|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  68 69 70 [71] 72   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
15.7.2010 14:02:33   
NAVT
Hvala za dobrodošlico. Ja, motivacije za kaj takega res nimam pretirane. Tehtala sem se pa že zaradi firbca, če se kaj dogaja. Pol je pa sledilo razočaranje.
Prejšnjič sem štartala na 62,5. Edini rezultat, ki sem ga dosegla, je bilo dobro počutje in nič nisem bila napihnjena, pa seveda super prebava. To me je pravzaprav tudi zmotiviralo, da začnem še enkrat. Zdej sem štartala s 60. Plan je 54, idelano 52.

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1751
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
16.7.2010 6:28:02   
jer.za.
Punce dobro jutro!

Pri nas smo že vsi v akciji...mož je že v službi( v tej vročini dela od 6.00 do 14.00), punci se igrata ob sapicah svežega zraka, jaz pa pijem kavo, potem me pa čakajo osmovne stvari po stanovanju za naredit. Ko pa se začne vročina pa do večera tako ni nič....razen da smo ob bazenu, v prijetni družbi(danes se mi obeta dopoldan en obisk, en pa proti večeru) z vodo in svežim sadjem.

Jaz sem si pa včeraj dopoldan en shopping privoščilauser posted image . Kupila sem si en kup novih cunj, pa nisem ne vem koliko zapravila. Mož je bil pa tudi navdušen, sploh nad kompletom spodnjega perilauser posted image user posted image . Zdej imam pa cunj do jeseni dovolj, tako bo pa treba še kakšne nove dolge hlače in puloverček kupit.Imam pa sedaj garderobo v glavnem celotno zamenjano, prevelike stvari bom za vsak slučaj do naslednjega poletja še shranila, potem gredo pa v Humano(upam da mi uspe obdržat težo in da pozimi ne bo šlo nazaj gor).

Navt, dobrodošla. Ti le vztrajaj, pa ne se prevečkrat tehtat...mislim da je ekrat tedensko več kot dovolj. Pa veliko uspeha ti želim, me smo pa tukaj da te bomo spodbujale, pa tudi kregale če bo potrebno.

Pigy, joj, joj, jojuser posted image user posted image user posted image  čisto novo kolo. Ma meni se "odpelje". Uopam da bodo nekako le našli nepridiprava, na bolšjaka pojdi pa le pogledat. Pa kapo dol za vodni danuser posted image user posted image .

Tako, lačna usta se že oglašajo iz dnevne, jima grem en dober zajtrk priprvit dokler  imata še apetit, potem sta do večera tudi mali v glavnem na sadju.

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 1752
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
16.7.2010 11:38:49   
2violina
Koko lepo je videt, da je tema ponovno oživela.
V tej user posted image  vročini se ne da niti dihat, kaj šele rekreirat.  Teža še stoji na 62, saj tudi jesti ne paše. Ločevanje po dnevih mi je padlo v vodo, saj v večini primerov jem bolj ali manj solato in meso - pa kak sladoled pade zraven. Pojem tudi veliko lubenice in breskev. Drugo mi ne sede.

Pigy - sočustvujem s teboj in si želim, da dobiš kolo nazaj.
Pospravljat lahko prideš tudi k meni, ko si ravno v šunku. Se spravljam generalko nardit po kuhinji im omarah a mi ne sede.

Jer.za - je voda še sploh za ohladit ? Blagor ti, da se ti je v tem vremenu dalo it v šoping. Meni vse dol pade...

Vsem novim pa dobrodošlico.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 1753
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
16.7.2010 12:54:21   
ančkica
Ali sprejmte tudi nove, ki bi sedaj začele?

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1754
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
16.7.2010 19:24:18   
lunca14
IZVIRNO SPOROČILO: ančkica

Ali sprejmte tudi nove, ki bi sedaj začele?


user posted image user posted image user posted image user posted image seveda več nas je bolj bo luštno.
No mene je treba spet čez rit dat,ma ne vem no bolj ko je vroče,večji apetit mam,no ta teden sem mela vodni dan,prišla na 61 kg,sedaj pa že par dni grešim,danes sem si rekla,da pop.nič več ne jem,jutri sem pa spet na ogromno vode,upam da mi rata,pa tečem tud še zvečer sam pol manj,ker si ne upam,da mene bi kap,pri tej vročini.Si moram dat v glavo,da če me prime lakota,da spijem pol litra  vode pa bo.Pa okregajte me orengi.

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu ančkica)
Neposredna povezava do sporočila: 1755
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
17.7.2010 10:20:55   
Pigy
Tale vročina že ubija počasi. V četrtek so moji starši prišli na obisk, in prespali, njihov odgovor včeraj: naslednjič bomo pri tebi spali ko bo zimauser posted image user posted image user posted image user posted image . Se vidi da živijo blizu slovenske sibirije.user posted image user posted image user posted image

navt- sej bo počasi, nimaš spet neki velik kg za dol spravit, lahko da jih boš že v dveh mesecih.  Se bomo tehtali vsak ponedeljek, velja.

jer.za.- user posted image za šoping. Jaz sem vse cunje, ki so prevelike že dala stran, no večino je mami vzela, kr ji je pravuser posted image . Ja, jutri grem na bolšji trg, upam da moj ne bo rabil spet delat, kr sama ni šans da grem.

2vioina- se že dolgo nisi nič oglasila. Ta sindrom pospravljanja me redkokdaj primeuser posted image user posted image . V tem vremenu je fajn šopingirat, so vse trgovine klimatizirane.

ančkica- dobrodošlauser posted image , veš da vsako z največjim veseljem sprejmemo

lunca14- jaz sem včeri cel dan spet samo vodo pila, no zvečer pa se mi je zaluštal pomfriuser posted image , mal pa sem ga le pojedla, sej bo. To rundo se mi zdi da bo ful težje, ampak dejmo dokazat da se da.

Moj je izrazil željo, da bi jedel pasulj, tako da ga kuham. Ventilator dela na polno, popoldne morem it moj skuterček spucat, ta teden končno dobim dele za njega pol ga moram pa samo še registrirat in obvezno zavarovat za krajo.


Naj vas teli valovi mal ohladijo.user posted image
user posted image


< Sporočilo je popravil Pigy -- 17.7.2010 10:21:44 >


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1756
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.7.2010 6:58:35   
2violina
Jutro, Sem se tehtala. Zjutraj je tehnica pokazala 63 kg. Torej kg več kot  v petek. Zakaj - verjetno zato, ker sem napihnjena kot balon. Nekaj me matra prebava in pa user posted image  se prebljižuje.

In sedaj še tista (ne) prijetna novica. Samo 14 dni še manjka, da se bo moja  desetica prevesila v novo desetico. Kaj češ staramo se.  

Pigy- meni šoping ne znese. Kljub temu, da imam klimo v avtu se mi ne da v mesto (cca 20 km). Bom pa danes mogla v sili razmer it. Hči gre z družinskimi prijatelji na morje čez teden dni in morava še nekaj kupit za sabo pa mal fasnge moram nakupit, ker mi je že skoraj vse pošlo.

Ančkica - vsaka nova glava,  ki želi zgubljat kg pride prav.

Lunca - nič ne bomo kregale -tudi me (vsaj jaz) grešim kdaj pa kdaj. največkrat s sladoledom. Včeraj zvečer pa še s kozarčkom belega vinčka, pršutom in kruhom. user posted image  Bo že dans je nov dan. Rada bi ga preživela ob vodi in kavi. Mi bo uspelo? poročam jutri.



_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1757
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.7.2010 8:59:39   
lunca14
Violinca.....tud jaz sem od včeraj na vodi,no od kosila,pa danes do kosila,pop.bo padla pa skleda solate in to je to,zvečer pa laufaaaaaaaaaaaaaaaaaaatttttttttt.

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1758
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.7.2010 9:11:12   
Pigy
dobro jutro

Sedim ob kavici in razmišljam, da kljub vodnemu dnevu ta teden in tem da se dokaj držim diete imam sedaj 67,1 kguser posted image . Ampak, če pomislim da sem ta teden popila precej radlerja grenivke.....

Sem si pa včeri zvečer, ker nisem mogla spat, vzela mal časa in prebrala začetek te teme, sem se kr nasmejala mal.

violinca- meni se je prebava nekak uredila, sedaj hodim nekak na 3 dniuser posted image , sem pa res cel tisti zavitek pojedla (ko sem ti poslala).

Držim pesti da vam voda znese danes, sej ni težko. Pa še zgleda da bo full lepo sončno.

No novinke javite se, stare borke tudi  user posted image

user posted image



_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1759
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.7.2010 9:12:15   
Pigy
IZVIRNO SPOROČILO: lunca14

Violinca.....tud jaz sem od včeraj na vodi,no od kosila,pa danes do kosila,pop.bo padla pa skleda solate in to je to,zvečer pa laufaaaaaaaaaaaaaaaaaaatttttttttt.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1760
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.7.2010 10:48:38   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: lunca14

Violinca.....tud jaz sem od včeraj na vodi,no od kosila,pa danes do kosila,pop.bo padla pa skleda solate in to je to,zvečer pa laufaaaaaaaaaaaaaaaaaaatttttttttt.


user posted image user posted image user posted image user posted image   Sedaj bo počasi spet čas, s tem mislim idealno vreme, da bomo lahko tekle vsak večer. Do sedaj nisem mogla, ker mi je bilo preprosto prevroče. Sem alergijski asmatik in moja pluča počepnejo pod težo vročine. Včeraj pa sem v spremstvu hčere pretekla 6,4 km. Je rekla, da gre z mano samo 5 km - pa sem jo malo pretentala in ji šele na koncu povedala, da je bilo 6,4. Danes pa upam, da bo tudi šlo. Tek in pa seveda samo voda.....

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1761
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.7.2010 10:55:16   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

dobro jutro

Sedim ob kavici in razmišljam, da kljub vodnemu dnevu ta teden in tem da se dokaj držim diete imam sedaj 67,1 kguser posted image . Ampak, če pomislim da sem ta teden popila precej radlerja grenivke.....


Po moje je kriv alkohol v radlerju. tudi sama ga obožujem a ga le redkokdaj spijem kakšen kozarček.



Sem si pa včeri zvečer, ker nisem mogla spat, vzela mal časa in prebrala začetek te teme, sem se kr nasmejala mal.


Mislim, da bi bilo potrebno, da vsaka od nas prebere temo od začetka in do konca. Bile so muke a smo zmagovalke (sama samo delna, ker je 17 kg, kolikor sem jih dala dol šele vmesni cilj. Končni cilj je tam nekje v oblakih a želja velika in to 25kg. )



violinca- meni se je prebava nekak uredila, sedaj hodim nekak na 3 dniuser posted image , sem pa res cel tisti zavitek pojedla (ko sem ti poslala).


Tudi sama sem konzumirala vse kar si mi poslala. sedaj pijem donat in moram reči, da ob rekreiranju tudi moja prebava še kar funkcionira. Zatekne se edino le tik pred menzo.



Držim pesti da vam voda znese danes, sej ni težko. Pa še zgleda da bo full lepo sončno.


Hvala.






_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1762
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.7.2010 11:36:47   
lunca14
violinca,jaz sem tud alergijski asmatik.Pa fajn da si uspela pretentat hčerko,jaz sem včeraj tekla 11km,ampak si bom mogla en dan pavze umislit,ker že čutim mišice,danes grem ker ni vroče,kaže da se bo jutri segrelo,pa raje jutri pavziram,bom vidla,če ne pa manjši krog,sam kaj ko začnem,bi tekla,pa tekla,pa teklauser posted image tja do beogradauser posted image user posted image user posted image user posted image .
pigy....lepa fotka,a je to tvoj kuži.?
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in za vse nas stare borkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1763
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
20.7.2010 6:49:36   
NAVT
Včeraj sem imela sadje na sporedu .... gre, ni panike. Malo se moram edino potruditi pri tekočini, ker pošteno štrajkam. Ne vem kako, ampak nekako sploh nisem žejna. Pol me pa prebava matra. Pa ugotavljam, da mi je tale neznosna vročina zbila apetit, kar mi seveda pride prav, ker je manj matrarije.

Včeraj sem se vagala, pa ni spremembe. Nič zato, tokrat me to ne bo vrglo s tira. Pomembno je, da sem že po par dnevih nehala bit napihnjena. To mi tudi daje motivacijo.

Da bi hodila pa laufat, to mi pa res ne znese. Tako da, na žalost, dodatne rekreacije ne vključujem. Še plavanje ne pride v poštev.

Mene pa zanima, kaj če se pregrešim, v smislu da pojem nekaj, kar tisti dan ne bi smela al pa če en dan jem kar vse po vrsti. Moji punci imata naslednji teden RD in mimo torte zagotovo ne bo šlo. A pol naslednji dan nadaljujem po ustaljenem urniku, al začnem z beljakovinskim?


(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1764
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
20.7.2010 7:29:20   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: NAVT

Včeraj sem imela sadje na sporedu .... gre, ni panike. Malo se moram edino potruditi pri tekočini, ker pošteno štrajkam. Ne vem kako, ampak nekako sploh nisem žejna. Pol me pa prebava matra. Pa ugotavljam, da mi je tale neznosna vročina zbila apetit, kar mi seveda pride prav, ker je manj matrarije.


 
Tudi sama uživam v sadju. Predvsem v lubenicah, meloniah in marelicah.
Piti pa moraš. Na tej temi se je marsikatera naučila piti ogromno vode. Najlažje in preverjeno na tem forumu je, da si v 1/2 l plastenko, ki jo imaš pri sebi naliješ vodo in počasi piješ.



Včeraj sem se vagala, pa ni spremembe. Nič zato, tokrat me to ne bo vrglo s tira. Pomembno je, da sem že po par dnevih nehala bit napihnjena. To mi tudi daje motivacijo.



Saj bo šlo dol počasi in z gotovostjo. Tudi to, da nisi več napihnjena je veliko. Le vztrajaj.



Da bi hodila pa laufat, to mi pa res ne znese. Tako da, na žalost, dodatne rekreacije ne vključujem. Še plavanje ne pride v poštev.


Vsaka, ki se je pričela rekreirat s tekom, ti bo povedala, da ne veš kaj zamujaš. Tek postane del tvojega življenja (mojega je že).
 


Mene pa zanima, kaj če se pregrešim, v smislu da pojem nekaj, kar tisti dan ne bi smela al pa če en dan jem kar vse po vrsti. Moji punci imata naslednji teden RD in mimo torte zagotovo ne bo šlo. A pol naslednji dan nadaljujem po ustaljenem urniku, al začnem z beljakovinskim?




Ne normalno nadaljuješ po dnevu, ki sledi. Saj grehi so dovoljeni user posted image  ali drugače tudi me smo jih imele in kljub temu shujšale. Le pazit je potrebno, da je teh grehov malo in niso prepogosti.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 1765
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
20.7.2010 7:49:27   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: lunca14

violinca,jaz sem tud alergijski asmatik.Pa fajn da si uspela pretentat hčerko,jaz sem včeraj tekla 11km,ampak si bom mogla en dan pavze umislit,ker že čutim mišice,danes grem ker ni vroče,kaže da se bo jutri segrelo,pa raje jutri pavziram,bom vidla,če ne pa manjši krog,sam kaj ko začnem,bi tekla,pa tekla,pa teklauser posted image tja do beogradauser posted image user posted image user posted image user posted image .
pigy....lepa fotka,a je to tvoj kuži.?
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in za vse nas stare borkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ti si postala prava maratonka. Se vidimo jeseni na ljubljanskem maratonu?
Ja pri nas je tudi mlajša hči alergijski asmatik, medtem, ko starejša HB ni. Upam, da tvoji sončki niso alergije podedovali po tebi.



_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1766
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
20.7.2010 8:43:54   
Anonimen
alo!

evo še mene po enem tednu. dol je šlo bolj malo ampak vsaj nekaj ( 0,5kg) , s tem da smo imeli krst v soboto in sem jedla tudi torto, ki je nebi smela. pa ok, boljše nekaj kot pa ničuser posted image

intenzivno iščem službo in upam, da čimprej kaj dobim, ker to me že počasi ubija da sem vedno doma. in ker sem doma mi je tudi hladilnik blizu.
danes se je pa prav ohladilo in bi bilo fajn za rekreacijo, vendar nimam varstva, da bi šla malo laufat.

Lp !

(odgovor članu 2violina)
  Neposredna povezava do sporočila: 1767
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
21.7.2010 9:47:17   
Pigy
IZVIRNO SPOROČILO: ančkica

Ali sprejmte tudi nove, ki bi sedaj začele?


A si se nam pridružila?



IZVIRNO SPOROČILO: lunca14

pigy....lepa fotka,a je to tvoj kuži.?



Kuži je od moje naj frendice. Bi ga pa mela takoj, samo nimam časa za njega, še papagaja sem dala staršem, ker me je zasovražil, saj je bil večino dneva sam domauser posted image .

Navt- jaz tudi na začetku nisem nikakor mogla velik spit, uh, ko se samo spomnim, potem sem pa mela skoz eno flašo pri sebi (od 0,5l ali 0,75l) in verjemi, da sem se navadila.

deja777- super za tele 0,5kg, ki si jih spravila dol. Jst upam da bo tud v ponedeljek kak kg manj, čeprav sem se odločila, da si v ponedeljek izmerim obseg pa bom videla.
Upam, da čimprej najdeš službo, jaz sem obupala in nikamor več ne pošiljam, kr se itak ene in iste firme ponavaljajo, pa še nobenega odgovora ne dobiš od njihuser posted image .

Kavico sem spila, danes pa sadje.








_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu ančkica)
Neposredna povezava do sporočila: 1768
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
21.7.2010 13:33:52   
2violina
Včeraj ob 20,30 sem ji mahnila laufat. Bilo je še dokaj vroče in sem mislila, da bo ob reki malo boljše a sem se uštela. vročina je puhala od vsepovsod. Zato sem jo mahnila po osamljeni kolovozni poti dalje. Tu je bilo malo bolje. Vračala sem se po asfaltu. Spet popoln šok. Vročila kar puhti od njega. Vsega skupaj sem naredila okoli 9 km. Po osvežilnem tušu sem doživela še en šok. Očitno se je moje telo tako pregrelo, da mi je nato zeblo in sem morala kljub visoki vročini v postelji zlesti pod kovtr. user posted image  Ma groza.
Med tekom sem si ogledovala pokrajino, ki ji suša ni prizanesla. Zemlja je popolnoma izsušena. Suši se tako koruza, kot grmičevje ob reki. Kam nas bo pripeljalo to vreme?

Pigy - tudi sama bom danes na sadju z izjemu mešane solate pri kosilu.

V kolikor mi bo vreme dopuščalo jo bom mahnila s kolesom po okoliških hribčkih, mimo sladoledarja, ki ima najboljši sladoled user posted image  user posted image . Se bom trudila, da ga niti pogledala ne bom.

< Sporočilo je popravil 2violina -- 21.7.2010 13:34:25 >


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1769
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
21.7.2010 22:36:46   
lunca14
user posted image violinca privošči si eno kepico,če je najboljši,naj ti ne bo žal,sam enkrat se živi.......resno,privošči si jo in uživaj v njejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image glede vremena in suše je pa res grozljivo,če ne zalivaš ne bo zraslo nič,ko pa zalivaš,pa vročina naredi svoje in vse podivja.

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1770
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
23.7.2010 8:06:42   
2violina
Jutro. Še današnji dan preživim potem pa se zame prične 14 dnevno lenarjenje - dopust. Sicer še moram en dan nekaj prit narest a to je mala malica, Tako bom lahko vsako jutro tekla po hladovini, kajti sedaj je katastrofa tečt zvečer. vročina puha kot nora, meni pa to ne odgovarja.
Kg stojojo kot pribiti, jesti mi nekaj ne paše, pijem pa veliko vode. Upam, da se še kaj premakne, mejte se in veliko se smejte. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1771
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
23.7.2010 15:10:31   
jer.za.
Hej!
Prav lepo je, ker je tema spet malo bolj zaživelauser posted image .

Vidim da ste kar pridne, čeprav nam kar vsem tale vročina dela malo težav glede gibanja. Ampak od jutri naprej bo spet boljeuser posted image . Jaz že komaj čakam da bom šla lahko spet proti večeru tečt.

Sicer pa pri meni nič novega, teža "stoji"..giblje se +-2 kg, ampak se s tem nič kaj preveč ne obremenjujem. Se pa striktno tehtam enkrat tedensko, na tešče.

Navtt, kako gre? Si še pridna?

2 violina, sem ti kar malo fouš. Mene čaka še cel drug teden v službi, no potem pa tri tedne odklopauser posted image user posted image .

Lunca14, Deja, Pigy,in ostale kako ste kaj?

Šibam, imam malico(solato in pomfri)..vem da ni ravno ok, ampak sem že cel dan v službi in bo pasalo nekaj bolj konkretnega, zvečer bo pa sadje.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1772
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
23.7.2010 15:17:04   
jer.za.
Ali sprejmte tudi nove, ki bi sedaj začele?


Kako gre tebi kaj Ančkica?

(odgovor članu ančkica)
Neposredna povezava do sporočila: 1773
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
24.7.2010 10:42:34   
NAVT
Ja, se drzim, ceprav me cakata dva dneva krsitev .... sem se ye odlocila. Jutri imata moji dve punci 3 leta in bo ena tortica al pa kaksen cevapcic (danes je dovoljen), v torek imamo pa festo s prijateljcki, tako da bo spet za jest in to na sadni dan. Bo slo pa en korak nazaj. Da bi pa dvakrat zaporedoma gledala in ovohaval dobrote, to bi bilo pa zame prevec. Rajsi se malo prekrsim, kot da se zacnem sprasevat v cem je smisel. 

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 1774
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
24.7.2010 15:54:07   
Pigy
Pozdravljene punce,

danes končno mal ohladitev. Čakam da moj pride domov, potem pa odidem mal na kavo, saj sem cel dan neki po stanovanju delala.

Kdo ve, če bom jaz kdaj dobila voljo za tek?? Že milijonkrat sem rekla da bom začela, pa najdem 1000 izgovorovuser posted image .

Vsaj pri hrani čuvam kaj dam v usta.

lep vikend še naprej


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 1775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  68 69 70 [71] 72   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  68 69 70 [71] 72   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?