|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ambulanta MB - 2. del
28.12.2013 15:25:08   
Radenska_
Anonimna user posted image , ja po IUI, in to prvem...Ne dojemam :)
Hvala za info.

Anonimna, a si ti tista naonimna ki je imela IUi en teden pred mano?Si že imela krvni? Kdaj pa so te potem na prvi UZ naročili? Kaj pa vrednost bete?
Hja nič, bom takoj v ponedeljek nadlegovala sestre :)

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4451
   RE: Ambulanta MB - 2. del
28.12.2013 15:50:02   
Anonimen
Ja ja jaz sem tista.jaz sem v pon.klicala da je pozitev,drug dan sem šla na beto... Uz pa imam 7.1.2014
ob pol devetih sem bila tam,do dvanajstih sem čakala razultate,pol sem imela pa še pogovor z zdravnico..ni pa nujno da te bojo dali na beto (mene tudi niso hoteli dati,ampak sem prosila glede na prejšnjo situacijo...)

(odgovor članu Radenska_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4452
   RE: Ambulanta MB - 2. del
29.12.2013 7:52:41   
Anonimen
Radenska_ ČESTITAM user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4453
   RE: Ambulanta MB - 2. del
29.12.2013 8:00:37   
Radenska_
Ok super hvala :)
Pa hval za čestitke.
Ja nič jaz bom jutri pisala/klicala, pol bomo pa vidli. Najbrž bom pa mogla v četrtek ali petek gor.

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4454
   RE: Ambulanta MB - 2. del
29.12.2013 19:04:07   
miklarom
limonca, mismis - žal se je tudi pri nas končalo, sicer smo imeli beto 81 a ker so se začele krvavitve je šlo le še vse po zlu žaluser posted image . imamo pa še 6. pingvinčkov in kmalu spet štartamo

pikovit - sej veš enkrat nama bo ratalo user posted image

< Sporočilo je popravil miklarom -- 29.12.2013 19:10:00 >


_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 4455
   RE: Ambulanta MB - 2. del
29.12.2013 19:11:41   
miklarom
VSEM BORKAM KI SE BORITE, VSEM KI JE TO ŽE USPELO, IN VSEM MAMICAM ŽELIM ENO RES LEPO IN USPEŠNO NOVO LETO 2014, IN NAJ BO TO LETO NAŠE user posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 4456
   RE: Ambulanta MB - 2. del
29.12.2013 19:14:25   
tara.81
miklarom res mi je žal, da se ti je to zgodilo user posted image user posted image . Tudi tebi želim vse dobro in da bi bilo kot si ti napisala, leto 2014 naše!user posted image user posted image

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 4457
   RE: Ambulanta MB - 2. del
30.12.2013 8:31:38   
tara.81
Včeraj zvečer sem pol res pisala v MB glede datumov in danes mi je Jasna samo odgovorila, da verjetno prideva na vrsto v drugi polovici januarja in da bojo takrat delili navodila za marec, začetek aprila. Točnega datuma mi pa še ne more povedat user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 4458
   RE: Ambulanta MB - 2. del
30.12.2013 11:07:45   
limonca*
miklrom, žal mi je, da se tudi tokrat ni izšlo.. user posted image user posted image Sem imela isto situacijo v 6 postopku z eskimi - prvič pozitivno, ampak nizka beta in krvavitve. user posted image

Drži se!!!!

p.s. Imam nekje v glavi, da sta vidva oddala vlogo za posvojitev? Imam prav?

< Sporočilo je popravil limonca* -- 30.12.2013 11:09:05 >

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 4459
   RE: Ambulanta MB - 2. del
30.12.2013 19:06:20   
limonca6
Radenska_ čestitamuser posted image . Kako dolgo si pa čakala na IUI od prvega pregleda? Me malo zanima ker se najin prvi obisk že bliža. No si dobila pa zelo lepega Dedka mraza.
Miklrom tudi meni je žal user posted image .

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 4460
   RE: Ambulanta MB - 2. del
30.12.2013 19:19:19   
Radenska_
ojla, hvala :)
V bistvu nič, julija sem imela prvi posvet, potem kontrolni UZ, konev avgusta sem že začela z injekcijami. Tako da je čakalna doba en ciklus, če si pa v tapravem obdobju gor te pa lahko kar takoj dajo na UZ, tako kot se je zdaj v durgo zgodilo meni.
Za IUI ni čakalnih dob, razen če bosta predtem morala orpaviti še kakšne preiskave. A imaš prehodne jajcevode? V kolikor se to ne ve, bodo sigurno najprej še HSG naredili...

lp :)

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu limonca6)
Neposredna povezava do sporočila: 4461
   RE: Ambulanta MB - 2. del
31.12.2013 11:42:09   
limonca6
Za mano je HSG in lapor. Vse v mejah normale. Imam samo manjšo pregrado, ki pa po mnenju ginekologov v mojem kraju nebi smela biti ovira. Preden sem dobila napotnico sem imela dva ultrazvoka pri različnih gin. In oba sta potrdila da tako majhna pregrada nima veze, zato mi jo tudi na lab niso odstranili. Ooo kako bi bilo to super če bi tudi meni v prvo uspelo z IUI. Ima pa moj mal slabšo gibljive paglovčke. Jih ima pa skoraj enkrat več kot pa jih naj bi imel moški. No bomo videli kaj bodo še v mb povedali. Pregled imam 10.1. tečko pa znam dobit med 8-11. Morda mi bodo pa naredili saj hormonske preiskave. Na kateri dan po m pa delajo ultrazvok?

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 4462
   RE: Ambulanta MB - 2. del
2.1.2014 14:46:41   
novisvet
Limonca 6; Nisem te najboljše razumela. Ti si delala hsg in laparo pri svojem ginekologu? V Mariboru pa imas zdaj prvi razgovor?

Če imaš prvi razgovor, ti bodo verjetno naredili hormonske preiskave in sicer od 2-5 dne in od 20-22 dne. Uz pa imaš od 12-14 dne. Meni prešnji izvidi nekaj dosti niso pomagali in gremo vse od začetka.

jaz čakam na drugi razgovor in odločitev kako bodo stvari potekale naprej. Verjetno me čaka laparo pa hsg. Upam, da se ne čaka predolgo na poseg. Mene to čakanje ubija, vem da vas vse, saj smo vse na istem. Pa čakaš 4 mesece na eno, pol tri na drugo pa spet 3 na tretje... Upajmo, da bo nam tudi enkrat posijalo sonce sreče....

(odgovor članu limonca6)
Neposredna povezava do sporočila: 4463
   RE: Ambulanta MB - 2. del
2.1.2014 15:13:27   
Radenska_
limonca6, jaz ne vem več kaj naj si mislim o plavalcih, moj ima recimo vse pod normalno mejo...količino, gibljivost, morfologijo, zato se mi zdi pravi čudež da je uspelo.
Recimo pri miski*** ima partner ful dober spermiogram pa jima je uspelo v tretje, tako da ne vem, pomojem je vse skupaj seštevek sreče in naključja - konec koncev rabiš eno jajčece in enega plavalčka...
Želim ti da bo šlo v MB vse kot po maslu in da čimprej zagledata plusek (mogoče pa že naravno :) )

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu novisvet)
Neposredna povezava do sporočila: 4464
   RE: Ambulanta MB - 2. del
2.1.2014 19:27:12   
limonca6
Novisvet ja HSG in lapor. so mi lani naredili nekje feb. aprila, potem pa je rekel da bi počakala še tri mesece, da me pošlje naprej in seveda se je začelo poletje tako da sem do g. prišla šele septembra. Potem pa sem klicala v Maribor pa me je skoraj s stola vrglo ko so rekli da šele januarja na prvi posvet. Glede na to da so v Lj prišle na vrsto že v 14 dneh. Res upam da se je splačalo čakati ker tudi mene ubija. Zopet se je začelo obdobje ko so okrog mene vse noseče samo jaz nisem. Pa saj jim privoščim sam tudi jaz bi rada pod srcem nosila dete.
Radenska_ hvala za lepe želje pa iz tvojih ust…….. saj veš kam.

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 4465
   RE: Ambulanta MB - 2. del
3.1.2014 19:37:14   
tara.81
Punce jaz sem se tokrat prišla samo malo potožit, ker ne vem komu drugemu lahko še povem kako mi je hudo, da bi to sploh razumel. Večina mojih znank, ki je imela težave pri zanositvi zdaj že veselo pestva malega sončka, če ne to, ga pa v kratkem pričakuje in jaz pa user posted image user posted image . Ta user posted image in ravno za silvestrovo...pa pošte iz MB od nikoder. A res ne vejo še za 2 tedna vnaprej kaj bojo delali?!?!?! user posted image Sem jezna, žalostna, razočarana... danes mi roji cel dan po glavi vprašanje, a bom res kdaj mama? user posted image user posted image in ko pomislim, kje je šele april, ko naj bi bil v teoriji transfer...jao. Danes ni moj dan!

(odgovor članu limonca6)
Neposredna povezava do sporočila: 4466
   RE: Ambulanta MB - 2. del
3.1.2014 22:31:07   
limonca6
tara.81 saj bo. Seveda boš mama, vse bomo enkrat mame. Saj tudi meni se strašno vleče vse skup, pa se včasih zjočem. Tudi moji dnevi pred m se bližajo in bom spet žalostna in otožna hodila okrog. Saj boš videla kar naenkrat bo april tukaj. Mene še ta pot čaka. Velik user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 4467
   RE: Ambulanta MB - 2. del
5.1.2014 14:46:59   
tara.81
limonca6 hvala user posted image . Danes je solzic manj, sam kaj, ko si glava ne da miru. Pa še user posted image je nekam čudna ta mesec, skratka vse skupaj je kar neki. Res upam, da dobim ta teden pošto iz MB in da lahko to pol odkljukam in se poskusim dat nekoliko v mir. Moj mi vedno pravi kako sem neučakana. Sam, a 7 mesec čakanja ni dosti?

Danes, ko imam preveč časa na razpolago sem začela prebirat to temo od začetka in mi ni uspelo priti do konca user posted image user posted image . Bom po kosih zbirala informacije. user posted image

Kaj pa kaj ostale počnete na ta deževen dan?

(odgovor članu limonca6)
Neposredna povezava do sporočila: 4468
   RE: Ambulanta MB - 2. del
6.1.2014 8:52:14   
jona klara
tara 81- vem kako je ko se počutiš čist sestutga, žalostnnga, komaj čakaš, da greš v postopek, hkrati pa se tega ojiš, će ne uspe, da bo uje kot še prej.....vse sem dala čez, čeprav v prvo nam je ratalo, ne morem se pa sprijazniti, da pol pa 3 krat ne več, ne morem sprejeti, da ne bi več nikoli in sploh, ker enkrat je.OKOLI NPA SAME NOSEČKE, TUDI TAKE, KI SI NISO ŽELELE PA SE JE KR ZGODILO, NA ŽIVCE MI ŽE GRE TA TEMA Z NOSEČKAMI,,,,seveda tistimi, ki niso bile ns ivf in nimajo pojma kako je, ko se matraš pa ne veš če sploh kdaj bo. Sedaj grem v zadnji ivf, če be uspe ne vem kaj bo, ker sem izgubila službo zaradi teh stvari, plačala bom težko kdja še....držte pesti, jaz pa za vse tudi

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 4469
   RE: Ambulanta MB - 2. del
6.1.2014 15:00:33   
tara.81
Danes jočem, sam od veselja user posted image user posted image user posted image je prišlo vabilo. Posvet imava naslednji teden!!! Končno se premikajo zadeve!!! Sonček je, prej sem končala v službi in zdaj me je pričakala v kaslcu ta prelepa novica. user posted image user posted image Bo bo!!!

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 4470
   RE: Ambulanta MB - 2. del
6.1.2014 15:46:29   
pišanec
BRAVO tara.81 user posted image user posted image user posted image

Držim pesti...

p

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 4471
   RE: Ambulanta MB - 2. del
6.1.2014 22:21:46   
NikaAnna
Bravo Tara!!! Vidis, stvari se premikajo. Tud meni se je zdelo, da se vse skupaj nenormalno vlece, ampak ko se enkrat zacne premikat, gre!
Jona Klara - VSE se zgodi z razlogom in tud tvoj cas bo prisel, sem prepricana! Sva kr na istem, tudi jaz sem izgubila sluzbo zaradi vseh teh postopkov, ampak si ne pustim, da bi me to potrlo. Vse kar vidim, je cilj in tisti magicni plus. Boste vidle punce, se malo pa se bomo me vracale na tale forum (temo) in dajale upanje novim borkam! In vsem nam bo ratalo!!

(odgovor članu pišanec)
Neposredna povezava do sporočila: 4472
   RE: Ambulanta MB - 2. del
7.1.2014 7:55:56   
Anonimen
Pozdravljene punce!
Še tukaj - kar kopiram iz druge teme user posted image
Se vam opravičujem, ker sem bila zadnje dni odsotna - glede na to, da sem odprla temo, ampak sva z mojim imela toliko stvari, da sem še vas brala bolj težko. No da vam javim kako je bilo v petek na UZ.
Najprej je bil pogovor z Dr. Reljićem. Pregledal je vse papirje in ker je videl da smo bili že dvakrat pred ETZ-jem a ga nismo opravili (zaradi izcedkov) smo se o tem pogovorili. Predlagal je, da bi me ta cikel spremljali po UZ in da bi na tiste dneve, ko se je pojavljal izcedek opravljali tudi hormonske preiskave. Potem pa bi videli kako dalje. Če bi prišlo do izcedkov bi me z mičkeno kamerco pregledali, da vidijo od kod je izcedek in to mesto požgali. Nato je sledil UZ, kjer je bilo vse ok. Sluznica je bila 3,5 na levem jajčniku folikel 7 in manjši, na desnem pa 4 in manjši. V četrtek me ponovno čaka UZ in dati moram kri. Ne vem pa, zakaj mi je dal ovulacijske teste, če naj ta mesece ne bi bilo ETZ-ja. Tako da po eni strani še vedno tiho upam, da če bi bilo vse ok, bi lahko transfer opravili. Bom definitivno povprašala v četrtek. user posted image


Lep dan vam želim vsem,

A user posted image

(odgovor članu NikaAnna)
  Neposredna povezava do sporočila: 4473
   RE: Ambulanta MB - 2. del
16.1.2014 13:48:53   
Anonimen
Dober dan, rada bi eno informacijo, se gre za mojega partnerja, bi morali opravit krvne preiskave, za spolno prenosljive bolezni in me zanima, če katera ve koliko je cena tega, saj je samoplačnik. Hvala vsem in želim vam veliko sreče v postopkih leto 2014 bo definitivno veliko dojenčkov na tej temiuser posted image
Kaj mi lahko prosim samo povete kakšen je postopek za zamrznjenčke, namreč naslednji mesec greva v to, pa me mal informacija zanima.
Hvala vsem in srečnouser posted image

Anonimna
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4474
   RE: Ambulanta MB - 2. del
16.1.2014 14:07:35   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: novisvet


Če imaš prvi razgovor, ti bodo verjetno naredili hormonske preiskave in sicer od 2-5 dne in od 20-22 dne. Uz pa imaš od 12-14 dne. Meni prešnji izvidi nekaj dosti niso pomagali in gremo vse od začetka.




Mi lahko poveš koliko stare izvide pa si prinesla? JAz razmišljam,da bi prinesla en mesec stare hormonske teste in teste za SPB. Kaj to tudi ne upoštevajo?

(odgovor članu novisvet)
  Neposredna povezava do sporočila: 4475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?