|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dvojčki 2009
16.8.2010 13:44:33   
Belen
ooooooo Lara hwala,

WSE NAJ NAJ user posted image user posted image user posted image pouno user posted image in mogoče še kakšnega user posted image , da ti ne bo dolgčas z dwema user posted image user posted image user posted image




p.s.FB me ni nič opozoril user posted image


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Dvojčki 2009
16.8.2010 14:08:08   
gemelli
Pri nas je tudi Idrija.......ze par noci se ne spi, ker so na sporedu zobki pri obeh (stirice in trojke so res hudiceve), cez dan pa sta sitna ku ne vem kaj. Danes sem 1.dan na dopustu, porodniska se je iztekla, kar verjet ne morem.Nimam pojma kako bo v sluzbi z neprespanimi nocmi...bom porocala.

Lara..........VSE,VSE NAJBOLJSE IN NAJLEPSE TI ZELIMO!!!!!!!! Lp tudi vsem tvojim!......se ze vidimo v bljizni prihodnosti,a ne? Upam, da kmalu zopet odpeketate na lepse in da vam bo vreme bolj naklonjeno,res skoda,da vas je zadnjic doletelo neurje.

Lepo se imejte!!!!!!!

_____________________________

Sara & Alex 2.3.2009

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Dvojčki 2009
16.8.2010 14:24:07   
almk
Lara...tudi od nas VSE, VSE, VSE NAJBOLJŠEEEEEEEEEEE user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gemelli)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Dvojčki 2009
16.8.2010 16:29:38   
aknela123
vse najboljše lara!!!

zdaj bom pa jaz vas nekaj vprašala, ve, ko ste itak mojstri za vse- nekak sem se prištulila na FB, potem pa jaz butnglavca sem si blokirala prikazne slike prijateljev. user posted image  zdaj imam lepo vse napisano, prijatelje, ampak vse brez slikic. se je že kateri zgodilo kaj podobnega? kje naj prekličem ta preklic, oz. kam se naj obrnem po pomoč? sem poiskala neko pomoč v nizozemskem jeziku, pa sory, ne obvladam.user posted image

no, pa lepo se mejte!

< Sporočilo je popravil aknela1 -- 16.8.2010 16:30:37 >

(odgovor članu almk)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Dvojčki 2009
16.8.2010 21:13:03   
lara light
Punce, hvala!user posted image user posted image
aknela, nimam pojmauser posted image
gemelli, ma boščki, naj mine hitrouser posted image , ne skrbi, vse bo ok, ko bodo vedli, da mamica rabi počitek, ker gre v službo...zdržte!user posted image
belen, dej, dej, saj vsake tolko me prime, ko vidim kako mini štručko al pa lep trebuščekuser posted image ...moram dopisat na fb, da bo za drugo leto, orkotočo ma brez letnice bom pa vseenouser posted image
almk, lep post, hvala za info...ja, tudi mi čaramo s popoldnevi, kam in kako... eh, letamo po igralih in podimo komarjeuser posted image

katera kaj o povštrčkih?? moj post na prejšnji stani? lepo prosim, HVALA!user posted image

zdaj pa v kinouser posted image  nič bat, domači, domačiuser posted image
mirno nočko!user posted image user posted image


_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Dvojčki 2009
17.8.2010 8:53:53   
ninčy
Hej!

tudi pri nas so spet na sporedu zobki. Žanu je koooooooončno zadnja dvojka prebila, ampak revež še kar kriči ponoči. Danes sem ga morala po dolgem času, odar smo uvedli celonočno spanje, vzeti iz postelje in ga fejst crkljati, da se je pomiril. No, Janu pa trojke prodirajo in tudi nič kaj dobro ne spi. Posledično smo najkasneje ob 6h auf. Danes še zajtrka nista hotla pojesti.
Še k sreči je polno ljudi okrog nas na dopustu in se komaj pokrajcajo, kdo ju bo ven peljal. Takrat mislim, kako bom počivala, seveda pa vidim, kaj vse bi bilo treba doma postoriti in nisem tip, da bi mimo stopila. Se mi je že začelo seštevati pri pomanjkanju spanja.
Sicer pa sem bila včeraj povsem paf, ko je Žan razumel, kaj ga sprašujem. Bil je namreč brez enega copata in sem ga vprašala, kje ima copatek. In je pobič odkobacal do kavča in izpod njega potegnil svoj copat. Svašta! In potem sem rekla, dajmo še pri Janu preizkusit. In ga vprašam, če še zna na pišuko žvižgat. Pišuka je bila pa tko na drugem koncu dnevne. in je šel ponjo in zažvižgal. Midva sva pa samo gledala user posted image .
Včeraj me je klicala vzgojiteljica iz vrtca in se v petek oglasimo tam, da se spoznajo. Ampak so pa tud hecne, na obisk lahko pridemo samo med 13. in 14. uro, ke je ona ravno frej. Naša2 pa takrat zagotovo spita. No, ampak en dan bomo že prilagodili ritem.
Evo, več mi pa danes spet ne bo uspelo. Očitno imata nek radar, kdaj se mami za kompjuter spravi ... Vedno se takrat zbudita. Šibam ... Uživajte!

_____________________________

Štorklja je malo prehitela ... Jan in Žan sta prišla 7. 9. 2009.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Dvojčki 2009
17.8.2010 9:49:26   
blanč
jutroooooooo
Mi že spet spali do 9.30, le kako bomo šli pol v varstvo in službouser posted image user posted image user posted image
lara mi povštrov nimamo, gremo pa zdajle iskat igralauser posted image
Evo frišna slikce od zdele
user posted image


_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu ninčy)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Dvojčki 2009
17.8.2010 12:43:34   
lara light
Blanči,iiiiiiiiiiii, za pojestuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Dvojčki 2009
17.8.2010 13:40:26   
almk
Punce - dejte mi prosim povedat katere čeveljčke mislite kupit malčkom za jesen...mi smo zdej shodili, pa nimam pojma kaj naj jima kupim???Zaenkrat večino racamo bosi al pa v copatkih, ampak če bo vreme slabo, bo treba malčkoma nekaj obut, pa nimam pojma kaj...kakšen namig kam naj gremo pogledat?
se pa pridružujem lari in tud mene zanima za povštre - če jih je slučajno katera že kupila..
Blanči - iiiiiiii sta lepotca..Bernardek je še vedno moj top fantek..
pa pozdravček vsem ostalim...

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Dvojčki 2009
17.8.2010 14:24:12   
Belen
helooooow

eko danes smo dobili vabila z wrtca za 1.RS da se zmenimo in spoznamo z wzgojitelco user posted image user posted image to bo 31.8. sm mislila da bo kej prej....ampak wseeno w redu.... po eni strani sm do zdaj komi čakala,da gresta w wrtec...zdej ko se prebližuje pa...... user posted image user posted image user posted image mah bo že.....

naši zobki so tudi počasi na poti....4 so skoraj pri obeh že zunaj.... joj ko bojo 3 na widiku bo wrjetno idrija .... user posted image user posted image


almk...hmmmm ja js mam isti problem....glede čewljew.... user posted image zdej smo meli al copatke ali pa cicibanke sandalčke.... sicer sm gledala za naprej cicibanke,ampak glede na to,da pri hoji še nismo 100% in so mi modeli od cicibana kr okorni-sm kupla w daichmanu od Elephant...take mehke cele usnjene zaprte (na strap obwezno) s trdim opetnikom.... pa še w akciji so bile user posted image kr za cicibanke w akciji sm dala 2x 40eur...meli smo jih reci piši 10X obute.... user posted image user posted image kr so kr okorni....ko bodo 100% hodile pa jih bom kr nabawila...
aja za te od elephant sm dala 20 eur za ene na znižanju in za jesen mislim da bodo....kasneje za pozimi pa bomo še widli....

js sm bolj w dilemi kake kupit copatke za w wrtec.... user posted image hedi? noki? naswet? ostale ne wem, če so še keri w wrtcu user posted image user posted image user posted image
cicibanke so mi preweč okorne(že 100x powedala) najraje bi te ala rebeez,sam se mi zdi da te usnjene je wroče, pa jih kao ne priporočajo kr se w wrtcu moči, pa zunaj-terasa.... user posted image izkušene??? user posted image



aja..... a waši user posted image že kej goworijo? user posted image user posted image mi še skor nič...razen ko smo sitni al zaspani in zginem iz njihowega zornega kota....slišim MAM ali pa tata...sam ta tata ne wem če mislijo lih na tata-oče user posted image user posted image user posted image




ajde dok spijo grem kuhat kosilo user posted image


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu almk)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Dvojčki 2009
17.8.2010 14:47:48   
blanč
Almk jaz imam robezz in nike in ciciban... Vse trojne so fajn. Cicibanke pa niso več tako trde, gredo počasi s časom naprej:):) Seveda smo večino podedovali, skoraj nerabljenouser posted image , ker drugače bi bila v usnjenih copatkih do nadaljnegauser posted image user posted image user posted image
ps, imamo iste kot vi, vidla na FB.

< Sporočilo je popravil blanč -- 17.8.2010 14:50:02 >


_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Dvojčki 2009
17.8.2010 15:02:02   
Alenka-8
Punce - dejte mi prosim povedat katere čeveljčke mislite kupit malčkom za jesen...mi smo zdej shodili, pa nimam pojma kaj naj jima kupim???


Zakaj ne bi kupila v Mali Maši? Meni so še vedno njihovi čeveljčki najbolj zakon. Res, mehki, usnjeni, nogice se nič ne potijo. Zdaj majo polno novih jesenskih modelov. S ti pa mogoče splača it v trgovino pogledat in kupit lanske modele, ker so cenejši. Mi imamo trenutno vse kar nosimo iz Male Maše, Jaša ima ene iz Zare. Za jesen bomo tudi tam kupili, samo ne še zdaj. Za zimo pa za na sneg in to pa ene tiste tople škorenjčke Superfit Goretex. In to bo to. Mah ti čevlji so tako dragi...
Copatke pa mamo tudi samo usnjene, vse iz e-baya ShoesZoo. Aha pa supergice sta dobila Adidasove, kupili zadnjič v Palmanovi.

Povšterčkov pa nimamo, niti ne vem, če jih rabimo. Naša dva tak spita v vseh možnih pozah, po mojem bi bil povšter samo za okrasuser posted image


kam ve iz Ljubljane in okolice hodite ven jest?
Mi načeloma doma. Smo pa rojstni dan praznovali pri Jurmanu na Fužinah - fajn, ker majo tudi notri igrala in en tak velik igralni grad.

zanima me še - kaj počnete cele dneve z malčki...men že počasi malo zmanjkuje idej kam naj ju peljem oz. kaj naj doma počnemo...
Mi smo večinoma doma, kadar smo v LJ. Ker mata na vrtu dosti za počet in sosede, s katerimi se igrata. Kadar smo v Kp pa stalno po nekih igriščih plazimouser posted image V LJ sploh ne vem, kam bi šli. No ja, Tivoli. Kaj še? Zadnjič smo šli hodit po Iškem vintgarju, včasih se gremo igrat na Rudnuk pred Baby center. Tako no, kakor se nam da. Daj Almk pridi kak četrtek popoldne v Domžale v Cuteplay igralnico. Nam je tam fino.

Nič šibam, sta že pokonci. Sta celo dve urci odspala, modelčkauser posted image

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Dvojčki 2009
17.8.2010 15:21:32   
almk
Alenka - ja najbolj se nagibam k čeveljčkom iz Malemaše, ampak problem je, ker ima mala tako malo nogico in pridejo v poštev samo Pediped originals, mi pa podplati niso všeč, se mi zdi, da ji drsi po parketu...ampak bomo šli v kratkem tja pogledat in se odločit za ene..Cicibanke se mi zdijo preokorne, kot pravi tudi belen...no res je, da še najbolj, najbolj bi jima kupila kake Nikice ali kaj podobnega, ampak se mi zdi, da niso primerni za prve korake - kaj ve pravite?
Aja Alenka - bomo prišli v igralnico - najboljše, da se zmeniva kdaj boste šli vi, pa pridemo takrat tudi mi..bli smo pa tudi mi v Jurmanu in smo bili zadovoljni, čeprav bo to prišlo še bolj v poštev, ko bosta malo večja...
lep sončen dan še naprej..

(odgovor članu Alenka-8)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Dvojčki 2009
17.8.2010 15:34:45   
blanč
Naš b je shodil v telih (no mal koraka)
Imajo mehak prožen podplat in lepo primejo nogico.

http://www.superge.si/Nike/jr-sensory-motion-peanut--7672162/


_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu almk)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Dvojčki 2009
17.8.2010 15:58:06   
Alenka-8
Evo, te supergice, ki je Blanč link dala, sem tudi sama gledala. super mehke, samo mogoče malo bolj tanke. V Massu jih majo.
V Mali Maši poglej za ta malo od Tipsie Toes, ker so manjše številke. Naša Lana je imela ene sandalčke 19 številka, ma magari ti jih prinesem v Domžale za probat, če pridete. Igralnica je odprta ob četrkih med 16.30 in 18.30, samo nas zdaj dva četrtka ne bo, ker trenutno smo v Kp, naslednji teden pa pri babi. Potem pa sigurno pridemo.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Dvojčki 2009
17.8.2010 16:07:06   
Belen
almk... pridite w izolo -imamo ene 3 lepa igrišča user posted image  user posted image user posted image  user posted image

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu Alenka-8)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Dvojčki 2009
17.8.2010 20:57:03   
almk
belen - z veseljem bi prišli, če bi bilo to malo bližje...mogoče se pa kdaj zmenimo..sam kaj ko naši spijo od 12.30 do 15h, tvoje pa od 14h do 17h ..
pozdravček..

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Dvojčki 2009
18.8.2010 8:09:58   
ninčy
Hej!

Mi imamo podobne čevlje kot belenovi - elephanten, samo fantovsko varianto. Sem full zadovoljna. So ravno prav mehki, z malo opetnice.
V vrtcu pa bosta imela enake copatke kot doma - povsem usnjene. Sem tudi jaz razmišljala o tem, da se hitro zmočijo, ampak saj sami ne bodo neki po kopalnici hodili (da bi se previli user posted image ), na teraso jih pa menda tudi ne vozijo v copatih. No, kakorkoli, upam, da se bodo obnesli, ker  so mi ti copati res svetovni.
Povštrčkov tudi mi nimamo, sem se pa že tudi jaz spraševala, če jih potrebujeta. Ampak kollikor vem, je itak bolj zdravo brez povštra spat. Drugo je, če si odejo pod glavo vleče in je potem odkrit.

Evo, frizura je pripravljena za službo. Tudi nova torba za vse teste in spise in redovalnico in ... je včeraj prišla z UPS-om (nikjer v SLO je namreč ni bilo več moč dobiti, pa sem jo kar iz Nemčije naročila). Zdej pa sam še malo po omari pogledam, če so vse obleke še primerne (beri, če so mi še prav - Odkar fanta v vozičku ne spita več in ju ni treba vozit okrog 2 uri, so se kilce kar začele nazaj na šlaufe obešat user posted image ). Pol pa mislim, da je to to ...

_____________________________

Štorklja je malo prehitela ... Jan in Žan sta prišla 7. 9. 2009.

(odgovor članu almk)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Dvojčki 2009
18.8.2010 12:11:13   
Belen
IZVIRNO SPOROČILO: almk

belen - z veseljem bi prišli, če bi bilo to malo bližje...mogoče se pa kdaj zmenimo..sam kaj ko naši spijo od 12.30 do 15h, tvoje pa od 14h do 17h ..
pozdravček..


sm ti odpisala na FB-ju user posted image user posted image user posted image


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu almk)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Dvojčki 2009
18.8.2010 13:29:59   
lara light
Lep dan!user posted image

user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Dvojčki 2009
18.8.2010 15:17:30   
aknela123
user posted image  ha, ha, ha, ravno to nas večina išče in kupuje - dva para čevljev. user posted image

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Dvojčki 2009
19.8.2010 13:07:12   
hedviga
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Lep dan!user posted image

user posted image


pa to je lih prov škornjev user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image larči ti ga pa pihneš user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Dvojčki 2009
19.8.2010 13:10:49   
hedviga
Em punčke neki sem razmišljala. Globoko... (aha, ja...)
A bi se me kdaj tkole zared v polnem številu dobile na recimo enem Dvojčki 2009 mitingu??? A'?? Ne rab bil lih mostec, lah je ZOO user posted image user posted image ali obala user posted image user posted image ali Domžale in Trzin user posted image user posted image user posted image  Ali Šiška user posted image user posted image user posted image user posted image  Ali Lent user posted image user posted image user posted image  Ali...no en kup je krajev...lahko je tudi mal od rok...recomo ...LJ - barje user posted image user posted image user posted image

Resno-dajte no mal premislit...

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Dvojčki 2009
19.8.2010 14:05:24   
Alenka-8
Hedi user posted image user posted image user posted image user posted image
Barje, seveda. user posted image Lahko tudi obalauser posted image user posted image

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Dvojčki 2009
19.8.2010 14:15:35   
hedviga
IZVIRNO SPOROČILO: Alenka-8

Hedi user posted image user posted image user posted image user posted image
Barje, seveda. user posted image Lahko tudi obalauser posted image user posted image



Sem veeedla, da je bo barje "The one" lokacija" user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu Alenka-8)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?