa koruzenga, ker me bo možek ubil če bo kakšen druh k mu je koruzen ful dober, tako da k grem v nabavo, že ta mesec kupim polnozrnato moko, sam ne vem a s semeni al brez, si moram še enkrat knjigo prebrat, glede prilog bo pa ni problema bo solatauser posted image

(odgovor članu mojcaz.)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
15.12.2009 19:38:52   
mojcaz.
A danes štrajkate vse, al noče nobena nič povedat??? jaz sem sama doma, ker je moj v službi, pa sem prišla pogledat če je kera kaj napisala, pa vidim da je tukaj čisto mrtvo, kot da bi vas sneg vse zakopal user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
15.12.2009 21:42:20   
aurora_5
Mrtvo verjetno zato, k vse tuk pridno študiramo knjigo "Jem, torej hujšam" user posted image user posted image user posted image bo pol januarja bolj veselo .... upam user posted image

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.12.2009 7:05:10   
Anonimen
jutro

jz sem bla cel dan tle gor na RR, sam nisem res nič napisala, k nisem vedla kaj bi pisala, jz bom knjigo začela študirat drug teden k bo možek doma in bo mal malčke pomerkaluser posted image user posted image user posted image user posted image

jz grem pa danes v nabavo k smo v službi dobil božičnico, res je da je v bonih, ampak ker je živilska trgovina (tuš) ni panike in grem živila nabavtuser posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu aurora_5)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.12.2009 7:10:51   
boob
dobro jutro punce

jst sm pa učeri že knjigo dobila user posted image user posted image user posted image in mislim da bo kar šlo, tisto kar nesmem itak že tko bol malo jem, edin krompir user posted image
. . in zajtrk . . to bo tud mejčkn problem se navadit. . .kavi se pa nebom odrekla, edin mejčkn zmanšala user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.12.2009 7:18:45   
Anonimen
jz se kavi tud ne bom odrekla, sam jo pa že zdaj pijem prez cukra tako da ni panikeuser posted image

jz imam to knjigo za to ker jo je tast kupu en let sta hotela zdravo jest pa ju je minil k ne smeta belih živil jestuser posted image user posted image



(odgovor članu boob)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.12.2009 8:30:42   
boob
hja jst kavo pijem z cukrom in mlekom. . ampak se tolažim stem da uporablam temnisladkor (trsni-al kako je že), user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.12.2009 8:34:31   
mate0ja
hojla,

evola knjiga prebrana. No ne natančno, tko da ji bo treba še kakšno urco posvetit. Pa kaj bomo cel dan samo jedl????? user posted image zame bo to res znanstvena fantastika. Zdej za zajtrk ni časa, čas za malico mi kar uide, tko da je prva poja hrana kosilo. Pa še to med tednom včasih spuščeno, ker ni časa. Popoldan malčici pripravim malico, ne pride mi pa na misel, da bi še sama mal zraven pojedla. Zvečer, ko dajem otroke spat pa napad na shrambo in hladilnik. user posted image user posted image Se skušam že v tem mesecu poboljšat. Mam že po ure pred sabo črno žemeljco pa kos sira v njej, pa mi nikakor ne gre. Dej mi zvečer to pred nos, bo kar zginlo user posted image

Edno eno stvar bom pa grešila. KAAAAAVVVVAAAAAA. Če ne bom zjutraj s sodelavci spila kave bom sigurno zbolela, cel dan bom tečna in neučinkovita. Kava mora biti točno taka kot jo pijem ves čas: pol kave iz avtomata in pol mleka. Če moram biti zaradi tega debela pa bom. Te radosti si ne pustim vzet.


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.12.2009 8:34:34   
mojcaz.
upam da bo res januara bolj gužva tu gor user posted image

kavi se tudi jaz absolutno ne bom odrekla, ker brez kave ne gre, bom pa jo zelo zelo zmanjšala na mogoče 2 šalci na dan user posted image uh bo težko se navadit tok malo kave pit....user posted image

Cvetka30 ma tudi to je nekaj če lahko greš en nakup v trgovino narediš, pa makar so to živila user posted image



_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.12.2009 8:36:19   
mate0ja
o nas je več kofetarc. No vsaj ne bom mela slabe vesti. 

_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.12.2009 8:44:55   
mojcaz.
ja to pa res, bomo tu gor ena drugi v oporo, da ne bomo preveč kafeta spile user posted image user posted image

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?