|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo maja 2011
25.5.2011 14:10:15   
LittleSun
A je katera ki je delala test 2-3 dni pred pričakovano user posted image in je pokazal -, potem pa čez 3 dni vseeno +??
vem da butasto vprašanje, ampak je pred dnevi kolegica delala 4 dni pred pa ji je FS pokazal +


< Sporočilo je popravil LittleSun -- 25.5.2011 14:25:02 >

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 551
   RE: II pričakujemo maja 2011
25.5.2011 14:34:12   
LittleSun
Res sem butasto napisala, sej vem da je odvisno od O, ampak me je klicala kolegica in mi povedala, da je noseča, da je 4 dni prej delala in sem bila čisto paf. sem bila v čudnem stanju user posted image user posted image in nisem niti pomislila kaj sem napisala. bučauser posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 552
   RE: II pričakujemo maja 2011
25.5.2011 14:39:22   
Katte
Saj te razumemo, LittleSun. Ampak ti vseeno predlagam, da poskusiš zdržati. Tudi, če bo user posted image , je še velika verjetnost, da bi pokazalo samo eno črtico. Potem se pa ne boš nič manj sekirala, samo še bolj. Če pa je plusek, te bo počakal do izostanka user posted image . Samo potrpežljivo.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 553
   RE: II pričakujemo maja 2011
25.5.2011 20:08:51   
štručka2503
IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

kako pa kaj Maat, missmoon, štručka in ostale ali so že kakšni znaki?? upam da pade kak plusek user posted image mora, porkadušuser posted image user posted image



Tudi pri meni še nič novega, spodaj nekakšno špikanje, drugače pa nič posebnega user posted image  prsi imam pa tudi jaz od prjšnjih mesecev manj boleče pa tudi mehke, tako da ....... Želodec pa še vedno boli tako, da imam občutek, da moji živčki delajo na polnouser posted image user posted image
Ne vem več a naj naredim test kaj prej ali ne saj imam cikle na 30-34 dni tko, da bi najraje počakala do konca meseca pa bomo videli kaj bo.
Upanje ostaja dokler ne bo user posted image  

LittleSun, Niri, Jada82, missmoon in vse ostale držim pesti za vse nas, da še ta mesec zagledamo user posted image  ker tale mesec mora biti še kakšen plusek user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 554
   RE: II pričakujemo maja 2011
25.5.2011 20:15:02   
LittleSun

IZVIRNO SPOROČILO: Katte

Saj te razumemo, LittleSun. Ampak ti vseeno predlagam, da poskusiš zdržati. Tudi, če bo user posted image , je še velika verjetnost, da bi pokazalo samo eno črtico. Potem se pa ne boš nič manj sekirala, samo še bolj. Če pa je plusek, te bo počakal do izostanka user posted image . Samo potrpežljivo.


ja joj kaki šok mi je bil user posted image mi je govorila pa ziher pokaže, naredi, sej pa vsakemu pokaže, tudi ona iz tega veselja da sem bila čisto zmedena. ko je minilo 5 min sem prišla k sebi od te njene evforije in sem vidla kake neumnosti razmišljamuser posted image

kupila si bom neki poceni testek za petek zjutraj (kot sem že povedala, grem na čago, pa da vidim al spijem deci al ničuser posted image ), potem pa clear blue za ponedljek če slučajno še nebo user posted image .

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 555
   RE: II pričakujemo maja 2011
25.5.2011 20:50:28   
Maat
IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

oo Niri user posted image user posted image sem bila tako prepričana, da glede na tvoje znake zagotovo zjutraj ugledaš user posted image .
pošiljam ti user posted image user posted image user posted image in upam da te čimprej razveseli user posted image .

kako pa kaj Maat, missmoon, štručka in ostale ali so že kakšni znaki?? upam da pade kak plusek user posted image mora, porkadušuser posted image user posted image

Maat doma se je stanje kaj uredilo? Pri nama je zadnje dni taka grozna napetost. najbrž zato, ker sem jaz tako na trnih njemu je pa popolnoma vseeno če bo zdaj ali čez pol leta.



Pri meni nobenega posebnega znaka... edino prsi so zelo boleče, ampak to so bile tudi zadnjih nekaj mesecev, tako da tega ne jemljem kot znak user posted image
Ker imam čist zmešane cikle, lahko user posted image pričakujem tja do ponedeljka enkrat, tako da testa ne bom delala - niti ga nimam.


Hja, z mojim sva bila že v redu, samo sva se danes spet nekaj spričkala... je šel po šihtu spat in se je zbudil tako siten... grrrrr... potem pa pravi, da sem jaz. Že to, da se je najprej, ko je vstal, zadrl na ta malega, pove, kdo je siten user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 556
   RE: II pričakujemo maja 2011
26.5.2011 8:08:09   
LittleSun
Dobro jutro punce

maat sej kakšen kreg tu in tam je zdrav, se je potem lepo pobotatuser posted image
jaz imam pa nov znak user posted image user posted image včeraj sva se z mojim čisto brezveze spričkala zvečer in sem tako jokala. redko jokam, sploh pa ne za čisto nepomembne stvari kot je bila včeraj. neustavljivo sem hlipalauser posted image user posted image se spomnim, da sem med prvo user posted image ogromno prejokala, tako da sem spet dobila malo upanja. špikanje se nadaljuje, še vedno se mi zdi kot da se mi bo ravnokar vlilo, pa še križ me boli.
jutri zjutraj pa delam testekuser posted image user posted image sem si tako dopovedala, da tudi če ne bo + ne bom žalostna in bom lepo počakala na ponedeljek če še nebo user posted image .

(odgovor članu Maat)
Neposredna povezava do sporočila: 557
   RE: II pričakujemo maja 2011
26.5.2011 8:39:54   
Anonimen
Punce na hitro se javim, pišem iz službe. Jaz imam znake, spim kot top, ko dam tamalega zvečer spat ob 20h, 20:30, zapism kar z njim user posted image  in to do zjutraj...Kar je identično kot je bilo v prejšnji nosečnosti. Rahlo mi je slabo zjutraj, no včeraj mi je bilo bolj, danes manj...To je pa to. Dopuščam možnost pa da je vse psihično...Čeprav že kar sanjarim, kako bi blo fino, če bi bila user posted image , kako bi imela fino razliko med malčkoma....Ahhh....

Navijam punce za vse nas in čestitam vsem novim user posted image

Držite se!!!

(odgovor članu LittleSun)
  Neposredna povezava do sporočila: 558
   RE: II pričakujemo maja 2011
26.5.2011 8:46:07   
LittleSun
turquoise upam, da tile znaki niso le psiha in da kmalu zagledaš user posted image in vaše življenje kmalu polepša še user posted image .
jaz sem si pa danes za zajtrk privoščila češnje...mmm kako so dobre, ravno iz drevesa.
me pa tako čudno špika v tamaliuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 559
   RE: II pričakujemo maja 2011
26.5.2011 10:51:17   
missmoon
Živjo punce,

moja user posted image  je prišla kot je bila ne-planirana. user posted image
grem v 2. krog. Ne -pričakujem user posted image  23.6.

za vse ostale, ki še čakate na user posted image  meseca maja pa držim pesti in navijam, da zagledate čim več user posted image .

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 560
   RE: II pričakujemo maja 2011
26.5.2011 10:54:50   
LittleSun
missmoon user posted image user posted image zdaj pa kar pozitivno naprej in junija da so user posted image !!! 

(odgovor članu missmoon)
Neposredna povezava do sporočila: 561
   RE: II pričakujemo maja 2011
26.5.2011 10:59:16   
missmoon
Hvala LittleSun. Pozitivno in čim več user posted image pa bo zihr junij moj mesec user posted image .

Upam in navijam zate, da nam v ponedeljek sporočiš user posted image .

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 562
   RE: II pričakujemo maja 2011
26.5.2011 11:10:23   
Katte
missmoon, objemček od sotrpinke. Več sreče v juniju.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu missmoon)
Neposredna povezava do sporočila: 563
   RE: II pričakujemo maja 2011
26.5.2011 11:11:26   
Katte


user posted image user posted image user posted image user posted image PRIČAKUJEMO:


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
1.5.
žab*ca (x. krog)
krisv (1. krog) user posted image
 
2.5.
LoonaLu (15. krog)user posted image
 user posted image Wannabemommy (x. krog) user posted image user posted image
 
4.5.
anonimna user posted image  (3. krog) user posted image  user posted image
anonimna user posted image  (x. krog)user posted image

6.5.
športnica (3. krog ICSI)
Mistica (x. krog) user posted image  user posted image

7.5.
girly (2. krog) user posted image  user posted image
 
8.5.
pikicaa25 (10. krog)user posted image
 
9.5.
vesper (5. krog po laparo)user posted image
kejt2 (x. krog) user posted image user posted image
 
10.5.
spelca82 (1. krog po laparo in histero)user posted image
andreja_p (x. krog)user posted image
 
11.5.
*Zvončica* (x. krog)user posted image
 
13.5.
benji (12. krog)user posted image
CariSSa10 (3. krog)user posted image
alfi (11. krog)user posted image
ursuleta (x. krog)
 
15.5.
anonimna AR (x. krog)user posted image
 
16.5.
kkkkk (6. krog)

19.5.
romare (2. krog)user posted image

20.5.
cina (38. krog)user posted image
 
22.5.
mladika (3. krog po laparo) user posted image user posted image
Niri (3. krog)
Katte (12. krog)user posted image
SILVA (1. krog po laparo in histero)user posted image
 
23.5.
Jada82 (2. krog)

24.5.
pathra (1. krog) user posted image  user posted image
 
25.5.
Maat (4. krog)

26.5.
missmoon (1. krog)user posted image

 
27.5.
štručka2503 (x. krog)

28.5.
Malinova (1. krog)

 
29.5. 
LittleSun (3. krog)
Wannabemommy (1. krog po SS)
 
30.5. 
m a j c i k a (9. krog)
anonimna majčica (x. krog)
 
31.5. 
turquoise (1. krog)
 
X.5.
witch (17. krog)user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 38


NOSEČK: 5
 

NAVIJAČICE:
kejt2, Katte, CariSSa10,
Tincy90, Agnes27, Medea10,
alfi, Jada82, srečica17,
Arual, LitttleSun, Nusyka,
mojamura

user posted image  


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 564
   RE: II pričakujemo maja 2011
26.5.2011 11:30:26   
LittleSun
Hvala missmoon user posted image tudi jaz srčno upam, da me v poneljek razveseliuser posted image


(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 565
   RE: II pričakujemo maja 2011
26.5.2011 12:06:26   
LittleSun
Jaz pa imam ponovno grozne krče, in od danes še "valunge" 5 min mi je vroče, potem me zebe, potem me spet kar polije, pa grlo mi je boljše, v meni pa tudi ne morem bituser posted image ali pa psiha delujeuser posted image user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 566
   RE: II pričakujemo maja 2011
26.5.2011 12:31:14   
Maat
LittleSun   user posted image user posted image

Pri meni še vedno nič... niti enega znaka, niti rdečega ne user posted image   Sam delat se mi ne da. Ma itak sem se že prepričala, da tokrat ziher ni nič, tako da že dva dni hodim z mini vložkom okrog... sam pride naj, da ne bom predolgo imela kakšnega upanja.

Drugače se pa strinjam, da je manjši kreg za zakon čist zdrav, samo pri mojemu me strašno nervira, ker itak za vsako situacijo krivi mene, pa četudi je kriv ali sam ali pa otroka... nema veze user posted image - nekdo mora bit.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 567
   RE: II pričakujemo maja 2011
26.5.2011 12:45:35   
Jada82
Hoj, no, moja user posted image  je danes prišla, kot planirana. Nisem bila nič razočarana, ker sem že vedla, da pride. Bi bla bolj, če ne bi prišla, ker bi jo mogla še dalj čakat. Že tako je danes 40. dan user posted image

No, glede na dolg cikel se selim v julij ... user posted image  Pa verjamem, da bo uspelo.

Sicer imam pa 2. dan dieto - ločevalno - sem mislila, da je bolj v izi, sem bila pa takooo lačna - ja prav ubijalsko je no. user posted image  Tako da ... pomoje bom prešla kar na eno svojo dieto, bolj človeško .... mater! user posted image

Aha, še na hitro pokomentiram:
LIttleSun - hm, zanimiv znak ... mogoče pa le si noseča? Bom fejst navijala jutri zjutraj, zna bit vsaj švoh user posted image , ane? user posted image user posted image  Poročaj nam pa takoj, ko prideš do računalnika user posted image

Turquise - uf, tudi tole zna biti user posted image  user posted image user posted image  Držim držim pesti!

Missmoon - user posted image user posted image user posted image  sej bo .... tud midve bova ugledali user posted image , ane?

(odgovor članu Maat)
Neposredna povezava do sporočila: 568
   RE: II pričakujemo maja 2011
26.5.2011 13:04:04   
LittleSun
Maat a maš ti mojga domauser posted image user posted image

Jada82 tudi tebi user posted image in kar pozitivno v julij. bosta spet lahko veliko user posted image pa bo ravno tako fajnuser posted image glede diete pa pridna da si se lotilauser posted image user posted image če ti je težko imeti samo 3 obroke, si kupi kakšne oreščke in komot poješ med obroki pest oreščkov. pa veliko pij, ne boš tako lačna, če se boš nalivala z vodo.

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 569
   RE: II pričakujemo maja 2011
26.5.2011 13:04:34   
LittleSun
bom poročala, brez skrbiuser posted image user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 570
   RE: II pričakujemo maja 2011
26.5.2011 13:07:21   
Maat
IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

Maat a maš ti mojga domauser posted image user posted image



A ja... potem ni samo moj tak? user posted image user posted image   No, sem vsaj malo potolažena. Saj drugače je pa super partner in očka... ga lahko z lučko iščeš user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 571
   RE: II pričakujemo maja 2011
26.5.2011 13:09:36   
Maat
Jada82, si že kdaj probala ciklus skrajšati s pomočjo mace ali gline? Maca ga menda precej skrajša, samo jaz ti to težko potrdim, ker je pri meni cikel, ne glede na to, ali pijem maco ali glino, čist adijo user posted image

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 572
   RE: II pričakujemo maja 2011
26.5.2011 13:17:15   
LittleSun
kaj je pa to maca??

(odgovor članu Maat)
Neposredna povezava do sporočila: 573
   RE: II pričakujemo maja 2011
26.5.2011 13:28:44   
Maat
http://www.svet-je-lep.com/zdrav-duh-v-zdravem-telesu/zdrava-prehrana-in-vegetarijanstvo/koren-maca/

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 574
   RE: II pričakujemo maja 2011
26.5.2011 13:48:48   
Niri
No pri meni nič novega...user posted image še ni...nikoli ni še tako zamujala razen ko sem bla user posted image sem čisto žalostna...upam, da je bil test lažno -...

Držim pesti za ostale in upam, da ne boste takoj kot jaz user posted image

(odgovor članu Maat)
Neposredna povezava do sporočila: 575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?