|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dvojčki 2010
18.6.2010 22:34:25   
country
Pozdravljene, dvojne in več mamice!

Po dolgem času se vam spet malo javim. Imeli smo se res pestro. Naš mali Bor je imel pilorostenozo in je moral na operacijo. Jaz sem bia seveda z njim, vendar sem šla dvakrat domov prespat. Za tiste srečnice ki ne veste kaj je to - zadebeljena mišica na prehodu iz želodčka v dvanajsternik, posledica pa je bruhanje, saj hrana ne gre naprej. Poleg tega pa je bruhal še Žiga, vendar ne toliko in drugače, ampak istočasno in tisti teden je bilo res grozno. No, ko pa sva prišla z Borom domov se je pa tudi Žiga unesel. Kaj je bilo njemu ne vem, vendar ga niso več pregledovali ko je bila pilorostenoza izključena. Sedaj sta hb oba v redu.

No, glede na potek dogajanja je pač jasno da je šlo dojenje po vodi, pravzaprav si še načrpam vedno manj. Trnuto za vsakega en obrok in pol na dan. No, važno, da sta fanta zdrava.

Sicer pa čez noč spita s pavzami za hranjenje, s tem da so sedaj preventivno daljše, saj se trudim, da sta po hranjenju še pol ure v pokončnem položaju. In res imam veliko srečo, saj mi moj dragi kljub službi pomaga in tudi ponoči enega zrihta. user posted image Podnevi pa večinoma bedita in imata krčke, zato imam roke že kot orangutan user posted image

Naša tavelika pa je spet taka kot prej, čeprav to ne pomeni kaj dosti spremembe... Že prej je bila mali user posted image Ko sem bila še noseča sem jo hotela odvadit od plenic, pa sem odnehala, saj ona ni hotela. Zdaj pa se je sama odločila in je vedno večkrat rekla, da gre na wc, kakat je hodila na wc že kar nekaj mesecev, zdaj pa ji je škratek odnesel plenice in moram reči, da je prav pridna. No, pa sem se tako izogibala temu da ne bi bila dvojčka česa kriva... Človek obrača, otrok obrne user posted image

Upam, da vam ostalim gre v redu, da ste zdravi in da so otroci pridni. Ostalo pokomentiram kdaj drugič, trenutno sem res na tesnem s časom.

(odgovor članu tejalea)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: dvojčki 2010
19.6.2010 15:15:17   
2pikici
Zdravo!
Zdaj smo pa v polni postavi user posted image

10.6. sta se v 37 tednu s CR rodili ANJA 2060g in 44cm in NEJA 1920g in 45cm.

Ko je rita suha in želodček poln pridno spita 3-4 ure.
Ker imata zaradi nizke teže slab prijemalni refleks si mleko črpam in dajem po flaški, zvečer pa ati pripravi AMuser posted image  
Upam da bomo čimprej prešli na dojenje da bo manj dela.

Lep dan



(odgovor članu country)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: dvojčki 2010
21.6.2010 9:31:02   
tejalea


user posted image
 
Ponosne mamice dvojčkov v letu 2010:
 
 
Njačo         PDP 20.1.2010   rodila  12.1.2010   Aleksej  3080g        cm     Patrik  3310g       cm

ZojaLara   PDP  23.2.2010    rodila 30.12.2009   
Gaber  2085g  45 cm  ; Klemen 1700g    45cm
                                  
Crvicek    PDP    13.2.2010    rodila  27.1.2010        Gaja    1800g 48cm   ; Zoja   1900g 45 cm
                                                     
marijaa    PDP   27.1.2010   rodila   11.1.2010       Alina    3330g   51cm      Tian  2900g  50cm

dafi        PDP  23.1.2010     rodila    15.1.2010      Alen     2100g    48cm     Benjamin  2300g   48 cm
 
t*e*j*k*a  PDP  28.2.2010   rodila  30.1.2010       Neja    2370g     cm       Nik  2250g        cm

gapii27     PDP  17.02.2010  rodila    01.02.2010     Ažbe    2090g    46cm     Jakob    2790g   48 cm

Rener  PDP 21.2.2010 rodila 06.01.2010 Anej Donovan 1780g 42cm  Aneja Vida 1300g 38cm

Meta22    PDP 31.3.2010  rodila 3.3.2010 
Anina    2660 g    49 cm           Zoja   2130 g        47 cm

Ljupka      PDP 24.4.2010   rodila 21.3.2010   Luka   2650 g     49 cm         Eva    2410 g       47 cm
 
Country    PDP 27.4.2010    rodila 7.4.2010   Žiga  2590 g    49 cm       Bor   2410 g   49 cm 
 
Štajerka26  PDP 9.6.2010   rodila 22.4.2010  Eva  2030 g   45 cm   Lia 2070 g   45 cm
 
Ursha PDP 2.5.2010 rodila  15.4.2010   Lara 2910 g   48 cm   Lana 2580 g   48 cm
 
Žaka PDP 15.5.2010 rodila  20.4.2010  Lara 2960 g  50 cm  Nik 2920 g  49 cm
 
Tejalea PDP 18.6. 2010 rodila 30.5.2010  Aleks 2450 g 48 cm  Žiga 2750 g 49 cm
 
2pikici PDP                        rodila 10.6.2010  Anja 2060 g 44 cm  Neja 1920 g 45cm


 
 
SKUPAJ
 
15 user posted image
 
17 user posted image
 
ČESTITAMO!


_____________________________

30. 5. 2010: Aleks in Žiga
28. 1. 2007: Lea

(odgovor članu tejalea)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: dvojčki 2010
21.6.2010 9:35:07   
tejalea
2pikici, čestitke za rojstvo tvojih dveh pikic! Uživajte in lepo se rihtajte!

Kako ste ostale?
Koliko čaja ali vode so popili vaši dojenčki ob AM? Naš noče spraviti dol nič! Mogoče še ne potrebuje dodatne tekočine, ali bi moral?
Na teži lepo napredujemo user posted image . Včeraj smo se prvič sami kopali, je bilo kar vroče tudi mami user posted image .

lp,
teja

_____________________________

30. 5. 2010: Aleks in Žiga
28. 1. 2007: Lea

(odgovor članu tejalea)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: dvojčki 2010
21.6.2010 9:41:50   
natasha15
meta22....odkar miškota pančkata  v svoji sobici, mi prespita noč in veliko bolje spita!

Mi smo sedaj stari 5.mesecev, Ian tehta 6700 g in 67 cm, Žan pa 7700 in 67,5 cm, imeli smo že drugo cepljenje. Žan se mi že ful na noge postavlja in mu je to zdaj najbolj zanimivo,zato ga za par miut na dan dajem v hodalico,ki jo toliko dvignem da ne doseže tal in pol ful uživa. Prav tako sem jima  kupila stolček Bumbo. ki je ful lahek, gre povsod z nami in v njem z lahkoto sedita, pa še ven ne moreta pasti!



(odgovor članu tejalea)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: dvojčki 2010
21.6.2010 9:44:44   
natasha15
Tejalea...tud moja2 nista hotela,potem pa sem jima začela dajati po žlički,jima je bilo pa ful zanimivo in sta vsaj malo vode popila. Ko pa sem jima dala komarčkov čaj,sta ga pa ful pila,saj je malo bolj sladekuser posted image tako da občasno ga dobita,drugače pa jima dajem vodo.

(odgovor članu tejalea)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: dvojčki 2010
21.6.2010 23:35:29   
crvicek
2 pikici čestitke tudi od nas user posted image user posted image user posted image user posted image !

Naši frajlici bosta imeli drugi teden 5 mesecev in kar ne morem verjet da bomo čez mesec začeli že žlico uporabljat. Zdaj sem začela malo prebirat in brskat, da se malo pripravim na uvahanje GH in kljub vsemu prebranem mi ni še jasno kako bom začela uvajat gluten? user posted image Berem da ene mamice začnejo dodajat plasmon kekse v mleko, druge po par žčic glutenskih kašic v mleko...tako da res ne vem kje se bom lotila.

Povejte mi prosim kako boste ve uvajale gluten?

Aja pa čajčka naše zelo dosti popijeta, tudi po 150 ml na dan. Na začetku sem kuhala hippov komarčkov čaj, ki pa ga ena sploh ni hotela pit in potem sem kupla instant hippov čaj in ga zdaj obe pijeta zelo rade, saj ima dodano glukozo in malo sladi.

Tudi mi iščemo kak apartma blizu morja, ampak zaenkrat še nič pametnega. Ker pa nam Hrvaška ne diši preveč, razmišljamo da bi šli do Gardskega jezera v Italiji.

Ljubka, jaz vem za Pag da ima kar nekaj apartmajev tik ob morju.



_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: dvojčki 2010
21.6.2010 23:40:38   
crvicek
IZVIRNO SPOROČILO: meta22

crvicek: prilepi kako fotko vaše hišice, da vidimo tvojo graščino!!! imava pa soimenjakiji-naša pupa je tudi Zoja!
Kako je kaj v razvojni, so vam pokazali kake vaje, ali redno tja hodite




...ma ni nobena graščina, je bolj moderna gradnja - pasivna hiša ki ima veliko steklenih površin...

Ja tudi mi imamo Zojo!user posted image

Z vajami pa začnemo v sredo in jih bomo imeli 10x. Poročam kako bo....


_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu meta22)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: dvojčki 2010
22.6.2010 10:29:10   
gapii27
ojla babike

vrjetno se še nisem tu pofočkala, ko nimam cajta po celem RR skakat... al sem seuser posted image ?

mamica Ažbeta in Jakoba, ki sta nas osrečla 1.2.2010. no pa sej že v seznamčku piše.

trenutno spita, tak da mami lahk kavo spije in pogleda kaj se je dogajalo po svetu, ko je ona spalauser posted image

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: dvojčki 2010
22.6.2010 11:45:41   
hedviga
IZVIRNO SPOROČILO: crvicek


Naši frajlici bosta imeli drugi teden 5 mesecev in kar ne morem verjet da bomo čez mesec začeli že žlico uporabljat. Zdaj sem začela malo prebirat in brskat, da se malo pripravim na uvahanje GH in kljub vsemu prebranem mi ni še jasno kako bom začela uvajat gluten? user posted image Berem da ene mamice začnejo dodajat plasmon kekse v mleko, druge po par žčic glutenskih kašic v mleko...tako da res ne vem kje se bom lotila.

Povejte mi prosim kako boste ve uvajale gluten?





S čim manj kompliciranja user posted image  No, malo se hecam.
JAz sem najprej začela itak s sadjem, potem riževe kašice, koruzne kašice (najbolje da šrebereš, piše na škatlah da je od 4 mesec anaprej in ali je z glutenom ali brez. Potem zelenjava, krompir, riž..
malo pred 7 mesecem pa je rekla P da ni problema, pa počasi malo testeninic,pa malo greska, pa kak piškotek.. Piškoti so itak tudi Plasmion brez glutena. Je hitro jasno ali je kaj narobe ali ni. V bistvu sem uvajala kot vso ostalo novo hrano, najprej malo, potem pa več...
Mislim, da ko boš začela z uvajanjem da te bo kar samo peljalo. Tudi jaz si nisem predstvaljala kako bo šlo pa je šlo. Zdaj si pa recimo ne predstavljam, kdaj bo tisti veseli trenutek ko bosta sama pojedla in samo razturila vsega user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: dvojčki 2010
22.6.2010 12:19:35   
meta22
hej hoj! no končno smo začeli malo migat na tej temi!!!user posted image

tejalea- nikar ju buditi!!!!! smo meli na začetku enak problem da sta samo spali. potem so se začeli krči, pa je blo vsega konec. user posted image pusti ju dokler traja!user posted image  zakaj se pa Žiga ne doji?
glede čajčka pa tako. obe pijeta sladkane kamilice, vendar samo tople. če je vse skupaj mrzlo je samo Zoja, anina pa vse izpljune in se davi.user posted image  je prav smešna. sicer pa se trudimo da bi ga spili čim več.

super za seznamček ki ga vodiš!!!!user posted image user posted image user posted image

ljupka-seveda gremo na morje!!! v juliju z varuško na hrvatijo, avgusta pa če bo vse ok z našimi piškami pa še malo z Avtodomom naokrog. poglej na temo izleti in počitnice. tam je enkrat ena spraševala o apartmajih blizu morja. je blo kar nekaj odgovorov. vpiši v iskalnik apartmaji ob morju se mi zdi.
vso srečo jutri na cepljenju!!!

natasha15- a vi pa že kar na noge!!! joj kam čas beži!!! kakšen je to stolček Bumbo?

crvicek- trenutno še ne razmišljamo o glutenu. kako pa smo to rihtali pri prvem pa se ne spomnim!user posted image
tako pasivno hišo imajo tudi naši sosedje v vasi. Fuuuul lepa!!!

gapii dobrodošla!!!!

joj letim ker je jooooook

country- user posted image  za malega Bora ki je že vse to prestal! no, sicer pa kot berem je že vse mimo. škoda da nisi malo prej kaj pojamrala v kaki godlji ste. lahko pa si mislim kako ti je bilo. naši dve sta na začetku nekaj malega bruhali, pa sem mislila da me bo pobralo od strahu da se zadušita. za diojenje se ne sekiraj, glavno da je vse ok. mi je P rekla da če so vsaj malo dojeni, je že zadosti da so si okrepili imunski sistem.
saj nista dvojčka kriva za plenice, ampak škratek!!!user posted image

2pikici-čestitke!!!!!čimmanj sekiranja glede dojenja pa bo! a sta ble kaj v inkubatorju?

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: dvojčki 2010
22.6.2010 13:42:26   
natasha15
meta22.....stolček bumbo je ortopetski, tak ful nizek, lahek, notri je otrok lahko od 3.meseca dalje oz. ko samostojno drži glavico...vtipkaj na net, pa da vidiš slikico....jaz tudi velikokrat ko kaj delam v kuhinji in da me vidita, ju dam na mizico in sta ful vesela, ker imata vse pod nadzorom!user posted image

(odgovor članu meta22)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: dvojčki 2010
22.6.2010 14:44:38   
2pikici
meta22: K sreči jima ni bilo treba biti v inkubatorju, bile sta pa v topli posteljici. Ena samo par dni druga pa do konca dokler nismo šli iz porodnišnice.

Na teži pridno pridobivata, dojimo se tudi že 2 dni jeejuser posted image  

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: dvojčki 2010
24.6.2010 12:16:16   
meta22
sem pogledala ta bumbar stolček. zgleda zanimivo. a se ne more naprej prekucnit?

2pikici čestitke za dojenje!!!!!!user posted image user posted image user posted image

mi smo ok, le anina je nekaj začela štrajkati pri pitju mlekeca. do sedaj ni blo problema, sedaj pa prvih nekaj požirkov lepo pocuca, potem pa se začne zvijat, pa tolčt po steklenici pa jokat, tako da komaj pojem adokonva. če ji flašo vzamem vstran, pa joka ker bi ona šeee! ma kera enako izkušnjo? ne vem kaj je narobe. a mogoče cucelj? uporabljamo nuk enko (m). sem dakla večjo luiknjo, pa je tako teklo da je komaj požirala!!!

(odgovor članu 2pikici)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: dvojčki 2010
24.6.2010 13:32:04   
ljupka
Mi smo bili včeraj prvič cepljeni,vse je brez problemov!
Eva je sedaj velika,57cm in težka 4600g!
Luka je velik 59cm in težak 5400g!Že dober mesec oba spita celo noč !Luka se zbuja ob 6h,7h zjutraj,Eva pa kr vleče dokler je sama ne zbudim ,ker je že preveč,danes sem je zbudila ob 10:30!Spala je 12 ur ,pa bi še če je nebi zbudila!Čez dan sta super pridna,zelo sta nasmejana,še posebaj Luka,se skoz smeje,ko pa pride večer ,sta pa mal tečna,kar je čist normalno!Luka se prej umiri in ob 21h do 22h zaspi!Eva se pa mantra tam do 23h ali pa še več!Pol ko zaspi pa spi!
Kupili smo senika z 7 sedeži in sedaj bomo končno lahko kam šli!Rezervirali smo morje na otoku pagu ,tik ob morju,tako se bom lahko kopala ko bosta ona dva spala že komaj čakam,že dve let nas ni bilo na morju ,ker sva gradila hiško!
Hotela sem da bi šel Jaka z kolonijo na morje pa ni hotel,je rekel da on gre z družino ali pa ne gre!Al gremo vsi al pa nobeden!In sem rekla da potem je pa treba iti,ko je pa tako srčen!Včasih je preveč zrel za svojih 7 let!



(odgovor članu meta22)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: dvojčki 2010
24.6.2010 17:41:12   
natasha15
Stolček ni bumbar,ampak Bumbouser posted image aja drugače pa se ne more ven prekucnit! Drugače pa sem iste probleme jaz imela pri Ianu, ker se je skoz neki jokal, pa bil totalno nemiren, skakal....če pa sem mu flašo vzela, pa tud ni bilo vredu....včasih je to delal velikokorat, zdaj pa le še občasno in pri meni je bilo tako,da se je potem ponavadi pokakal,no včasih tudi ne, ampak verjetno ga je navijaluser posted image

(odgovor članu meta22)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: dvojčki 2010
27.6.2010 21:06:10   
macko
Živjo punce,

se oproščam, ker uletavam na vašo temo... Sem mamica 10mesečnih dvojčic in prodajam še novo, nikoli sestavljeno leseno stajico / ograjico, kupljeno preko spletne prodajalne - tukaj jo lahko vidite kako izgleda. Nikoli je nismo postavili zato, ker smo se medtem nepričakovano preselili in jo zdaj v novem stanovanju ne potrebujemo oz. nam ne pride v poštev. Kupljena je bila za 100€ skupaj s poštnino, prodajam pa jo za 80€. Mislim, da je zelo primerna za dvojčke, saj je precej velika in se oba lahko notri skupaj igrata. medtem ko mamica kuha ali obeša perilo user posted image .

Če je katera zainteresirana, me lahko kontaktira preko ZS.

Uživajte s svojimi sončki!

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: dvojčki 2010
28.6.2010 11:51:20   
t*e*j*k*a
Oj!

naši trije pa trenutno vsi spijouser posted image user posted image user posted image . Nik in Neja od 10.00, Jan je pa komaj zaspal, dvojčka pričakujem v kratkem pokonci, da gremo jest.
Še kr se polno dojimouser posted image user posted image user posted image , čez dva dni pa bomo stari že pet mesecev. A je katera že začela uvajat GH? Mi bomo počakali vsaj še pol meseca, potem pa počasi.

šibam, čao

(odgovor članu macko)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: dvojčki 2010
28.6.2010 12:03:08   
natasha15
ojla,

mi smo stri malo več kot 5 mesecev,pa sem ravno par dni zdaj uvajala GH. Zaenkrat sta ful dobr sprejela!

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: dvojčki 2010
28.6.2010 17:52:16   
Hana76
Mi smo začeli GH uvajat pri 5. mesecih - jabolko, korenje, krompir, banana, špinača in grah so bili že na jedilniku, zamešani k mleku. Na začetku sta veliko izpljuvala, sedaj pa že kar lepo gre. Seveda so količine čisto majhne, tako da potem vedno dobita še flašo. Potrebno je predvsem veliko potrpljenja (vsaj pri enem od mojih fantov).

Kaj riž pomeni riževa kašica - npr. rižolino ali kako?

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: dvojčki 2010
29.6.2010 12:22:55   
crvicek
Ojla,

tudi naše zdaj spijo, saj so zmučene po telovadbi. Prejšnji teden so mi po telovadbi spale kar 5 ur!user posted image
To imamo vaje pri fizioterapevtki v razvojni. Zmenjeni smo za 10x, zdaj smo nekje na polovici in malim se že full pozna, saj se kar dvigujeta v sedeči položaj.

Naši sta imeli v nedeljo 5 mesecev in z gosto hrano ne bomo začeli pred 6. mes, tudi zaradi tega ker so mesec prej rojene in se mi še ne zdita zreli, saj tudi še ne sedita, čeprav opažam da se kar oblizujeta in cmokljata ko mi jemo. Bomo pa mi začeli zelo previdno, ker je mož asmatik in ima tudi kar nekaj alergij. Po nasvetu peditra bom začela najprej z zelenjavo in šele potem s sadjem. Istočasno pa bom začela uvajat gluten, po 2-3 g dnevno (zmleti plasmon keksi ali 3 žlice kašice ki vsebuje gluten) med zelenjavno kašico s počasnim stopnjevanjem. In seveda upamo, da ne bo težav!

Lepo se imejte in uživajte v senčki.user posted image


_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: dvojčki 2010
29.6.2010 12:25:05   
crvicek
IZVIRNO SPOROČILO: Hana76

Mi smo začeli GH uvajat pri 5. mesecih - jabolko, korenje, krompir, banana, špinača in grah so bili že na jedilniku, zamešani k mleku. Na začetku sta veliko izpljuvala, sedaj pa že kar lepo gre. Seveda so količine čisto majhne, tako da potem vedno dobita še flašo. Potrebno je predvsem veliko potrpljenja (vsaj pri enem od mojih fantov).

Kaj riž pomeni riževa kašica - npr. rižolino ali kako?


Ja jaz si razlagam da na začetku riževa kašica, ko pa že znajo bolj jest v koščkih (da se jim ne zaleti) pa lahko že riž. user posted image


_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu Hana76)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: dvojčki 2010
29.6.2010 13:31:36   
natasha15
crvicek ali ni rečeno, da je z glutenom pametno pačakati? Tudi mi smo začeli z zelenjavo in sta čist navdušena samo da žlico viditauser posted image

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: dvojčki 2010
29.6.2010 16:28:05   
t*e*j*k*a
Gluten baje lahko jedo po 6 mesecu, mi ga pri prvem nismo nič kej posebej uvajali, sem  mu pač enkrat v juhico dala navaden kruh in to je bilo to, od takrat naprej je jedel piškotke, glodal žemljico,itd.
Pri njem smo z GH začeli pri 5 mesecih, zdaj pa se mi zdi pri dvojčkih še kr malo hitro, ker sta en mesec prej rojena, in bomo verjeno počakali do 5,5 mesecev, torej samo še pol meseca, potem pa akcija z žlicouser posted image

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: dvojčki 2010
29.6.2010 20:56:00   
crvicek
IZVIRNO SPOROČILO: natasha15

crvicek ali ni rečeno, da je z glutenom pametno pačakati? Tudi mi smo začeli z zelenjavo in sta čist navdušena samo da žlico viditauser posted image


ja po novih smernicah je baje najprimernejši čas za uvajanje glutena med 6. in 7 mesecem, tako da mi bomo začeli v začetku 6. istočasno kot z GH, saj so baje raziskave pokazale da je tako najmanj kasnejših alergij.


_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
10 nenavadnih značilnosti novorojenčkov
Preverite seznam desetih najbolj čudnih značilnosti novorojenčka, zaradi katerih pa vam kljub njihovi čudnosti ni treba ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?