|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
22.5.2010 15:30:40   
TomTaylor
Hojla, pridne ste punce! Jz si od rotavirusa prejšnji mesec sploh več ne morem prebave spraviti v red. Vsa hrana me hudo napenja, boli želodec, zaprta,....ni da ni, pa napihnjena sem v trebuh kot ena žaba. Donat, ki me je prej vedno super poštimal mi vso stvar še poslabša. Resno sumim, da sem dobila kandido (ker imam tudi vag. vnetje)....Kilogrami mi stojijo, oz. gibljejo med +1 in -1...

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2401
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
23.5.2010 23:19:13   
darja.mark
ojej TT rota virus? boga...user posted image
upam da se kmalu poštimaš in da bo spet vse po starem user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 2402
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
24.5.2010 12:34:54   
VANILI
Pozdravljene sotrpinkeuser posted image
Ne jaz nisem mrknila nikamor, trmasto vztrajam pri dieti - Ali rajši rečem kar novemu načinu življenja.
Danes sem si natehtala 59.7kg, čaka me še slabih 5kg za "skint" - je pa res, da imamtok nabasane dneve, da sploh ne pridem do tistih pet minut, da kaj napišem.
Rezultati so tu. Oblečem lahko že večino prejšnjih oblačil, celo dve obleki sem si zadnjič pomerila in je bila hčerka čist navdušena, ko sploh ni vedla, da jaz to imam, ko jih res nisem nosila zadnjih ... nekaj let.

Telovadit pa še nisem začela. Nameravam poleti ali jeseni, tudi bolj redno, ne en dan ja, pol pa cel teden nič. Pa sej itak tlovadim, ko za tamalim tečem! Se mi zdi, da se včasih vsedem in dam noge v luft šele zvečer ob devetih ali še kasneje! In potem me kar zmanjka, se mi ne da nič več.

Recepti s šparglji, hm... jaz jih imam ful rada zmešane z jajci, mljask, slurp!user posted image .

vztrajajmo naprej!!


_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2403
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
24.5.2010 14:14:24   
darja.mark
Ma si ti pridna...jst si pa vsak dan rečem...ju3 pa zares...pa pol spet kej pride da zaj....dan :(
Sm že prou jezna sama nase noo. pa tko lepo mi je že šlo, so tut drugi opazli rezultate, zdej se mi pa zdi da sem že kr mal nazaj dobila ker veliiik grešim, kar je najhuje, zvečer. Dobim kar napad in napadem :)
Tko da ne vem...evo vroči dnevi se začenjajo in namest da bi uživala, se zdej po glavi tolčem kok sem smotana ko sem grešila.user posted image
Mah ja, dans sm spet na novo začela, upam da bo....zdej bojo topli dnevi pa me bo vest za nazaj pekla....mogoče bo to pomagalo da neham ga srat :)

Rabim nekej brc v rit, tko da ajde, šuhe gor pa brcajte user posted image

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 2404
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
24.5.2010 23:26:10   
_ella_
Jao punce ta vikend je giro di italija padel mimo mene, sem vidla spet vse te suhice na kolesu, no sej jo imam tudi doma pred nosom za gledatiuser posted image  Pa sem rekla da zdej je pa skrajni čas da osrečim sebe in tudi možeka. Da se spravim nazaj na formo izpred 4 let. Tko da jaz sem se tega danesuser posted image spet resno lotila in se bom tudi držala. Sem tudi jaz v 3 mesecih pridno dala dobrih 5 kg dol in zdej spet 3 kg gor.No vsaj 2 sem se otepla. Tko da štartam znova in čestitke vsem uspelim.

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 2405
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
26.5.2010 13:19:27   
saruška
punce, se opravičujem ker vdiram na vašo temo, ma me zanima vaše mnenje glede polnozrnatih kosmičev Nestle fitness...  So user posted image al user posted image ?

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 2406
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.5.2010 13:44:42   
darja.mark
Teh kosmičev sicer ne poznam. Preberi kaj piše na škatli kaj vse vsebujejo. Če je kak sladkor pol že ni v redu. pa mislim da ni dovoljeno, ne bom pa trdila ker kot pravim ne poznam. Mogoče bi blo lažje če bi napisala kaj vse je not, bi ti lažje pomagale. user posted image

_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu saruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2407
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
28.5.2010 10:05:45   
moja malenkost
No, da se še jaz javim.....po zadnjem tehtanju sem začela majčkeno grešiti in se nikakor nisem mogla spraviti v red...potem pa mi je možek rekel, če greva še enkrat pred morjem na 14-dnevno hitro dieto in sem bila za. Tako sem sedaj pridna. Za mano je 5 dni in sedaj imam 67,7 kg user posted image . Glede na to, da sem šla vmes za kakšno kilco nazaj gor, sem sedaj prav zadovoljna. Pa še včeraj mi je sodelavka rekla, da mi je šel pa trebuh še malo dol....uuuuu, to mi deli, kako paše, ko slišiš kaj takega user posted image .

Gremo pa čez slaba dva tedna že na morčka in komaj čakam user posted image .

Srečno še naprej! 

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 2408
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
1.6.2010 10:30:43   
VANILI
Pozdraljene!
evo moje tedensko poročanje je tuuser posted image :
prilezla sem do 58.1kg (jaaa, tudi ena deka šteje!) in prav mi je večina prejšnjih oblačil. Kar me še posebej preseneča je to, da imam očitno malo driugačno strukturo postave, ker si lahko na noge tudi vse spravim gor. Tako da mi za letos ne bo treba kupit nobene garderobe večuser posted image user posted image user posted image user posted image , celo to je, da si bom par starih oblačil oblekla prvič - ker sem si jih kupila pred drugo nosečnostjo, potem pa jih nisem uspela ponosit. Kok fajn. In fajn, ko spet v trgovinah kaj vidim in vem, da si lahko grem kupit. npr. ful so mi všeč stvari iz >Promoda.

Fajn je, ker je na vrtu domača solata, pa jagode, pa češnje bodo zdaj-zdaj.
drugo leto pa se lotim projekta eko-vrt.

vztrajajmo naprej do konca!!!

lp vsem


_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu moja malenkost)
Neposredna povezava do sporočila: 2409
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
1.6.2010 14:14:57   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: saruška

punce, se opravičujem ker vdiram na vašo temo, ma me zanima vaše mnenje glede polnozrnatih kosmičev Nestle fitness...  So user posted image al user posted image ?


So ful dobri, to je resuser posted image , ampak NE, niso okej. Žal. Aja, pa tut shujšaš ne od njih, tako kot prikazuje tista reklama na TV.user posted image
...pa čisto neumestno, jz se Nestle -jevih izdelkov blazno izogibam, sploh tistih, ki so za otroke, se ne pritaknem. Zdaj iz glave ne bi znala našteti vseh aditivov, ki se jih Nestle poslužuje, ampak svoje čase sem ful dala poudarek temu, da ima hrana čimmanj barvil, arom, ojačevalcev, E-jev...No, nestle ima tega "sranja" veliko.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu saruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2410
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
1.6.2010 21:01:43   
NatyTaja
Hoj babike! A sam tolk je za prebrat????
Sem misla, da bomo imela ful dela.
No jaz se počasi sestavljam skup nazaj, da spet resno sklatim še teh 13. kg. Danes je za menoj uspešni 1. dan in tako bom vztrajala do 30.6.....
Kr nekaj starih cot mi je že prav, sam je pa še preveč onih, ki so še tesne...

Evo, dejmo se no mal bolj spodbujat...

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 2411
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
2.6.2010 10:11:23   
janinaabc
Pozdravaljene,
no, meni je kar ratalo zgubiti že 9kg, začela sem pa začetek aprila. Štartala sem z 78kg, danes jih imam 69,8, želena teža pa je 67. Najprej se moram zahvaliti Elli in ZvitiLisici, ki sta mi bili na začetku v veliko pomoč. Z jedilniki in spodbudnimi besedami.Ča vajun kdaj spoznam, vaju povabim na kavico in tortico user posted image No,tole pišem za spodbudo vsem ostalim. Meni se zdi dieta super, nikoli nisem lačna, pa toliko raznovrstnih jedi se da pripraviti. So bili dnevi, ko sem se tudi pregrešila. Malo več čokolade, kakšna tortica - pa se je takoj poznalo na tehtnici. Zato sem takoj skočila na kolo in situacija se je ravno tako hitro popravila. Gre samo za kakšen kg. Ravno zaradi tega se tehtam vsak dan. Evo, ena brca, da nam rata do želenih kilogramčkov user posted image

(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2412
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
2.6.2010 11:28:49   
_mili86_
pozdravljena dekleta, sem nova članica, ki pa že nekaj časa, natančneje od 12.05 hujšam po montignacu, in sem iz 68,4, shujšala na 67,3.
kako gre to počasi,...ne vem zakaj nekateri lahko toliko izgubijo, meni pa se to ne premagne veliko. boljše se počutim, in kakšne hlače ko mi tudi bolj komot, ampak da bi mi bile ravno za 1 št. prevelike, pa ne.
res se strogo držim 1. faze, in se tudi v tem času nisem pregrešila..res ne. želela bi si realno priti na 60kg ( seveda sanjam o 58 kg)- ampak bodimo realneuser posted image , 60 bi blo tut ql.

telovadim vsak 2 dan na obritrecu, tudi tečt sem že šla, gledam da se vsaj 30 min dnevno hodim...joj punce pomagajte mi, ker obupavam user posted image  user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu janinaabc)
Neposredna povezava do sporočila: 2413
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
2.6.2010 12:51:33   
janinaabc
Mili, sej bo šlo. Nekaj je že šlo- v dobrih dveh tednih dobra kila. Sigurno ti bo zalaufalo. Jaz spijem veliko tekočine (no, 1,5l- 2l) in se res držim tega, da po 18 uri, včasih zaradi otrok po 19 uri, res nič ne jem. Pa da je večerja res najlažji obrok dneva. Je pa baje aerobne vaje fajn delat vsaj 40 min. Najprej se telo segreva in šele po 20- 25 minutah se začnejo topiti maščobe.

(odgovor članu _mili86_)
Neposredna povezava do sporočila: 2414
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
2.6.2010 13:45:01   
_mili86_
ja sej tudi sama zaključim po 19 uri. no včasih dam v usta kak orešček.
katere vaje naj bi npr. delala ( aerobne) ? in potem tek ? misliš da je dovolj vsak drug dan al kar vsak?

(odgovor članu janinaabc)
Neposredna povezava do sporočila: 2415
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
2.6.2010 14:23:19   
janinaabc
Mislim, da je dovolj, če delaš aerobne vaje (kolesarjenje, tek, plavanje, orbitrac...) vsak drugi dan. Meni se že to zdiš fuuul pridna. Po mojem je bolj pomembno, da ti to ne predstavlja neke "muke", ampak, da ti je v veselje. Verjamem pa, da ti bo v še večje veselje, ko se bodo začeli kilogramčki topiti še hitreje. Ti držim pesti!!

(odgovor članu _mili86_)
Neposredna povezava do sporočila: 2416
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
3.6.2010 11:31:30   
_mili86_
hvala za tolažbo user posted image  . upam da se bo res začelo poznat. sem opazla, da tudi npr. druge ste v 2 mesecih shujšale 2-3 kg. čeprav sem vedno msilila, da če ne ješ OH hitro shujšaš, samo vidim da res ni tako.

janinaabc , koliko časa se že ti držiš montija? si delala še kaj posebnega da si shujšala 9 kg ( 2 meseca) ?

(odgovor članu janinaabc)
Neposredna povezava do sporočila: 2417
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.6.2010 9:08:12   
janinaabc
Mili, če ti bo tole v pomoč: jaz vsako jutro na tešče spijem kozarec mlačne vode, včasih dodam kakšno kapljico limone. To je baje dobro, da črevesje zalaufa :-) Na začetku sem si pekla kruh po Ellinem receptu, zdaj že lep čas jem kupljenega v Šparu in sicer rženi šparov Vital - to je tak zapakiran majhen hlebček- še večkrat pa šparov Vital Vollkornbrot - to je tisti zapakirani dolgotrajni kruh. Velikokrat za večerjo jem ovsene kosmiče poparjene z mleko, da se fajn natopijo, ko se to malo ohladi dodam sadni jogurt, včasih navaden pa zraven narežem malo suhega sadja. Vsake toliko grem na kolo za 40min. Upam, da sem ti vsaj malov pomoč in da ti bodo kilogrami hitro skopneli user posted image

(odgovor članu _mili86_)
Neposredna povezava do sporočila: 2418
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
4.6.2010 9:58:32   
NatyTaja
Milli - kolk gre na hitro dol, je fejst odvisno od tega, kolk je res višek! Recimo meni je šlo po strogem enem mesecu okrog 10 kg, je pa tako, da sem imela 94 kg na višino 175! Zdej pa ne gre več tako hitro.
Trenutno sem tam nekje na 82, kar je še kr dost glede na višino, samo ne pa tolk, kot prej. Sem pa zaenkrat spet čisto pridna od 1.6. in mi je kr zalaufalo. Vse je v glavi, in to čisto drži. Tam od aprila do zdaj sem kr neki improvizirala in vse kar sem naredla je, da sem obdržala.

Pa tudi to je verjetno pri tebi, da če dosti telovadiš (kar vsak drug dan je dosti), da se ti ustvarja mišična masa ki je težja kot špehek - in zato se postava preoblikuje, na tehtnici se pa ne pozna dosti! Tehtnica zna zavajat!! Ti kr nadaljuj, ker veliko delaš zase. Pa tudi tako je, da lahko kr naenkrat po enem mesecu (toliko telo baje rabi, da skapira sistem monti prehranjevanja) kr naenkrat pade več kg dol! ne obupat!!

(odgovor članu janinaabc)
Neposredna povezava do sporočila: 2419
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.6.2010 12:49:44   
Buska
po mesecu dni diete:
- diete se ne drzim 100%, ker sem bila vmes 10 dni v Spaniji, pa pikniki pa tako ... sem izgubila 5 kg ...
... cilj do 1.8. je 10 kg, kar bo vec, bo pa nagrada ....

_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2420
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
10.6.2010 15:44:04   
TomTaylor
hejla, hojla..! Kje so poročila?? 10. smo namrečuser posted image

moja teža 62,7, torej skupno - 10,3 kg. Še 2,7, pa sem na konju.user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 2421
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
10.6.2010 17:14:14   
mamica2009
Moja teža 95,3 kg, torej -8,4 kg

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 2422
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
11.6.2010 10:08:17   
VANILI
oj!
ker se ne tehtam točno 10., bom rekla okoli 58kg.
še 3 kguser posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 2423
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
13.6.2010 0:09:15   
_ella_
Oj še jaz sem spet v stre tire zašla, 10.6. sem imela 73,3 torej -5,7. No čaka me še ogromnouser posted image   Nočko

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 2424
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.6.2010 9:21:53   
VANILI
Dober dan vsem skupaj!
Moja teža ta teden: 57.3kg.
Opažam, da gre res počasneje dol, kljub temu, da se disciplinirano prehranjujem. Sem pa prejšnji teden v restavraciji dobila nekaj drugega, kot sem naročila - naročila sem piščančji file, dobila pa neke ocvrtke - pa sem jih vseeno jedla, čeprav mi je bilo potem cel dan slabo, me tiščalo v želodcu in sploh - brez veze. Tako da je očitno, kako takšna hrana je za želodec breme, ki se ne pozna, če je ččlovek takšne hrane vajen - ampak v resnici je breme.
Zdaj pa vroči dnevi, idealno za kakšne osvežilne solate. Kumarice, here I come!user posted image

Aja, še tole: imamo 7 malih zlatoprinašalskih kepic
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Če bi imela katera mladička ali če koga pozna, da si ga želi - naj sporoči. Nekaj jih imamo že rezerviranih, nekaj pa jih je še fraj. Čeprav bi kar jaz vseh sedem najraje obdržalauser posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 2425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?