|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
21.1.2013 8:59:03   
Najaa
To je res ja. Ampak počasi... se bomo popoldan naprej menile ok? Ko bom malo več vedela.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
21.1.2013 9:19:52   
Tippi
To sem te misla že parkrat vprašat. Zakaj se izogibaš kave?


Preprosta razlaga. Če bi večkrat pila kavo, ali celo vsak dan, bi verjetno tudi želja po cigaretih bila večja user posted image Sem namreč ozdravljeni kadilec. od lanskega poletja do 15.novembra, ko se nam je zgodila tragedija nisem kadila, potem pa sem malo grešila, zdaj po novem letu sem pa spet brez cigaretkov. in če ne pijem kave, je kriza manjša user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
21.1.2013 9:36:04   
RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
LuLu, operacija 1 uro ja, okrevanje pa 6 mesecev. user posted image Od tega 4-8 tednov ne smeš stopit na prste. user posted image Ampak počas, bomo vidli kaj bo stric v belem reku.
Hebat ga Najaa. Bo pač 6 mesecev. Brez op. pa nikoli okrevanje in vedno bolečine. Odločitev je lahka. Držim pesti, da se bo dalo zrihtati. Op. pa ne odlašaj. Lažje zdaj, kot če bi morala kake bolniške jemati.

Naja bolš vse to pa enkrat vštimaš in imaš potem vsaj mer, ne pa kot jaz ki mi nič ne pomaga pa tud naprej me nikamor ne pošlje tako ,da nevem kaj naj sploh naredimuser posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
21.1.2013 10:09:52   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

ne pa kot jaz ki mi nič ne pomaga pa tud naprej me nikamor ne pošlje tako ,da nevem kaj naj sploh naredimuser posted image
Menjaš doktorja mogoče?

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
21.1.2013 10:39:19   
RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

ne pa kot jaz ki mi nič ne pomaga pa tud naprej me nikamor ne pošlje tako ,da nevem kaj naj sploh naredimuser posted image
Menjaš doktorja mogoče?

Nažalost jih ni veliko tukaj v Loki tako ,da nimam kaj za menjat upam ,da bo namesto tele ki je šla v pemzijo kakšna normalna prišla ,da bi potem zamenjala ker moja komaj ,da kakšno napotnico za naprej

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
21.1.2013 11:10:33   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

To sem te misla že parkrat vprašat. Zakaj se izogibaš kave?


Preprosta razlaga. Če bi večkrat pila kavo, ali celo vsak dan, bi verjetno tudi želja po cigaretih bila večja user posted image Sem namreč ozdravljeni kadilec. od lanskega poletja do 15.novembra, ko se nam je zgodila tragedija nisem kadila, potem pa sem malo grešila, zdaj po novem letu sem pa spet brez cigaretkov. in če ne pijem kave, je kriza manjša user posted image


Tippi jaz tudi od lanskega avgusta ne kadim. user posted image kavo sem se pa naučila piti brez cigareta.
Jaz sem nehala zarai stresa, ki so mi povzročale cigarete user posted image skoz sem namreč razmišljala, če jih imam s sabo, pa kam in kje lahko kadim, pa kje jih lahko kupim, če mi zmanjkajo....zdaj sem pa ful umirjena, ko mi ni treba skrbet zanje user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
21.1.2013 14:32:42   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

To sem te misla že parkrat vprašat. Zakaj se izogibaš kave?


Preprosta razlaga. Če bi večkrat pila kavo, ali celo vsak dan, bi verjetno tudi želja po cigaretih bila večja user posted image Sem namreč ozdravljeni kadilec. od lanskega poletja do 15.novembra, ko se nam je zgodila tragedija nisem kadila, potem pa sem malo grešila, zdaj po novem letu sem pa spet brez cigaretkov. in če ne pijem kave, je kriza manjša user posted image


Tippi jaz tudi od lanskega avgusta ne kadim. user posted image kavo sem se pa naučila piti brez cigareta.
Jaz sem nehala zarai stresa, ki so mi povzročale cigarete user posted image skoz sem namreč razmišljala, če jih imam s sabo, pa kam in kje lahko kadim, pa kje jih lahko kupim, če mi zmanjkajo....zdaj sem pa ful umirjena, ko mi ni treba skrbet zanje user posted image



user posted image user posted image user posted image punci!

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
21.1.2013 14:44:43   
Tippi
user posted image user posted image user posted image punci!

Da bi le tako ostalo, pozitivno in zdravo user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
21.1.2013 14:59:29   
Najaa
No še moje poročilo - tek strogo prepovedan. user posted image Lahko hodim sam ko začutim, da sem se preforsirala, naj se ustavim. Ja, pol bom pa sred Šmarne se dol usedla, sem si misla. user posted image Mah hodila bom, naj gre vse nekam. Pri teku bom pa še naprej navijačica. user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
21.1.2013 15:00:15   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

No še moje poročilo - tek strogo prepovedan. user posted image Lahko hodim sam ko začutim, da sem se preforsirala, naj se ustavim. Ja, pol bom pa sred Šmarne se dol usedla, sem si misla. user posted image Mah hodila bom, naj gre vse nekam. Pri teku bom pa še naprej navijačica. user posted image



user posted image
In kaj ti je??? user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
21.1.2013 16:02:39   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

No še moje poročilo - tek strogo prepovedan. user posted image Lahko hodim sam ko začutim, da sem se preforsirala, naj se ustavim. Ja, pol bom pa sred Šmarne se dol usedla, sem si misla. user posted image Mah hodila bom, naj gre vse nekam. Pri teku bom pa še naprej navijačica. user posted image
Kaj pa operacija?

No, še moje poročanje. Jutri grem na op. Danes nisem hotla, jutri pa bom zjutraj tam, pa upala, da hitro prdem na vrsto. Mi že gre na bruhanje user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
21.1.2013 20:34:33   
Tippi
Jooooj boge babnce user posted image
Držim pesti, naji da bo čim prej spet na nogah, tistih tazdravih user posted image in lulu, da bo čim manj boleče! user posted image

Pa še paštetki sem pozabila čestitat za nekajenje user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
25.1.2013 10:41:36   
LuLu
Ej, moram javit, da se je to basanje s sadjem obrestovalo. Itak, da se spet počutim ok, ko je vse za mano... ampak lepše povedano... ščistla sem se ful v določenem prostoru v stanovanju in danes sem šla iz radovednosti na vago. Imam 4 kile manj. Svašta! To je tistih par kil, ko mi je šlo gor zadnji mesec... ampak tudi lahko se počutim. Super.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
25.1.2013 13:31:40   
Najaa
Spustu me je! Spustu me je! user posted image user posted image user posted image user posted image Da lahko naši LuLu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za izgubljene 4 kile. Bravo "mala"! user posted image Z nič truda a ne, sam basanje s sadjem, tak se dela! user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
25.1.2013 13:37:45   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Spustu me je! Spustu me je! user posted image user posted image user posted image user posted image Da lahko naši LuLu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za izgubljene 4 kile. Bravo "mala"! user posted image Z nič truda a ne, sam basanje s sadjem, tak se dela! user posted image user posted image
user posted image  user posted image
Sem že imela solzico v eni oki, ker ni nobena tega videla in komentirala user posted image
Hvala... prav si napisala. Basanje s sadjem, nič truda user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
25.1.2013 13:45:50   
Najaa
Če me tuki ne bi spustil bi ti pa tam napisala. Tole je vsekakor za user posted image user posted image user posted image sam glej, da te ne bo tak pobralo, da te ne bom spoznala, ko te naslednjič vidim! user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
25.1.2013 13:50:50   
Tippi
Kako nič truda???

Jest kosmat kivi, pa avokado z banano, ni kar tako!!

Čestitam punca!! user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
25.1.2013 14:00:20   
LuLu
Tippi, hvala. Kivi jaz vseeno obrijem. Ga na rahlo strugam, kot korenček. Ne mi zdaj napisat, da je pa največvečja količina vitaminov ravno v dlakah? user posted image   user posted image

Najaa, ne skrbi... te kmalu pričakujem tukaj, in ne... ne hujšam. Ni straha, da bi bila neprepoznavna user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
25.1.2013 14:27:25   
RAKICA1
Naja Lulu ima vedno izgovor da ne hujša sam verjem, da bo pred nama na idealni teži user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa prava suhica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kivi ja najbolš ko je olupljen user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
25.1.2013 14:55:26   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Kivi ja najbolš ko je olupljen user posted image user posted image user posted image
Neeeeee...

Tippi, še ena za spreobrnit... navali user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
26.1.2013 17:33:05   
LuLu
Mayo Clinic@MayoClinic
The only way #grapefruit helps you burn #fat is if you climb the tree to pick it and then run 5 miles before eating it.

(Twitter) user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
26.1.2013 20:32:37   
Paštetka
Danes sem pojedla 3 kivije. user posted image Za vsak poteg z nožem med lupljenjnjem, sem se pripravljala, da ga probam z lupino.
Ni mi uspelouser posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
26.1.2013 20:37:34   
LuLu
Paštetka,
probaj ga malo "pobriti" Ostrugaj dlačice, je bolj prijetno, ko je gladek user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
27.5.2013 17:27:46   
LuLu
Nekaj sta bili glasni danes. Imata še kaj za povedat?  user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
29.5.2013 11:11:06   
RAKICA1
user posted image user posted image user posted image user posted image seveda vedno imamo kaj za povedatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?