|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: krema - "melem"
20.4.2012 15:05:31   
anja70
Gregor imate še kakšno kremo na voljo?

(odgovor članu Gregor_)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: krema - "melem"
23.4.2012 21:23:31   
Gregor_
Zdravo,

Vsem sporočam, da sem prejel novo količino krem in mila. Na zalogi tudi čaj in kis.
Kot vedno vse informacije in naročila na gregor.erman@gmail.com

Lep pozdra,

Grega

(odgovor članu anja70)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: krema - "melem"
29.4.2012 18:25:58   
anja70
Gregor poslala sem vam mail, toda neuspešno. Dobim povratno sporočilo, da ga niste prejeli. Imate še kakšen drug e-mail naslov ali se lahko dogovoriva preko privat sporočila?

LP, Anja

(odgovor članu Gregor_)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: krema - "melem"
29.4.2012 18:27:31   
anja70
Se opravičujem, sem se zatipkala pri naslovu, zato ga niste dobili. Bom poslala še enkrat.

(odgovor članu anja70)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: krema - "melem"
7.5.2012 12:08:20   
Petyyyy
Pozdrvljeni

Ravno včeraj sem se vrnila iz BG, seveda kupila Melem za svakinjo in sem prav pogledala na lonček, če ima nalepko in datum uporabe, vse je napisano tako sestava kot namen in rok uporabe. Razlika je tokrat le v tem da je napisano v latinici in ne v cirilici. Krema trenutno stane nekaj več kot 25.000 dinarjev. Gregor kako ste rešili problem z carino?? Sama sem jo namreč vedno skrivala, če sem imela večje naročilouser posted image in se na meji tresla. Vsekakor pa pohvalno da ste se tako prijazno ponudili za dobavo.user posted image

_____________________________

Rok 15.10.2010

(odgovor članu anja70)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: krema - "melem"
7.5.2012 12:56:48   
Gregor_
Pozdravljeni,
Carina tudi zame vključuje nekaj tresenja. Kreme ne prenesem jaz osebno, ampak tisti ki jo, je tako "hladnokrven", da ga očitno ne pregledujejo. Ni sumljiva oseba in do sedaj nikoli ni imel težav. Se pa jaz namesto njega vedno vsaj malo tresem :-)
Uraden uvoz namreč ni možen ker ne morem od njega kupovati po pravi poslovni poti - on nima interesa. Torej je na računu tudi davek iz Srbije. Če bi kremo s to ceno uradno uvozil, imamo na ceno iz Srbije (25,- EUR) še 20% DDV-ja, špediterske stroške in pri prodaji še davek na dobiček, potem so še stroški papirologije,..... Lahko si predstavljate kakšna bi bila potem cena, največ od vsega pa bi pobrala država.
Še vedno nekje moje početje dobesedno pljuvajo, ker da krema stane 15,- EUR v Srbiji in da mastno služim in podobne zadeve. Ker ste sami kupovali te kreme, vidim da me bolj razumete in da obogatel ne bom s ceno 30,-, ampak gre bolj za uslugo vsem, ki imajo bolne otroke. Ker tisti, ki nima nekih sorodnikov ali podobno, pač kreme ne more dobiti. Splet okoliščin mi to omogoča, če pa bi moral hoditi namensko v Beograd po kreme in se zares vsakič "tresti" na meji, bi pa morala biti cena višja.
Se vam pa najlepše zahvaljujem za prijazne besede.

Lep pozdrav,
Gregor

(odgovor članu Petyyyy)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: krema - "melem"
15.5.2012 14:26:29   
NM28
POzdravljeni

moja hčerka ima tudi AD (alergija na jajca) in je reva vsa šekasta, predvsem po obrazu in nogicah... Stara bo 4m... Je tale krema že primerna za njo? Sicer kolikor sem razumela je narejena na osnovi naravnih zelišč?

Hvala za odgovor in upam, da bo tudi nam pomagala

(odgovor članu Gregor_)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: krema - "melem"
18.5.2012 8:32:32   
Vrtnica87
Pozdravljeni!

Danes dopoldan grem kupit kreme, prodajajo se ravno tako po 30 eur. Če jo še kdo potrebuje, naj me kontaktira na ZS.

Lp, Katja

(odgovor članu NM28)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: krema - "melem"
21.5.2012 23:17:07   
katjasnv
pozdravček vsem! Gre kdo mogoče v kratkem kaj v Beograd? NUjno bi rabili melem. smo ga že leta 2008 uporabljali pri starejši in nam je zelo pomagal, sedaj bi ga pa rabili pri tamlajši. a je kdo tak? prosiiiiiiim....

(odgovor članu Vrtnica87)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: krema - "melem"
22.5.2012 19:05:03   
ribica84
Tudi mene zanima to kot Katjasnv. Tudi mi bi rabili eno kremo in se priporočamo.
lp

(odgovor članu katjasnv)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: krema - "melem"
5.6.2012 9:53:13   
nele
Pozdravljene uporabnice kreme melem. Smo še eni, ki se borimo s AD pri otroku. NAslednji teden dobimo melem iz BG od g. Vasića.
ZAnima me samo če bi katera napisala kaj se dogaja s kožo otroka, ko otroka več ne mažete z melemom npr. en teden ali 10 dni.
Hvala vam na odgovoru in veliko sreče

(odgovor članu ribica84)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: krema - "melem"
9.6.2012 20:25:06   
*alja*
Pozdravljene. Jaz sem po hitrem postopku rabla kremo in naročila pri enem, je rekel da ne more, potem naročila pri drugem oni mi je prinesel kremo in čaj ter zaračunal za to dvoje 60 evrov user posted image .

Najhuje pa je to da je oni prvi tudi uspel prit in mi še dve kremi kupil tak da če katera potrebuje mi naj piše na ZS. Krema je žal 35 evrov, tok sem jaz njemu plačala ker mu je bilo iz poti 40 km in je tolko zaračunal.
Katera prva piše, prva dobi!

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu nele)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: krema - "melem"
11.6.2012 9:51:29   
*alja*
prodano!

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: krema - "melem"
16.6.2012 17:35:00   
usterle
Zdravo,

melem je zelo preizkušen tudi pri psorjazi/luskavici. Ženi je iz živih ran luskavica skoraj izginila. Ker 22.6.2012 odhajamo na dopust prosim vse, ki imate kakšno kremo za prodat, da me pokličete na 051 339 067 ali pišete na info@color-id.si.

Hvala vsem. Krema pa je res čudežna in jo priporočam vsem ki imaj luskavico!!!

Lep dan!

Uroš

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: krema - "melem"
18.6.2012 11:34:17   
sivk1

Zdravo!

Carmenka je možno še dobit to kremo ali si že vse prodala.

Samo nekaj me zanima...ko berem forum ene mamice so že po prvem mazanju videle razliko, tiste ki ste pa kupile kremo od Gregorja pa nič ne pišete, da je kakšna razlika.....to me malo bega, ker pravite, da on nima deklaracije. Kremo vsakem primeru kupim slabše ne more bit mojem otroku. lp

(odgovor članu usterle)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: krema - "melem"
18.6.2012 12:11:31   
maktub
mamice.. a ste moj post prebrale?? ve katera kaj o tej kremi...

(odgovor članu sivk1)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: krema - "melem"
22.6.2012 14:18:12   
nele
Pozdravljene!
A res nobena nima časa, da bi odgovorila kako je njen otrok odreagiral na kremo in kako je s kožo, po prenehanju uporabe melema. Če se je stanje izboljšalo ali so se nadležni fleki vrnili tako kot je bilo prej? Lep pozdrav

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: krema - "melem"
22.6.2012 14:51:50   
Minja 80
pozz nele :). evo ja da ti kazem kako je bilo kod nas. mi smo je koristili nekoliko dana i koza se popravila 100%. posle toga sam prestala da mu mazem kremu i stanje se nije pogorsalo. od prvog mazanja su prosle 2 godine i povremeno mu namazem kad vidim da mu je koza malo suva ( i to uglavnom zimi). ali to mazanje je obicno jednom ili eventualno dva puta. sad vec ima nekoliko meseci kako mu nisam uopste mazala melem. do sad sam koristila dva melema i to samo zato sto je prvom istekao rok trajanja, a sa drugim koji jos imam sam cak i ja mazala sebi ruke.

ali da napomenem da je to od slucaja do slucaja. nadam se da ce i kod vas da bude kao kod nas :)!

lep pozdrav

(odgovor članu nele)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: krema - "melem"
24.6.2012 12:21:19   
nele
Minja80 hvala na odgovoru :)
Evo ja sam malog počela mazati prije tri dana i več je vidjeti dosta bolje. Planiram ga mazati 7-10 dana i onda da vidim šta se dešava. Meni je dermatologinja rekla da u kremi nema steroida, a kako ona zna nemam pojma :) U svakom slučaju mislim javiti kako je odreagirao na kremu jer steroidi ne pomažu, a vama je melem očitno pomogao.
Hvala puno i lijep pozdrav

(odgovor članu Minja 80)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: krema - "melem"
27.6.2012 12:16:44   
*alja*
Imam še eno kremo Melem za prodat cena 30 evrov. Pošljem takoj!

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu nele)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: krema - "melem"
27.6.2012 22:48:08   
kika31
Kupim!sm ti poslala mail

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: krema - "melem"
28.6.2012 8:58:37   
*alja*

IZVIRNO SPOROČILO: kika31

Kupim!sm ti poslala mail



Krema prodana!
Vidim pa da bi lahk mela 10 krem, kok ste me zasipale z ZS-ji. Če bo znanka še šla kaj v Srbijo vam sporočim, če bio katera še rabla, zdaj pa žal nimam ker sem naročla sam za mojega otroka, ampak je po enem tednu mazanja res vse izginlo. Zdaj že 10 dni ne mažem in še ni nič nazaj prišlo.

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu kika31)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: krema - "melem"
28.6.2012 11:33:35   
nanka
Jaz bi tudi kupila to kremo, imam luskavico in mi nič ne pomaga. Prosim.
nana.maja@gmail.com
Hvala

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: krema - "melem"
29.6.2012 8:36:06   
Gregor_
Zdravo,

Nisem ravno pogosto na forumu in vidim, da se je že precej pisalo.
Najprej sporočam, da imam že kar nekaj časa sedaj kreme z Vasićevo etiketo. Brez je bilo le nekaj časa na začetku.
Kreme imam 99% časa na zalogi. Torej, če kdorkoli rabi, naj se mi oglasi, pa prosim na gregor.erman@gmail.com Na forumu nisem ravno pogosto, e-maile pa prebiram konstantno in tam boste dobili najhitrejši odgovor.
Na zalogi je tudi kis, čaj in otroška mila.

Lep pozdrav,

Grega

(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: krema - "melem"
16.7.2012 7:59:50   
Rusaločka
Moram priznati, da krema od dr. Vasića je RES čudovita!user posted image Pred kratkim sem jo naročila preko Gregora in za 3 dni dermatitis pri hčerki je izginil! Imela je rdeče fleke na rokah, nogah in po telesu. Šele zdaj smo ugotovili da ima hčerka alergijo na kravje mleko. Tako da zdaj kupujemo bio riževo mleko Alnatura iz DMa. Flekov ni več, koža je lepa, zdrava. Sem tako srečna, ker probali smo skoraj vse, tudi Atopiclair, ki nam skoraj nič ni pomagal. Zdaj kremo Vasića več ne uporabljamo, samo kozmetiko z ognjičem - gel za tuširanje (pazite na sodium laureth sulfate v sestavinah!) in masažno olje z ognjičem od Weleda. Tudi znamka Martina Gebhardt je odlična! Drugače pa kozmetika z ognjičem je prav za razdraženo kožo in če nimate možnosti kupiti ali dobiti kremo Vasića - ognjič je najboljši! Krema, ki pošilja Gregor je v violjčni škatlici, napis ima v latinici v srbščini. Lep dan in veliko zdravja vašim otrokom želim!

(odgovor članu Gregor_)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenje: "Mozoljčki" na bradavicah...
Neverjetno, za kakšne podrobnosti je poskrbela Narava! Poglejte si video, kako pomembno vlogo imajo tiste drobne pikice,...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?