|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako naprej
14.4.2010 21:32:04   
VERBATIM
ne miška, to je druga situacija, pri meni v službi, ko gre mimo


(odgovor članu VERBATIM)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Kako naprej
14.4.2010 21:34:23   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: VERBATIM

vse zapisano v zadnjih štirih postih ima smisel

sem se poskusil pogovoriti o teh temah, kaj se je zgodilo, ko sem omenil, da bi bil vesel, če kdaj dan preživi tu, sem že povedal, ko sem omenil, da je devetkrat v devetih dneh na pijačo s kolegicami, in se nič drugega ne počne, postane kot na tržnici, kolikokrat pa lahko, vzeti mi hočeš prijateljice..., seveda non stop premlevam scenarije situacije, ni mi vseeno, zato toraj, dalje, ne gre samo, da bi ji bilo dolgčas z mano, saj ni v hiši predvsem, ko mene ni, se pravi, takrat ji je šele dolgčas, ker ne ve, kaj naj si počne, ker ne vidi, kaj je za početi

ampak oddaljili smo se od edine resnega problema v tej zgodbi, kaj bo, ko bo otrok, ali bo potem z otrokom ob sebi imela vse te poti?


kako nej pa mi to vemo!? to se bo pokazalo pac potem, ko bo otrok na svetu... pocakaj, pa bos videl... ni druge! sedaj lahko samo cakas in premisljujes in razgljabljas itd. in samo se vecjo skodo delas... nisem brala celotne teme, vendar imam obcutek, da je ta hisa tvoja in se ona v njej pocuti tujka... niti noce tam sama ziveti, niti se v njej ne pocuti domace... zakaj je temu tako, pa vesta le vidva!

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu VERBATIM)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Kako naprej
14.4.2010 21:35:43   
*miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: VERBATIM

ne miška, to je druga situacija, pri meni v službi, ko gre mimo



aja, sorry

(odgovor članu VERBATIM)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Kako naprej
14.4.2010 21:39:58   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: VERBATIM

ne miška, to je druga situacija, pri meni v službi, ko gre mimo




a se to al kaj!? hmm... no, jaz sem sem se pri svojem bivsem npr ustavila na sihtu veckrat.... ker mi je blo to super! domov pa nisem vec rada prihajala, enkrat ko sva zacela skupi zivet... hmm... ne vem ne vem kaj tej tvoji deklini hodi po glavi... ocitno ji si res peto kolo!? :S

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu VERBATIM)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Kako naprej
14.4.2010 21:40:30   
VERBATIM
nisem brala celotne teme, vendar imam obcutek, da je ta hisa tvoja in se ona v njej pocuti tujka... niti noce tam sama ziveti, niti se v njej ne pocuti domace... zakaj je temu tako, pa vesta le vidva!


ja, ampak to je vedela preden se je odločala za skupno pot z mano, to je ni zdaj zadelo, vedela je, da bova živela v hiši, ki sem jo naredil preden sem jo spoznal, mi je zelo žal, da mora sedaj živeti v hiši (se mi hecamo, ali se to resno bere??, mislim res, dve njene koelgice v službi nimata za kurjavo, mi pa se pogovarjamo, da je nekomu pri 30 težko odseliti s sobice pri mamici, in iti v novo hišo, kjer ne plačuješ položnic, kjer nimaš stan. kredita itd., ali je to res povsem nepomembno dan danes)

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Kako naprej
14.4.2010 21:41:16   
FLASK_A
Sej otrok partnerstva ne spremeni v njegovem bistvuuser posted image Kar imata, imata. Stvar lahko samo poglobita, to je pa vse pomojem... Z otrokom pride kup drugih problemov ki jih je potrebno reševat v duhu partnerstva... Če tega ni... Pol je pa šit.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Kako naprej
14.4.2010 21:43:18   
m_o_i
iiiii, kak se lepo svetiuser posted image
zlata kletka se vidi

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Kako naprej
14.4.2010 21:43:24   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: VERBATIM
nisem brala celotne teme, vendar imam obcutek, da je ta hisa tvoja in se ona v njej pocuti tujka... niti noce tam sama ziveti, niti se v njej ne pocuti domace... zakaj je temu tako, pa vesta le vidva!

ja, ampak to je vedela preden se je odločala za skupno pot z mano, to je ni zdaj zadelo, vedela je, da bova živela v hiši, ki sem jo naredil preden sem jo spoznal, mi je zelo žal, da mora sedaj živeti v hiši (se mi hecamo, ali se to resno bere??, mislim res, dve njene koelgice v službi nimata za kurjavo, mi pa se pogovarjamo, da je nekomu pri 30 težko odseliti s sobice pri mamici, in iti v novo hišo, kjer ne plačuješ položnic, kjer nimaš stan. kredita itd., ali je to res povsem nepomembno dan danes)


tole pa dveh ljudi ne drži skupaj... Samo tole pa res ne.

(odgovor članu VERBATIM)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Kako naprej
14.4.2010 21:44:34   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i
iiiii, kak se lepo svetiuser posted image
zlata kletka se vidi


Podpis.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Kako naprej
14.4.2010 21:45:06   
VERBATIM
seveda, otrok, kljub temu, da res vsi zdaj polagamo ne vem kako breme na njega, kar je ful smešno in grozno, da vse visi na 12 cm velikem angelčku, ki ga nosiva:-), ki ga nosi v sebi, ni univerzalno lepilo

saj naju bodo zdaj formalnosti zajeb., ker ko bo šla v bolniško mora itak iti nazaj k mamici, ker se noče prijaviti pri meni, to bo šele veselica

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Kako naprej
14.4.2010 21:45:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

iiiii, kak se lepo svetiuser posted image
zlata kletka se vidi


Videla se je že par strani nazaj user posted image .

Kakšno naključje, da neubogljiva ptičica beži iz nje.

(odgovor članu m_o_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Kako naprej
14.4.2010 21:46:55   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: VERBATIM

nisem brala celotne teme, vendar imam obcutek, da je ta hisa tvoja in se ona v njej pocuti tujka... niti noce tam sama ziveti, niti se v njej ne pocuti domace... zakaj je temu tako, pa vesta le vidva!


ja, ampak to je vedela preden se je odločala za skupno pot z mano, to je ni zdaj zadelo, vedela je, da bova živela v hiši, ki sem jo naredil preden sem jo spoznal, mi je zelo žal, da mora sedaj živeti v hiši (se mi hecamo, ali se to resno bere??, mislim res, dve njene koelgice v službi nimata za kurjavo, mi pa se pogovarjamo, da je nekomu pri 30 težko odseliti s sobice pri mamici, in iti v novo hišo, kjer ne plačuješ položnic, kjer nimaš stan. kredita itd., ali je to res povsem nepomembno dan danes)


ja pa je pomembno... ona se pac pocuti kot tujka v tvoji hisi. ocitno se ne more udomaciti... in roko na srce, mogoce bi se jaz tudi... odvisno od partnerja... ce bi to bil moj moz, potem sigurno ne, s komerkol drugim pa bi se verjetno tud jaz pocutila kot tvoja partnerka... ne vem kok ima npr ona roke nad hiso (koliko ji pustis, da je hisa tako njena kot tvoja?) pa ne govorim materialno... ampak da sodeluje pri celotni stvari? mogoce je vecno zivela v bloku in se v hisi ne znajde? ne vem, prevec je teh stvari... ampak ja, sedaj mi je se bolj jasno, da se ona v hisi ne pocuti domace in tvojega doma ne smatra tudi kot svojega...

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu VERBATIM)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Kako naprej
14.4.2010 21:47:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: VERBATIM

ki ga nosiva:-),


Praviš, da poslušaš user posted image , samo ni videti, da si se od strani 1 do 8 kaj naučil.

(odgovor članu VERBATIM)
  Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Kako naprej
14.4.2010 21:47:41   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

iiiii, kak se lepo svetiuser posted image
zlata kletka se vidi


ja tud meni postaja jasno tole..

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Kako naprej
14.4.2010 21:49:19   
m_o_i
mah ja, samo zaj se pa res nisem mogla vec zadrzatuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Kako naprej
14.4.2010 21:50:11   
Anonimen
Zanimivo "nakjlučje".
Ti kot absolutno posesiven samec in ona, ki beži iz zlate kletke k mamici.

Le pred kom? Pred samo ali pred tabo?


VERBATIM, a poskusiš odgovoriti na moje prvo vprašanje?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Kako naprej
14.4.2010 21:50:13   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: VERBATIM
ker se noče prijaviti pri meni


jp.. pri tebi.. ker si tam doma TI.

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu VERBATIM)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Kako naprej
14.4.2010 21:55:08   
m_o_i
mah, naj gre nekam-lincajte me, AMPAK:
- tale vajina nosecnost je zrastla na tvojem zeljniku oz. je se ena veriga, ki NAJ bi jo privezala na tebe
- tu gor ne isces nic drugega kot usmiljenje, ker ti je jasno, da ti zadeva oz. partnerstvo polzi iz rok

tako jaz vidim vse to-in ne, ne sodim (da mi ne bo sojeno)


_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Kako naprej
14.4.2010 21:56:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

mah, naj gre nekam-lincajte me, AMPAK:
- tale vajina nosecnost je zrastla na tvojem zeljniku oz. je se ena veriga, ki NAJ bi jo privezala na tebe
- tu gor ne isces nic drugega kot usmiljenje, ker ti je jasno, da ti zadeva oz. partnerstvo polzi iz rok

tako jaz vidim vse to-in ne, ne sodim (da mi ne bo sojeno)



Ampak....U got the point. Two points.

(odgovor članu m_o_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Kako naprej
14.4.2010 22:02:55   
VERBATIM
ne vem, milijonarka, pred kom beži, po tem verjetno, kar ste napisale pred mano, ki jo z otrokom hočem vezati nase, pa mi to ne uspeva, in mi partnerstvo polzi iz rok

se pravi, ali mi lahko opišete, kakšen način življenja lahko pričakujem, kaj smejo biti moja pričakovanja

hvala draga, da si se danes vrnila malo prej..., ne vseeno mi je, kdaj se kaj vidiva, ti kar bodi pri mamici, kolikor želiš, in pri prijateljicah...ko prideš prideš, ni problema, ne ne , ni ti treba ničesar narediti v hiši...oprosti, ker sem naredil tako hišo, ne da bi te vprašal, preden sem te poznal, oprosti, ker je sedaj ne prodam, da bi ti bilo lažje, da bi lahko skupaj gradila...oprosti, ker sem si želel otroka, in te prepričal v materinstvo, in te bom sedaj s tem vezal v zlati kletki nase

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Kako naprej
14.4.2010 22:06:51   
m_o_i
zganjaj patetiko, ce ti je lazje, ampak ocitno je tudi tebi ze jasno, da lahko pricakujes pogovore o prezivnini in vse, kar sodi zraven...

zvezal je pa ne bos-tudi to ti je ze jasno...

no, ce se pa obrne drugace, bomo pa samo vsi veseliuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu VERBATIM)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Kako naprej
14.4.2010 22:10:57   
Anonimen
M_o_i, govoriš, kot bi bila jaz.

(odgovor članu m_o_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Kako naprej
14.4.2010 22:14:41   
VERBATIM
ne, zakaj patetiko, to sledi iz vaših postov, kako bi naj po vaše izgledal primeren odnos, niste pa povedala, ali tudi same tako živite, se pravi, če vaši partnerji niso doma, ali vas potem tudi ni, oziroma bolje, če vas ni, kako gledate, če parter ves dan hodi nekje drugje, in zakaj bi bil kriv, če imava žal hišo, ki sem jo imel jaz preden sva se spoznala, ne razumem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Kako naprej
14.4.2010 22:15:49   
m_o_i
tak misli tudi verbatim ocitnouser posted image  
je kuj tebe dolocu, da si omenjala polzenje partnerstva iz rok in da jo zeli z otrokom vezat na njega

user posted image  da ni tu zgodilo kako vzporedno vesoljeuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Kako naprej
14.4.2010 22:17:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i


user posted image  da ni tu zgodilo kako vzporedno vesoljeuser posted image


Mlaj seka user posted image .

(odgovor članu m_o_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?