|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo marca 2011
11.2.2011 14:40:20   
krisv
Oj, dekleta! Najprej čestitke vsem februarskim nosečka, user posted image da se nam ne bodo pridružile še v marcu. Za vse ostale pa user posted image , da se čim prej preselite v druge teme.
No, jaz sem dobila datum za LSC in HSC user posted image . Sem full vesela in komaj čakam. Bom šla direkt s potovanja v bolnico. Štiri tedne brez šihta, jeeee user posted image .  Sem pa ta mesec dobila prav "idealno" user posted image , in sicer brez predhodnih izcedkov, kri je bila sveža, rdeča, brez izcedkov na koncu... Vse tak kot mora biti user posted image . Prvič po prenehanju s KT, po več kot letu dni. Ne vem več, kdo ali kaj se poigrava z menoj.
Imam pa eno vprašanje za tiste, ki uporabljate Fertility Friend. Namreč že dlje časa si beležim cikluse na menstruacija.si, ta mesec sem si pa začela merit BT in spremljat še na FF. In mi programa pokažte celo en teden razlike med plodnimi dnevi, in 4 dni razlike med predvidenim datumom ovulacije. user posted image Malo mi je to čudno. A FF računa predvideno O na podlagi meritev iz prejšnjih mesecev? Ne vem kako bi si drugače to razliko razlagala...

Bodite lepo, uživajte v sončku, dokler ga še je, ker baje prihaja dež user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo marca 2011
11.2.2011 20:10:20   
zebr4
IZVIRNO SPOROČILO: krisv

Oj, dekleta! Najprej čestitke vsem februarskim nosečka, user posted image da se nam ne bodo pridružile še v marcu. Za vse ostale pa user posted image , da se čim prej preselite v druge teme.
No, jaz sem dobila datum za LSC in HSC user posted image . Sem full vesela in komaj čakam. Bom šla direkt s potovanja v bolnico. Štiri tedne brez šihta, jeeee user posted image .  Sem pa ta mesec dobila prav "idealno" user posted image , in sicer brez predhodnih izcedkov, kri je bila sveža, rdeča, brez izcedkov na koncu... Vse tak kot mora biti user posted image . Prvič po prenehanju s KT, po več kot letu dni. Ne vem več, kdo ali kaj se poigrava z menoj.
Imam pa eno vprašanje za tiste, ki uporabljate Fertility Friend. Namreč že dlje časa si beležim cikluse na menstruacija.si, ta mesec sem si pa začela merit BT in spremljat še na FF. In mi programa pokažte celo en teden razlike med plodnimi dnevi, in 4 dni razlike med predvidenim datumom ovulacije. user posted image Malo mi je to čudno. A FF računa predvideno O na podlagi meritev iz prejšnjih mesecev? Ne vem kako bi si drugače to razliko razlagala...

Bodite lepo, uživajte v sončku, dokler ga še je, ker baje prihaja dež user posted image



krisv meni kaže isto na FF in na menstruacija.si. Preveri, če imaš dolžino cikla pri obeh enako nastavljeno.


< Sporočilo je popravil zebr4 -- 11.2.2011 20:11:36 >

(odgovor članu krisv)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo marca 2011
12.2.2011 10:03:28   
witch
krisv mogoče res nimaš nastavljene enake dolžine cikla. Drugače pa jaz bi bilj zaupala FF. Ker tam itak ti vnašaš svoje podatke, ki veljajo samo za tebe. IN program na podlagi tvoje bt računa in dela naprej. Na menstruacija.si pa so itak neki splošni podatki. Jaz samo FF uporabljam.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu zebr4)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo marca 2011
12.2.2011 10:30:02   
krisv
Sem ugotovila, zakaj mi pokaže drugače. Na FF ti program sam izračuna povprečno dolžino cikla, na menstruacija.si pa ga sam vpišeš, in tu je nastala razlika. Zdaj sem pa vpisala na m.si enako kot je na FF in se poklapa. user posted image Tistih par blont pramenov včasih bode v ospredje user posted image  user posted image  user posted image Tnx punci. 

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo marca 2011
12.2.2011 21:28:30   
m a j c i k a
Pozdravljene punce!!!!!!!!!!!!!!
Grozne bolečine v spodnjem delu trebuha, enake kot pri M, že od včeraj zvečer na intervale......user posted image
user posted image dobila v nedeljo 30.01. in se končala v sredo 02.02., O naj bi imela od nedelje, 06.02. pa do petka 11.02., slončkat nama je uspelo samo enkrat in to v ponedeljek, 07.02.
A je možno, da se že pripravlja na novo user posted image za vraga (ciklus imam nekako na 24 dni) al lahk mal upam na kaj drugega????user posted image
Joj že vidim, da se bom spet sekirala in obremenjevalauser posted image

(odgovor članu krisv)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo marca 2011
13.2.2011 8:02:32   
sashy
Pozdravljene punce,
mene dajte kar med navijačice, ker M ni od nikoder testi pa so negativni. Bom pa navijala, kar se da, da bo marec roza kot februar oziroma še bolj!user posted image

_____________________________

Moji sončki:
Anej 5.5.2008
Taja 23.11.2009
Brina 5.12.2011


(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo marca 2011
14.2.2011 9:18:29   
Katte
Pa sem nazaj. Kako ste kaj, soborke?
Seznam se polni, sicer bi vas več lahko ostalo v februarju, ampak bo pa zato marec roza. kajne?
Zdaj je za marsikatero tukaj čas za user posted image , tako da dajmo, bodimo pridne. Pa ne na silo, to je prijetno opravilo user posted image . Sekirale se bomo takrat, ko bomo čakale na rezultate.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu sashy)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo marca 2011
14.2.2011 9:18:42   
Anonimen
Zdravo,

se vam ponovno pridružujem v pričakovanju user posted image in to naj bi bilo 13.3.
Upam da nama v 9 krogu uspe!!!!!!

Tudi vsem ostalim user posted image user posted image user posted image za srečo.


(odgovor članu sashy)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo marca 2011
14.2.2011 10:31:10   
Katte
pikicaa25, dobrodošla spet tukaj. Upam, da ti marec 2011 prinese srečo.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo marca 2011
14.2.2011 10:33:56   
Katte
user posted image

user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

2.3.
Katte (9.krog)

6.3.
anonimnaKP (x. krog)
srečica17 (x. krog)

10.3.
Nutry (32. krog)

12.3.

anonimna user posted image (6. krog)

13.3.
pikicaa25 (9.krog)

x.3.
witch (15. krog)
zebr4 (x. krog)
Nusyka (x.krog)
m a j c i k a (6. krog)
mladika (1. krog po laparo)
Agnes27 (x. krog)
Arual (42. krog)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 13

user posted image

NOSEČK: __________

user posted image   user posted image   user posted image

NAVIJAČICE:

lidik, Tincy90, sashy, Katte,
auser posted image , mojamura, krisv,
candi, SILVA, Agnes27,


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo marca 2011
14.2.2011 11:15:18   
candi
Dajmo punce pridno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da bomo lahko kmalu navijale tudi za vas. Pa čimveč user posted image user posted image in zdravihuser posted image po user posted image mesecih!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo marca 2011
14.2.2011 11:30:12   
Katte
user posted image

user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

2.3.
Katte (9.krog)

6.3.
anonimnaKP (x. krog)
srečica17 (x. krog)

10.3.
Nutry (32. krog)

12.3.

anonimna user posted image (6. krog)

13.3.
pikicaa25 (9.krog)

x.3.
witch (15. krog)
zebr4 (x. krog)
Nusyka (x.krog)
m a j c i k a (6. krog)
mladika (1. krog po laparo)
Agnes27 (x. krog)
Arual (42. krog)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 13

user posted image

NOSEČK: __________

user posted image   user posted image   user posted image

NAVIJAČICE:

lidik, Tincy90, sashy, Katte,
auser posted image , mojamura, krisv,
candi, SILVA, Agnes27,
sashy


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo marca 2011
14.2.2011 11:53:01   
Anonimen
Hvala Katte upam da nam uspe :)

Sem šla računat pa sem se zmotila - to je najin 8 krog - zelo pomemben podatek - ha ha ha

(odgovor članu Katte)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo marca 2011
14.2.2011 11:59:35   
Katte
user posted image

user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

2.3.
Katte (9.krog)

6.3.
anonimnaKP (x. krog)
srečica17 (x. krog)

10.3.
Nutry (32. krog)

12.3.

anonimna user posted image (6. krog)

13.3.
pikicaa25 (8.krog)

x.3.
witch (15. krog)
zebr4 (x. krog)
Nusyka (x.krog)
m a j c i k a (6. krog)
mladika (1. krog po laparo)
Agnes27 (x. krog)
Arual (42. krog)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 13

user posted image

NOSEČK: __________

user posted image   user posted image   user posted image

NAVIJAČICE:

lidik, Tincy90, sashy, Katte,
auser posted image , mojamura, krisv,
candi, SILVA, Agnes27,
sashy


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo marca 2011
14.2.2011 16:04:13   
witch
pikicaa dobrodošla user posted image naj bo marec pol roza barve user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo marca 2011
14.2.2011 16:17:00   
Anonimen
Pozdravljene punce,

Jutri je moj dan D, grem namreč na HSG in me počasi začenja biti strah. Sem malo pobrskala po forumih, in baje ful boli, še posebej, če imaš kaj zamašeno user posted image . In ker imam stalno težave s temi vmesnimi krvavitvami, sem še bolj prestrašena.

No ja, bom vsaj vedela, na čem smo.

Če ima katera izkšnje s tem, bom vesela vsakega odgovora, sicer pa vam poročam jutri zvečer oz. v sredo zjutraj.

Lep pozdravček vsem in uspešno user posted image ,

Anonimna KP

(odgovor članu witch)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo marca 2011
14.2.2011 16:32:42   
mladika
ojla!!
da se še jst malo javim...sej vas redno spremljam,sam nimam pa časa da bi kaj napisala-čudno sej vemuser posted image vglavnem meni se je po laparo ciklus čist zbrkljal,sej prej tut ni bil čist reden,sam kakšen je pa zdej je pa obup.Mela sem M že 2 dan po operaciji tako čist blago,s krči seveda,zdej mam pa usake tolk mal takih izcedkov,ne vsak dan,ampak usak drugi-verjetno se še "čistim".Da o ovulaciji niti ne govorim,ne vem kdaj jo bom mela/jo imam,tak da sem čist user posted image .user posted image sva pa tud že 2 krat od operacije in ni blo nič težav,tak da sploh ne vem na čem sem.Če je ktera tu s kako podobno izkušnjo al pa da je bila na laparo, bi bila zelo vesela če deli z menoj svojo izkušnjo.


_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo marca 2011
14.2.2011 16:33:23   
krisv
Anonimna KP, držimo pesti user posted image user posted image user posted image . Nič bat! Ženske smo zelo močna bitja in marsikaj preživimo in prebolimo, zato vzami to kot korak k reševanju težav, s katerim boš bližje uresničitvi svoje želje po mali pikici. Srečno user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo marca 2011
14.2.2011 18:34:02   
Agnes27
To je pa moj 3. krog ampak samo po ciklusih. Po času ki je pretekel, ko sem čakala user posted image  bi pa lahko bil že četrtiuser posted image
Moja  user posted image  se počasi poslavlja, jutri bova verjetn že mal user posted image user posted image  za vajo. Odločla sm se oz. vsaj trudla se bom da ne bom to rundo
nič obremenjena ne s user posted image kdaj in kako ne s testi, se bom vzdržala pri nakupih testov in podobnih pripomočkov dokler se bo dalo.



(odgovor članu krisv)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo marca 2011
14.2.2011 18:34:52   
Agnes27
Katte dobrodošla nazaj! Upam, da si se mela nepozabno user posted image

(odgovor članu Agnes27)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo marca 2011
14.2.2011 21:23:20   
zebr4
IZVIRNO SPOROČILO: mladika

ojla!!
da se še jst malo javim...sej vas redno spremljam,sam nimam pa časa da bi kaj napisala-čudno sej vemuser posted image vglavnem meni se je po laparo ciklus čist zbrkljal,sej prej tut ni bil čist reden,sam kakšen je pa zdej je pa obup.Mela sem M že 2 dan po operaciji tako čist blago,s krči seveda,zdej mam pa usake tolk mal takih izcedkov,ne vsak dan,ampak usak drugi-verjetno se še "čistim".Da o ovulaciji niti ne govorim,ne vem kdaj jo bom mela/jo imam,tak da sem čist user posted image .user posted image sva pa tud že 2 krat od operacije in ni blo nič težav,tak da sploh ne vem na čem sem.Če je ktera tu s kako podobno izkušnjo al pa da je bila na laparo, bi bila zelo vesela če deli z menoj svojo izkušnjo.



mladika jaz sem imela laparo in histero. Prvo user posted image  po posegu sem dobila 29. dan oz 35. danpo zadnji user posted image , drgač imam pa ciklus reden (32.dan).
Jaz sem po posegu do prve user posted image  imela tudi neke čudne izcedke, verjetno zato, ker sem se še čistila.
Danes je 10. dan po user posted image  in me že nekam čudno špika spodaj kot bi ovulirala, sluz se mi je že tudi pojavila.
Jutri imam gin, tako, da bo on podal svoje strokovno mnenje.
Verjetno imaš tudi ti v kratkem pregled, saj naj bi nekje en mesec po laparo imela pregled pri svojem gin.

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo marca 2011
14.2.2011 23:04:10   
Tincy90
Dejmo punce user posted image user posted image user posted image , sm relax and enjoy!user posted image user posted image user posted image user posted image držim pesti in mislm na vas, da vam rata!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu zebr4)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo marca 2011
15.2.2011 14:18:36   
zebr4
evo gin. potrdil ovulacijo, ki bo v prihodnjih dneh. Zdaj pa veselouser posted image user posted image

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo marca 2011
15.2.2011 15:17:15   
vesper
Hej punce,

Sem nova na forumu, za vas, ve ste zame že stare soborke, vas spremljam kar lep čas. user posted image user posted image Moram priznat, da je z vami čakanje res dosti lepše user posted image
No, midva greva zdaj v tretje, po operaciji pregrade. Drugače pa sva borca za user posted image že dobre tri leta in pol user posted image
No, če se vam lahko pridružim, potem jaz moje user posted image ne pričakujem 13.marca.

(odgovor članu zebr4)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo marca 2011
15.2.2011 15:23:22   
Katte
Dobrodošla, vesper! Se strinjam, čakanje skupaj je res lepše (ali vsaj bolj znosno user posted image ), sploh, ker ne moremo širši okolici na dolgo in široko razlagati, kaj vse se nam plete po glavi, pa se lahko potožimo tukaj...
Upam, da bo marec srečen mesec za vaju user posted image .
Lahko napišem v seznam 3. krog?
Držim pesti.
zebr4, veselo na delo user posted image . Tebi pa tudi vaja ne bo škodila, Agnes27 user posted image .
AnonimnaKP, držim pesti.
mladika, upam da se ti cikel čim prej uredi.

< Sporočilo je popravil Katte -- 15.2.2011 15:28:02 >


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?