|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Stare borke :-)
12.12.2009 11:36:17   
Kepica83
Hej moje stare bejbe!!!
 
Ja res smo se totalno porazgubile na tisti temi. user posted image  Ampak hvala bogu smo spet skupaj zbrane. Sicer ste že skoraj vse z bejbiji, ampak jaz vam sledim 100na urouser posted image . Je pa vas fajn brati, ker se veliko naučim zravenuser posted image .

Sonček85 ti moj nostalgičen božčekuser posted image user posted image user posted image user posted image . Da me ne strašiš več si slišala. user posted image  Ja saj sem jaz tudi en tak primerek kot ti. Sem zjutraj vstala pa pižamo dvignilia in bebiju snegeca kazala.user posted image  zdaj sma z dragim zajtrkovala, zraven pa zažigama božične pesmiuser posted image user posted image . Super seznamčekuser posted image user posted image
 
Rižkooo ma daj nehaj, kaj hvališ to malenkost. Kaj si ti meni vse kupila. Joj joj. Dve polni darilni vrečki !! pa še od sončka pa od witto , pol pa sem vlekla domov kak mulauser posted image . Sem pa že v avtu vse razpakirala med vožnjo in bebi kazala kaj vse je dobila in kaj je od koga user posted image user posted image . Moj se je samo smejal. Kaj se zmenka tiče pred porodm sem jaz vsekakor za. Saj pa nismo tako daleč narazen no. Pa super za toliko popitega mlekecauser posted image . Pa čestitke za zakop bojne sekire z taščouser posted image user posted image .
 
Drobtinica, majuser posted image user posted image user posted image  kako so otročički??
 
MM lepo lepo, da je božična večerja uspelauser posted image user posted image
 
 
Pilotina jeeee dobro napreduješuser posted image user posted image user posted image . Krizno obdobje je mimo. Sedaj pa uživancijaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image


(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Stare borke :-)
12.12.2009 11:52:02   
pilotina
jutro jutro moje deklice

evo, da se pofočkam, veliko ste že napisale, kar mi je fullll všeč in bom potem, ko spečem kruhka v najini pečki na drva, prišla in vse lepo prebrala...joj šele sedaj vidim kako zelo sem vas vse pogrešala...rada vas imam

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Stare borke :-)
12.12.2009 11:56:13   
Fargesia
hej hoj!

Moj še spi (je bil na službeni fešti), jaz sem pa delala novoletne voščilnice...

a ve že smrekce postavljate? midva jo bova okol božiča...čeprav ga ne praznujemo (nismo verni), je vseeno lepo in toplo, če imaš v tem prazničnem času smrekco...pri nas je vedno dedek mraz nosil, nikoli božiček...

sonček, pregled imam 17.12., PDP pa naj bi bil glede na punkcijo 9.7.2010.
 
pilotina, kako se počutiš? še kaj slabosti?

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Stare borke :-)
12.12.2009 11:59:34   
malaMravljica
midva z mailm sva pa sama danes cez dan, ocija sva poslala smucat, na prvi dan, pa mrzlo je, bodo super pogoji, se je tok veselil. Si itak zasluzi, je tok priden in tok dela.
No in sva spala jaz do 10.15 mali pa se malo,  da sem se jaz v kopalnici spedenala. Zdej pa spet spi, sam se vsake tok mal zbudi. Je pa ze ponoci super spal.

Rizkoo, glede dojenja jaz vedno kaj novega pogruntam, zdej se mi pa zdi, da mleko nastane tudi, ce velikoooo jes. Zadnjic sem zvecer full, ker smo bili na vecerji in naval mleka ponoci, vceraj zvecer spet full jedla in mali je spal do 5h pa se takrat je mal neki jamral in bi spal se, pa sem ga pod nujno dala pit, bi eksplodirala cene, ze zvecer mi je teklo mleko vn.

Tassi, mi imamo pa tako zimo, da se mi ni dalo v trgovino it, moj avto je v garazi in tam je sneg prej za stan dat, pa res nam se tega delala. Do ponedeljka bomo ze preziveli, ce ne bomo pa od ljubezni ziveli user posted image user posted image  

Maska, ooo kaj vidim, only 33 days to go. Ves kaj, mal sem ti pa ze fous, da bos imela tok malo strucko doma, moj je ze tok velik in vsi recejo, d ani vec dojencek ampak mali mozek, jaz bi zraven njega pa se enga dojencka imela.

Soncek, a na kolinah si. Mmmmmmm saj tam bi se pa tudi zame kaj naslo, ceprav jaz na kolinah verejtn iz zalosti neb nic jedla.

Kepica, tebi grem pa mail sedaj napisat. joj joj joj...
 
Se nekaj morem povedat. Bejbe, meni osebno so pa bodiji iz C&A najboljsi. Vecina stane 3 eur, razen kaksen medvedek Pu in Disney so po 5 eur, kvaliteta pa res super. So mehki, dober materjal, pa ne predebeli kar je meni fajn. In se za cez glavo so, pa tko fajn imajo gor na vrhu, da gre glava kamot skoz.  Rizkoo, ne smej se, enkrat bos tudi ti isto napisala kot jaz user posted image  aja, ko pridejo na znizano robo so pa tudi po 1 eur.



(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Stare borke :-)
12.12.2009 12:04:41   
malaMravljica
Pilotina, dve vprasanji zate od mene, tisto ce bos vprasala za spol in a ti je kaj slabo? Pa se nekaj, men je ostalo ( beri nisem niti rabila) olje za mazanje presledka in caj iz malinovih listov. Si upas reskirat in vzet od mene? Sprasujem pa, ker meni tudi cajcek ni kaj dosti pomagal.

Fargesia, mi bomo smrekco postavili 24 popoldan. Bozic je pri nas en redkih dni v letu, ko se res ne dela, pa se 26.12 tudi ne, ker moj nekako verjame, da bi nesreco prineslo in pol samo lenarimo, se ze veselim.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Stare borke :-)
12.12.2009 13:33:55   
a.biba
Joj, kaj jaz vidim, da ste svojo temo odprleuser posted image . Sicer ne spadam ravno med mamice, iskreno sem se pa tudi jaz na oni temi izgubila in ker nisem sodelovala seveda čist ven padla. Kako mi je bilo prijetno zdajle brat stare (pa ne po letih) čveke in aktualne teme. Ne vem, če spadam ravno med stare borke, ampak med vami sem tako domača in rada prebiram kako so naši otročički. Tako, da upam, da ne zamerite, če vas prebiram in se občasno oglasim.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Stare borke :-)
12.12.2009 13:46:37   
Kepica83
hej biba. Joj kak daleč si že ti po tednihuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu a.biba)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Stare borke :-)
12.12.2009 15:02:10   
pilotina
evo, masa že raste, tačas pa bom lepo počasi šla skozi...Rižkoo ti si pa itak carica, ko se take fajn stvari spomniš

maj2009...iiii sem te vesela, saj vem, da imaš veliko dela, ampak če ti le rata pridi še kej...mala Julija je že velika punca ane

Rižkoo...sonce sem tvoje ja, ti si pa moja mala rožica, ki me spraviš vedno v smeh
sem vesela, da sta se s taščo porihtali

drobtinica29...le uživaj v vajini sreči, oglasi se pa, ko utegneš

tassika...ok, se bova zmenili, sam po mojem bote našli samo mene doma, ker ima dragi polne vikedne in tedne tudi...bomo pa mi skupaj kavico spili

kjere piškote bota pekla?...jaz sem tudi mislila naslednji teden, ene čokoladne, pa ene navadne pomočene malo v čokolado in kokos...bo pa prvič, da pečem piškote tko, da bi mi vsako priporočilo prav prišlo

Kepica83...pa kaj, jaz tudi nimam dojenčka še doma, raste mi v bušiju tako kot tebi in mi smo stare borke, ki smo skupaj vse dajale skozi, zakaj pa nebi bile tukaj user posted image ...moje boste za vedno

sonček85...lep seznamček, hvala ker si poskrbela zanj

malaMravljica...škoda, ker tvoj brat ni prišel na obisk, po drugi strani pa je tko lepo, da imate vse belo, gledano seveda iz romantičnega vidika, kar pa se praktičnosti tiče pa user posted image

ja, jaz bi vprašala kaj imava, dragi pa zaenkrat pravi, da bomo vidli...čeprav kot se meni zdi bo pol sam rekel, da bi rad vedel user posted image
bom vzela olje in čaj, hvala hvala

punce moje...to je tretja runda odkar vam pišem...menda že od 12:00 ...vmes sem že dve štručki kruha spekla, pa kosilo pripravila do konca in sva ga tudi že pojedla...njami

MAŠKA... ...pogrešala sem te...tko malo sem na pcju, zato tudi na FBju nisem veliko, da bi te kej "videla"...ljubčke mali miss

Fargesia...midva sva smrekco postavila včeraj user posted image ...sem si tko želela družbe, sem veliko sama, ker je dragi pecej odsoten zaradi službe, okoli pa ne morem, ker imam predpisano mirovanje od komisije in moram počivat...tko, da mi bo jelkica delala družbo user posted image
dobro se počutim, slabosti pa nimam skoraj nič že od samega začetka...moji nosečniški znaki...lakota in zaspanost...pa zaprtost in napihnjenost...pa prsa so me bolela fajn, sedaj me pa malo manj

a.biba...sem vesela, da si prišla sem

(odgovor članu maj2009)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Stare borke :-)
12.12.2009 16:07:51   
Kepica83
Pilotinca ti boš pa naša za vedno user posted image . Ja saj maš prav da smo stare borke in enostavno sodimo skupajuser posted image user posted image

Kje ste pa ostale punce? Uživate z bebiji ne? Saj prav tak. Jaz ko bom mojo štručko imela doma bom vas tudi začela zanemarjat. Samo vem da neboste hude name. user posted image
 
Mariee??? A ve katera kako je kaj z njo?
Twixy?? Upam da se že cartaš z svojo zlato punčkouser posted image

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Stare borke :-)
12.12.2009 17:22:51   
vila MaLiNa
Rižkoo pri septembrkah pa se le kaj oglasi šeuser posted image user posted image . Te je lepo brat, ker si pozitivna in čvekava osebauser posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Stare borke :-)
12.12.2009 17:26:09   
tassika
Pilotina ni panike, bomo pa sami pili, sam pomoje bo tvoj priletel domov pogledat našo bibo, da vidi kaj bo on kmalu imeluser posted image
Jaz sem pa danes spekla tele piškotke:
http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=10861

meni so dobri, pa hitro so bili narejeni, čez teden se pa mogoče lotim medenjakov, ker jih moj ne mara in ostane več zame, sem žleht a ne. No saj se vidi tudi na kg še vedno sem 4+, 8kg je šlo takoj dol, te pa vztrajajo, pa trebuha nimam nič, tako da ne vem kje so, na moji ritiuser posted image

Pilotina a si kaj vraževerna, a lahko božiček tvoji pikici nekaj prinese?

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Stare borke :-)
12.12.2009 17:39:57   
pilotina
tassika...uffa slabo mi je, ker sem se tako najedla za kosilo...pa še dragega sem sfehtala, da odpreva čokoladni paneton, ki je bil sicer namenjen za Božič, sam kaj, ko zraven narejene jelkice paše paneton...in tista DVA kosa (ker eden ni bil dovolj) sta bila še kako preveč in moj želodec sedaj štrajka že tri ure user posted image ...bom recept tvojih piškotov raje jutri prebrala user posted image

nisem vraževerna, ker veš zakaj...vem, da svojo srečo ustvarjam sama user posted image ...kako sem modra ane, cela plava
user posted image user posted image user posted image

samo veš kaj, nič ne kupujta...sedaj sva midva z dragim na vrsti, da naši mali Zoji dava darilce, ok

vi samo pridite na kavico, če pa ne bom zmazala še vseh panetonov do takrat, pa še na paneton user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Stare borke :-)
12.12.2009 18:43:22   
tassika
Jaz pa ne vem kaj je panetonuser posted image  no bom zvedela ko pridem. Saj ne bom nič kupovala, mogoče bom naredilauser posted image  pusti se presenetit.
Evo moj gre fdanes na drugž novoletno zabavo, jaz pa se zabavam doma, danes imam spet pospravljalno vnemo, sem zgloncala kopalnico, zdaj počasi še kuhino, otroško sobo bom pa drugi teden, previjalna zaenkrat ostaja v kopalnici, dokler se ne skopamo in mislim, da se v torek pa bomo, potem jo bom pa prestavila v sobico, ker že tako motovili in brca, da si je ne upam več imeti na pralnem stroju, ker mi malo podloge gleda čez in se bojim da mi bo en dan kam zgrmela, pa še vse imam potem gor nametano in je zelo malo prostora. Ko pa božiček prinese darilo, beri sušilni stroj pa itak ne bo več prostora v kopalnici. Itak sem jo tam imela samo zato, ker sem jo na začetku mogla previjat ponoči, da sem jo zbudila za jesti in je bila edino kopalnica dokaj topla, ker nam ponoči gretje ugasnejo, zdaj ko pa jo ne več pa ne bo panike.
No spet nakladam, rajši kar gremuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Stare borke :-)
12.12.2009 21:57:04   
Anonimen
Ej miške piške.. user posted image .. pa še jst mal...
Vidim, da vam mavrice ni blo težko sprejetuser posted image . Ma sej je lepš, bolj barvito in pozitivno... in tako bom tudi nadaljevala.user posted image .


oooooooooo vila MaLiNa, si me našla tukaj... Ja veš, občasno vas še pridem pogledat pa kaj prebrat ampak ste tko not padle, da izstopam, pa moj mali je tok prekmal rojen, da po napredovanju definitivno spada k oktobrkam.. zato se večx znajdem tam. Se nam dogajajo podobne stvari... Drugače pa HVALA in seveda, da pridem pogledat kaj se z vajin Sariko dogaja. Lepo bodi pa pozdravi možeka. On je res dobr človeček.... Tok sm vesela za vaju, tok, tok, tok.... In ne, vidva sta definitivno pozitivni osebi.user posted image

pilotina, jaaaaaaaaaaaaa tvoja rožica. Sem lahko orhideja?user posted image Danes sem za darilo prejela čudovito belo orhidejo...
Ja, tašča si ne zasluži več šinfanja... sem jo pa tolk, da si mislit ne moreš! Samo zato, ker me nikol ni do besede pustila in je prerezala vsako debato... No včer sm pa jst zmagovalno končala ta boj. Ma sej je dobra ženska sam je pa pač tašča...
Eh, pustmo to. Ti dej raj Pilotinkotu lupčka. Deeeejjj takoj zdej, se prepogni in mu daj lupčka. Si?? Ampak ne tko preko roke.. ampak z ustnicami mu daj... user posted image in reci, da je od tete carice Rižkoo.. user posted image


a.biba, mislim, če se ne motim... hm... ja, mislim, da sem ti danes poslala zs. Sem?

MM, mi bomo pa smrekco postavli... hm... evo, dobr da ste me spomnle..  jutri jo načičkam..., da bo čimdlje pri nas. Men je to tko leeeepoooo... Pa to leto mamo malega škratka tukaj..., joj kok se mi je želja izpolnila... pa ves kaj? Sami bomo v naši hišici, saaaaaaamiiiii....... Bom fajn večerjico pripravila in uživala v družinski idiliuser posted image . Ma ja.. dobr človeček sm, da sm si to zaslužila. Juuuupi jst. Se mi smeje..user posted image
Joooj no, škoda za bratca, pa tko vesela si bla. Pa sej bo pa ko snegec gre... , ne bodi žalostna. Danes sem dobila sling. Se je moj smejal, je rekel, da sva smešne... si kr pošiljava in vračava... user posted image Skratka, moj otroček ne uživa v slingu, ga bom kr naprej dala oz. kr prodala. Je lep, a ne?
Veš kaj, moj tamal se še zmer buni, ko mu bodi čez rinem.... ne vem.. upam, da ga bo kdaj sprejel user posted image . Za take tavečje sploh ne vem, če majo velik izbire bodijev na preklop. Ja, bova že morala prešaltat. Tko je.
Glede dojenja... Draga moja, če ne bi jedla, nebi bila na 5+, a je blo dva dni nazaj 4+, a ne?user posted image Ma niti ni tak problem v men, tamal je len za vlečt, full. On bi da mu lije v usta. Če mu ne, je taka buna, da joj. Zato si pa črpam... pa mojga mlekca tud kdaj pa kdaj po flaški dobi. Nimam kaj.


Fargesia, tud mi nismo verne.... smrekca bo pa definitivno in komaj jo že čakam.... Ja, to je res lepo in idilično vzdušje. Boš vidla kako lepo bo naslednje leto....user posted image

Kepica83, zahvaljujem se, ker sm bla res vesela darilčka. Dve polni vrečki nista bili namenjeni ti kot darilo ampak samo v pomoč. Kar pač več nism rabila, sm te vprašala, če sprejmeš, si rekla..."da" in sm ti dala. Nič posebnega ni blo in je pač za v uporabo......Zakaj bi kupovala, kar je meni pač ostalo in lahko ponucaš. Tko je welwdino olje od sončka prišlo k meni in zdaj je že pri tebi user posted image . Si pač pomagamo. No, olja pa jst res nism rabila... je moj otrok kr prehitr in kr skor padel vn..user posted image .Ko bo bebica, bo pa darilo tko da se razumevauser posted image .
Kar se zmenka tiče, sm tud za...bo treba samo dorečt. Pridna bodi, pa ne dviguj preveč majčke, da se beba ne prehladi. Veš kaj, draga moja.. Ti boš mela enga lepga fanta...., zihr!user posted image
Pa definitvno tud k nam spadaš.... se spomnim kako si kr not padla... in evo te, sprejeta za našo malo kepico.user posted image ... in tukaj nismo samo tiste že z bejbiji ampak vse tiste, ki smo doživele grdo izkušnjo in jo skupaj pomagale prebroditi.. Zdej pa smo kjer smo.. Ene že, ene še... ene pa še žalostne.. in zato smo tukaj in zato sm hotla moje babe nazaj!!!!user posted image


MAŠKAAAAAAAAAAAA, pa kje si noo?! Kje je ta lepi buši?! Še mal, veš...še mal.. joooj, ko bo spet lepo vam... pa mala najbrž že nestrpno čaka! Mi je žal, da je nism vidla. Upam, da se vidmo še kej prej... Kar se nove teme tiče.. pač res tko je. Stare stvari se pozabljajo, prihajajo nove ampak... želja je bla... doživljat trenutno srečo nekoga, ki veš, da je trpel, kot sem sama. Sej me štekaš, a ne?? Jst se spomnim vsake tvoje besede in vašega izleta in ponovne izgube in žalosti in.... prv čutla sm te... ampak lej zdej..., zdej čutim srečo, ker vem kaj prihaja k tebi... No, o tem govorim..zato sm hotla babnce nazaj. S tanovimi nimam veliko skupnega in ... ne vem, mogoče sm grda ampak..... user posted image Dobr se počutim, ko čutim željo, da grem na RR pogledat kaj se vam je danes npr. zgodilo.., mojim babam!!!user posted image

tassika, jst si tud ne predstavljam tako male razlike. Ti povem, ko bo kaj na temuser posted image . Sej veš kako je... želja je eno... , uresničijo se pa pač ne vse. Ampak jst sm optimist.. in verjamem, da se mi bo in da bom tud to krizo z tako malo razliko dobr zrihtalauser posted image . Mam super može, mi bo v veliko pomoč. Že to je dovolj.
Ej... mmmmmmm, pošlji mi kakšen ta keks... oooooooooo...., dobr zgledajo! Maš pa dobrga božička... pa velke stvari nosi.user posted image Zojika je pa prv luškana punčka.. pa plava ji tud paše.user posted image


Sonček85, mislim nate in umirala sva od smeha. Prv hvala za take sms-je. Obožujem tega tvojega malega. Res nooooo....oo smeha!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ej čestitke Uršii... wiiiiiii, tetaaaaaa.... , jst pa najbrž ne bom nikoluser posted image

No... cela čreva sm napisala. Mi smo drugače super, res super. Smo meli obiske, prijetne obiske... je bla moja cimra iz porodnišnice. Nosečniška sladkorna bolnica.... sva se tam tudi spoznale in ostale v kontaktu. Pa je mela rok 6. sept., jst pa 12. okt. in ji iz porodnišnice pošljem sms, da ji čuvam posteljoo... hahahah, pa je res k meni prišla..... Skratka, nora cimra... z miljon darili. Vsega je moj sinek dobil.

Zdej pa je moj dragi predlagal, da bi jedla šmorn... in poglejte kolk je ura, jst pa jem šmorn in pijem pir.user posted image Brezalkoholni... in upam, da mi joške raznese od mlekeca... Obupna sm, vse bi dala vase sam da bo mlek...user posted image Ne vprašte me, kake kombinacije sm že delala.

NO, zdej pa grem... mam pa prej eno prošnjo za moje punce user posted image . Pošljite mi prosim na zs vaše naslovčke.... sej veste, zakajuser posted image zato ne sprašujte. Bo vsaka vesela, če bo kaj pod smrekco mela. Uuu, pa še rima se.
Ajde, miške piške.... grem si črpat mlekeca...

user posted image


< Sporočilo je popravil Rižkoo -- 12.12.2009 21:58:24 >

(odgovor članu tassika)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Stare borke :-)
12.12.2009 22:25:36   
pilotina
tassika...malo prej sem te klicala, ampak sem pustila le enkrat zvoniti, da vaju nebi slučajno zbudila, ker je bila ura 22:04 user posted image

paneton je tukaj na obali zelo priljubljen v času teh praznikov, je pa to čisto italijansko...sedaj ga prodajajo v vseh naših obalnih trgovinah, ko sem bila še otrok pa smo ga kupovali v Italiji

poglej nekaj primerov panetona...tale je s čokolado KLIK,
pa čisto navaden pandoro KLIK,
z rozinami KLIK,
s temno čokolado...tega sva jedla danes KLIK

sedaj grem tudi jaz spat, nočko


Rižkoo...lepo črpaj in nočko tudi tebi

< Sporočilo je popravil pilotina -- 12.12.2009 22:26:26 >

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Stare borke :-)
12.12.2009 22:42:39   
Kepica83
joj joj joj rižkoooo moja kaki užitek te je bratiuser posted image user posted image user posted image . Toliko pozitivne energije da nemorem verjet. Ma vse stvari imam že lepo zložene v omarici. Na zgornji polički so vse cotike od A-Ž za bebo, pod to poličko pa vse stvari ki si mi jih dala ti, sonček85 in witto. Ko nek tempelj vam posvečenuser posted image . Ma vem sem hecna, ampak meni te stvari toliko pomenijo da še ti povedat nemoremuser posted image . Rižkooo majčko dvigam v kuhinji in gledama ven skozi oknouser posted image  ven si ne upava/ upaveuser posted image . A ve kar vse veste da bo fantek al kaj? Ma bejžte babe zmešane nouser posted image user posted image user posted image . Ma kakšno darilo no, jaz sem dobila že največje darilo.. da ste me sprejele med se in da ste moje prijateljice. beba pa bo itak največja faca ko bo imela take odštekane tetkeuser posted image user posted image user posted image . Dve je že spoznal, na tebe pa še čakamouser posted image user posted image . Ta sonček85 in witto sta tudi pravi rockerkiuser posted image user posted image . witto naspidirana do amena, sonček85 pa nasmejana do ušes. Joooj moji moji. Upam da se res kmalu vidimo pa da še tebe polupčkam. Sma se z sonček85 poslavljali nekaj na hitro, pa sem ji kar lupčka na brado prileplauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Če pa je ena bolj z globusom opletala ko drugauser posted image user posted image .

Sonček85 ma pogrešam te nouser posted image . Vsaj smsi letijo sem pa tja če te že tu gor niuser posted image .
 
Ma nič grem počasi spat. Kosmatinec že tako smrči na hodniku da grozauser posted image .. Pa kar smofka in poka nekaj z čobami. Nevem kaj sanjauser posted image
 
 
Noč babe  mojeeeeeeeeee!!!!
 
Lupčka vsem

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Stare borke :-)
12.12.2009 23:07:06   
malaMravljica
Tassika,
se spomnim, da si enkrat videla eno reklamo za eno tako gugalnico za bejbije, sam ne vem kako se rece in je bila kar draga. Poglej si na ta link, upam,da bo delalo, je pa nekaj podobnega po 1/2 ceni. Se meni je vsec in kar vidim kako bi mali uzival, ko bo mal vecji.
http://www.amazon.de/SUPERS%C3%9C%C3%9FES-BABY-SCHAUKELPFERD-EMILY-MUSIK/dp/B002GODSJS/ref=sr_1_87?ie=UTF8&s=baby&qid=1260655226&sr=1-87

spet sem za racunalnikom, sem sama, mojega je zamedlo na smuciscu in pridejo jutri nazaj, sem rekla, da lahko, sam da varat ne sme, he he.. Za malim sva bila zvecer dolgo v dnevni, mi je na trebusek ninal cez moje nogice in uzival, jaz pa tudi in se kar nisem mogla odlocit, da ga dam spat, ker je tok lepo z njim. Danes sva se imela tako lepo, cel dan sva kaj skupaj delala, pa pela in plesala.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Stare borke :-)
13.12.2009 9:53:51   
a.biba
Jutro!
 
Mami je danes spala do devetih - vau, mal na silo, pa vseeno. Babika je pri sosedih (stricu in teti) spala, ima zdaj to za zabavo med vikedni. Že tri vikende. Vsaj vem kje bo, če bo treba kdaj kam sredi noči it.
 
Sneži...iiiiiiiiii....... kak je meni to lepo, da od noter gledam ven snegec. Še malo pa se grema potepat, na kosilo k prijateljici, potem bomo pa videli kako naprej. Ati ima pa moški dan, midve pa babji.user posted image user posted image user posted image  Potem pa mene po slikcah sprašuje kaj se dogaja in pravi - bravo mami kak ti fajn vešuser posted image .

Sara mi zraven bere knjigico - Dobili bomo dojenčka - full dobra knjigica, mal preveč podrobna za tri letnike, pa naša itak vse informacije srka in ji njeni starosti primerne knjige niso zanimive. Se je zmotila - namesto, da bo prišel dojenček iz trebuščka, je rekla David in se hiter popravila
 
IZVIRNO SPOROČILO: Rižkoo

a.biba, mislim, če se ne motim... hm... ja, mislim, da sem ti danes poslala zs. Sem?



Nič nisem dobila... lahko še enkrat prosim!
 
MM kako lep gugalnik, samo cena tudi. Boste videle kako je to smešno, da nam otroci full hitro prerastejo, potem pa ne veš kam z vsem tem. Pri nas je zadnji čas, da imamo še enega, ker potem bomo te mini stvari morali nekam dati, da bodo prišle prave stvari na vrsti. Je rekla enkrat soseda, ko je prišla na obisk - da ne more verjeti, da je sobica tako kot za palčke naredena - vse v mini izvedbe. No, mal smo pokvarili image, ima zdaj veliko posteljo.
 
Zdaj se morama pa že počasi pripraviti na odhod. Lepo se imejte na to snežno nedeljo, potem bomo pa slikice snegeca lepili :) - aja, mi mora najprej dragi fotoaparat nazaj prinesti...hm...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Stare borke :-)
13.12.2009 9:54:21   
drobtinica29

jutro punce!

kako smo kaj?
vidim lepo da smo ste res stare borke zbrale spet skupaj, res lepo!


mi smo ok. Matic je priden fant, lepo raste, se že veliko smejčka, drugače ga kot običajno mantrajo krči in vetrovi, blažimo s kapljicami, upam da kaj pomagajo, če ne vsaj umirimo ga s tem user posted image , da se pereveč ne muči. Raste pa tako hitro da se iz dneva v dan vivi kako je velik, ni nič več tako majčken. No saj imamo pa že št. 62.

Rižko ja c&a body-i so res zakon, jaz jih tudi imam!

Če se boste dogovorile za kakšno srečanje v MB-ju se vam tudi jaz pridružim! Če me seveda sprejmete in pa če bom imela čas!

Sedaj pa pri nas v MB tako lepo sneži - prava pravljica!

no pa sem se še jaz malce poigrala z barvami!user posted image

Sonček user posted image user posted image za lep seznamček!!!


No pišiljam vam en lep sneženi pozdrav! Pa se še jabim kaj!


_____________________________

27.10.2009 - Matic
28.10.2012 - Urban

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Stare borke :-)
13.12.2009 9:55:55   
a.biba
Vau, Pilotina jutri že 11 tednov user posted image user posted image user posted image . Sem mogla it pogledat, kako sem vesela zate. Le tako naprej!

(odgovor članu a.biba)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Stare borke :-)
13.12.2009 10:21:54   
pilotina
a.biba hvala user posted image

ti se tud ne hecaš user posted image , si že skoraj na polovici user posted image

jaz pa kr ostajam na moji standardni barvi, modri za vsako princesko posebej user posted image

sem šla pisat v kuhinjo, ker dragi spi, saj je prišel zgodaj zjutraj domov (je delal) in veste kaj imam poleg sebe, ko pišem...najino jelko...letos sva jo skupaj delala...lani decembra, ko ga ni bilo tu in sem jo sama delala, sem si predstavljala, da je zraven...ampak letos, ko je bil res ob meni je bilo tako lepo...lani sem jo sama postavila, letos sva jo skupaj, drugo leto pa jo bomo kar trije postavili user posted image Rižkoo, vi trije ste jo včeraj ane?

malaMravljica...sem ti mail poslala, tisti s katerim sem zamujala user posted image , plosti

drobtinica29...tako velik je že Matic user posted image
iii vi pa imate snegeca, jaz bi tudi in veš kdaj...za Božič user posted image ..ma sem izvirna a user posted image




< Sporočilo je popravil pilotina -- 13.12.2009 10:23:10 >

(odgovor članu a.biba)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Stare borke :-)
13.12.2009 10:59:53   
Nea_teja_
O punce končno mi je uspelo malo na net skočit.Odkar imamo Jako sem čisto okupirana je čisto nasprotje sestric.Imamo krče groza vam povem no sicer jih sedaj par dni že ni in upam da jih tudi nebo več.Je reku moj zadnjič vidiš kok si ga scartala zdej pa skoz hoče da je pri teb.user posted image user posted image Ja kaj čm ko je pa moj piki in je dal tok čez.Bom prilepila naslednijč slikco k zdej neki ne dela.

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Stare borke :-)
13.12.2009 11:06:19   
pilotina
Rižkoo...ja moja orhideja si user posted image
veš, midva imava orhideje na okenski polici in jim tam res odgovraja, saj cvetijo skoraj non stop, sam ko jih pogledaš se ti zasmilijo in če ne veš, da je vse lepe zelene liste uničila naša mala muca jenčkasta, bi rekla, ja pilotina, kaj pa delaš s temi orhidejami user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Stare borke :-)
13.12.2009 11:08:13   
pilotina
Nea_teja_ hejla user posted image
sem vesela, da si nas prišla pogledat...le prilepi slikico, da ga tudi tetke vidimo

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Stare borke :-)
13.12.2009 11:18:52   
MAŠKA
Ojla čveke!user posted image

Bom spet kratka, na hitro sem vas preletela, pa tudi na hitro mal napišem. Moram it kuhat kosilo, pa nekaj oken bi še rada pomila, popoldan na obisk k taščici... in pol mi kar cajta zmanjka.

En lep pozdravčekl za naše pogumne borke Pilotinco in Fargesio! Ne vesta kolk sem vesela za vaju! In kol močno stiskam pestke za vaju!user posted image  Vedno pokukam vajin tickerček in tako lepo ga je pogledatuser posted image

Rižkoo moj buši je zdaj ogromen... vsaj meni se tako zdi. In komaj čakam, da rodim, da se mi ta zgodbica tokrat srečno konča. Maša že tako nestrpšno čaka dojenčka, da včasih začne kar joklat od nestrpnosti... pa boš jo vidla, sigurno! Zadnji teden v decembru ne bo v vrtcu in se spet lahko kaj dobimo!user posted image  Sicer pa jo lahko tudi kakšen dan že prej zadržim doma... se bomo zmenle!
 
Mravljica ja bomo imeli malo štručko mi tudiuser posted image ...še malo! Drugač pa je fajn, da vaš korenjak hitro raste! Ampak slikice vašega mravljinčka pa še jst nisem vidlauser posted image .
 
Sonček in Aleks za vaju en pozdravček, glej, da boš še naprej pridno sijala na tej temiuser posted image .

Pa vsem ostalim tudi, nimam časa zdajle več pisat, grem še glaske oddat!

Lepo nedeljo vsem skupaj!

< Sporočilo je popravil MAŠKA -- 13.12.2009 11:19:32 >


_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetne porodne fotografije
Porodne fotografije, ki vas bodo pustile odprtih ust.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?