|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo marca 2012
26.3.2012 7:53:49   
LittleSun
Dobro jutro pupe
evo jo, v vsej svoji rdečini je prišla, s seboj pripeljala prijateljico bolečino...ampak sem bila na to pripravljena in kljub hecanju nisem nehala upat, da je ne bo. Mislim, da sedaj že dovolj poznam svoje telo, da mi je v sebi govorilo, da bo prišla. Strah me je edino zarad teh izcedkov, ker če mi še podaljša jemanje dabrostona lahko dam vlogo za ločitven postopek (čeprav nisem poročenauser posted image user posted image ), ker sem drugi človek, brez energije in žara, ki ju imam drugače. Kakorkoli, ta mesec bo čisti odklop, od vsega, od razmišljanja, tudi ravno v času O je lubi odsoten, tako da pač pavziramo. Mi paše, ker sem bila spet živčna.

Helenčica moja tako ti privoščim ta odklopuser posted image user posted image . In super si ga dala skozi, psiha dela neverjetne stvari. Sem videla na sebi, ker so me prsi bolele in ko je prišel prvi izcedek, so me čudežno nehaleuser posted image user posted image

kim user posted image user posted image
rosse stiskam pestke
anonimna pikapoka kdaj pade novi testek?? user posted image user posted image

(odgovor članu Kim80)
Neposredna povezava do sporočila: 851
   RE: II pričakujemo marca 2012
26.3.2012 8:33:26   
ela008
Dobro jutro pupe user posted image
Tako, po dolgem času se vam javljam, toda žal nimam dobro novico, kajti user posted image me je obiskala v soboto zvečer user posted image . Sedaj pa sploh ne vem več, kako si naj dneve štejem ne nič, kajti vse je pomešano... naj ne bi prišla 21.3., pa jo dobim 24.3. tako da sedaj res ne vem, kaj se dogaja s tem mojim ciklusom. Res pa je, da prej, preden sem jemala KT, da sem imela tudi neredne cikluse, tako da očitno prihajam na stari tir.
Kaj naj rečem, razočarana sem, k je 3 dni zamujala.... no, oba sva razočarana, tako da greva v nove boje naprej in definitivno ne bova obupala.
Čestitke novim nosečkam in čudovito nosečnost želim. Tistim, ki še čakate, pa želim, da vas čim več ugleda user posted image ..l. kajti marca še ni konec in držim pesti za vse ostale.

Vsem nam, ki pa nas je obiskala user posted image , pa en velik objem in eno veliko porcijo optimizma in volje za naprej.

Čudovit začetek novega tedna vsem skupaj user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 852
   RE: II pričakujemo marca 2012
26.3.2012 8:44:49   
srečki
Jutro,

eko pa da se vam še jaz pridružim. Saj ene me že poznate, ene pa ste nove.
No za tiste k se me spomnete naj povem, da se je pri meni nosečnost končala v 16t :(((
Sedaj se vam pridružim kot navijačica (tako, da kar polivam roza barvo za stare borke, no pa tudi za nove) Srečno. No upam, da me vzamete k sebi....jaz pa sem nosečnost dala na stranski tir in bo počakalo do naslednjega leta.


(odgovor članu ela008)
Neposredna povezava do sporočila: 853
   RE: II pričakujemo marca 2012
26.3.2012 10:09:25   
witch

user posted image

user posted image user posted image user posted image
user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

1.3.
HeLenčica (x. krog)user posted image

3.3.
S* (6. krog)user posted image

4.3.
barvar (x. krog)user posted image
Cvetka* (x. krog)user posted image

5.3.
Poka (1. krog po laparo)user posted image

6.3.
Ajcom1 (x. krog)
cebela2 (18. krog)

8.3.
Zewa (5. krog)user posted image

9.3.
Katte (22. krog, 4. krog po laparo)user posted image

10.3.
monsy (4. krog po klimifenu)user posted image

11.3.
thanchyka (1. IUI)user posted image

12.3.
štrumfek (x. krog)user posted image


15.3.
donini (8. krog)user posted image

16.3.
Anonimna user posted image (x. krog)user posted image

17.3.
tarnica (7. krog)user posted image

19.3.
Sa.je (x. krog)user posted image

20.3.
Izabelina (x. krog)user posted image

21.3.
ela008 (x. krog)user posted image
multipraktik (x. krog)user posted image
lillith82 (3. krog)user posted image

22.3.
anonimna user posted image (x.krog)

23.3.
*viva* (x. krog)user posted image
anonimna (x. krog)
aischa1 (x. krog)

24.3.
Kim80 (8. krog)user posted image
klopek (x. krog)

25.3.
oreh (x. krog)user posted image
anonimna Suser posted image (x. krog)
LittleSun (x. krog)user posted image

26.3.
Sisley (x. krog)user posted image

29.3.
*anushka* (8. krog)

31.3.

Kliki (x. krog)

x.3.
witch (3. krog klomifena)user posted image
ane_ane (1. IVF)
curly (x. krog)user posted image
Žabica86 (4. krog)user posted image
mladika (x. krog)user posted image
SILVA (x. krog)user posted image
*Karmen* (x. krog)user posted image
ninej (x. krog)
rozi55 (x. krog)user posted image
rosse (x. krog)



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 44

NOSEČK: ___6___

user posted image
NAVIJAČICE:
SrawberrY, Vivaldi, haram, dr. Knowitall, iwa, LittleSun, *viva*, Katte, sonček85, Kliki, curly, Žabica86, anckica, princess13, štrumfek, GregUr, rozi55, *bobika*, Kliki, klopek, lidik, Matejkaa, Vivaldi, kris555, Pajama, witch, srečki,



_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 854
   RE: II pričakujemo marca 2012
26.3.2012 10:12:36   
witch
helenčica, kim80, LS, ela008 punce naj bo april bolj vesel mesec.

rosse želim ti, da čez en teden zagledaš velik plusek.

srečki user posted image user posted image hvala za navijanje

auser posted image kdaj bo naslednji testek?

aischa kako je pri tebi?

a S so pri tebi kakšne lepe novičke?

anushka potem pa si že ti na vrsti. Evo torek se približuje, še samo malo user posted image

ane_ane, ninej, Kliki in rosse za vas pa vse še posebej močno stiskam pesti, da vas vse barvam roza user posted image user posted image


ŠE KAKŠNO NOSEČKO BI RADI!!! user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 855
   RE: II pričakujemo marca 2012
26.3.2012 10:23:44   
oreh
Srečki ne morem verjet, moje sožalje. user posted image user posted image  kako je pa brat?

helenčica želim ti še tale mesec odklopa, morda bodo pa vendarle afriški hoteli pripomogli k povečanju štajerske natalitete.
LS vidim, da imaš tudi ti željo po odklopu, srečno. tale tvoj dabroston je pa res čuden. jaz ta mesec nisem jemala progesterona, pa so se mi izcedki začeli že 20 dan, potem sem pa vzela prometriuum in je bilo vse belo. baje ima progesteron boljši učinek, če ga vzameš vaginalno, saj naj bi deloval lokalno (no vsaj tako je pri prometriuumu).

jaz sem sicer zaradi operacije bolj pozitivna in ta mesec lahko teoretično (!!!!!) že uspe. bom pa jutri začela z merjenjem BT in delala bom O teste. s temi rečmi se sicer nisem bavila že 1 leto, ker nisem mogla razbrati nič konkretnega iz BT, O testi so mi pa kazali šibko črtico ne glede na cikel in sem se še bolj sekirala. na operaciji so mi potrdili, da bi naj bilo nekaj narobe z jajčnikom, no bom videla kaj bodo pokazali O testi in mogoče pa bom le imela pravo O sedaj.

no, še 10 nosečk v marcu ne bomo videli. lahko pa bi jih še kakih 5,6...




(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 856
   RE: II pričakujemo marca 2012
26.3.2012 11:15:40   
witch
oreh jaz sem si BT vpisovala v ta program http://www.fertilityfriend.com/ Sam ti računa O. Ampak je itak dobro če si jo meriš kar nekaj časa da vidiš kak je. Čeprav meni je vsak mesec pokazal O, pa mi je zdaj zdravinca v neplodnostni rekla da je kao nimam user posted image Ampak mi je vedno lepo narasla in padla.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 857
   RE: II pričakujemo marca 2012
26.3.2012 11:29:05   
oreh
ja sej to je problem, jaz imam na tone taprave sluzi, špikanje, sam so ugotovili, da jajčece ni prišlo dostkrat ven iz ovoja (po domače). tko da je bilo zastonj vso držanje nog v luftuser posted image user posted image . zato bom pa delala O teste, da vidim, če bodo zdaj kaj drugače kazali, BT pa da vidim, če bo potrdila rezultat testov. bom pogledala ta program. oprosti witch, sem pozabla, sam se mi zdi, da imaš ti tudi pco?

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 858
   RE: II pričakujemo marca 2012
26.3.2012 18:14:57   
klopek
Hoj punce!

Moja user posted image je prišla po planu (v soboto), tako da se selim v april. Dns me je čist povozil user posted image Aprila bom pa samo navijačica, ker me čaka operacija.
Eh enkrat bo a ne, da bo user posted image

Mal sem se odklopla pa nč ne nuca. user posted image

Držim pesti za vas!

Starim borkam in vsem, ki ste dobile user posted image pa pošiljam user posted image user posted image user posted image


Čestitke multipraktik in Izabelina user posted image user posted image

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 859
   RE: II pričakujemo marca 2012
26.3.2012 19:22:25   
oreh
Klopek veš da, enkrat bo! le pot do tega zna biti trnova, ampak bo pa! kakšna operacija te pa čaka?

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 860
   RE: II pričakujemo marca 2012
26.3.2012 19:58:26   
aischa1
Punce pri meni je vse belo jutri delam test.Upam,da bo pokazalouser posted image user posted image .


_____________________________

Gaja 04.07.2000
Klarisa 15.04.2003
Aischa 26.04.2005
Nataly 13.12.2010

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 861
   RE: II pričakujemo marca 2012
26.3.2012 20:15:06   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO: Zewa


Kliki kaj pa ti? Jaz te še čakam pri novembrkah?

ane_ane, ninej, Kliki in rosse za vas pa vse še posebej močno stiskam pesti, da vas vse barvam roza



Na žalost je danes prišla. Ampak nisem nič razočarana saj nisva nič user posted image ta mesec odklop prav paše. Sedaj pa upam da bo akcija v aprilu napolno.

Nvijam pa za vse ki še čakate na user posted image .
Tiste , ki pa vas je obiskala tako kot mene pa veliko user posted image user posted image user posted image in pa user posted image user posted image user posted image za vas v mesecu aprilu.



(odgovor članu Zewa)
Neposredna povezava do sporočila: 862
   RE: II pričakujemo marca 2012
26.3.2012 20:37:11   
klopek
Oreh laparo in histero imam, ker so mi našli pregrado in ker že toliko časa traja....Ja seveda, da enkrat bo user posted image user posted image ,

Kliki user posted image

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 863
   RE: II pričakujemo marca 2012
26.3.2012 20:42:08   
oreh
Klopek lepo, jaz sem ju imela ravno prejšnji teden. sta pa res posega, pri katerih dobijo veliko informacij in ti vse lepo razložijo ter vlijejo novo upanje.


(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 864
   RE: II pričakujemo marca 2012
26.3.2012 20:46:31   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO: klopek

Oreh laparo in histero imam, ker so mi našli pregrado in ker že toliko časa traja....Ja seveda, da enkrat bo user posted image user posted image ,

Kliki user posted image
hvala
klopek upam da te poštimajo in potem hitro zagledaš user posted image

(odgovor članu klopek)
Neposredna povezava do sporočila: 865
   RE: II pričakujemo marca 2012
27.3.2012 8:29:08   
Anonimen
Včeraj sem naredila CB digital in je bil negativen.

Zvečer sem dobila user posted image . Ta mesec me je pošteno nahecala.

No, gremo v nov krog- v aprilu manj aktivno, pa še forum bom malo odklopila, pozabila.user posted image

Držim pesti za tiste, ki boste še lulale.user posted image



Anonimna user posted image

(odgovor članu LittleSun)
  Neposredna povezava do sporočila: 866
   RE: II pričakujemo marca 2012
27.3.2012 9:21:23   
srečki
Jutro borke,

oreh - kaj čmo takle mamo, sam obupati ne smemo...ker verjamem, da bo tudi k nam nekoč sonček posijal. Pa hvala, imaš izredno dober spomin...bratec se pa ravno tako bori, ima kar nekaj težav in precej bolečin ampak se ne da. Je bil ravno v soboto spet v bolnišnici (sedaj je že doma) ampak bo.

helenčica - lahko vprašam kam v Afriko se odpravljaš? Želim ti prijeten dopust in max uživaj!

klopek- srečno na operaciji...bi te pa vprašala kdo ti je ugotovil, da imaš pregrado? Tvoja G ali kater drug dr?

ela008- user posted image držim pestke, da bo + drug mesec

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 867
   RE: II pričakujemo marca 2012
27.3.2012 10:05:36   
aischa1
Pri meni učeraj ni blouser posted image ,danes delala test in je pokazal rahlo črticouser posted image user posted image .


_____________________________

Gaja 04.07.2000
Klarisa 15.04.2003
Aischa 26.04.2005
Nataly 13.12.2010

(odgovor članu srečki)
Neposredna povezava do sporočila: 868
   RE: II pričakujemo marca 2012
27.3.2012 10:58:49   
curly
Čestitke! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Zdravo, mirno in lepo nosečnost ti želim!
A to bo vajin 5. otrok? How cool is that!? user posted image

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 869
   RE: II pričakujemo marca 2012
27.3.2012 11:55:28   
klopek
Srečki hvala. Pregrado je odkril moj ginekolog, ki me bo tudi operal. Končno sem prišla v roke k nekomu, ki ve kako se dela user posted image . Skozi leta sem imela veliko ginekoloških težav in tako šla čez kar lepo število ginekologov. Mogoče mi je do sedaj niso našli, ker je niso iskali, nevem.
Tebi pa sožalje za tako hudo izgubo. Držim pesti, da enkrat tudi vama posije sonček! user posted image

aischa čestitke user posted image user posted image

(odgovor članu srečki)
Neposredna povezava do sporočila: 870
   RE: II pričakujemo marca 2012
27.3.2012 15:26:32   
witch
oreh ja pco imam. Tak je rekla zdaj v neplodnostni. Prej pa noben ni opazil. Pa sem menjala 2 ginekologinji.

klopek pogumno naprej.

kliki tudi ti pogumno naprej. Enkrat nam bo uspelo.

a pikapoka tebe pa je nahecala. Naj nasledni mesec spakira in je ni za kakšno leto.

aischa
user posted image user posted image user posted image user posted image lepo nosečnost ti želim in vau 5. otročka user posted image user posted image user posted image mogoče bo pa fantič user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 871
   RE: II pričakujemo marca 2012
27.3.2012 15:27:12   
witch

user posted image

user posted image user posted image user posted image
user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

1.3.
HeLenčica (x. krog)user posted image

3.3.
S* (6. krog)user posted image

4.3.
barvar (x. krog)user posted image
Cvetka* (x. krog)user posted image

5.3.
Poka (1. krog po laparo)user posted image

6.3.
Ajcom1 (x. krog)
cebela2 (18. krog)

8.3.
Zewa (5. krog)user posted image

9.3.
Katte (22. krog, 4. krog po laparo)user posted image

10.3.
monsy (4. krog po klimifenu)user posted image

11.3.
thanchyka (1. IUI)user posted image

12.3.
štrumfek (x. krog)user posted image


15.3.
donini (8. krog)user posted image

16.3.
Anonimna user posted image (x. krog)user posted image

17.3.
tarnica (7. krog)user posted image

19.3.
Sa.je (x. krog)user posted image

20.3.
Izabelina (x. krog)user posted image

21.3.
ela008 (x. krog)user posted image
multipraktik (x. krog)user posted image
lillith82 (3. krog)user posted image

22.3.
anonimna user posted image (x.krog)user posted image

23.3.
*viva* (x. krog)user posted image
anonimna (x. krog)
aischa1 (x. krog)user posted image

24.3.
Kim80 (8. krog)user posted image
klopek (x. krog)user posted image

25.3.
oreh (x. krog)user posted image
anonimna Suser posted image (x. krog)
LittleSun (x. krog)user posted image

26.3.
Sisley (x. krog)user posted image

29.3.
*anushka* (8. krog)

31.3.

Kliki (x. krog)user posted image

x.3.
witch (3. krog klomifena)user posted image
ane_ane (1. IVF)
curly (x. krog)user posted image
Žabica86 (4. krog)user posted image
mladika (x. krog)user posted image
SILVA (x. krog)user posted image
*Karmen* (x. krog)user posted image
ninej (x. krog)
rozi55 (x. krog)user posted image
rosse (x. krog)



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 44

NOSEČK: ___7___

user posted image
NAVIJAČICE:
SrawberrY, Vivaldi, haram, dr. Knowitall, iwa, LittleSun, *viva*, Katte, sonček85, Kliki, curly, Žabica86, anckica, princess13, štrumfek, GregUr, rozi55, *bobika*, Kliki, klopek, lidik, Matejkaa, Vivaldi, kris555, Pajama, witch, srečki,




_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 872
   RE: II pričakujemo marca 2012
27.3.2012 16:44:13   
aischa1
O hvala punce za čestitke.Si ne upam še veselit ker pred zadnjo nosečnostjo sem imela en ss in sem bla tudi pri zadnji nosečnosti v skrbeh.A vem da bo vse v redu.A do pregleda sem še vedno malo v strahu.


_____________________________

Gaja 04.07.2000
Klarisa 15.04.2003
Aischa 26.04.2005
Nataly 13.12.2010

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 873
   RE: II pričakujemo marca 2012
27.3.2012 18:43:15   
Katte
aischa1, no, pa je. Iskrene čestitke in srečno do konca.

user posted image za vse, ki vas je spet užalostila user posted image .

Posebej pa za srečki. Nimam besed.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 874
   RE: II pričakujemo marca 2012
27.3.2012 19:35:46   
ela008
Živjo user posted image

Hvala pupe za vso oporo in vse besede, ki prav pašejo za srček. In čestitke aischa1 za user posted image in naj bo vse ok ter čudovito nosečnost želim.

Tako, očitno se nas večina seli v april, za katerega upajmo, da bo več user posted image in da bo naš mesec...

Lep večer in veliko user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?