|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako naprej
15.4.2010 10:09:01   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

ce pa ma bajto noooo


user posted image user posted image user posted image sej res madonca.. to pa je neki!

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Kako naprej
15.4.2010 10:13:12   
mate0ja
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

ce pa ma bajto noooo


pa partnerko, ki tega ne ceni dovolj.

_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Kako naprej
15.4.2010 10:15:18   
m_o_i
mate0ja, baguSka - ce kdo, si vidve zasluzita :
kofi breeeeeejk user posted image


< Sporočilo je popravil m_o_i -- 15.4.2010 10:16:10 >


_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Kako naprej
15.4.2010 10:16:12   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: VERBATIM

baguška zakaj

zakaj je problem ta hiša, ne razumem, kaj vsi ljudje živijo v hišah, ki jih skupaj naredijo, zakaj je problem, če ima nekdo hišo od prej


ni problem hisa kot hisa... lej se enkrat: dejstvo je, da nista za skupi... ja njej je verjetno sedlo v startu, ko je zvedla da mas hiso in bo financno preskrbljena in ji ne bo potrebno skrbet za to in bla bla... to je pac itak navajen, ker so k njeni ritki 30 let vse starsi prinasali... in dejstvo je (iz prebranega), da je tudi ona ena razvajena puncara, ki ne zna nic cenit... lahko se motim lej! ampak ti si le se nekdo v njenem lifu, ki bi ji vse prinesel k njeni ritki od tam naprej, ko naj bi po tvoje njeni starsi nehali... no, ta zelja se ti zal ne bo uresnicla! ker ti nisi njena mami... in imas ze neka druga (nova) pricakovanja od nje, ki niso po njeni meri... njena mami je se vedno njena mami, ki ji kuha, lika, pere... ti pa verjetno od nje pricakujes, da bo vse to pocela ona!? hja pa ja de... no go! to ne gre pac skupi in gotovo! ona bi se verjetno morala se marsikej v lifu naucit, da bi prisla do te tocke, da bi se s tabo ujela... je pac malcek nedorasla zivljenju se mi zdi... ti pa si za njo ze preresen in preodrasel! in kaj si v zivljenju zares zelis? se eno puncko, ki naj bi drugace bla tvoja partnerka? al partnerko, s katero bosta skupaj vzgajala vajinega otroka? in ti dejansko NE dojames tega vsega... prevec si zahteven zanjo ja! in nisi kriv ne ti ne ona - enostavno pac nista na istem bregu... zal.

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu VERBATIM)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Kako naprej
15.4.2010 10:16:41   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

mate0ja, baguSka - ce kdo, si vidve zasluzita :
kofi breeeeeejk user posted image



jaz ga srkam ze dobro uro... user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Kako naprej
15.4.2010 10:23:59   
m_o_i
misla sem eno slikco prilepit, pa me tehnika malo hebe user posted image

< Sporočilo je popravil m_o_i -- 15.4.2010 10:24:30 >


_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Kako naprej
15.4.2010 10:24:40   
baguSka
co to je?

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Kako naprej
15.4.2010 10:26:58   
VERBATIM
ni problem hisa kot hisa... lej se enkrat: dejstvo je, da nista za skupi... ja njej je verjetno sedlo v startu, ko je zvedla da mas hiso in bo financno preskrbljena in ji ne bo potrebno skrbet za to in bla bla... to je pac itak navajen, ker so k njeni ritki 30 let vse starsi prinasali... in dejstvo je (iz prebranega), da je tudi ona ena razvajena puncara, ki ne zna nic cenit... lahko se motim lej! ampak ti si le se nekdo v njenem lifu, ki bi ji vse prinesel k njeni ritki od tam naprej, ko naj bi po tvoje njeni starsi nehali... no, ta zelja se ti zal ne bo uresnicla! ker ti nisi njena mami... in imas ze neka druga (nova) pricakovanja od nje, ki niso po njeni meri... njena mami je se vedno njena mami, ki ji kuha, lika, pere... ti pa verjetno od nje pricakujes, da bo vse to pocela ona!? hja pa ja de... no go! to ne gre pac skupi in gotovo! ona bi se verjetno morala se marsikej v lifu naucit, da bi prisla do te tocke, da bi se s tabo ujela... je pac malcek nedorasla zivljenju se mi zdi... ti pa si za njo ze preresen in preodrasel! in kaj si v zivljenju zares zelis? se eno puncko, ki naj bi drugace bla tvoja partnerka? al partnerko, s katero bosta skupaj vzgajala vajinega otroka? in ti dejansko NE dojames tega vsega... prevec si zahteven zanjo ja! in nisi kriv ne ti ne ona - enostavno pac nista na istem bregu... zal.


iskreno, resnično, boleče, realno in to je to
nerešljivo

se pravi ali imeti dovolj močne živce in zavoljo otroka zdržati to, ali bodo živci počili, in bova šla vsak svojo pot

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Kako naprej
15.4.2010 10:36:54   
baguSka
ja tudi ce bojo mocni zivci in volja s tvoje strani, da ostanes v razmerju, ki te NE osrecuje, ne bo trajalo vekomaj se mi zdi... ker ne bosta srecna ne ti in ne ona! RAZEN, ce se zgodi cudez, kot sem ze omenila veckrat... kar je seveda tudi mozno... zakaj pa ne? res da je moznosti kar precej malo, ampak jaz pravim da je vse mozno... predvsem se bos za zacetek moral sam umirit in sprejet dejstvo, da si si izbral tako dekle... poskusaj jo tako pac sprejet in se sprijaznit s tem... to je edina resitev za vaju ta trenutek se mi zdi. ker cim bos skusal spremeniti njo, bo vse samo se slabse in bo slo le se bolj navzdol.. in se bosta razsla ze veliko pred rojstvom otroka... kar pa tudi sploh ni nic napacnega, ce ze zdej vesta, da vam ni usojena skupna pot.

glej poznam par, ki je prav tako spocel otroka, kljub temu da nista bla ravno na isti valovni... pa sta se skozi vso nosecnost vecinoma kregala... pa sta se odlocila, da bosta za voljo otroka pocakala vsaj do rojstva in sta res... se en mesec po rojstvu otroka sta zdrzala skupaj, potem pa nic vec! sta ugotovila da njuno razmerje preslabo vpliva tudi na otroka in sta stvar zakljucila. AMPAK cisto lepo na prijateljski nacin! se danes se lepo dobivajo, pa je puncka stara ze dve leti... in ona prav tako vidi ene stare starse kot druge in ravno tako jo oce pride pogledat kadar mu srce pozeli in jo tudi vzame itd. sicer je res da bi jo mamicinih besedah lahko prsu iskat se veckrat, ampak se zaradi tega ne kregata... vse lepo vzajemno pocneta, le ne zivijo skupi!

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu VERBATIM)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Kako naprej
15.4.2010 10:41:34   
VERBATIM
ja tudi ce bojo mocni zivci in volja s tvoje strani, da ostanes v razmerju, ki te NE osrecuje, ne bo trajalo vekomaj se mi zdi... ker ne bosta srecna ne ti in ne ona! RAZEN, ce se zgodi cudez, kot sem ze omenila veckrat... kar je seveda tudi mozno... zakaj pa ne? res da je moznosti kar precej malo, ampak jaz pravim da je vse mozno... predvsem se bos za zacetek moral sam umirit in sprejet dejstvo, da si si izbral tako dekle... poskusaj jo tako pac sprejet in se sprijaznit s tem... to je edina resitev za vaju ta trenutek se mi zdi. ker cim bos skusal spremeniti njo, bo vse samo se slabse in bo slo le se bolj navzdol.. in se bosta razsla ze veliko pred rojstvom otroka... kar pa tudi sploh ni nic napacnega, ce ze zdej vesta, da vam ni usojena skupna pot.

glej poznam par, ki je prav tako spocel otroka, kljub temu da nista bla ravno na isti valovni... pa sta se skozi vso nosecnost vecinoma kregala... pa sta se odlocila, da bosta za voljo otroka pocakala vsaj do rojstva in sta res... se en mesec po rojstvu otroka sta zdrzala skupaj, potem pa nic vec! sta ugotovila da njuno razmerje preslabo vpliva tudi na otroka in sta stvar zakljucila. AMPAK cisto lepo na prijateljski nacin! se danes se lepo dobivajo, pa je puncka stara ze dve leti... in ona prav tako vidi ene stare starse kot druge in ravno tako jo oce pride pogledat kadar mu srce pozeli in jo tudi vzame itd. sicer je res da bi jo mamicinih besedah lahko prsu iskat se veckrat, ampak se zaradi tega ne kregata... vse lepo vzajemno pocneta, le ne zivijo skupi!


hvala, zadnji del lep in vzpodbuden, pač v danih okoliščinah, jaz bom hotel biti veliko z otrokom, veliko, največ, kar se bo dalo
saj je ne poskušam spremeniti, saj se tudi ne da
po definiciji sreče, je teoretično ona srečna v najinem odnosu, saj so vse njene želje in cilji izpeljani, živi praktično enako življenje, kot ga je imela prej, pa še partnerja je dobila za tisto, kar sama mislil, da sodi v partnerstvo
tako, da pridemo do tega, kar mi na različne načine podajate, problem sem jaz in problem je v meni

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Kako naprej
15.4.2010 10:46:53   
baguSka
vsakdo, ki ima problem, je to njegov problem ja.. tako pac je.. zato tudi trditev, da je probleme vedno treba resevat v sebi in ne pri drugih.. za vse velja enako pravilo!

zelim ti vso sreco seveda... user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu VERBATIM)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Kako naprej
15.4.2010 13:12:15   
Sync
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

vsakdo, ki ima problem, je to njegov problem ja..



ha ha ha  Ja logicno ja. user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Kako naprej
15.4.2010 13:14:37   
VERBATIM
hvala dobre želje, mislim, da je sreča najmanj kar bom potreboval, ali da ne uporabim bogokletno spet dvojine, kar bova potrebovala, realno pa celo množine, kar bomo potrebovali

(odgovor članu Sync)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Kako naprej
15.4.2010 13:53:43   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: Sync

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

vsakdo, ki ima problem, je to njegov problem ja..



ha ha ha  Ja logicno ja. user posted image


Mislim, da je baguska hotla povedat, da ima problem tisti, ki misli, da ima problem in ga mora tut tisti reševat. Ampak svojega, ne od drugega. Če drugi pač ne čuti, da ima problem, potem ga pač z nekega stališča nima...čeprav mogoče vsi vidijo, da ga v resnici ima...Dokler sam ne vidiš, da imaš problem, potem ti pač ni pomoči.
Samo to je ful težko razumet, dokler imaš potrebo po tem, da bi spreminjal druge.

(odgovor članu Sync)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Kako naprej
15.4.2010 14:10:32   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Sync

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

vsakdo, ki ima problem, je to njegov problem ja..



ha ha ha  Ja logicno ja. user posted image


ja seveda je logicno... ampak vsi ne vejo tega! sploh ko imas z nekom problem, mislis da moras ta problem resevat pri njemu in ne pri sebi... zal.

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Sync)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Kako naprej
15.4.2010 14:10:45   
VERBATIM
Mislim, da je baguska hotla povedat, da ima problem tisti, ki misli, da ima problem in ga mora tut tisti reševat. Ampak svojega, ne od drugega. Če drugi pač ne čuti, da ima problem, potem ga pač z nekega stališča nima...čeprav mogoče vsi vidijo, da ga v resnici ima...Dokler sam ne vidiš, da imaš problem, potem ti pač ni pomoči.
Samo to je ful težko razumet, dokler imaš potrebo po tem, da bi spreminjal druge.


izgleda, da tu spet narobe razumemo števila v slo jeziku, spet po moje, če ima problem nekdo v partnerstvu, je to jasno moj problem, ampak je to problem partnerstva, odnso bo šel po zlu, zavoljo mojega problema, če že hočete tako brati, ampak konec koncev je to problem obeh, ne vem, če bo lahko partnerka rekla, da je z njo vse super, samo, da je njen bivši imel hud problem

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Kako naprej
15.4.2010 14:11:54   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: VERBATIM

hvala dobre želje, mislim, da je sreča najmanj kar bom potreboval, ali da ne uporabim bogokletno spet dvojine, kar bova potrebovala, realno pa celo množine, kar bomo potrebovali


bo kar zadnja veljala.. in zakaj najmanj? ce bo sreca na vasi strani, je to ze VSE, kar si lahko zelite... user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu VERBATIM)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Kako naprej
15.4.2010 14:16:32   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: VERBATIM

Mislim, da je baguska hotla povedat, da ima problem tisti, ki misli, da ima problem in ga mora tut tisti reševat. Ampak svojega, ne od drugega. Če drugi pač ne čuti, da ima problem, potem ga pač z nekega stališča nima...čeprav mogoče vsi vidijo, da ga v resnici ima...Dokler sam ne vidiš, da imaš problem, potem ti pač ni pomoči.
Samo to je ful težko razumet, dokler imaš potrebo po tem, da bi spreminjal druge.


izgleda, da tu spet narobe razumemo števila v slo jeziku, spet po moje, če ima problem nekdo v partnerstvu, je to jasno moj problem, ampak je to problem partnerstva, odnso bo šel po zlu, zavoljo mojega problema, če že hočete tako brati, ampak konec koncev je to problem obeh, ne vem, če bo lahko partnerka rekla, da je z njo vse super, samo, da je njen bivši imel hud problem


ja zakaj pa ne? z njenega stalisca je z njo vse ok, kot tudi s tvojega! tvoj problem je ta, da nje ne sprejemas taksne kot ona je! kaj bos torej ti naredil v tej smeri je samo tvoja odlocitev! seveda lahko njej predstavis svoj problem, ker se le-ta tice vajine skupne prihodnosti... in potem bo ta problem lahko nastal tudi njen, ce bo seveda to hotela oz zelela resevati... ce ji ne bo tega, se lahko preprosto umakne in se odloci sama kaj bo ukrenila ali pa prepusti tebi, da se odlocis kaj bos naredu... in seveda ce (si) dovoli, to lahko nastane tudi njen problem. lahko pa se temu preprosto odpove in zivi svoje zivljenje naprej... ce zeli, lahko to naredi... to je njena svobodna odlocitev in volja. tako kot tvoja.

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu VERBATIM)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Kako naprej
15.4.2010 14:25:21   
VERBATIM
ne, z mojega stališča z mano ni vse o.k., z njenega pa z njo je vse o.k., gotovo, saj ona ne sprašuje vas po mnenju, pomoči, in podobno

posledice mojega problema bomo pa nosili vsi, o je pa res, s tega vidika je to moj problem
da, vsak sprejema svoje odločitve, ampak nosi tudi odgovornost do le teh, in v najinem primeru, sedaj tudi do otroka, saj je povsem jasno, kaj bi bilo, če otroka ne bi bilo

jaz lahko grem ven, in pridem nadevan ob treh zjutraj z nočnega kluba, in je to moja odločitev, in moja odgovornost, ne morem potem kar reči, draga sprejmi me takega kot sem, brezpogojno me ljubi

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Kako naprej
15.4.2010 14:36:03   
baguSka
z mojega stalisca sta oba ok, ampak nista pac za skupi!? kaj ti ni jasno zdej?? ti si cist ok, ampak nisi narejen po njenih merilih!!! ce se bos spreminjal zanjo oz za voljo otroka, bo seveda to tvoja odlocitev za katero bos ti odgovarjal, vprasanje pa je, ce bos zaradi tega srecen!!? a to lahko razumes al tega ne mores razumet?

prav tako je z mojega stalisca z njo vse ok, ampak ni narejena po tvojih merilih! sicer je njena vzgoja za MOJ okus popolnoma zgresena, ker punca verjetno ne bo nikoli samostojna, ampak to je pac gledano z MOJEGA vidika... in tvojega in tudi marsikaterega drugega se... kot marsikdo vidi, da tudi ti nisi idealen in perfect, ker s svojimi zeljami in potrebami in prioritetami, obremenjujes svojo partnerko. ne zaradi tega kar si in kar si zelis!! to razumes ali ne??

in to da gres ti ven in se ga nadevas in ob treh zjutri prides domov je seveda tvoja odlocitev!! in ce ti to odgovarja, potem moras najti sebi primerno partnerko, ki ji tako pocetje ne bo v napoto! to razumes al ne razumes? ker ce ji bo to tvoje pocetje v napoto, bo pri njej nastal problem, kot zdej problem nastaja pri tebi... kar pomeni, da ne moreta bit skupi!? ne??

ampak to zdej pac govorimo o problemih, ki so zelo tezko resljivi... ker so prioritetni! ko ves da preko sebe ne bos mogu... in da bos zaradi tega nesrecen... pustimo razne malenkosti, zaradi katerih se malcek sprickamo in gremo dalje...

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu VERBATIM)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Kako naprej
15.4.2010 14:49:33   
Sync
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka


IZVIRNO SPOROČILO: Sync

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

vsakdo, ki ima problem, je to njegov problem ja..



ha ha ha  Ja logicno ja. user posted image


ja seveda je logicno... ampak vsi ne vejo tega! sploh ko imas z nekom problem, mislis da moras ta problem resevat pri njemu in ne pri sebi... zal.


Ja lazje in predvsem bolj zabavno je druge probleme reševat

Pač, samo pomagat hočeš ha ha ha user posted image   To pa je lepa lastnost.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Kako naprej
15.4.2010 14:51:32   
baguSka
user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Sync)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Kako naprej
15.4.2010 14:59:38   
VERBATIM


z mojega stalisca sta oba ok, ampak nista pac za skupi!? kaj ti ni jasno zdej?? ti si cist ok, ampak nisi narejen po njenih merilih!!! ce se bos spreminjal zanjo oz za voljo otroka, bo seveda to tvoja odlocitev za katero bos ti odgovarjal, vprasanje pa je, ce bos zaradi tega srecen!!? a to lahko razumes al tega ne mores razumet?


seveda mi je jasno, samo oprijemam se nekega upanja, da če bom dovolj dolgo premleval, pa z vami modreci debatiral, da se b nekaj pojavilo, kar bo drugače

pa vem, nisva za skupaj, pa morava biti skupaj, ker ne želim...

hvala baguska za pomoč

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Kako naprej
15.4.2010 15:10:36   
baguSka
zelim ti se to povedat... da ne glede na to kaj in kako se bos odlocu in kaj bos naredu... ne obzaluj nikoli! se vedno se da vse popravit... pac kasneje. ko bo pac cas za to... NIKOLI pa ne smes krivit nobenega drugega za SVOJE odlocitve! ja?user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu VERBATIM)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Kako naprej
15.4.2010 15:14:19   
VERBATIM
seveda, to je jasno, tudi za svojo odločitev o partnerstvu, otroku sem odgovoren sam, to je povsem jasno

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?