|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo maja 2011
24.5.2011 14:59:42   
krisv
Pathra user posted image  user posted image  user posted image bodi brez skrbiin uživaj  v user posted image .
Katte user posted image ter user posted image za junij.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: II pričakujemo maja 2011
24.5.2011 16:03:00   
pathra
CariSSa10.. ja v prvo in to z enim jajcevodom.. še sama ne morem verjet... prvič je isto uspelo takoj, samo pol je bla izvenmaternična.. zdej bomo pa vidli..

No hvala za lepe besede, pa upam da še kakšna popravi statistiko maja :)

(odgovor članu krisv)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: II pričakujemo maja 2011
24.5.2011 16:36:01   
Malinova
O, lepe novice berem danes! Iskrene čestitke, Pathra! Pa naj vam gre vse kot po maslu do februarja in še naprej seveda!
user posted image ->user posted image ->user posted image ->user posted image !

Upam, da se ti pridružim-o!user posted image

Lep dan vsem majskim in bodočim junijkam!

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: II pričakujemo maja 2011
24.5.2011 17:28:11   
Niri
Hej Pathra čestitke!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image Upam, da se ti kmalu pridružim v veselju :)

Jada82 upam upam, da maš prav :)

Sem mojga nahecala in bova test delala že jutri :)

Katte en fuuuul veliik objem zate in res držim pesti, da bo drug mesec tudi tvoj mesec!

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: II pričakujemo maja 2011
24.5.2011 17:53:28   
štručka2503
Pathra čestitke!!! Kako lepa novica po dolgem času user posted image  zelim ti mirno user posted image  in zdravega user posted image . Pa vrjemi, da bo tokrat vse ok user posted image
Katte zate pa en velik user posted image user posted image user posted image  

Mene pa nekaj špika in očitno "trka na vrata" ena tečka user posted image
sicer imam do testa še en teden, ker sem imela kasnej O ampak dokler je ni je še nekaj upanja.
Želodec pa boli od živcev, čist sem user posted image user posted image user posted image

Upam, da se konec maja obarva v roza user posted image

(odgovor članu Niri)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: II pričakujemo maja 2011
24.5.2011 20:40:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Malinova

Hvala, punce, za dobrodošlico!
Upam, da nam uspe! Tiste, ki jim ni maja, pa naj bo junij najlepši mesec!user posted image

Sama tole čakanje čisto drugače dojemam kot prvič, ko sem se lahko koncentrirala le nase. Sedaj je letanja za tamalim, tako da sploh nimam pravega očbutka, ali je ali ni. Prve dni se mi je zdelo, sedaj sploh ne vem, čeprav me parkrat na dan malo v jajčnikih pošraufa. Ampak psiha zna tudi svoje narediti. Pridno čakam do vikenda ali naslednjega tedna. Prvič sem bila bolj sigurna, da je.

Aja, pa je to naša premiera (prvi krog).

Lep dan vsem! user posted image





Pri nas je popolnoma identična situacija. Čakam naslednji ponedeljek, če bo...Imam pa neko rjavkasto pikico na hlačkah user posted image  Ne vem kaj naj bi to bilo...

(odgovor članu Malinova)
  Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: II pričakujemo maja 2011
24.5.2011 20:52:56   
LittleSun

IZVIRNO SPOROČILO: turquoise

Pri nas je popolnoma identična situacija. Čakam naslednji ponedeljek, če bo...Imam pa neko rjavkasto pikico na hlačkah user posted image  Ne vem kaj naj bi to bilo...


Lahko je ugnezditvena, po datumu bi lahko bilouser posted image user posted image

držim pesti, da je tale roza danes začetek lepega konca maja.
jaz sem pa čisto brez energije, komaj se premikam in še grlo me boli, spet. tako da me ima, da bi delala testuser posted image v petek zjutraj ga bom naredila sem se odločila. čeprav če bo - spet ne bom vedela na čem sem. ampak grem v petek na čago in da vidim ali nič ne pijem ali spijem kak deciuser posted image user posted image
lep večer vam želim in upam da kmalu spet katera zagleda user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: II pričakujemo maja 2011
24.5.2011 20:53:12   
SILVA
Pathra čestitke in želim ti lepo nosečnostuser posted image user posted image

Katte zate pa en velikuser posted image . Boš videla, da nam uspe v junijuuser posted image

Za ostale pa še držim pesti, da zagledateuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: II pričakujemo maja 2011
24.5.2011 21:00:58   
Anonimen
LittleSun, ko bi vsaj user posted image

Me pa danes tako glava boli, da sem mogla kar lekadol vzeti. Pa pred enim tednom sem tudi 2 kozarčka spila (ne skupaj), pa mislim, da to nič ne škodi...Čeprav sem se pri prvem user posted image  pa ful nazaj držala user posted image


(odgovor članu SILVA)
  Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: II pričakujemo maja 2011
24.5.2011 21:12:43   
Anonimen
Pathra, čestitke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: II pričakujemo maja 2011
25.5.2011 7:01:27   
Katte
Punce, najlepša hvala za objemčke. Res je super, da vas imam. Kar prsti mi bodo odpadli (user posted image ), tako držim pesti, da nam vsem uspe v tem krogu.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: II pričakujemo maja 2011
25.5.2011 7:47:11   
LittleSun
Dobro jutro soborke.
niri čakamo na rezultateuser posted image in močno stiskamo pestkeuser posted image
mene pa tako zvija kot ponavadi pred menstrucijo, tako da mislim, da ta mesec ne bo nič in se bo kar ulilouser posted image user posted image pa tako sva bila pridna in sva veliko user posted image . glede na to, da je prvič uspelo v prvo, sedaj pa je že tretji krog sem kar malo nesrečna. sicer dokler ne priteče upanje ostaja, čeprav imam filing da ne bo nič.
za vse ostale pa tudi jaz močno stiskam pestke, da zagledate user posted image .

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: II pričakujemo maja 2011
25.5.2011 8:16:47   
Niri
user posted image user posted image user posted image Test je pokazal - ...samo user posted image pa še od nikoder...mogoče sem delala prezgodaj, kaj pa vem...mogoče so bli pa vsi znaki in izostanek psihološki...bom počakala en teden pa da vidmo...mogoče se bo pa zdej ulila...
sem pa že odjokala ja par kitic, par jih pa še bom verjetno user posted image user posted image eh...

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: II pričakujemo maja 2011
25.5.2011 8:42:36   
Katte
Niri user posted image  user posted image user posted image
No, saj veš, dokler ne priteče, je še upanje. Ampak te povsem razumem. Sem bila jaz zdaj na istem. Na srečo je moja user posted image  prišla že po dveh dneh zamude. Sem pa tudi pred testom verjela, da je tokrat mogoče uspelo.
Naj user posted image  pride čim prej, če že mora.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Niri)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: II pričakujemo maja 2011
25.5.2011 9:03:21   
LittleSun
oo Niri user posted image user posted image sem bila tako prepričana, da glede na tvoje znake zagotovo zjutraj ugledaš user posted image .
pošiljam ti user posted image user posted image user posted image in upam da te čimprej razveseli user posted image .

kako pa kaj Maat, missmoon, štručka in ostale ali so že kakšni znaki?? upam da pade kak plusek user posted image mora, porkadušuser posted image user posted image

Maat doma se je stanje kaj uredilo? Pri nama je zadnje dni taka grozna napetost. najbrž zato, ker sem jaz tako na trnih njemu je pa popolnoma vseeno če bo zdaj ali čez pol leta.



(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: II pričakujemo maja 2011
25.5.2011 10:01:36   
missmoon
Živjo punce,

Pahtra, ČESTITKE user posted image user posted image user posted image

Katte in Niri en velik user posted image , upam, da naslednji mesec zagledatauser posted image .

Pri meni je bil pa včerai en čisto majhen sluzast rjav izcedek ( samo ko sem se s paprjem obrisala sem ga videla potem pa nič več). Glede na to, da je user posted image  predvidena 26 ali 27. 5. je lahko to začetek user posted image . user posted image . No bomo videli. Danes ni še nič, pa tudi spodaj se skoraj nič ne dogaja, le prsi imam velike in mehke, vendar skoraj nič boleče. Pojma nimam. Vgnezditvena to po mojem ne more biti, saj je bil včeraj 11 dan od ovulacije.  Še vedno upam in držim pesti.

Punce upam, da nam rata še ta mesec, drugače pa bo junij sigurno lepši. Držim pesti za vse user posted image .

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: II pričakujemo maja 2011
25.5.2011 10:12:39   
missmoon
Sem še enkrat preštela dneve in včeraj je bil 14 dan od ovulacije, ko se mi je pojavil rjav izcedek ( samo enkrat). Danes ni še nič. Samo mislim, da je to začetek user posted image , ki jo pričakujem v četrtek ali petek. No bomo videli. Dokler ne pride je še vedno upanje.

Držim pesti za vse, da čimprej zagledamo user posted image .

(odgovor članu missmoon)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: II pričakujemo maja 2011
25.5.2011 11:01:31   
LittleSun
missmoon upam, da to ne pomeni začetek user posted image jaz sem imela v prvi nosečnosti rjav izcedek, tako da upanje še je user posted image
prav jezna sem, da je za maj tako turoben, prav lepo bi se bilo veseliti zauser posted image , sploh za kakšne stare borke.
pri meni pa so se krči pomirili, vendar tudi drugih znakov ni pa spregled. utrujena sem bila najbrž zato ker se mi je nekaj kuhalo, sem malo zbolela, vneto grlo itd. tako da še ta znak odpadeuser posted image če tokrat ne bo nič sem odločena da drug mesec ne iščem znakov in se čim bolj odklopim. tudi malo bolj zasedene dneve bom imela, ker prihaja en projekt v službi in nebo toliko časa za to. sej najbrž nebi smela že sedaj obupati za ta mesec, vendar imam občutek da lahko majsko veselje ob user posted image kar odpišem....ampak upanje umre zadnjeuser posted image


(odgovor članu missmoon)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: II pričakujemo maja 2011
25.5.2011 11:16:34   
missmoon
LittleSun : imaš prav, upanje umre zadnje hehe. Dokler ni user posted image , je še vse mogoče.

Pri meni je le to zanimivo, da sem imela do sedaj vedno par dni preduser posted image , močne krče in boleče prsi. Tokrat je drugače le to, da so bile boleče prsi in špikanje in bolečine prejšnji teden, ta teden, ko bi pa dejansko ti znaki preduser posted image  nekako prišli, pa jih ni. Včeraj pa ta izcedek, rjavkast, samo enkrat na papirju, ki ga do sedaj še nikoli nisem opazila. user posted image  No bomo videli. res pa je, da imam zadnjih 10 dni glavobole, ki jih prej nikoli nisem imela. Glede na to, da imam redno, bom že v petek ali pa jutri vedela kaj in kako. Sem, pa malo pobrskala po netu in punce pišejo da je vgnezditven izcedek, od 6-10 dni po ovulaciji, kar pomeni, da sem malo pozna, ker je cca 13-14 dan po ovulaciji.

Tudi sama naslednji mesec ne bom mislila preveč na znake, ker jih potem dejansko tudi imam. Upam pa, da vse čimprej zagledamo user posted image , mogoče že ta teden. user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: II pričakujemo maja 2011
25.5.2011 11:20:28   
Wannabemommy
Ojla punce, mi smo spet v akciji, sicer sploh nevem kdaj je bla oz. bo O, ker po ss si sploh ne znam nič zračunat, jaz sem po krvavitvi bla na pregledu, sem se vredu sčistla in G je reko lahk štartamo v nove boje tak da če štejem od krvavitve dalje je ne pričakujem 29. oz. 30.5. pa srčno upam da tokrat mojauser posted image  ostane z mano do konca.

Praav tako držim pestke za vse soborke tiste ki še čakajo na maj in tud junijke, naj bo naša pot tokrat posuta s user posted image  in user posted image  da vse zgledamo že enkrat ta user posted image .

Nič zaj pa hitr na en čik pol pa dalje pospravljat predn pride mali navihanček domov, pa lep dan vsem.

_____________________________

18.04.2010 se je rodil moj veliki mali čudež, ki mu je ime Patrik <3

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: II pričakujemo maja 2011
25.5.2011 12:20:52   
Jada82
Oh Niri user posted image user posted image  Pa skor ne morem verjet, no! Pa saj je še upanje .....

Jaz mojo user posted image  pričakujem ju3 - ma da pride, drugače jo bom!!!! user posted image  Ovulacijski testi so že naročeni in jih kmalu dobim user posted image  Drug mesec grem pa res v akcijo.
Sem šla včer brat moje poste za nazaj, pred 1. nosečnostjo, pa sem ravno tako imela dolge cikle, neredne, kr neki. No, pa sem pol zanosila vseeno. Tako da ... jaz bom 5.7. definitivno zagledala user posted image !!!!  user posted image user posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: II pričakujemo maja 2011
25.5.2011 13:03:14   
LittleSun
Jada82 všeč mi je tvoj odloč(e)nost in naj pozitivne misli prinesejo user posted image user posted image user posted image
kje si naročila teste? sem jaz tudi razmišljala, da če ta mesec ne bo ratalo nabavim kak test.

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: II pričakujemo maja 2011
25.5.2011 13:11:06   
Malinova
Hej,

jaz sem tudi test zjutraj naredila, pa ni bilo nič. Je rekel fant, da sigurno ne bom zdržala do sobote, pa sem rekla, da itak, da bom, ker vem, da prej itak na pokaže.user posted image Upam-o naprej.

Lep dan vsem!

(odgovor članu krisv)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: II pričakujemo maja 2011
25.5.2011 13:14:46   
Katte


user posted image user posted image user posted image user posted image PRIČAKUJEMO:


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
1.5.
žab*ca (x. krog)
krisv (1. krog) user posted image
 
2.5.
LoonaLu (15. krog)user posted image
 user posted image Wannabemommy (x. krog) user posted image user posted image
 
4.5.
anonimna user posted image  (3. krog) user posted image  user posted image
anonimna user posted image  (x. krog)user posted image

6.5.
športnica (3. krog ICSI)
Mistica (x. krog) user posted image  user posted image

7.5.
girly (2. krog) user posted image  user posted image
 
8.5.
pikicaa25 (10. krog)user posted image
 
9.5.
vesper (5. krog po laparo)user posted image
kejt2 (x. krog) user posted image user posted image
 
10.5.
spelca82 (1. krog po laparo in histero)user posted image
andreja_p (x. krog)user posted image
 
11.5.
*Zvončica* (x. krog)user posted image
 
13.5.
benji (12. krog)user posted image
CariSSa10 (3. krog)user posted image
alfi (11. krog)user posted image
ursuleta (x. krog)
 
15.5.
anonimna AR (x. krog)user posted image
 
16.5.
kkkkk (6. krog)

19.5.
romare (2. krog)user posted image

20.5.
cina (38. krog)user posted image
 
22.5.
mladika (3. krog po laparo) user posted image user posted image
Niri (3. krog)
Katte (12. krog)user posted image
SILVA (1. krog po laparo in histero)user posted image
 
23.5.
Jada82 (2. krog)

24.5.
pathra (1. krog) user posted image  user posted image
 
25.5.
Maat (4. krog)

26.5.
missmoon (1. krog)

 
27.5.
štručka2503 (x. krog)

28.5.
Malinova (1. krog)

 
29.5. 
LittleSun (3. krog)
Wannabemommy (1. krog po SS)
 
30.5. 
m a j c i k a (9. krog)
anonimna majčica (x. krog)
 
31.5. 
turquoise (1. krog)
 
X.5.
witch (17. krog)user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 38


NOSEČK: 5
 

NAVIJAČICE:
kejt2, Katte, CariSSa10,
Tincy90, Agnes27, Medea10,
alfi, Jada82, srečica17,
Arual, LitttleSun, Nusyka,
mojamura

user posted image  


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: II pričakujemo maja 2011
25.5.2011 13:27:37   
LittleSun
IZVIRNO SPOROČILO: Malinova

Hej,

jaz sem tudi test zjutraj naredila, pa ni bilo nič. Je rekel fant, da sigurno ne bom zdržala do sobote, pa sem rekla, da itak, da bom, ker vem, da prej itak na pokaže.user posted image Upam-o naprej.

Lep dan vsem!



Jaz bom tudi v petek, mogoče celo jutriuser posted image ne vem sicer kako je, ampak veliko jih je delalo prej test, kakšna 2.3 dni pa je pokazal +.  mene je samo strah, ker sem že tako zelo pesimistična glede user posted image ta mesec in če jutri naredim pokaže -, potem bom čisto poklapana, mogoče brezveze. čeprav na cb piše da test pokaže že na dan pričakovane user posted image

(odgovor članu Malinova)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Zasebni vrtec
Janci F

Ali ste pripravljeni dati svojega otroka v zasebni vrtec in koliko ste pripravljeni odšteti za vrtec otroka druge starostne skupine?

- Mojega otroka ne želim dati v zasebni vrtec (40%)

- Za varstvo otroka v drugi starostni sem pripravljen odšteti med med 100-200€ (35%)

- Za varstvo otroka v drugi starostni sem pripravljen odšteti med med 200-300€ (16%)

- Za varstvo otroka v drugi starostni sem pripravljen odšteti med med 300-350€ (4%)

- Za varstvo otroka v drugi starostni sem pripravljen odšteti več kot 350€ (4%)


Število vseh glasov: 223

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!