|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
4.1.2012 20:29:34   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ
ja s8200 user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  Kje, koliko? user posted image user posted image user posted image

Jaz sem si en poenostavljen photoshop naložila in bom probala te finte na računalniku izvajat. Upam, da najdem čas. Kaj se zgodi, če fotkaš v tem načinu, pa si vseeno zaželiš barvno sliko? Ima obe varianti?
Jaz sem mislila, da bo moja igračka imela kake možnosti igranja s slikicami med ogledom, pa je samo izrezovanje, osrtrenje in popravljanje rdečih oči. Moj stari sony pa je imel neke lušne finte. Aja, priznam, softvera si še nisem naložila, mogoče pa je kaj user posted image

Dela katera kaj v Photoshopu?

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
5.1.2012 8:33:56   
Paštetka
bubi, jaz oblikujem v Iphoto programu, potem uporabljam Image Tricks Lite, Color Splash Studio in Photo Sketcher

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
5.1.2012 9:06:01   
NinaŠ
user posted image neki me zajuser posted image

< Sporočilo je popravil NinaŠ -- 5.1.2012 9:16:24 >

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
5.1.2012 9:08:16   
NinaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ
ja s8200


 Kje, koliko?

Dela katera kaj v Photoshopu?
 
Mimovrste, mislim da 248€ (torbica in 4GB SD gratis) ... vsaj taka je cena na netu, spraševala nisem
Kako shranjuje fotke... in ostalo pa še ne vem, ker včeraj nisem imela časa za fotoaparat user posted image user posted image user posted image user posted image

V Photoshopu sem enkrat nekaj hotela ustvarjati, pa je čistpreveč zakompliciran zame ...



(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
5.1.2012 12:11:24   
petarda
Me jezi tale RR user posted image

Bubi v fotošopu sem pa nekajkrat delala, pa potem vse opustila. Sem rekla, da si bom knjigo sposodila in potem malo eksperimentirala, samo ni zneslo user posted image ... tutorials v youtube mi pa ne zvleče dol, ker imam prepočasno povezavo user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
5.1.2012 13:47:59   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

tutorials v youtube mi pa ne zvleče dol, ker imam prepočasno povezavo user posted image


daj ti ta izgovor malo tvojemu pokaži.... da bo ukrepal.... pač ne rabiš povedat, kakšne filmčke bi ti rada gledala. Saj je teoretično čisto možno, da bi si rada ogledala filme, kako se naučiti masaže user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
5.1.2012 13:49:38   
*bubi*
Jaz sem si naložila Photoshop Elements, ki bi naj bil poenostavljena varianta... bom probala malo ustvarjat user posted image ko najdem čas. Ena revija obstaja, zdaj je nova številka - morda si to nabavim. 

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
5.1.2012 13:51:04   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

bubi, jaz oblikujem v Iphoto programu, potem uporabljam Image Tricks Lite, Color Splash Studio in Photo Sketcher


Iphoto še nisem sprobala, večinoma jaz delam v Photoscape in mi je še vedno ful všeč in uporaben program.


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
5.1.2012 13:51:25   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: petarda

tutorials v youtube mi pa ne zvleče dol, ker imam prepočasno povezavo user posted image


daj ti ta izgovor malo tvojemu pokaži.... da bo ukrepal.... pač ne rabiš povedat, kakšne filmčke bi ti rada gledala. Saj je teoretično čisto možno, da bi si rada ogledala filme, kako se naučiti masaže user posted image user posted image user posted image user posted image



uh...je seznanjen s problemom že dolgo user posted image ...saj rešitev bi bila, da bi posebej plačevali internet in imeli hitrejšo povezavo...zdaj imamo preko renaulta in praktično zastonj....ko se bomo preselili bomo pa itak morali internet plačevati...evo še en plususer posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
5.1.2012 20:37:07   
NinaŠ
Kaj se zgodi, če fotkaš v tem načinu, pa si vseeno zaželiš barvno sliko? Ima obe varianti?

Ne nima obeh variant, niti ni možno barvne fotografije kasneje obdelati z "izbirno barvo". Moram pa še pregledat priložen CD na katerem je programček za urejanje fotografij...
Se bom pa morala navadit na nove dimenzije fotkiča user posted image - je malo večji in težji kot prejšnji, pa še bliskavica je "izskočljiva", tako da ga ne morem držat "kot sem navajena".
Najbolj srečna pa sta zdaj otroka, saj sem jima obljubila, da bosta sedaj na izletih lahko onadva uporabljala stari fotoaparat user posted image . Tudi od tam pričakujem kako zanimivo sliko user posted image , saj Tina slika vse in vsakogar in moram priznati, da včasih pomislim, da ima tudi malo smisla za umetnost user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
5.1.2012 20:39:17   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ
Najbolj srečna pa sta zdaj otroka, saj sem jima obljubila, da bosta sedaj na izletih lahko onadva uporabljala stari fotoaparat user posted image .


ko bi ti videla, kako je bubi navijal za nakup aparata.... in ob tem jamral, da je on njegovega nekje izgubil user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
5.1.2012 20:50:32   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Kaj se zgodi, če fotkaš v tem načinu, pa si vseeno zaželiš barvno sliko? Ima obe varianti?

Ne nima obeh variant, niti ni možno barvne fotografije kasneje obdelati z "izbirno barvo". Moram pa še pregledat priložen CD na katerem je programček za urejanje fotografij...
Se bom pa morala navadit na nove dimenzije fotkiča user posted image - je malo večji in težji kot prejšnji, pa še bliskavica je "izskočljiva", tako da ga ne morem držat "kot sem navajena".
Najbolj srečna pa sta zdaj otroka, saj sem jima obljubila, da bosta sedaj na izletih lahko onadva uporabljala stari fotoaparat user posted image . Tudi od tam pričakujem kako zanimivo sliko user posted image , saj Tina slika vse in vsakogar in moram priznati, da včasih pomislim, da ima tudi malo smisla za umetnost user posted image



Tole forkanje z izbiro barvo mi je potem popolnoma mimo. Saj obstajajo programi, kjer slike lahko barvne obdelaš tako, da iz ene narediš koliko želiš različnih barv.

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
6.1.2012 0:25:00   
Naty_ka
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ
Najbolj srečna pa sta zdaj otroka, saj sem jima obljubila, da bosta sedaj na izletih lahko onadva uporabljala stari fotoaparat user posted image .


ko bi ti videla, kako je bubi navijal za nakup aparata.... in ob tem jamral, da je on njegovega nekje izgubil user posted image


Bravo Bubi user posted image user posted image  user posted image user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
6.1.2012 0:26:46   
Naty_ka
Helo čveke


Jaz pa ne morem spati user posted image

Pa bluzim po netu.

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
6.1.2012 0:29:32   
Naty_ka
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

IZVIRNO SPOROČILO: Naty_ka

user posted image user posted image user posted image user posted image  Hjoooooj kake mate user posted image user posted image user posted image user posted image

Mene pa trenutno niti malo ne lovi. Nič. Nula.
Jaz pa mirene nimam user posted image  Je ne smem user posted image  


Nič jokat...itak rabimo še kakšno frišno nosečko med nami, ker drugače bomo imele pa res občutek, da se že staramo user posted image user posted image user posted image user posted image

Moški pa....moj lubi tudi sprva ni bil za še enega...samo moške se da hitro nategnit user posted image user posted image user posted image user posted image




Pri vsaki objavi posta me vrže direkt na to stran, tako da jo očitno moram komentirat user posted image


NE HVALA! Najdite si kašno drugo žrtev. Ni problema če katera rabi varuško, kaj več pa....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
6.1.2012 0:32:06   
Naty_ka
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

IZVIRNO SPOROČILO: petarda

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Pohodne čevlje, smuči, uro polar, user posted image user posted image


al to si že napisala user posted image user posted image user posted image

Glede na to, da je danes car in ne običen desc user posted image  , jaz vseeno mislim, da je nov Nikon v igri user posted image
 
user posted image user posted image user posted image dobro sklepaš user posted image user posted image user posted image ja s8200 user posted image user posted image user posted image user posted image in.... ima "izbirno barvo" user posted image user posted image user posted image
...komaj čakam, da se baterija napolni, da se mu posvetim - fotoaparatu, ne descu user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
6.1.2012 0:33:25   
petarda
Nina petardito je kake tri leta nazaj naredil fotko, da dol padeš...saj mislim, da sem jo takrat delila z vami user posted image ...slikal je pa sebe v jašku pred hišo...in to skozi rešetke...in se tako lepo vidi, da ne moreš verjet...svaka mu čast, res...ful umetniška. user posted image

Babe...jaz sem pa danes preživela večer v družbi najboljše prijateljice...imeli sva se NORO....ko sva midve skupaj pa res ne rabiva nobenih besed, pa se vse razumeva...z njo je lahko tudi ogled običnega filma v kinu prava dogodivščina...sem vesela, da jo imam...je verjetno edina oseba na svetu (razen mame in brata), ki bi jo lahko poklicala recimo nasredi noči in vem, da bi si vzela čas zame...pa magari samo za eno pijačko ali pa samo en pogovor in objem...neprecenljivo user posted image user posted image ... Sva pa prijateljici že iz otroških let, sva bili sosedi in sošolki...skupaj sva se igrali, plonkali, jokali....skupaj sva bili v vseh težkih trenutkih, v obeh prvih izgubljenih ljubeznih...in še par kasnejših user posted image ....celo nekaj fantov sva imeli skupaj...pa ne naenkratuser posted image ...pa si to niti nisva zamerili - OK, je pa res, da z njimi nisva user posted image  user posted image ....no sanjali sva o družini in otrocih...in zdaj imava vsaka svojo, jaz tri fantke, ona dva.... in si včasih vzameva čas samo za naju....in ko si ga, se imava vedno lepo. user posted image

Ogledali sva si pa tole - http://novomesto.planet-tus.si/sl/kino/2087/dekle_z_zmajskim_tatujem - priporočam. user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
6.1.2012 0:36:18   
Naty_ka
Jaz pa nimam več prave volje za obdelavo slik. Pravzaprav tako redko vzamem fotoaparat v roke, da je hudo...user posted image  Bom verjetno čez par let poslušala od E da ima S toooooooliko slik on pa ogromno majn...user posted image

Mislim, da bo čas da se malo v roke vzamem in spet začnem več slikati user posted image   Sicer sem pa glih prej na fb objavila eno sliko ki mi je uspela lani poleti. Meni je res lepa user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
6.1.2012 0:38:00   
Naty_ka
user posted image user posted image user posted image  petarda. Glavno da sta se imeli fajn user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
6.1.2012 0:43:14   
Naty_ka
Samo meni pa to hecanje RR res že malo preseda. Sem šla iskat kak odgovor RR mojstrov in se menda trudijo odpraviti napako user posted image  Hmuser posted image

Nič, grem probat malo zaspat.

Lahko noč user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
6.1.2012 0:48:20   
petarda
Lahko noč, Naty user posted image

Ja, res je ena štala tule user posted image ...se očitno pripravljajo na plačljivostuser posted image

Jaz grem tudi v posteljo, čeprav sem čisto razbujena....naj ena kavo zjutraj skuha user posted image

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
6.1.2012 8:35:41   
Naty_ka
Dobro jutro user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


Zunaj je tak fajn sveže, malce belo. Pa še petek je user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
6.1.2012 8:46:00   
*bubi*
Dobro jutro user posted image

Lepa slika, Naty.

Meni pa je uspelo prvo sliko obdelat v PS. Bolj na brzino, ampak je ratalo to, kar sem hotela user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
6.1.2012 9:01:36   
Paštetka
pokaži! user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
6.1.2012 9:01:54   
Naty_ka
Bubi, všeč mi je. Lepo izgleda. Jaz bi mogoče probala še tisti mašel narediti malo majn intenzivne barve. Ne vem zakaj me tak bode v oči.

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?