|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:36:04   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

saj jaz si jo full želim, čeprav nevem če bi glih blo pametno, glede na to da je T. ful problematičen mulc-no zahteva ogromno časa in cartanja, in glede na to da sem za vse skoraj sama.... se včasih vprašam če mi je treba še en nagajivec'?


Glede na to,da so otroci različni-je lahko drugi priden user posted image



to je za nas velik riziko ... glede na to da sta ati in mami oba bolj živa.... sam tak hudičev ni bil noben (zato glih pridnega ne moremo pričakovat)

Pusti se presenetit-mogoče se po kakih sorodnikih vržeuser posted image

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:37:56   
Lenči_

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

saj jaz si jo full želim, čeprav nevem če bi glih blo pametno, glede na to da je T. ful problematičen mulc-no zahteva ogromno časa in cartanja, in glede na to da sem za vse skoraj sama.... se včasih vprašam če mi je treba še en nagajivec'?


Glede na to,da so otroci različni-je lahko drugi priden user posted image



to je za nas velik riziko ... glede na to da sta ati in mami oba bolj živa.... sam tak hudičev ni bil noben (zato glih pridnega ne moremo pričakovat)

Pusti se presenetit-mogoče se po kakih sorodnikih vržeuser posted image


user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:37:58   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: Blueberry

Popoldne pa bom delala voščilnice. Me je spet neka ustvarjalnost prijela.user posted image


user posted image user posted image user posted image Pridna...jaz bi tudi-samo nisem ustvarjalni tipuser posted image

(odgovor članu Blueberry)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:39:47   
Lenči_
danes je dan boja proti AIDS-u

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:39:50   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: rina22
+ tega še kondenzirajo tak, da vse po policah teče user posted image user posted image user posted image user posted image pa lahko luftam eno uro, pa bo nekaj časa ok, te pa spet začneuser posted image

Podpisuser posted image mi tudi nismo zadovoljniuser posted image

< Sporočilo je popravil sami0804 -- 1.12.2010 11:41:05 >

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:39:54   
rina22

IZVIRNO SPOROČILO: Lenči_


IZVIRNO SPOROČILO: rina22


IZVIRNO SPOROČILO: Lenči_

Jaz sem doma, on hodi v službo, sicer samo 6 ur, vačsih več, če pride kaj izrednega. Se pa zadnji mesec nekaj ven meče. Je reko, da je študiral, da bo ziher to nošenje in uspavanje pogrešal, ko se M. ne bo več zbujala in da mu ni težko. Ma te pa naj gre. Mater je čuden user posted image in hvala bogu, da je user posted image .



Ja, kaj naj rečem? Super, ne user posted image user posted image user posted image

Moj pa (pa ne, da bi ga zagovarjala-bog ne daj, ker se tak okrog tega dovolj prepirava) dela po 12 ur, včasih še več, s tem, da ma res tako delo, da mora biti zbran in spočit, zato pa je zdaj že par dni zaspal ob 20h in spal do 4.30, ko vstane


res je priden!
Ej, samo tvoj pa res preveč dela. Meni bi se zmešalo! Nočem olja prilivat, ker vem, da ti je bed zaradi tega, samo, res preveč za moj okus! Upam, da bota čim prej to rešla.. boga ste vsi.. ti, mičkena in tudi tvoj, ker ziher ni lahko tak garat user posted image


Ma ja, res ni fajn user posted image Samo kaj te češ, ko pa dela v takem poslu user posted image Glej, danes je šel delat 5.30 (malo pozneje kot sicer user posted image ), pa bodo delali, dokler nečesa ne bodo končali (se pravi, lahko se zgodi, da celo noč), ker mora ta stvar jutri biti na gradbišču in se montirat. ju3 pa ima najprej neki sestanek, pol pa mora neke projekte naredit - spet dokler ne bo končal. tak da se spet zna zavlečt user posted image

tolažim se s tem, da morajo nekatere stvari bit končane do 6. 12., in se bo pol malo lažje zadihalouser posted image user posted image

veš, jaz sem se full sekirala in že bla čist na koncu z živci, pol pa sva se res dosti menla o tem, in sva prišla do zaključka, da ko bo gužva in bo kaj potrebno naredit, bo vedno takouser posted image ker pač eni ne morejo naredit tistega, kar bi mogli in pač morajo drugi (beri: največkrat moj). eh, zakomplicirano je vse touser posted image

čeprav - nisem se sprijaznila s tem in se nikoli ne bom. samo toliko sem zdaj mirna, ker čakam ta obljubleni 6.12., in bomo vidli, če bojo res stvari takrat vsaj malce drugačneuser posted image

(odgovor članu Lenči_)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:42:08   
rina22

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

punce....meni pa bo tak čudno, ko bo M imela kmalu svojo sobo...Jaz sem se tak navadla, da zleze vsako noč k meni, da ne znam opisat.....res mi je to nekaj najlepšega, če detece zraven ajčka.....pri A nismo tega prakticirali.....tu pa zmeraj.....vem...da se enkrat mora osamosvojit...ampak vseenouser posted image

Saraya ti si tak čudna kot midva z mojim...user posted image
Ko sem bila drugič noseča sva se spomnila,da bi lahko dala M.v svojo sobo spat:rečeno-storjeno....
Dete je spalo,midva pa sva ležala v spalnici in se smilila sama sebi,kaka prazna postelja je naenkrat-drugi večer sma ga selila nazaj v spalnicouser posted image user posted image


glede tega sem pa verjetno jaz malo čudna user posted image jaz pa res vztrajam, da spi v svoji posteljici in komaj čakam, da gre v svojo sobico - pa ne zaradi mene, ampak zaradi nje, da bo postala samostojna in je ne bo strah teme itd., kot se zna zgodit v veliko primerih..

seveda mi je fajn, če se pocartamo vsi v pojstli, samo ko zaspi, pa jo takoj dam v njeno in se nikoli nič ne pritožuje.

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:43:10   
Lenči_

IZVIRNO SPOROČILO: rina22



čeprav - nisem se sprijaznila s tem in se nikoli ne bom. samo toliko sem zdaj mirna, ker čakam ta obljubleni 6.12., in bomo vidli, če bojo res stvari takrat vsaj malce drugačne[sm=smiley1.gif]


držim pesti, da bo pa pol tolko bolj lušno!

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:44:57   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: rina22

glede tega sem pa verjetno jaz malo čudna user posted image jaz pa res vztrajam, da spi v svoji posteljici in komaj čakam, da gre v svojo sobico - pa ne zaradi mene, ampak zaradi nje, da bo postala samostojna in je ne bo strah teme itd., kot se zna zgodit v veliko primerih..

Kar se tiče straha pred temo-moj nečak je praktično od rojstva spal v svoji sobi,pa se še vedno verjetno boji teme-no,vsaj pred dvema letoma se je še-je pa star 20 let!user posted image

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:45:08   
rina22

IZVIRNO SPOROČILO: Lenči_


IZVIRNO SPOROČILO: rina22



čeprav - nisem se sprijaznila s tem in se nikoli ne bom. samo toliko sem zdaj mirna, ker čakam ta obljubleni 6.12., in bomo vidli, če bojo res stvari takrat vsaj malce drugačne[sm=smiley1.gif]


držim pesti, da bo pa pol tolko bolj lušno!

jaz tudi user posted image

ma ne vem, včasih sem že res tak jazna ko ris, po drugi strani pa ga čist razumem user posted image včeraj je zaspal ob 20h, pol pa se je zbudo malo po deseti in si je šel nekaj rihtat za sestanek neki user posted image

eh, bo že bolje user posted image

(odgovor članu Lenči_)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:45:46   
Blueberry



IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: Blueberry

Popoldne pa bom delala voščilnice. Me je spet neka ustvarjalnost prijela.user posted image

  
user posted image user posted image user posted image Pridna...jaz bi tudi-samo nisem ustvarjalni tipuser posted image


Jaz tudi nisem ravno nekaj ustvarjalna, samo včasih me malo prime pa nekaj naredim. Pa čeprav malo čudno izpade.user posted image Ko jih bom nekaj naredla jih bom sem nalepla. user posted image


< Sporočilo je popravil Blueberry -- 1.12.2010 11:47:32 >


_____________________________

¤ Nikoli ni tako hudo, da ne bi moglo biti še hujše. ¤

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:46:25   
Lenči_

IZVIRNO SPOROČILO: rina22


IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

punce....meni pa bo tak čudno, ko bo M imela kmalu svojo sobo...Jaz sem se tak navadla, da zleze vsako noč k meni, da ne znam opisat.....res mi je to nekaj najlepšega, če detece zraven ajčka.....pri A nismo tega prakticirali.....tu pa zmeraj.....vem...da se enkrat mora osamosvojit...ampak vseenouser posted image

Saraya ti si tak čudna kot midva z mojim...user posted image
Ko sem bila drugič noseča sva se spomnila,da bi lahko dala M.v svojo sobo spat:rečeno-storjeno....
Dete je spalo,midva pa sva ležala v spalnici in se smilila sama sebi,kaka prazna postelja je naenkrat-drugi večer sma ga selila nazaj v spalnicouser posted image user posted image


glede tega sem pa verjetno jaz malo čudna user posted image jaz pa res vztrajam, da spi v svoji posteljici in komaj čakam, da gre v svojo sobico - pa ne zaradi mene, ampak zaradi nje, da bo postala samostojna in je ne bo strah teme itd., kot se zna zgodit v veliko primerih..

seveda mi je fajn, če se pocartamo vsi v pojstli, samo ko zaspi, pa jo takoj dam v njeno in se nikoli nič ne pritožuje.


M. tudi spi v svoji posteljci. Od 7 meseca pa celo v svoji sobici. Je zraven najine spalnice in jo takoj slišiva če joka. Pri meni je pa tak, da rabim prostor, da lahko v miru spim, tako, da sva jo vedno dajala v pojstlico. Morem rečt, da mi je moj veliko pomagal in lahko, da če ne bi, da bi mi bilo lažje, da bi kr zaspala ob meni v pojstli. Ne vem, kako bi bilo.

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:46:39   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: Blueberry




IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: Blueberry

Popoldne pa bom delala voščilnice. Me je spet neka ustvarjalnost prijela.user posted image

 
user posted image user posted image user posted image Pridna...jaz bi tudi-samo nisem ustvarjalni tipuser posted image


Jaz tudi nisem ravno nekaj ustvarjalna, samo včasih me malo prime pa nekaj naredim. Pa čeprav malo čundo izpade.user posted image Ko jih bom nekaj naredla jih bom sem nalepla. user posted image



Jaa-pokaži jihuser posted image user posted image

(odgovor članu Blueberry)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:47:43   
majakla
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: rina22
+ tega še kondenzirajo tak, da vse po policah teče user posted image user posted image user posted image user posted image pa lahko luftam eno uro, pa bo nekaj časa ok, te pa spet začneuser posted image

Podpisuser posted image mi tudi nismo zadovoljniuser posted image


Pa imate pod oknom radiator???

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:48:04   
rina22

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: rina22

glede tega sem pa verjetno jaz malo čudna user posted image jaz pa res vztrajam, da spi v svoji posteljici in komaj čakam, da gre v svojo sobico - pa ne zaradi mene, ampak zaradi nje, da bo postala samostojna in je ne bo strah teme itd., kot se zna zgodit v veliko primerih..

Kar se tiče straha pred temo-moj nečak je praktično od rojstva spal v svoji sobi,pa se še vedno verjetno boji teme-no,vsaj pred dvema letoma se je še-je pa star 20 let!user posted image


res? zanimivo user posted image

ne, glej glede svoje sobice jaz gledam na to tak, da če imaš možnost, da je potrebno dat otroka čimprej v svojo sobo. da ima tam en svoj kotiček, in tudi, ko malo zrase, da ima tam igračke in vse... saj veš, kaj mislim?

glej, jaz ko sem bila še mala, smo živeli pri babici in ni imela neke velike hiše, zato dolgo nisem imela svoje sobice. in ko sem jo dobila, me je blo strah spati v temi (vedno sem mogla met prižgano lučko) in še pa še stvari user posted image
zato jaz želim, da ima T čimprej svojo sobico - ker sem prepričana, da je to za otroka najbolje. mogoče se motimuser posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:49:02   
rina22

IZVIRNO SPOROČILO: majakla

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: rina22
+ tega še kondenzirajo tak, da vse po policah teče user posted image user posted image user posted image user posted image pa lahko luftam eno uro, pa bo nekaj časa ok, te pa spet začneuser posted image

Podpisuser posted image mi tudi nismo zadovoljniuser posted image


Pa imate pod oknom radiator???

ja, mi imamo pod vsakim oknom radiator. a ni to povsod tak? user posted image

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:50:35   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: Lenči_


M. tudi spi v svoji posteljci. Od 7 meseca pa celo v svoji sobici. Je zraven najine spalnice in jo takoj slišiva če joka. Pri meni je pa tak, da rabim prostor, da lahko v miru spim, tako, da sva jo vedno dajala v pojstlico. Morem rečt, da mi je moj veliko pomagal in lahko, da če ne bi, da bi mi bilo lažje, da bi kr zaspala ob meni v pojstli. Ne vem, kako bi bilo.

Moja dva sta oba spala v posteljici-M.do enega leta-potem pa mi enostavno ni več zneslo se petkrat ponoči vstajat,ga dojit in potem dajat nazaj v posteljico-zjutraj pa it v službo...smo se preselili v skupno posteljo in je bil miruser posted image .
No,S.se je preselila pri 8.mesecih in je pri meni še sedaj.

(odgovor članu Lenči_)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:51:10   
rina22

IZVIRNO SPOROČILO: Lenči_

M. tudi spi v svoji posteljci. Od 7 meseca pa celo v svoji sobici. Je zraven najine spalnice in jo takoj slišiva če joka. Pri meni je pa tak, da rabim prostor, da lahko v miru spim, tako, da sva jo vedno dajala v pojstlico. Morem rečt, da mi je moj veliko pomagal in lahko, da če ne bi, da bi mi bilo lažje, da bi kr zaspala ob meni v pojstli. Ne vem, kako bi bilo.


Tudi to je en izmed razlogov pri meni. Ker če spi pri nama, se absolutno nič ne naspim, ker samo pazim,da ji ne bom kaj naredla.. ker ko spim, se veliko premetavam, pa še moj se včasih tak napravla, da me skoraj izrine s pojstle user posted image

(odgovor članu Lenči_)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:52:15   
majakla
Mene ja tudi strah, čim je zunaj tema in sem sama
(zdaj je še Nik zraven) doma. user posted image
Pa sem od nekdaj spala sama.
 
Rina: zdaj pa sem firbčna kaj točno tvoj dela. user posted image

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:53:04   
rina22
IZVIRNO SPOROČILO: majakla

Rina: zdaj pa sem firbčna kaj točno tvoj dela. user posted image


user posted image user posted image user posted image ti pošljem zs

poslano user posted image

< Sporočilo je popravil rina22 -- 1.12.2010 11:59:21 >

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 11:59:17   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: rina22


IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: rina22

glede tega sem pa verjetno jaz malo čudna jaz pa res vztrajam, da spi v svoji posteljici in komaj čakam, da gre v svojo sobico - pa ne zaradi mene, ampak zaradi nje, da bo postala samostojna in je ne bo strah teme itd., kot se zna zgodit v veliko primerih..

Kar se tiče straha pred temo-moj nečak je praktično od rojstva spal v svoji sobi,pa se še vedno verjetno boji teme-no,vsaj pred dvema letoma se je še-je pa star 20 let!


res? zanimivo

ne, glej glede svoje sobice jaz gledam na to tak, da če imaš možnost, da je potrebno dat otroka čimprej v svojo sobo. da ima tam en svoj kotiček, in tudi, ko malo zrase, da ima tam igračke in vse... saj veš, kaj mislim?

glej, jaz ko sem bila še mala, smo živeli pri babici in ni imela neke velike hiše, zato dolgo nisem imela svoje sobice. in ko sem jo dobila, me je blo strah spati v temi (vedno sem mogla met prižgano lučko) in še pa še stvari
zato jaz želim, da ima T čimprej svojo sobico - ker sem prepričana, da je to za otroka najbolje. mogoče se motim

Se strinjam z obojim,kar si napisala,nič se ne motiš! Saj zdaj če imama drugačne sisteme vzgoje in nege otrok,ne pomeni,da ima katera prav in druga narobe.
Tudi priznam,če bi mulca takrat pustila v svoji sobi,bi imeli mogoče zdaj manj problemov,kar se našega spanja tiče,ampak dejstvo je,da si vsak uredi tak,kot mu najbolj paše-kolikor je to možno sevedauser posted image .
Tako si si ti zamislila sobico za T. jaz pa skupno sobo za moja dva-drugo letouser posted image

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 12:01:02   
elevitka
OK.... ne sledim vam več..... dajem odpoved

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 12:01:13   
rina22

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

Se strinjam z obojim,kar si napisala,nič se ne motiš! Saj zdaj če imama drugačne sisteme vzgoje in nege otrok,ne pomeni,da ima katera prav in druga narobe.
Tudi priznam,če bi mulca takrat pustila v svoji sobi,bi imeli mogoče zdaj manj problemov,kar se našega spanja tiče,ampak dejstvo je,da si vsak uredi tak,kot mu najbolj paše-kolikor je to možno sevedauser posted image .
Tako si si ti zamislila sobico za T. jaz pa skupno sobo za moja dva-drugo letouser posted image


ja, vem, da to ne pomeni, da ima ena prav, druga pa narobe. to sem bolj mislila, da ne vem, če se res to tak obnese, kot razmišljamuser posted image
se pa absolutno strinjam, da si vsak uredi tak, kot mu ustrezauser posted image in hvala bogu, da si lahko user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 12:01:20   
majakla
Rina: ok, grem gledat. user posted image
 
Če katera včeraj ni vidla:
doma imam plenice do 9 kg od DMa,
jih katera uprablja, no... user posted image  mislim,
z veseljem podarim.
 
Še ena prošnja: mi katera da na zs
kaj sta Elevitka in Sacherca na FB,
torej "v resnici", ali pa jaz napišem
kateri 2 z FB nisem ziher za RR.
 
Joooj, dvomim, da še kdo zna to
tak zabluzit, ko jaz - me kdo vsaj
malo razume???

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Mariborčanke 15. del
1.12.2010 12:01:43   
rina22

IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

OK.... ne sledim vam več..... dajem odpoved

ne sprejmemo odpovedi user posted image

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?