|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 13:59:05   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: marta82


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Men je pa bolano, ma ne bolano....izprijeno, da si otroka predstavljaš, da se doji zato ker bi si želel dojk zaradi česa drugega, kot mleka.


Ja.

Ne vem zakaj bi si kdo to predstavljal in kakop si sploh prišla na to idejo.user posted image
Gre za to, da je dojenje 7 letnega otroka po mojem mnenju izprijeno s strani mame, babice ali kogarkoli že. Otrok tu ne nosi nobene krivde, zgolj posledice.


Kakšne poslediceuser posted image ? Ta otrok, danes moški, je danes edni od sedmih otrok (toliko jih je bilo) zelo dobro finančno situiran. je eden izmed vodilnih v velikem podjetju, je poročen, ima dva sinova-so zelo prijetna družinauser posted image ....
Ne mislim, da je to zaradi dolgoletnega dojenja, da ne boš narobe razumela, sam posledic zaradi tega ne čutiuser posted image .

Zakaj je tvoje mnenje v manjšini pri tej temi? Zato, ker ostale razumemo, da si v tistih časih otrok ni imel postreči s čim drugim, kot z dojko. Resnično so bili revni in lačni.
Danes nobeni od nas ne bi padlo na pamet tako dolgo dojit. Jaz sem dojila 18mes., pa je za nekatre že to bilo predolgo. Ampak mejo sem postavila sama in mi je res dol viselo koga moti, koga ne.

Seveda smo videli izjeme, ki dojijo zelo dolgo. Tu gor so dale punce link. Zgleda res čudno, ampak kdo sem jaz da bi se zgražala in nekomu sodila.

Dejstvo pa je, da posledic ni. To je ena sama izmišljotina paranoičnih ljudi, ki v vsem vidijo neko zlorabo. Še malo pa bo lastnega otroka neprimerno lupčknit na usta ali ličkauser posted image .

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 14:02:07   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: manna

Moje mnenje je, da je otrok, ki ima 3 leta in več absolutno prestar za dojenje. In ja, dojenje pri 7 letih po mojem mnenju lahko pusti posledice na njegovem razvoju, dojemanju telesa, dojemanju spolnosti,...kajpavem.

Pomeni, da ne veš. Eno je tvoje mnenje, da je več kot 3 leta star otrok prestar za dojenje, drugo pa nakladanje o kvazi posledicah.

No, pa moj namen ni bil debatirat o 7 letnem dojenju, ampak samo povedat, da je ženska, ki nikoli ni rodila, dojila 7 let.

< Sporočilo je popravil mika -- 30.12.2009 14:04:57 >

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 14:07:23   
Ulla80
zdej se še jst podpišem pod mikouser posted image

kej več se mi pa ne dauser posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 14:11:59   
Ulla80
aja sam to še - povprečno traja dojenje v svetu 4 leta. povprečno. sej vsi vemo kak se zračuna povprečje, a neuser posted image
in če vzamemo, že samo pri nas, je veliko takih ki so dojile krepko pod eno leto, več je že bolj izjema....po drugih razvitih državah je podobno...par mesecev dojijo...kolk more bit pol takih, k dojijo pa velik dlje kot 4 leta, da pride ven tako povprečje.
in zdej verjetno vsi ti ljudje trpijo blazne posledice, k so tolk časa bli dojeniuser posted image

me pa čudi, da je pri nas tudi tolk ubrisanga in zblojenega folka, ko povprečno ženska doji tri meseceuser posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 14:13:41   
miapia
Ko se ženski začnejo v mlečnih žlezah tvoriti mleko zaradi nosečnosti in poroda, se ta tvorba nikoli več ne preneha, le da je le-ta zelo zelo majhna, če ni porabe. Če bi ženska vzpodbujala tvorbbo mleka dolgo od tega, ko je rodila oz. dojila, bi lahko ponovno začela izločati večje količine mleka.

Tole o babici pa ne razumem... Kako je možno, da ni nikoli rodila, če je pa babica?

Še o letih dojenja. Meni osebno je ...kako naj se izrazim... čudno, ko slišim, da se otrok še vedno doji, sploh pa 7 letnik. Obsojam pa nikakor ne, ker to pač ni moja stvar. Tako kot ne smemo obsojati tistih mater, ki jim pač dojenje ne sede in nikoli niti niso začele dojiti ali pa so zelo kmalu nehale. In imeti moramo tudi spoštovanje do tistih, ki bi rade dojile, pa ne morejo.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 14:14:55   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

zdej se še jst podpišem pod mikouser posted image

kej več se mi pa ne dauser posted image



Ulla, niti ti nisi več kar si bila user posted image

Mika, verjetno si slišala , da je lepota v očeh opazovalca. Prav tako, zloba, izpirjenost, hudobija. Tako, da nekdo, ki  v doječi mami, ko doji starejšega otroka vidi neko izpirjeno dejanje, pove to več o njemu kot o mami in otroku. 

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 14:18:26   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: miapia


Tole o babici pa ne razumem... Kako je možno, da ni nikoli rodila, če je pa babica?



V prvem postu sem napisala krušna babica, od otrokovega pravega dedka, druga žena, ker je prva (otrokova prava babica) umrla.
Pol se mi pa ni dalo vsakič pisat krušna.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 14:19:36   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

zdej se še jst podpišem pod mikouser posted image

kej več se mi pa ne dauser posted image



Ulla, niti ti nisi več kar si bila user posted image

Mika, verjetno si slišala , da je lepota v očeh opazovalca. Prav tako, zloba, izpirjenost, hudobija. Tako, da nekdo, ki  v doječi mami, ko doji starejšega otroka vidi neko izpirjeno dejanje, pove to več o njemu kot o mami in otroku. 

user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil mika -- 30.12.2009 14:21:13 >

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 14:20:38   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

me pa čudi, da je pri nas tudi tolk ubrisanga in zblojenega folka, ko povprečno ženska doji tri meseceuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 14:22:57   
Raho
Ej, amaterke - jaz dojim že 60 mesecev (no, pravzaprav bo 1. januarja) brez dneva pavze. No, ne enega otroka, ampak 2, pa vseeno - zame ste vse tukaj amaterke v dojenjuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Jaz pa to funkcijo orpavljam že dobesedno profesionalnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Torej sem IZPIRJENA DOJILJAuser posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 14:23:19   
Ulla80
Ulla, niti ti nisi več kar si bila


sm sm....sam recimo da sem praznično razpoložena user posted image user posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 14:24:48   
Ulla80
Ej, amaterke - jaz dojim že 60 mesecev


user posted image user posted image jaz počasi capljam za tabo - 30muser posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 14:25:14   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Ej, amaterke - jaz dojim že 60 mesecev (no, pravzaprav bo 1. januarja) brez dneva pavze. No, ne enega otroka, ampak 2, pa vseeno - zame ste vse tukaj amaterke v dojenjuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Jaz pa to funkcijo orpavljam že dobesedno profesionalnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Pa ti si legendauser posted image ...



(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 14:26:03   
Anonimen
Mene bolj skrbijo posledice,ko dedce pustite,da pijancujejo okol pa ste vecina same doma, kot pa to,da kater otrok ziza oz se doji do ne vem katerga leta!

Hja,sin je star 2leti in  9mesecev pa se se doji pa kot sem ze napisala bolj me skrbi za nekatere uporabnice kot pa za njega,da bo imel posldeice zizanja.

(odgovor članu Ulla80)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 14:26:50   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Ej, amaterke - jaz dojim že 60 mesecev (no, pravzaprav bo 1. januarja) brez dneva pavze. No, ne enega otroka, ampak 2, pa vseeno - zame ste vse tukaj amaterke v dojenjuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Jaz pa to funkcijo orpavljam že dobesedno profesionalnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Torej sem IZPIRJENA DOJILJAuser posted image




user posted image , izpirjenka ena.  Sama verjetno tudi  nisem od muh , glede na to da sem dojila še tujega otroka user posted image .



_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 14:27:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

Ej, amaterke - jaz dojim že 60 mesecev


user posted image user posted image jaz počasi capljam za tabo - 30muser posted image



Hehe preko polne crte te malo prehitevam,33mesecevuser posted image

(odgovor članu Ulla80)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 14:27:47   
Ulla80
glede na to da sem dojila še tujega otroka


tole je pa sploh groza od grozeuser posted image veš kake posledice bo šele ta revež imel user posted image user posted image

user posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 14:28:00   
uškinamama
Mene bolj skrbijo posledice,ko dedce pustite,da pijancujejo okol pa ste vecina same doma, kot pa to,da kater otrok ziza oz se doji do ne vem katerga leta!



Parole sante user posted image  , skoraj , skoraj bi si lahko dala to v podpis.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 14:29:31   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

glede na to da sem dojila še tujega otroka


tole je pa sploh groza od grozeuser posted image veš kake posledice bo šele ta revež imel user posted image user posted image

user posted image




Se ji že kažejo, zadnjič me je milo prosila, če ji lahko pokažem kakšen modrc imamuser posted image user posted image user posted image , ker je slišala, da ima moj modrc kosti user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 14:30:40   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

glede na to da sem dojila še tujega otroka


tole je pa sploh groza od grozeuser posted image veš kake posledice bo šele ta revež imel user posted image user posted image

user posted image




Se ji že kažejo, zadnjič me je milo prosila, če ji lahko pokažem kakšen modrc imamuser posted image user posted image user posted image , ker je slišala, da ima moj modrc kosti user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 14:31:18   
Ulla80
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 14:32:45   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Ej, amaterke - jaz dojim že 60 mesecev (no, pravzaprav bo 1. januarja) brez dneva pavze. No, ne enega otroka, ampak 2, pa vseeno - zame ste vse tukaj amaterke v dojenjuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Jaz pa to funkcijo orpavljam že dobesedno profesionalnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Pa ti si legendauser posted image ...





Je res , daj je user posted image . Zadnjič, medtem , ko je njena dvoletna hči tako prikupno sesala , smo z Raho prišle do sklepa , da bi si lahko zdaj po petih letih dojenja privoščila novega audija, glede na to koliko je prišparala z drugo hrano. user posted image user posted image .60 mesečni kredit pri avtohiši = 60 mesečno dojenje user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 14:33:36   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

glede na to da sem dojila še tujega otroka


tole je pa sploh groza od grozeuser posted image veš kake posledice bo šele ta revež imel user posted image user posted image

user posted image




Se ji že kažejo, zadnjič me je milo prosila, če ji lahko pokažem kakšen modrc imamuser posted image user posted image user posted image , ker je slišala, da ima moj modrc kosti user posted image


Priznaj, da si to naredila samo zaradi tega, ker si ji hotela pokazati modrcuser posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 14:33:40   
Ulla80
raho kolk časa ste pa tandemca furaliuser posted image

_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: ponoven pojav mleka
30.12.2009 14:33:59   
mika
Pa daaaaaaaaaaaj uš mama, jaz bom hinuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil mika -- 30.12.2009 14:34:32 >

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?