|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2013
27.11.2012 11:42:37   
pikaboo
Bravo, Pikolina13!! user posted image

Tudi jaz še vedno ne verjamem pa je že en teden od testa. Danes sem se naročila na pregled in ga imam 27.12., v 10.tednu. Jooooj kje je še tooo... user posted image Sporoči, kdaj imaš ti UZ, da bova odštevali skupaj. user posted image

Zmedena, si se ti že naročila? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Avgustovke 2013
27.11.2012 13:07:35   
zmedena...

IZVIRNO SPOROČILO: Pikolina13

user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image
Občutek ni varal! Hvala vsem, ki ste držale pesti! Še zdaj ne morem verjet!
Danes se bom kar naročila za UZ! user posted image



Wiiiiiiiiiiiiiii, iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pikolina13)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Avgustovke 2013
27.11.2012 13:26:07   
zmedena...

IZVIRNO SPOROČILO: pikaboo

Bravo, Pikolina13!! user posted image

Tudi jaz še vedno ne verjamem pa je že en teden od testa. Danes sem se naročila na pregled in ga imam 27.12., v 10.tednu. Jooooj kje je še tooo... user posted image Sporoči, kdaj imaš ti UZ, da bova odštevali skupaj. user posted image

Zmedena, si se ti že naročila? user posted image



Sem se, na oba konca, ker imamo pri nas to ločeno. Za UZ imam datum 13.12., za pregled ga pa v dveh dneh še niso uspeli poslati user posted image . Vsekakor računam, da bo nekje okoli 9. tednauser posted image

(odgovor članu pikaboo)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Avgustovke 2013
27.11.2012 13:46:40   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Anonimna user posted image
Kdaj pa si ti imela zadnjo user posted image ?


Anonimna user posted image


Zadnjo user posted image sem imela 14.11.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Avgustovke 2013
27.11.2012 14:32:48   
Pikolina13
Evo sem dobila datum. 28.12. user posted image So mi komaj našli termin. Ne vem ali je toliko novih nosečk? user posted image Prvo so me hoteli naročit šele 4.1. pa sem rekla, če lahko proooosim najdejo nekaj malo prej. user posted image Pdp bi pa moral biti 2.8. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Avgustovke 2013
27.11.2012 14:34:49   
Night

IZVIRNO SPOROČILO: pikaboo

Jupiiii...kooončno nekje lahko povem, da sem srečka nosečka! user posted image S fantom sva se trudila leto in pol in sedaj, ko je končno uspelo, kar ne morem verjeti. Pa še moj dragi je do naslednjega ponedeljka na službeni poti in bom z novico počakala do njegovega povratka, čeprav me čisto razganja, ker ne morem z nikomer deliti tega veselja. user posted image Zmedena čestitke tudi tebi! user posted image Kako se kaj počutiš? Anonimna, hitro v akcijo, da se nama kmalu pridružiš v debati. user posted image

Čestitke za plus najprej. Sicer nisem še nosečka, ampak delam na tem. Glede na to, da sta se kar dolgo trudila za otroka, me zanima, če sta ta mesec delala kaj drugače? Upam, da te ne moti, da to sprašujem user posted image

(odgovor članu pikaboo)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Avgustovke 2013
27.11.2012 15:14:49   
pikaboo
Zmedena: Wau, to je pa kmalu! user posted image Upam, da boš tudi termin za pregled hitro dobila, drugače pa vprašaj še enkrat, da te slučajno ne pozabijo.
Anonimna user posted image : Mislim, da je čas, da si s tvojim privoščita eno dobro večerjo in sproščen večer v dvoje. user posted image
Pikolina13: Očitno imajo vsi ljubljanski ginekologi gužvo. user posted image Tudi zame so praskali datum pet minut. Je pa ful zanimivo...jaz imam PDP 1.8. in pregled 27.12., ti pa oboje en dan kasneje. Zdaj pa res lahko skupaj odštevava. user posted image
Night: Hvala. user posted image Ubistvu sva res nekaj delala drugače...seksala sva veliko bolj redko kot prej. V preteklih mesecih sva se trudila, da bi v dneh pred, med in po ovulaciji vsak dan, potem pa sva ugotovila, da sva kot robota, ki sploh ne znata več uživat v spolnosti in evo...prvi mesec, ko sva manj načrtovala in pustila naravi prosto pot, je uspelo. Pa vem kako je, ko ti rečejo "sprosti se". Sem se naježila vsakič, ko sem to slišala. Ampak je dejstvo, da prej kot se sprijazniš s tem, da niso vse niti v tvojih rokah, prej bo uspelo. Imam tudi veliko prijateljic, ki so zanosile na isti način, tako da ti želim, da se tudi vama čim prej vse poklopi. user posted image

(odgovor članu Night)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Avgustovke 2013
27.11.2012 17:06:06   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


Mene pa neki jajčniki šraufajo..kot da mam neko težo na njih..mislite da je to znak ovulacije? Samo upam, da ni vnetje!!

anonimna user posted image


Izcedek ni prozoren in vlečljiv (kot bi moral bit pri O), ampak bel...zato sumim na vnetje user posted image

anonimna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Avgustovke 2013
27.11.2012 17:31:39   
Pikolina13

IZVIRNO SPOROČILO: pikaboo


Pikolina13: Očitno imajo vsi ljubljanski ginekologi gužvo. user posted image Tudi zame so praskali datum pet minut. Je pa ful zanimivo...jaz imam PDP 1.8. in pregled 27.12., ti pa oboje en dan kasneje. Zdaj pa res lahko skupaj odštevava. user posted image


Pa res! user posted image Upam, da obe ostaneva Avgustovki. user posted image


Ima katera že kakšne znake? Jaz razen tega, da sem tako zmatrana nimam nobenih. Upam, da tako tudi ostane! No, razen trebuščka. user posted image Tega pa komaj čakam.
Prvič mi je bilo slabo 18 tednov! Cele dneve sem bruhala. Drugače je bilo vse v redu z nama, ampak tole bruhanje je bilo grozno! Upam, da bo tale nosečnost čiiisto drugačna kar se tega tiče. user posted image

(odgovor članu pikaboo)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Avgustovke 2013
27.11.2012 18:33:30   
pikaboo
Anonimna user posted image : Mislim, da bel izcedek ne pomeni nujno vnetja. Jaz sem ga imela zelo pogosto pa ni bilo z menoj nič narobe. Glede prozornega in vlečljivega izcedka pa je meni ginekologinja rekla, da ni zelo zanesljiva metoda ugotavljanja ovulacije. Po njenem mnenju je bazalna veliko bolj natančna. Sicer pa je o tem že toliko napisanega in povedanega, da človek res ne ve več komu verjeti... user posted image
Pikolina13: Meni zaenkrat ni nič slabo (trkam) imam pa zelo boleče (.)(.), tako da ponoči zelo slabo spim. Saj pravijo, da so si nosečnosti zelo različne, tako da če si enkrat že dala to skozi, ti bo pa mogoče v drugo prihranjeno. user posted image Tudi jaz komaj čakam trebušček in da povem vsem...no, malo bo še treba potrpet. user posted image

(odgovor članu Pikolina13)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Avgustovke 2013
28.11.2012 8:54:57   
Pikolina13
Dobro jutro! Upam, da ste lepo spale. Jaz sem čisto fertik.. zaradi tavečjega. Ni spal nič. Ga zobki matrajo pa prehlajen je. user posted image

Jaz tudi komaj čakam, da povem! Še mojemu user posted image moram povedat. Sem se odločila, da mu bom v petek, ko greva na večerjo. Komaj se zadržujeeeem. user posted image
Pa čakam, da se nam še katera pridruži. Da naredimo še seznamček hehe. user posted image user posted image

(odgovor članu pikaboo)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Avgustovke 2013
28.11.2012 9:41:52   
pikaboo
The same here. Zelo slaba noč, kot že 10 pred tem. Na hrbtu ne morem spat, pri vseh ostalih položajih pa me bolijo (.)(.). Ti imaš pa sploh žurko, ko je otroček še tako majhen. Kaj bo šele potem ko bosta dva taka malčka... user posted image
Moj dragi tudi še ne ve, ker je na službeni poti in pride v ponedeljek. Težko je bit tiho pa ne pokazat navdušenja, ja. Držim pesti, da nama uspe z(a)držat do takrat. user posted image

(odgovor članu Pikolina13)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Avgustovke 2013
28.11.2012 10:58:40   
Anonimen
Babike, tiste ki še delate na user posted image ..danes je polna luna..upam, da nam bo naklonjena user posted image

anonimna user posted image

(odgovor članu pikaboo)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Avgustovke 2013
28.11.2012 14:50:34   
Anonimen
Pozdravljene!

Upam da se vam jaz tudi kmalu pridružim. Me pa zanima če bi lahko katera povedala posebej tista, ki ima predviden PDP 1.8 - 2.8 kdaj je imela zadnjo M. Saj meni zamuja, vendar je dva dni po predvideni M test bil negativen user posted image . In bi ga jutri ponovila!

Ostajam pa zaenkrat anonimnauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Avgustovke 2013
28.11.2012 15:24:23   
pikaboo
Anonimna user posted image : Zadnja menstruacija - 22.10., dolžina cikla - 31dni, PDP - 1.8. Sem pa test delala dva dni pred predvideno menstruacijo, ker so se mi znaki zdeli precej očitni in že dobila user posted image . Držim pesti, da te jutri razveseli super novička. Kdaj pa si imela predvideno mestruacijo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Avgustovke 2013
28.11.2012 15:38:11   
Anonimen
Predvidena M bi naj bila 23.11, že kar 5 dni zamuja. Res upam da se vam pridružim, čeprou sem že bila tolk krat razočarana da po eni strani niti nočm upat.

Drugače pa čestitke vsem za user posted image in želim vam mirno user posted image

(odgovor članu pikaboo)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Avgustovke 2013
28.11.2012 18:42:24   
Blu blu
Zivjo!! Jaz sem danes ugledala user posted image in ze cel dan se veselim da sem tudi jaz user posted image in se ze spopadam z nosecniskimi slabostmi ponoci in podnevi-groza. Datum zadnje M je bil 30.10, tako da naj bi bil predviden rok 6.8.2013. Vidim da vas je ze kar nekaj na forumu, kdaj boste povedale doma, v sluzbi? V sluzbi jaz ne mislim pred januarjem, za starse pa se razmisljam. Upam da bo vse kot mora bit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Avgustovke 2013
28.11.2012 19:42:40   
Pikolina13
Anonimna user posted image - ZM sem imela 23.10., dolžina cikla 31 dni. Sem pa tudi jaz delala prej. Sem imela tak občutek da je to, to. user posted image

Blu blu - ČESTITAM! user posted image Jaz bom doma verjetno povedala za novo leto. Po prvem pregledu. Za ostale pa še ne vem. Bo že prišel čas. user posted image

(odgovor članu Blu blu)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Avgustovke 2013
28.11.2012 20:58:12   
zmedena...
hej, hej,

še z moje strani malo...počutim se, kot da nič ne bi bilo user posted image . Če tako ostane in samo trebušček začne rasti, bom ZELO zadovoljna user posted image .

Me je pa glede na mojo zadnjo user posted image in jemanje antibiotikov kar skrbelo in sem danes klicala G, ki mi je rekel naj kar jutri pridem na UZ, pa bova pogledala kako jeuser posted image . Moram reči, da sem veliko bolj mirna, ker vem, da mi ne bo treba čakati do 13.12. ok, sej utripa in nič še ne bo, bom pa vsaj vedla, če je tista pikica primerne velikosti, glede na ZM.

Vam jutri sporočim, kako sem opravila user posted image

Aja, drugače pa sem sama imela ZM 24.10. in tudi ciklus 31 dni, tako da sem danes 5/0user posted image

(odgovor članu Pikolina13)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Avgustovke 2013
28.11.2012 21:00:41   
zmedena...
sem vedela, da sem nekaj pozabilauser posted image

Doma bom jaz povedala kar po prvem pregledu (jutri ali potem 13.12.), v službi pa verjetno tudi takrat (decembra) , saj imamo kar pestro in sledi serija odpuščanjuser posted image

(odgovor članu zmedena...)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Avgustovke 2013
28.11.2012 21:06:10   
zmedena...

IZVIRNO SPOROČILO: Blu blu

Zivjo!! Jaz sem danes ugledala user posted image in ze cel dan se veselim da sem tudi jaz user posted image in se ze spopadam z nosecniskimi slabostmi ponoci in podnevi-groza. Datum zadnje M je bil 30.10, tako da naj bi bil predviden rok 6.8.2013. Vidim da vas je ze kar nekaj na forumu, kdaj boste povedale doma, v sluzbi? V sluzbi jaz ne mislim pred januarjem, za starse pa se razmisljam. Upam da bo vse kot mora bit.



Čestitke in dobrodošla user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blu blu)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Avgustovke 2013
29.11.2012 6:41:01   
Blu blu
Joj pri nas v službi tud kar naprej grozijo z odpuščanjem samo ne ravno na našem oddelku...mi imamo samo delavnik 10-12 ur dnevno. Pa tudi novice o nosečnosti sprejmejo slabo. mislim, saj vem da me potem odpustit ravno ne more, mi pa sigurno totalno zagreni življenje v službenem času. Mislim da iz porodniške nazaj v to firmo ne bom več prišla. Res me skrbi kdaj naj povem in kako user posted image ...groza.

(odgovor članu zmedena...)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Avgustovke 2013
29.11.2012 6:44:56   
Blu blu
Se nekaj me zanima, a je katera iz LJ in bi hodila kasneje na kakšno nosečniško telovadbo oz rekreacijo. Moram se do avgusta bolj spravit v kondicijo user posted image .

(odgovor članu Blu blu)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Avgustovke 2013
29.11.2012 8:43:38   
_sonček
Pa se vam pridružujem tudi jaz user posted image  včeraj smo zagledali plusek, je prišel nepričakovano, vendar zelo zaželjeno...je pa to moja druga N, doma imamo 17m starega sončka, ki je bil spočet z umetno oploditvijo, tale sonček pa je spočet naravno user posted image  in sploh ne moremo verjet, da nam je ratalo user posted image user posted image  po mojih izračunih mam rok 6.8.2013, bom pa zvedela danes, ko imam G, glih slučajno sem naročena, tako da bo glih fajn user posted image

_____________________________

V nas vseh je še vedno otrok, ki verjame v čudeže. Za otroke so čudeži preproste reči. Vsak dan je čudežen – nepojasnjen, poživljajoč, vedno nov!

(odgovor članu Blu blu)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Avgustovke 2013
29.11.2012 9:30:20   
Pikolina13
_sonček čestitam! Zelo lepo je slišat, da rata tudi naravno. user posted image

Jaz sem pa čist fertik. Sem se od tamalega nalezla. Smrkam, grlo me boli za znoret. Sploh ne vem kaj naj vzamem, da mi bo pomagalo. user posted image

(odgovor članu _sonček)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?