|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 31 [32] 33   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
29.11.2012 13:46:06   
Iskrica 86
tudi pri meni še nč novega. dva dni me je ful bolel v jajčnikih me zvijal sedaj se je vse umerilo in čakamo kaj se bo zgodilo. v torek imam G pa bomo videli kaj mi bo rekla.

Najivajima pa še za vse ki čakate user posted image

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 776
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
29.11.2012 14:38:55   
Nessika18
kaatkaa mogoče pa še bove, saj če bota mela par mescev razlike to nema veze user posted image glavo gor, ne razmišljat o tem - kot si mi rekla pa bo.. grem v nove boje user posted image

_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, ne v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš nekoga rad."

(odgovor članu Iskrica 86)
Neposredna povezava do sporočila: 777
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
29.11.2012 14:42:26   
Nessika18


user posted image

PRIČAKUJEMO user posted image & user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


1.11.
MeGi20 (1.krog)user posted image


5.11.
Martyna83 user posted image
savanahuser posted image


7.11.
lokvanj22
babkaa (5. krog)user posted image


8.11.
witch (1. krog po THL) user posted image


9.11.
S* (12. krog) user posted image


10.11.
tamala86 (2. IVF user posted image user posted image user posted image )user posted image
LittleSunuser posted image


11.11.
ta*mala (3. krog)user posted image
GregUr (3. krog)user posted image
Anonimna user posted image


13.11.
Penny (1. krog) user posted image
anonimnauser posted image user posted image
kaatkaa (3. krog) user posted image


17.11.
Anonimna user posted image


18.11.
Nikki34 (1. krog s Klomifenom) user posted image


19.11.
Tamyv user posted image
Nusyka (1. IUI user posted image ) user posted image


20.11.
pika555 user posted image


21.11.
smeška83 user posted image


22.11.
anonimna user posted image user posted image


23.11.
Nessika18 (8. krog) user posted image
študentka86
Lanaia90 (5. krog)


25.11.
brioš (5. krog)


26.11.
tara04 user posted image
pišanec (1. krog s klomifenom) user posted image


29.11.
Iskrica 86 (6. krog)
Trezka user posted image

30.11.
tara.81 (12. krog) user posted image
Klimtovka (11. krog) user posted image
mamica deklicam (10. krog)
Sisley (30. krog)
00PoLoNa00 (1. krog)
bebica25 (2. IUI user posted image )
waja


x.11.
anonimna user posted image
*viva* (2. krog) user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


SKUPAJ NAS JE: 39

user posted image NOSEČKE: 5


user posted image USPEŠNOST: 12,82%user posted image



user posted image NAVIJAČICE::user posted image
niinii, Katte, telly, HeLenčica, mamica deklicam, ta*mala, brioš, kaatkaa, srečki, čiba, Radenska_, _saskia_, študentka86, curly, aviva83, Shana86, lilith82, witch, aviva83, acjom1



_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, ne v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš nekoga rad."

(odgovor članu Nessika18)
Neposredna povezava do sporočila: 778
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
29.11.2012 17:25:49   
brioš
Mojauser posted image prišla....se selimo v december.

(odgovor članu Nessika18)
Neposredna povezava do sporočila: 779
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
29.11.2012 20:34:03   
Nessika18
brioš user posted image user posted image pa sve jo hvala bogu dočakale, če je že mogla prit a ne?

_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, ne v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš nekoga rad."

(odgovor članu brioš)
Neposredna povezava do sporočila: 780
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
29.11.2012 20:51:38   
brioš
Nessika18 veš, da se mi je prav oddahnilo, kar se tega tiče ( me je bilo tako strah, da bi mi zamujala, kar bi pomenilo, da mi ''ciste'' nagajajo in potem spet tisto zoparno čakanje) in ja drugi mesec ne pokupim več cele lekarne, kar se tiče testov. Kupim šele 35 dneh. user posted image In glavo na off.

Tiste, ki še čakate gremo lulat user posted image user posted image

(odgovor članu Nessika18)
Neposredna povezava do sporočila: 781
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
29.11.2012 21:24:49   
Anonimen
jst sem modra

(odgovor članu brioš)
  Neposredna povezava do sporočila: 782
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
29.11.2012 21:25:14   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

jst sem modra


Anonimna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 783
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
29.11.2012 22:10:48   
Nessika18


user posted image

PRIČAKUJEMO user posted image & user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


1.11.
MeGi20 (1.krog)user posted image


5.11.
Martyna83 user posted image
savanahuser posted image


7.11.
lokvanj22
babkaa (5. krog)user posted image


8.11.
witch (1. krog po THL) user posted image


9.11.
S* (12. krog) user posted image


10.11.
tamala86 (2. IVF user posted image user posted image user posted image )user posted image
LittleSunuser posted image


11.11.
ta*mala (3. krog)user posted image
GregUr (3. krog)user posted image
Anonimna user posted image


13.11.
Penny (1. krog) user posted image
anonimnauser posted image user posted image
kaatkaa (3. krog) user posted image


17.11.
Anonimna user posted image


18.11.
Nikki34 (1. krog s Klomifenom) user posted image


19.11.
Tamyv user posted image
Nusyka (1. IUI user posted image ) user posted image


20.11.
pika555 user posted image


21.11.
smeška83 user posted image


22.11.
anonimna user posted image user posted image


23.11.
Nessika18 (8. krog) user posted image
študentka86
Lanaia90 (5. krog)


25.11.
brioš (5. krog) user posted image


26.11.
tara04 user posted image
pišanec (1. krog s klomifenom) user posted image


29.11.
Iskrica 86 (6. krog)
Trezka user posted image

30.11.
tara.81 (12. krog) user posted image
Klimtovka (11. krog) user posted image
mamica deklicam (10. krog)
Sisley (30. krog)
00PoLoNa00 (1. krog)
bebica25 (2. IUI user posted image )
waja


x.11.
anonimna user posted image user posted image
*viva* (2. krog) user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


SKUPAJ NAS JE: 39

user posted image NOSEČKE: 5


user posted image USPEŠNOST: 12,82%user posted image



user posted image NAVIJAČICE::user posted image
niinii, Katte, telly, HeLenčica, mamica deklicam, ta*mala, brioš, kaatkaa, srečki, čiba, Radenska_, _saskia_, študentka86, curly, aviva83, Shana86, lilith82, witch, aviva83, acjom1



_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, ne v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš nekoga rad."

(odgovor članu Nessika18)
Neposredna povezava do sporočila: 784
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
29.11.2012 22:14:04   
Nessika18
brioš mislim da ko bo pa šlo za res pa itaq nebomo takoj test delale ker bomo mislile da spet samo zamuja user posted image

Pupe kere imate ju3 dan D, dajmo se potrudit user posted image , ker ta novemberski seznam je res za zjokat..

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, ne v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš nekoga rad."

(odgovor članu Nessika18)
Neposredna povezava do sporočila: 785
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
30.11.2012 14:42:58   
Sisley
Joj ta november je bil pa statistično bolj porazen :(( in jaz sem še dodaten poraz! moja user posted image je danes prišla v vsej svoji veličini, bolečini, tečnobi.... aaa sovražim jo!
No se pa selim kar pod temo user posted image pričakujemo januarja.. glede na to, da imam cikle dolge cca 40 dni po tanovem :( jezi me samo to da se potem te krogi poskušanja tako počas premikajo.. no bo pa ta že 31 krog.. Drugi teden posvet v neplodnostni.. upam na dobre novičke user posted image

Pridem po tudi pod december :) na klepet. Upam da bo tam statistika super, glede na to da so sami dobri možje tisti mesec user posted image



_____________________________

Čakamo na naš +

(odgovor članu Nessika18)
Neposredna povezava do sporočila: 786
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
30.11.2012 15:43:35   
Penny
Dajmo punce, še imate čas, da % uspešnosti popravite na 25% user posted image user posted image user posted image user posted image .


(odgovor članu Sisley)
Neposredna povezava do sporočila: 787
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
30.11.2012 21:54:03   
Lanaia90
No da še jaz poročam.. moja user posted image mi zamuja že en teden, v tem času sem naredila 2 testa, oba negativna.. zadnje pol leta sem jo imela točno na 28 dni, s tem da sem imela 5 dni prej sigurno že krvavkast izcedek. Ta mesec nobene rjave ali rdeče barve, ne vem kaj čaka.. mislite da je možno da so testi lažno negativni še 1 teden po pričakovani M?

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 788
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
30.11.2012 22:20:58   
Nessika18
Lanaia90 no ne vem če si nas kaj brala sproti, ampak tudi nama z brioš je zamujalo, in tudi ostalim - zgleda da je november mesec zamujanj - prej sem skoz mela na 28-29 dni, ta mesec zamujala 5dni, 2 testa bla negativna nato pa se le prikazala..mislim da je celo brioš malo več zamujala, pa ti bo sama točno vedla povedat. Jaz bom ziher od zdaj naprej počakala ko mi bo 8-10 dni že zamujala takrat bom komaj test delala - nič več prej - ker sem opazila da je to moja psiha zaradi katere zamuja user posted image

No to je moje mnenje - tebi pa le držim da je to to in da si user posted image da nam vsaj malo porozaš ta moder november pošiljam ti user posted image za srečo da je to-to.

_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, ne v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš nekoga rad."

(odgovor članu Lanaia90)
Neposredna povezava do sporočila: 789
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
1.12.2012 10:08:21   
Lanaia90
Hvala, Nessika18, ja res ne vem kaj je bilo ta mesec da smo se nekatere načakale.. bo pa drugič boljše (je ne bouser posted image )
Danes zjutraj sem jo končno dobila, tako da me lahko obarvate v modro..

(odgovor članu Nessika18)
Neposredna povezava do sporočila: 790
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
1.12.2012 14:35:45   
Iskrica 86
Res je november mesec zamujanja. Men zamuja že 2 dni in nobenega znaka da prihaja od nikoder, pa tudi nobenega zanka ki bi kazali na nosečnost. Bomo še čakali pa da vidimo kaj bomo dočakali.

Punce samo pozitivno naprej

(odgovor članu Lanaia90)
Neposredna povezava do sporočila: 791
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
1.12.2012 18:29:38   
mamica deklicam
tudi mene v modro. Prišla je danes, se je pa že dva dni nakazovala z rjavim izcedkom. Očitno bo ta mesec res porazen a navijam, da nam bo šlo decembra bolje

(odgovor članu Iskrica 86)
Neposredna povezava do sporočila: 792
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
1.12.2012 18:29:42   
curly
Hej hej, iskrica, no potem sva pa midve na istem. user posted image
Pri meni je tako, da bi jo mogla dobit v četrtek (29.11.), v sredo sem imela pikico rjavega izcedka na papirju pa sem že mislila, da se najavlja, v četrtek tudi 2x pikica na papirju potem pa nič več. user posted image V četrtek zjutraj (s prvim urinom) sem delala test pa je bil negativen. Sem malo napihnjena, imam občasne krče v predelu jajčnikov in maternice, danes me je še v križu začelo špikat, ampak samo na trenutke pa malo povečan apetit imam. (.)(.) me nič ne bolijo, slabo mi ni, lulat ne hodim pogosteje, tako da ne vem, kaj se dogaja? Če test pravi, da nisem user posted image potem že nisem. Čeprav si to neizmerno želim!
A misliš kaj test delat?

< Sporočilo je popravil curly -- 1.12.2012 18:31:12 >

(odgovor članu Iskrica 86)
Neposredna povezava do sporočila: 793
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
1.12.2012 18:43:41   
Iskrica 86

IZVIRNO SPOROČILO: curly

Hej hej, iskrica, no potem sva pa midve na istem. user posted image
Pri meni je tako, da bi jo mogla dobit v četrtek (29.11.), v sredo sem imela pikico rjavega izcedka na papirju pa sem že mislila, da se najavlja, v četrtek tudi 2x pikica na papirju potem pa nič več. user posted image V četrtek zjutraj (s prvim urinom) sem delala test pa je bil negativen. Sem malo napihnjena, imam občasne krče v predelu jajčnikov in maternice, danes me je še v križu začelo špikat, ampak samo na trenutke pa malo povečan apetit imam. (.)(.) me nič ne bolijo, slabo mi ni, lulat ne hodim pogosteje, tako da ne vem, kaj se dogaja? Če test pravi, da nisem user posted image potem že nisem. Čeprav si to neizmerno želim!
A misliš kaj test delat?


Curly pr men je čist isto kot pr teb, isti znaki samo da nisem imela nič rjavega izcedka. user posted image user posted image Za enkrat še nimam namena testa delat imam tako al tako v torek ginekologa(če jo ne dobim prej potem bom mogla prstavt pregled)

Tud js si ful želim user posted image . Mogoče bova pa me dve mau dvigenle novembersko povprečje user posted image

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 794
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
1.12.2012 18:49:22   
curly
Potem pa le javi, kaj bo rekla G! Držim pesti! user posted image user posted image user posted image

Bebica, javi se kaj! Kako ste??? Rada bi ti odpisala pa ne gre. A imaš mogoče kaj vklopljeno/izklopljeno na profilu? user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil curly -- 1.12.2012 18:55:36 >

(odgovor članu Iskrica 86)
Neposredna povezava do sporočila: 795
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
1.12.2012 19:49:57   
MEGi20
Pozdravljene...

Evo spet se javljam tokrat malo v skrbeh, namreč po user posted image sem šla "lulat" in se obrišem z papirjem tre opazim krvave nitke....
Nočem zganjati panike, ker podobno sitacijo smo imeli in se bojim, da se bo zadevica ponovila in da om zakrvavela kot nazadnje in bom imela ssuser posted image ...ko sem šla po 15minutah spet na wc se zopet obrišem in nič user posted image
Poskušam odmisliti in ne komplicirati, kajti 5.12 imam pregled in ne vem kaj naj storim??Ali naj grem kar takoj na kak pregled ali pa počakam na določen datum.

vsi znaki user posted image pa so prisotni... držim pesti da bo vse vredu....

LP

< Sporočilo je popravil MEGi20 -- 1.12.2012 19:53:30 >


_____________________________

Ali veste kako se reče dvema ljubimcema ki sexata po metodi varnih dni?

mamica in očka...

(odgovor članu Nessika18)
Neposredna povezava do sporočila: 796
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
1.12.2012 21:11:56   
Nessika18
MEGi20 sicer še nisem bila user posted image sem pa veliko prebrala in glede na to da sem v zdravstveni stroki, bi ti zaenkrat samo odsvetovala do pregleda user posted image pa na pregledu povej kaj se je zgodilo, kaj te muči in boš pol vidla a ti bo za kak čas G prepovedal user posted image al pa ne. Pač bo tvoj dragi malo mogo potrpet. Če pa bo se krvavitev stopnjevala pa na urgenco! Upam da sem ti lahko pomagala. Drugače pa javi ko boš s pregleda če je vse vredu.

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, ne v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš nekoga rad."

(odgovor članu MEGi20)
Neposredna povezava do sporočila: 797
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
1.12.2012 22:28:02   
bebica25
Pozdravljene,
Curly vse je tako kot ponavadi, nič nisem spreminjala.. Tud mene je zadnjič jezlo privat user posted image user posted image

Drugače pa nevem kaj naj rečem, itak me skoz nekaj pika odspodaj, čutim tudi napetost in včeraj na dan D sem imela na vložku(preventiva) en čist mali svetlo roza flekec in danes popolnoma isto in to samo na enem vložku, na ostalih katere sem menjala čez dan ni blo ničesar, tudi ko se po wcju obrišem ni na papirju nič.. Pojma nimam ali bo M prišla.. Včeraj(14. dan po inseminaciji) sem tudi z jutranjim urinom naredila test in je bil -. Jutri na 16 dan bom test še enkrat naredila (FS, tega imam trenutno doma). Upam da je še možnost da vseeno pokaže +. Je mogoče katera imela podobno situacijo? Je možno mogoče da če je to M da je to to in ta mesec nebom imela močnejše m? Čudno mi je ker se to dogaja po IUI postopku, ko naj bi v vsakem primeru, če ni nosečnosti, prišla M.. Upam, da ima katera kakšno vzpodbudno besedo..user posted image

Vesela bi bila vsake pomoči..

(odgovor članu Nessika18)
Neposredna povezava do sporočila: 798
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
2.12.2012 7:57:06   
bebica25
Dobro jutro.

Jah lahko me kar pomodrite.. user posted image
Vsipala se mi je kolko gre.. Te pač malo premora potem pa v 3. krog. Ko bi vsaj držalo da v tretje gre rado..user posted image

Punce držim pesti za vse ki boste še lulale, ful vam privoščim, da bi zagledaleuser posted image .. Res sem vesela ko berem da je katera nosečka..
Lepo nedeljo vam želimuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebica25)
Neposredna povezava do sporočila: 799
   RE: II pricakujemo NOVEMBRA
2.12.2012 9:31:27   
curly
Ah, joj. Bebica, tako mi je žal. user posted image user posted image user posted image
Upam, da nista preveč sesuta. Kar podoživljam vse skupaj. Tudi meni so rekli, pri drugem IUI, da so ful male možnosti, da se prime, zaradi slabega semena, zato sem bila veliko bolj pripravljena, kot prvič.
Držita se, pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image , ko mi bo pa čas in računalnik dopuščal ti pa napišem eno doooooolgo sporočilce!
Če si na FB, mi lahko v zasebnem sporočilu napišeš ime in priimek, da te dodam - če seveda to želiš, ker mislim, da se bova lažje pogovarjali tam, kot tukaj, ker malo šteka. user posted image

(odgovor članu bebica25)
Neposredna povezava do sporočila: 800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  29 30 31 [32] 33   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 31 [32] 33   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?