|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako naprej
15.4.2010 15:17:03   
baguSka
in ne krivi se za nekaj, kar itak nisi kriv... ne zdej ne nikoli kasneje... ker kriv ni nihce! vsaka stvar se je morala in se mora zgodit z nekim namenom... z razlogom, ki nas nekaj nauci... to je pac zivljenje in takega ga moramo sprejet, drugace smo lahko vse svoje zivljenje nesrecni... user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu VERBATIM)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Kako naprej
15.4.2010 15:18:42   
baguSka
zdej bo pa res dosti mojega pametovanja..... se mi zdi.user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil baguSka -- 15.4.2010 15:30:49 >


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Kako naprej
15.4.2010 15:28:21   
m_o_i
user posted image  lih sem si kokice spekla...

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Kako naprej
15.4.2010 15:30:26   
baguSka
sej lohk postrezes, bi z veseljem pojedla par!!user posted image jih iscem in iscem ze en cajt, pa jih nikjer nimajo... user posted image res ne vem, a vsi na rr-ji visijo al kaj??

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Kako naprej
15.4.2010 15:32:51   
Sync
IZVIRNO SPOROČILO: VERBATIM

seveda, to je jasno, tudi za svojo odločitev o partnerstvu, otroku sem odgovoren sam, to je povsem jasno


Lepo bi bilo, ce bi bilo tako enostavno. Pa facking ni tko!

(odgovor članu VERBATIM)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Kako naprej
15.4.2010 15:33:27   
Sync
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

zdej bo pa res dosti mojega pametovanja..... se mi zdi.user posted image user posted image user posted image
¨

men  tud se tko zdi ha ha ha user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Kako naprej
15.4.2010 15:35:18   
baguSka
prepuscam temo tebi sync ja... user posted image user posted image pa se ti kej pametnega povej...

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Sync)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Kako naprej
15.4.2010 15:37:50   
Sync
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

prepuscam temo tebi sync ja... user posted image user posted image pa se ti kej pametnega povej...


oo hvala, ampak zal trenutno nimam več časa. Jutri! user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Kako naprej
15.4.2010 15:39:09   
baguSka
oh skoda..

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Sync)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Kako naprej
15.4.2010 17:59:41   
Anonimen
Se je javil brat od VERBATIM?

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Kako naprej
15.4.2010 18:11:41   
baguSka
mogoce je pa punca... user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Kako naprej
15.4.2010 19:59:12   
moni.
Verbatim ob prebiranju tvoje zgodbe sem imela kurjo polt. Je, kot bi brala svojo zgodbo. V razmerju sem bila s partnerjem, ki je prav tako bil za moje pojme pretirano navezan na dom in starše. Jaz pa sem (kot tudi ti) malo posesiven človek. In ti dve stvari nikakor nista šli skupaj.
PRIORITETE!!!!! To besedo sem mu tisočkrat vrgla v obraz, ko sva reševala zvezo. Ni razumel. Sem prepričana, da nikoli ne bi. In zaradi straha pred življenjem, kot ga imaš trenutno ti, sem prekinila razmerje, Še danes po štirih mesecih mu ni jasno zakaj. Ne razume, kaj hočem od njega. Njegove prioritete so bile: mama, hobiji, jaz... Moje prioritete: on, otroci... Ni združljivo.
Srčno si želim ti povedati kakšno besedo, ki bi ti dala energijo za naprej.
Verjetno ti ne preostane drugega, kot potrpljenje in upanje, da jo bo otrok spremenil. Tudi to je možno. Poznam punco, za katero so v hecu govorili, da jo mama še ponoči obrača ko spi, da si kaj ne zaleži... Ničesar ni znala, nikoli ni varovala sestrinih otrok, razvajenost na višku... Danes ima dva majhna otroka. Še kruh jima peče, ker kupljen menda ni dovolj zdrav.... Skratka preporod. Mogoče pa boš imel srečo in bo počasi začutila tvoj način življenja. Mislim, da lahko imaš nekaj upanja. Po moje pri ženski veliko lažje pride do preobrata, kot pri moškemu.
Želim ti veliko sreče.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Kako naprej
16.4.2010 6:52:10   
VERBATIM
hvala moni

kolega na fakulteti, ki je padel vse izpite, je zmeraj govoril, upanje umira zadnje

(odgovor članu moni.)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Kako naprej
16.4.2010 8:01:47   
Sync
IZVIRNO SPOROČILO: VERBATIM

hvala moni

kolega na fakulteti, ki je padel vse izpite, je zmeraj govoril, upanje umira zadnje


Ampak umre!

(odgovor članu VERBATIM)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: KAKO NAPREJ
16.4.2010 8:07:59   
Sync
IZVIRNO SPOROČILO: VERBATIM

zelo na hitro se poizkušam spreminjati, razumeti, ampak imam velikokrat s tem težave, in me hudo hudo skrbi, kako bo


zelo na hitro in na silo ne bo slo

bo pa tocno tako, kot te skrbi, da bo.

(odgovor članu VERBATIM)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: KAKO NAPREJ
16.4.2010 8:33:35   
Sync
VERBATIM

malo sem bral za nazaj in videl da skor ni posta, kjer ne bi povedal kako se želis spremniti, kako se želis učiti, razumeti, biti nežen, povedati nežno in podobno sranje.

vse v celofan zavijes, da slučajno ne bi svoji gospodicni povedal malo bolj odločno! kar ji gre a ne? Sej ne rabiš kričat, ampak povej 100% odločno in razjasni ji kar ti hočeš.

če deluješ mlačno, boš imel tudi partnerstvo mlačno.

Vprašaj se za motiv, zakaj gre k mamici in frendicam?

Ženske ne marajo cincanja in da jim je vse ugodeno in vse nežno povedano.

Malo karikirano povedano, daj ji vedeti, da se ti jebe za takšno kot je zdaj, da veš kaj hočeš od partnerstva in tega ne boš več prenašal ker te to ne osrečuje. Če začne tulit in krilit po bajti, ji mirno pokažeš vrata. Ko končno stopi čez vrata jih mirno zapreš zakleneš, se oblečeš in greš s frendom na biljard. Kot da se ni nič zgodilo.

Če si pač naletel na eno afno razvajeno maš dve možnosti. Ali jo ukrotiš ali pa odjebeš. Drugače boš ti najebal.


(odgovor članu Sync)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: KAKO NAPREJ
16.4.2010 9:32:24   
VERBATIM
VERBATIM

malo sem bral za nazaj in videl da skor ni posta, kjer ne bi povedal kako se želis spremniti, kako se želis učiti, razumeti, biti nežen, povedati nežno in podobno sranje.

vse v celofan zavijes, da slučajno ne bi svoji gospodicni povedal malo bolj odločno! kar ji gre a ne? Sej ne rabiš kričat, ampak povej 100% odločno in razjasni ji kar ti hočeš.

če deluješ mlačno, boš imel tudi partnerstvo mlačno.

Vprašaj se za motiv, zakaj gre k mamici in frendicam?

Ženske ne marajo cincanja in da jim je vse ugodeno in vse nežno povedano.

Malo karikirano povedano, daj ji vedeti, da se ti jebe za takšno kot je zdaj, da veš kaj hočeš od partnerstva in tega ne boš več prenašal ker te to ne osrečuje. Če začne tulit in krilit po bajti, ji mirno pokažeš vrata. Ko končno stopi čez vrata jih mirno zapreš zakleneš, se oblečeš in greš s frendom na biljard. Kot da se ni nič zgodilo.

Če si pač naletel na eno afno razvajeno maš dve možnosti. Ali jo ukrotiš ali pa odjebeš. Drugače boš ti najebal.


SYNC, vem, da ko bi to naredil, bo šla, ne se popravljam, bosta šla, za to gre, ne želim, da otrok gre, in zato prosjačim za izboljšanje odnosa, ne želim, da otrok odrašča ob dedeku kot je, ker s tem bi zelo težko želel, spet se boste norčevali z zlate kletke, ampak kupim jima stanovanje, kjer lahko vzgajava otroka, samo, da ni v svojem primarnem, realno povedano, edinem domu, ampak tega itak ne bo sprejela, ker če bi, potem ne bi se tako vračala v svoj dom
saj te reči, ki si jih omenila, se bodo itak zgodile, kmalu, sedaj, ko bo bolniška, ker ne vem, kako bo v bolniški funkcionirala, če po de jure, potem itak mora iti k mamici živet, ker je prijavljena, če bo ostala pri nama, ne sme od naju in jo bo kap, ker dejansko ne zmore en teden brez mamice

(odgovor članu Sync)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Kako naprej
16.4.2010 9:44:07   
tajtaja
ja, ampak to je vedela preden se je odločala za skupno pot z mano, to je ni zdaj zadelo, vedela je, da bova živela v hiši, ki sem jo naredil preden sem jo spoznal, mi je zelo žal, da mora sedaj živeti v hiši (se mi hecamo, ali se to resno bere??, mislim res, dve njene koelgice v službi nimata za kurjavo, mi pa se pogovarjamo, da je nekomu pri 30 težko odseliti s sobice pri mamici, in iti v novo hišo, kjer ne plačuješ položnic, kjer nimaš stan. kredita itd., ali je to res povsem nepomembno dan danes)



Sem samo preletela, se mi ne da vsega brat, me je pa pritegnil tale odgovor.
Kolikokrat dnevno jo spomniš na srečo, ki jo ima (v obliki tebe in hiše????). Mogoče je v tem ključ vseh težav.
Včasih je težko tudi tistemu ki vse "dobi", največ je vredno tisto, kar si ustvariš sam. In tisto najbolj ceniš. To vrednoto ti imaš, ona pa je nim, žal. IN do tega "tvojega" ne bo nikoli mogla imeti istih občutkov kot ti.Tak pač je.user posted image


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: Kako naprej
16.4.2010 9:59:18   
VERBATIM
na to jo ne spomnim
sploh ne omenjam, zadnjič sem prvič omeno, ko je med vožnjo rekla, da bi imela isto materialno kvaliteto življenja, če bi oba zaslužila tako kot ona, 600 evrov, takrat sem prvič rekel, da mislim, da ne, sicer tega ne omenjam
in ne razumem, zakaj bi sedaj še slabo vest moral imeti, da lahko pač nekomu nekaj materialno nudim, ne vem, narobe svet

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: KAKO NAPREJ
16.4.2010 10:00:44   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Sync

VERBATIM

malo sem bral za nazaj in videl da skor ni posta, kjer ne bi povedal kako se želis spremniti, kako se želis učiti, razumeti, biti nežen, povedati nežno in podobno sranje.

vse v celofan zavijes, da slučajno ne bi svoji gospodicni povedal malo bolj odločno! kar ji gre a ne? Sej ne rabiš kričat, ampak povej 100% odločno in razjasni ji kar ti hočeš.

če deluješ mlačno, boš imel tudi partnerstvo mlačno.

Vprašaj se za motiv, zakaj gre k mamici in frendicam?

Ženske ne marajo cincanja in da jim je vse ugodeno in vse nežno povedano.

Malo karikirano povedano, daj ji vedeti, da se ti jebe za takšno kot je zdaj, da veš kaj hočeš od partnerstva in tega ne boš več prenašal ker te to ne osrečuje. Če začne tulit in krilit po bajti, ji mirno pokažeš vrata. Ko končno stopi čez vrata jih mirno zapreš zakleneš, se oblečeš in greš s frendom na biljard. Kot da se ni nič zgodilo.

Če si pač naletel na eno afno razvajeno maš dve možnosti. Ali jo ukrotiš ali pa odjebeš. Drugače boš ti najebal.




Opa.user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Sync)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: Kako naprej
16.4.2010 10:03:42   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: VERBATIM

na to jo ne spomnim
sploh ne omenjam, zadnjič sem prvič omeno, ko je med vožnjo rekla, da bi imela isto materialno kvaliteto življenja, če bi oba zaslužila tako kot ona, 600 evrov, takrat sem prvič rekel, da mislim, da ne, sicer tega ne omenjam
in ne razumem, zakaj bi sedaj še slabo vest moral imeti, da lahko pač nekomu nekaj materialno nudim, ne vem, narobe svet


sej ti je ni treba imet..... bodi to kar si in taksen kot si in ne odstopaj od tega..... pocni kar te osrecuje in bos sam srecen.....

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu VERBATIM)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Kako naprej
16.4.2010 10:04:14   
baguSka
ajejj... pa sm rekla da ne bom vec....

syyyync! dej ti! seeee... user posted image user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: KAKO NAPREJ
16.4.2010 10:05:25   
Sync
IZVIRNO SPOROČILO: VERBATIM
in zato prosjačim za izboljšanje odnosa


prosjačiš?

kako te naj ona resno jemlje, spoštuje in pdb če pa nisi moški?

ne biti nasilen, vulgaren, grob ampak odločen, jasen, vodja, ki ve kaj hoče, ne ki prosjači.

Drugi so zrcalo tvojega notranjega delovanja. In ona se obnaša točno zrcalno tako, kot ti deluješ. Ti prosjačiš, ona pa ima zlo velik maneverskega prostora. Zmanjšaj ji ta prostor z odločnostjo!

ko te mal berem je v bistvu vse ok. Dogaja (vrača) se ti točno to kar oddajaš. Ko bo ona srečala prvega moškega, ki jo bo zagrabu, spodnesel tla pod nogami, ne bo čakal in prosjačil ampak si vzel, kar hoče boš ti odletu skupaj s tem svojim duhovnim sranjem, bajto in vsem dnarjem. Veš kolk bolj pomebnih zadev je na svetu kot ena pofukana bajta! In ona ga bo tud eno leto doma čakala, če bo potrebno. Tebe takšnega pa ne. Ti ni to logično?

očitno ti manjka karizma




< Sporočilo je popravil Sync -- 16.4.2010 10:10:11 >

(odgovor članu VERBATIM)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: KAKO NAPREJ
16.4.2010 10:07:24   
baguSka
to mi deli!!

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Sync)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: KAKO NAPREJ
16.4.2010 10:10:44   
Sync
Si se zbuduila? user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?