|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
4.3.2008 10:35:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *tajda*
Rodila sem pa lani oktobra...mogoče se je kaj spremenilo ker  vidim da so posti iz leta 2005user posted image


O ne, pa jih je kar enih par z leta 2008.

(odgovor članu *tajda*)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
4.3.2008 10:44:21   
*tajda*
No cela prva stran je iz leta 2005, sicer pa vsaka napiše svojo izkušnjo..ene imajo zelo lepo ene pa grozno.In prav je da vsaka napiše kako ji je bilouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
4.3.2008 11:24:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *tajda*

No cela prva stran je iz leta 2005, sicer pa vsaka napiše svojo izkušnjo..ene imajo zelo lepo ene pa grozno.In prav je da vsaka napiše kako ji je bilouser posted image


Ja, cela prva stran je že, samo ti si napisala, da je pa zdaj mogoče drugače, kot da takšnih negativnih odgovor zdaj ni več. Ampak dejstvo je, da so ...

< Sporočilo je popravil Splišni -- 4.3.2008 11:26:36 >

(odgovor članu *tajda*)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
4.3.2008 12:29:56   
*tajda*
......tako kot tudi pozitivni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
4.3.2008 12:33:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *tajda*

......tako kot tudi pozitivni.


Ja, saj to so pa tudi leta 2005 bili.

(odgovor članu *tajda*)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
4.3.2008 14:09:06   
Anonimen
seveda bodo negativne in pozitivne izkusnje... odvisno od ljudi (na obeh straneh, tako nosecnic oz. mam in pa osebja)... vsekakor sem pa trdno prepricana, da je zdravstveno osebje manj naklonjeno in prijazno ljudem, ki imajo vec kilogramov... kar se je izkazalo tudi na forumih RR...

mene je moja izkusnja res spravila v slabo voljo in sedaj ko pricakujemo drugega, bom sla pogledat drugam, na Jesenice in pa v Ljubljano in se dolocila na podlagi tega, kje je porodna soba prijetnejsa in osebje dajalo normalnesji vtis (pri slednjem upam, da ne bom prevec zgresila)..

Vsekakor pa moram tudi jaz pohvalit babico v porodni sobi, ki je bila veliko casa ob meni in mi je res stala ob strani ter pa dve sestri na porodnem oddelku, ki sta mi pomagali pri vzpostavljanju dojenja..... zal ne vem njihovih imen



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
5.3.2008 14:16:01   
Taaja

Jaz sem ful v dilemi. Sem bila že čisto odločena za Jesenice, pa si mislim, zakaj bi hodila tja, če je Kranj pred nosom. Slabo izkušnjo po mojem lahko doživiš kjerkoli, ali pa dobro. Se bo pa treba kmalu odločit, ker imam rok čez 2 tedna. :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
5.3.2008 15:56:23   
benika
Ne vem no, jaz imam kar konkretno nekaj kg preveč, pa mi tako prvič kot drugič tega nihče ni vrgel pod nos. Oba poroda sta mi ostala v lepem spominu, prav tako tudi prijaznost sester in zdravnikov. Jaz z njimi nimam nobenih slabih izkušenj (edino ena skravžljana sestra pri porodnicah misli da drži boga za jajca).

(odgovor članu Taaja)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
5.3.2008 16:05:50   
łiłi
to je ta sestra k sem zanc pisala svoje iskusnje.drugac pa so vsi ostali ok.jaz se nism ji pustila zejbavat ,sem ji kr povedala svoje,zato niti enkrat mi ni prsla vec v sobo.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
5.3.2008 17:30:05   
LanaM
Jaz sem prvič rodila leta 2001, drugič leta 2006, pa sem bila obakrat zadovoljna. Edino prvič so bile strežnice nekoliko manj prijazne. Je pa moje mnenje, da če nimaš zapletov pri porodu in dokaj hitro rodiš, da je za vsako porodnišnica dobra, če pa se pojavijo določeni zapleti, pa jo nekatere takoj kritizirajo. Kolegica je rodila avgusta 2007, pa tudi ni imela pripomb.

(odgovor članu łiłi)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
9.3.2008 23:16:42   
marita
sem frišno iz kranjske p., rodila 2.3. Porod je bil ok, babca ok, na oddelku ok. Tko da nimam posebnih pripomb in komentarjev.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
10.3.2008 15:16:33   
pikica_30
Kako je z EA v Kranju? Ali je dosegljiva 24 ur na dan?

(odgovor članu marita)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
10.3.2008 19:11:39   
*tajda*
jst sem rodila z EA v kranju in je 24 ur dosegljiva in plačljiva 170 eurov.

(odgovor članu pikica_30)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
11.3.2008 9:48:07   
pikica_30
In tajda kako si bila zadovoljna z EA - bi se še enkrat odločila zanjo?

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
11.3.2008 12:18:19   
*tajda*
grem še 1x na ea..nisem čitula popolnoma nič,bom se pa probala zmenit spet za istega aestezista ker je feomenalen-dr.Rozmanuser posted image  seveda ko bomo meli spet otročka...upam da bo še delal takrat user posted image

(odgovor članu pikica_30)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
12.3.2008 11:19:13   
zabica26
Jaz mam tut dobre izkušnje. Nekatere sestre so posebne, ampak tako je v vseh poklicih.
Nisem pa realna, ker sem imela naročeno babco in se je res potrduila. Na oddelku je bilo super, samo vroče. Imela sem fajn družbo v sobi, sestre večino prijazne, strežnice pa sploh super. So še trič trač revije prnesle, da nam ni blo dolgčas. user posted image

G so pa eni ok, drugi pa malo manj.Ampak strokovni so pa vsi.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
12.3.2008 11:23:39   
muck
Same dobre izkušnje. No razen ene sestre na oddelku, ki je bila zoprna kot 100 user posted image , sam je glih izmeno zamenjala, tako, da ni meni več dosti težila (5min). Pa ena babica je opasna, sam je na srečo nisem imela, je pa vmes sam mim prišla in neki težila zaradi ustekleničene vode user posted image . Moja babica pa je bila 1A, pa še ene mlade so se lih uvajale in so bile zlate vse. Pa doktor je bil tudi ok. Nimam nič za reč čez to porodnišnico. Še se bom vrnila. user posted image

_____________________________

Najboljša igrača je: atiiiiiiii.
http://rubens-place.myminicity.com/
http://rubens-place.myminicity.com/ind
http://rubens-place.myminicity.com/tra

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
18.3.2008 9:12:42   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: *tajda*

grem še 1x na ea..nisem čitula popolnoma nič,bom se pa probala zmenit spet za istega aestezista ker je feomenalen-dr.Rozmanuser posted image seveda ko bomo meli spet otročka...upam da bo še delal takrat user posted image


Kako pa si se zmenila za EA? Jaz tudi zelo razmišljam o njej, zato bi pa tudi šla v Kranj rodit, ker v LJ je ne dobim.

_____________________________



(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
18.3.2008 10:44:54   
*tajda*
Ja sploh se nisem menila,sem mislila rodi z ultivo pa sem se pol premislila in sem prosila za Ea,je prišel anetsezist in mi jo dal,tko da niso nič kompliciraliuser posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
19.3.2008 8:21:52   
benika
Drugače greš pa lahko en dan na posvet tja z anesteziologom, ti vse razloži, dobiš en papir, ga doma podpišeš in to je to. Prineseš ga pa potem s seboj v P. Tako so meni razložili januarja.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
26.3.2008 18:13:48   
modrooka
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Drugače greš pa lahko en dan na posvet tja z anesteziologom, ti vse razloži, dobiš en papir, ga doma podpišeš in to je to. Prineseš ga pa potem s seboj v P. Tako so meni razložili januarja.


In tako je meni danes razložila anestiziologinja, ko sem bila pri njej na pogovoru.

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
26.3.2008 21:10:54   
lindy
In kaj so ti povedali, so te prepričali?

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
4.4.2008 15:26:52   
jazabel
Jaz sem tudi šla na posvet k anesteziologinji - tako v KR kot tudi na Jesenice in mene so totalno prepričale za EA. V Kr je priporočila EA pred ultivo, in to s tehtnimi razlogi. Ne bi ti raba solila pameti, le pojdi na pogovor, se ni treba nič prej prijaviti, sam receptorju reci, da bi šla na pogovor in jo oz. ga bo poklical takoj.
Lp

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
7.4.2008 11:31:54   
Clavdy
Bom še jaz  nekaj dodala. Rodila sem lani 24.maja. Občutki so malo mešani, saj so bile ene sestre ful prijazne, ene pa malo manj. Sploh tista, ko sem jo ob petih zjutraj zbudila, da me ful boli in če imajo kaj proti bolečinam. Pa mi je ne na ravno lep način odgovorila:"tud če vas zdele pelem dol, sej nč ne bo". S solznimi očmi sem se obrnila in šla nazaj v sobo. Po 10 minutah pa je prišla in rekla, da se pa pejva vseen dol pokazat. Odprta sem bila 3 cm in so me dal v porodno sobo, kjer pa sem ležala na sploh ne vem čem, izgledalo je kot dva kroga. Dali so me na umetne popadke. Z mano v sobi sta bili dve študentki, ki pa sta bili zelo prijazni, ena me je kasneje tudi masirala. Tudi babica je bila ok, čeprav je res vmes hodila ven. V pomoč pa mi je bila tudi znanka, ki je tudi babica, sicer še mlada, a me je prej vpršala če se se mi lahko stisne trebuh.  V glavnem rodila sem po 13 urah. Zašil me je dr.Urh (5 šivov) in moram rečt, da se mi danes sploh ne pozna brazgotina.
Me je pa ena sestra vprašala, če ga prvo noč odpeljejo in sem rekla da ja, razen če bo jokal, da ga pripeljejo. No, pa je ta mal kar  spal. Najbolj na živce pa mi je šlo dojenje na komando. Otroka ti prinesejo, zdej ga pa morš podojit. K sreč je bila ena babca tud uredu in je takoj svetovala, da naj gre moj kupiti silikončke, ker imam majhne bradavice.
O spalnih sajcah je škoda besed, kar se pa hrane tiče, pa mislim da bi morali veliko bolj paziti. Jaz sem imela v nosečnosti zelo otečene noge, potemtakem se moraš izogibati slanih jedi. A ti pol prinesejo komad slano juho. Komaj so mi noge splahnele, že so mi otekle.
Je pa tko, na koncu vsaka komaj čaka da gre domov, kjer se potem rihtaš po svoje.
Ali bom naslednjič šla rodit Kranj? Ne vem še. Prvič sem šla zato, ker  sem živela le 5 minut stran. Se bom pa sigurn pozanimala, kako je kaj na Jesenicah, ki jih hvalijo.

(odgovor članu jazabel)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: PORODNIŠNICA KRANJ
8.4.2008 9:38:34   
Julija08
Jaz sem tudi šla na posvet k anesteziologinji - tako v KR kot tudi na Jesenice in mene so totalno prepričale za EA. V Kr je priporočila EA pred ultivo, in to s tehtnimi razlogi. Ne bi ti raba solila pameti, le pojdi na pogovor, se ni treba nič prej prijaviti, sam receptorju reci, da bi šla na pogovor in jo oz. ga bo poklical takoj.
Lp
IZVIRNO SPOROČILO: jazabel





Mene pa zanima kakšni so te tehtni razlogi za EA pred Ultivo, ker jaz grem avgusta rodit v Kranj in sem razmišljala o porodu z Ultivo.
A se v Jesenicah tudi da roditi z Ultivo?

Aja pa zanima me kakšna je cena Ultive in ali je vedno na voljo?

< Sporočilo je popravil Julija08 -- 8.4.2008 9:40:01 >

(odgovor članu jazabel)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?