|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 20:50:17   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Moram priznati, da sem bila v začetku prav presenečena, kako ste nekatere žaljive in ne prenehate in ne prenehate. Saj ne rečem, da si prideš navzkriž v določeni debati ali v določenih temah. Samo, da pa človek samo lepo umirjeno pove svoje mnenje, nekatere pa čisto popenite in se spustite pod nivo. Pa tu ne mislim nase. Sama vem da sem ostra in večkrat namerno podrezam, da je debata malo bolj živa in se da kaj debatirati. Govorim o drugih na katere ene in iste stalno skačete. Prejle sem imela čas in sem malo posrfala nazaj po debatah, ko me še ni bilo. In glej ga zlomka, to se je dogajalo že prej. Ko ni bilo ne mene, ne Lukke in podobnih. Opazila sem, da je tale simpatična Stanislava delovala tule gor že prej, pa da z njo tudi niste bile pretirano prijazne. Ni čudno, da jo je za toliko časa uzela magla. Pa tudi več ostalih uporabnic, ki so meni osebno skozi komentarje čisto kul in bi z njimi zaradi njihovega zanimivega pogleda , prav rada kaj podebatirala ni od nikoder (npr. Poker face, Taddy 78,Raho, Gina, Pelin, Blaža, Bumerang, Tehnofil, Jančika,3jeMi,Primoza, Viv, Nika v službi... in podobni). Nasprotno pa ostaja železni repertoar enih in istih, ki se skozi leta očitno niso nič spremenile. Enako žaljive, enako smetljive na temah, enako dolgočasnih komentarjev. Od nekdaj sem imela občutek, da sem se kakšno stoletje prepozno rodila- tudi tule na tem forumu. Še vedno je nekaj takih , s katerimi je luštno debatirat npr. Lili, Frodo, Stanislava po ta novem, Nejcko in podobne- samo kaj ko ste pa ostale tako težke včasih. Da gre nekdo prav z namenom, da žali drugega uporabnika odpirat novo temo ( in to ni nič novega, glede na to, kaj sem prebrala za nazaj), na kateri se lahko izživlja določena raja nad enim samim uporabnikom user posted image Škoda res.
Zanimivo pa mi je predvsem nekaj- ves čas obtožujete Lukko, češ, da ima veze , podporo in ne vem kaj vse pri administratorjih, adminih in ne vem kje vse še. Pa ravno taki uporabniki, ki se ne strinjajo z vami najprej odmaglijo s tule dol, ve ste pa še kar pripopane. A se kdaj zamislite nad tem? Se vam ne zdi čudno, kako da teh ljudi, ki jim že leta nazaj niste bili všeč, nekako ni več tule gor? In ne Lukka zato ni nič kriv.


Ljudje smo pač različni.
Z mano se še učitelji niso vsi strinjali, kaj šele en povprečen forum. Druge matematike ne more biti.

Vsak najde svoj interes, ki gre včasih tudi na račun drugega - ampak that's life, povsod je tako, samo vprašanje je, ali znamo potegniti mejo zdravega heca - tako v dajanju kot v sprejemanju!. Tudi dobra debata bo šla preko roba, ker dobre ideje ne bodo vsem všeč - ali zato, ker ji ne sledijo, ker nimajo znanja, ali zato, ker jih spominjajo na mediokriteto v njihovem vsakdanjem živjenju.

Lukka je očitno problematičen že sam po sebi in potrebuje pomoč, a si ne da prav nič reči. Lahko sklepam narobe, ker sem zasledila le malo, ampak tako se mi zdi. In prime za vsak malo kost, ki se mu jo vrže, ali pa slučajno pade. Meni ni zanimiv, in niti ne iščem stika z njim (v komunikaciji preko foruma), ga pa pustim pri miru.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 20:52:33   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Uf, cisto ven... Kaj je tema?

user posted image Lukka bejž raje dol. Ti pa res včasih najdeš trenutekuser posted image sedaj jih boš spet poslušal zaradi mene. Soooriiiuser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 20:53:39   
skuštrana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

patrino, ŠE !X

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
Po enem tednu je spet pri vtičnici in se hinavsko smeje. Sem se smejal nazaj, stopil počasi do nje jo odpeljal do kuhinje in jo s kuhalnico trikrat fajn usekal čez rit. Cel teden je imela kolobarje na riti.











p.s. pa spet sem izvisela!




Mateyka, kje lahko na Švedskem urgiramo vezamo na to? Kaj ni v tej državi tepež celo prepovedan z zakonom?



Luka je na Norveskem, ampak ce se ne motim je tudi tam tepez prepovedan. No, tepez je prepovedan v veliko evropskih drzav, koliko se pa tega drzijo pa je vidno iz tega gor. In njegov moz je celo pediater....


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 20:54:41   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

patrino...samo eno vprašanje....pa nisem na nobeni strani (tudi tebe rada berem )user posted image , za dotičnega homoseksiča (nisem homofob, ampak težko najdeš njegov post, kjer tega ne da jasno in glasno vedeti) mi dol visi....ampak a se ti ne zdi, da globoko pretirava? v vsem?
ja res je - samo meni niti ni to tako grozno- v bistvu mi je to hecno- tebi ne? neuser posted image

da je popolnoma brez smisla za humor? da je občutljivejši od vsake nosečnice nabildane s hormoni?
No tudi kakšno smešno na svoj račun zna pribiti in se zraven smejati, tako da se mi ne zdi čisto brez smisla za humor. Občutljiv je verjetno bolj kot marsikdo, ja, po svoje pa neverjetno veliko prenese, če potuhtaš kaj vse je moral tule gor že požreti, pa še vedno vztraja.Jaz bi že zdavnaj spakirala kufre. ah, to še ni nič, pa vedi, da vem kaj govorim user posted image user posted image user posted image user posted image

da je enostavno neprijeten za neko debato?
Za kakšno gotovo in takrat osebno jaz ne visim na njej, če mi ni všeč. Kar za določene uporabnice, ki jim gre kao v iber na nerve ne moreš reči. Če si poštena in malo pokukaš, boš videla, da človek v velikih temah sploh ne sodeluje, ženske pa še vedno nakladajo in kleftrajo o njem . Če bi jim šel tako grozno v nos, ne vem zakaj si vsaj takrat ne oddahnejo in se ne menijo o njem, ko ga ni zraven? Pa zakaj sodelujejo v tistih debatah, ki jih odpre oz. sodeluje on? ja nekdo pa mora sodelovati v debatah, čemu so sicer namenjene...in nisem šla kaj posebej raziskovat, ker že to, kar sem prebrala...me odbije

se ti ne zdi, da take reakcije izzove sam?
Ja, večkrat butne ven kakšno lovsko, vendar sem skoraj sigurna , da ne z namenom, da bi potem skakale po njem in ga žalile, temveč zato, ker je pač malo naiven, hecen, neveden, ... meni pa se zdi kot oseba, kot sem že rekla, preveč paradoksalna, da bi bila rasnična...kot nekdo, ki piše zgodbice...in namenoma izziva takšne reakcije...samo poglej: homoseksič, ki je zapostavljen in maltretiran s strani svojega partnerja, ki pretepa svojega otroka, ki se izpostavlja z izrazito bedastimi akti - prijave policij wtf??? vse to v eni sami osebi? vsi problemi, ki dajo podobno kot moja tema o poloni juh, vedno eno žolčno debato? a se ti to zdi verjetno?

tak, zdaj pa grem tu dol...ker me baš boli ves špeh okrog analne odprtine za eneka lukeca.... viš, tiso o zarečenem kruhu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 20:57:01   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

patrino, ŠE !X

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
Po enem tednu je spet pri vtičnici in se hinavsko smeje. Sem se smejal nazaj, stopil počasi do nje jo odpeljal do kuhinje in jo s kuhalnico trikrat fajn usekal čez rit. Cel teden je imela kolobarje na riti.











p.s. pa spet sem izvisela!




Mateyka, kje lahko na Švedskem urgiramo vezamo na to? Kaj ni v tej državi tepež celo prepovedan z zakonom?



Luka je na Norveskem, ampak ce se ne motim je tudi tam tepez prepovedan. No, tepez je prepovedan v veliko evropskih drzav, koliko se pa tega drzijo pa je vidno iz tega gor. In njegov moz je celo pediater....



Svašta.
Saj on me ne zanima, ampak da je otrok doma s kolobarjii user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 20:57:04   
patrino
Meni ni zanimiv, in niti ne iščem stika z njim (v komunikaciji preko foruma), ga pa pustim pri miru.
Stanislava- saj v tem je ves point. Ti ne iščeš stika z njim , ker ti pač ni hecen , zanimiv...itd. Nihče ni vsem. Toda določene ženske tule gor o njem vedo povedati same grde zadeve, visijo pa na vsaki njegovi debati in pljuvajo vanj. To mi je bedno. tebi ni?
Ti ga pustiš pri miru- one pa v njegovi , tudi večdnevni odsotnosti,grdo govorijo o njem oz. se norčujajo iz njega, pa jim nič noče. Razumeš? Ti je to vredu?


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 20:57:30   
skuštrana
Lukka je očitno problematičen že sam po sebi in potrebuje pomoč, a si ne da prav nič reči.

Tale stanislavin stavek je lukko zadel v nulo. Tocno to. Nihce mu nic noce, zelimo mu samo pomagat, mu odpret oci....ce pa on tega ne sprejme je pa sam kriv.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 20:59:54   
Lukka
Ocitno ste se spravile name. Pa kaj. A vi hranite mojo hci? Mi vi placujete? Mi vi pospravljate po hisi? Japajade. Prosim, da se ne vtikate v mojo vzgojo!

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 21:01:46   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Lukka je očitno problematičen že sam po sebi in potrebuje pomoč, a si ne da prav nič reči.

Tale stanislavin stavek je lukko zadel v nulo. Tocno to. Nihce mu nic noce, zelimo mu samo pomagat, mu odpret oci....ce pa on tega ne sprejme je pa sam kriv.


Hvala. Ne rabim pomoci. Sploh pa ne od vas, ki me kar naprej zmerjate...

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 21:02:27   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Meni ni zanimiv, in niti ne iščem stika z njim (v komunikaciji preko foruma), ga pa pustim pri miru.
Stanislava- saj v tem je ves point. Ti ne iščeš stika z njim , ker ti pač ni hecen , zanimiv...itd. Nihče ni vsem. Toda določene ženske tule gor o njem vedo povedati same grde zadeve, visijo pa na vsaki njegovi debati in pljuvajo vanj. To mi je bedno. tebi ni?
Ti ga pustiš pri miru- one pa v njegovi , tudi večdnevni odsotnosti,grdo govorijo o njem oz. se norčujajo iz njega, pa jim nič noče. Razumeš? Ti je to vredu?



Ni v redu, je pa del slabe folklore ali osebne nekulture.
Fajt je eno, hecanje na račun drug drugega tudi, stalno potrebno in nepotrebno obrekovanje pa drugo.
So me zmotili kolobarji - kar bi me pa pri vsakem.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 21:04:24   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

patrino...samo eno vprašanje....pa nisem na nobeni strani (tudi tebe rada berem )user posted image , za dotičnega homoseksiča (nisem homofob, ampak težko najdeš njegov post, kjer tega ne da jasno in glasno vedeti) mi dol visi....ampak a se ti ne zdi, da globoko pretirava? v vsem?
ja res je - samo meni niti ni to tako grozno- v bistvu mi je to hecno- tebi ne? neuser posted image

da je popolnoma brez smisla za humor? da je občutljivejši od vsake nosečnice nabildane s hormoni?
No tudi kakšno smešno na svoj račun zna pribiti in se zraven smejati, tako da se mi ne zdi čisto brez smisla za humor. Občutljiv je verjetno bolj kot marsikdo, ja, po svoje pa neverjetno veliko prenese, če potuhtaš kaj vse je moral tule gor že požreti, pa še vedno vztraja.Jaz bi že zdavnaj spakirala kufre. ah, to še ni nič, pa vedi, da vem kaj govorim user posted image user posted image user posted image user posted image

da je enostavno neprijeten za neko debato?
Za kakšno gotovo in takrat osebno jaz ne visim na njej, če mi ni všeč. Kar za določene uporabnice, ki jim gre kao v iber na nerve ne moreš reči. Če si poštena in malo pokukaš, boš videla, da človek v velikih temah sploh ne sodeluje, ženske pa še vedno nakladajo in kleftrajo o njem . Če bi jim šel tako grozno v nos, ne vem zakaj si vsaj takrat ne oddahnejo in se ne menijo o njem, ko ga ni zraven? Pa zakaj sodelujejo v tistih debatah, ki jih odpre oz. sodeluje on? ja nekdo pa mora sodelovati v debatah, čemu so sicer namenjene...in nisem šla kaj posebej raziskovat, ker že to, kar sem prebrala...me odbije

se ti ne zdi, da take reakcije izzove sam?
Ja, večkrat butne ven kakšno lovsko, vendar sem skoraj sigurna , da ne z namenom, da bi potem skakale po njem in ga žalile, temveč zato, ker je pač malo naiven, hecen, neveden, ... meni pa se zdi kot oseba, kot sem že rekla, preveč paradoksalna, da bi bila rasnična...kot nekdo, ki piše zgodbice...in namenoma izziva takšne reakcije...samo poglej: homoseksič, ki je zapostavljen in maltretiran s strani svojega partnerja, ki pretepa svojega otroka, ki se izpostavlja z izrazito bedastimi akti - prijave policij wtf??? vse to v eni sami osebi? vsi problemi, ki dajo podobno kot moja tema o poloni juh, vedno eno žolčno debato? a se ti to zdi verjetno?

tak, zdaj pa grem tu dol...ker me baš boli ves špeh okrog analne odprtine za eneka lukeca.... viš, tiso o zarečenem kruhu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





Ne če mogoče še vedno ješ zarečen kruh in še nisi ušlauser posted image . Ja res je to, da se včasih vprašaš, kdo je tule gor sploh resničen- med drugimi tudi Lukka. Vendar če pomisliš, da je Lukka res Lukka. Cel komplet z vsemi svojimi strahovi, občutljivimi reakcijami, takšnimi in drugačnimi težavami, resnično potreben nasveta, pomoči, osamljen po svoje tam nekje daleč...in potem tule gor povrhu vsega bere in je deležen takih grdih zmerjanj norčevanj in tako naprej. Če pomisliš, da je možnost , da tole res leti na resničnega človeka, potem ti nekako ni vseeno. No, vsaj meni ni.


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 21:04:34   
LuLu
ko bo še ena taka tema na vzgoji in iskanje nasvetov, ne bom presenečena, če bo kdo odgovoril...
" ne hranim tvojega otroka, ne plačujem ti, ne pospravljam ti... sam se znajdi in se pobrigaj za vzgojo"

user posted image

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 21:09:07   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Lukka je očitno problematičen že sam po sebi in potrebuje pomoč, a si ne da prav nič reči.

Tale stanislavin stavek je lukko zadel v nulo. Tocno to. Nihce mu nic noce, zelimo mu samo pomagat, mu odpret oci....ce pa on tega ne sprejme je pa sam kriv.

Joj, Skuštrana daj nehi zganjat hipokrizijo no:" Nihče mu nič noče, hočemo mu pomagati..."A ti ni nič nerodno no. Daj se preberi no v kakšni temi, ko se spravljaš nanj. In če on ne sprejme vaših žalitev, obkladanj s sto in enim nazivom, itd, si je pa sam kriv. Lepo te prosim. Saj tudi drugi znamo brati, čeprav si včasih , ob takih trenutkih , človek kar zaželi, da ne bi.


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 21:09:51   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


Če pomisliš, da je možnost , da tole res leti na resničnega človeka, potem ti nekako ni vseeno. No, vsaj meni ni.



Vsak je svoje sreče kovač user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 21:11:55   
skuštrana

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Lukka je očitno problematičen že sam po sebi in potrebuje pomoč, a si ne da prav nič reči.

Tale stanislavin stavek je lukko zadel v nulo. Tocno to. Nihce mu nic noce, zelimo mu samo pomagat, mu odpret oci....ce pa on tega ne sprejme je pa sam kriv.


Hvala. Ne rabim pomoci. Sploh pa ne od vas, ki me kar naprej zmerjate...


Lukka,za to da te zmerajo si sam kriv. S svojimi otrocjimi reakcijami si dosegel to.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 21:13:22   
skuštrana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Lukka je očitno problematičen že sam po sebi in potrebuje pomoč, a si ne da prav nič reči.

Tale stanislavin stavek je lukko zadel v nulo. Tocno to. Nihce mu nic noce, zelimo mu samo pomagat, mu odpret oci....ce pa on tega ne sprejme je pa sam kriv.

Joj, Skuštrana daj nehi zganjat hipokrizijo no:" Nihče mu nič noče, hočemo mu pomagati..."A ti ni nič nerodno no. Daj se preberi no v kakšni temi, ko se spravljaš nanj. In če on ne sprejme vaših žalitev, obkladanj s sto in enim nazivom, itd, si je pa sam kriv. Lepo te prosim. Saj tudi drugi znamo brati, čeprav si včasih , ob takih trenutkih , človek kar zaželi, da ne bi.


Kje se jaz spravljam nanj? Mislim prav spravljam, brez nekega povoda...daj mi link, plis

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 21:15:34   
Colt
Nič snega pri nas...ne vem kaj je s tole zimo. Se pa pri gretju pozna, kar sploh ni slabouser posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 21:16:07   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


Če pomisliš, da je možnost , da tole res leti na resničnega človeka, potem ti nekako ni vseeno. No, vsaj meni ni.



Vsak je svoje sreče kovač user posted image

Ja saj je res to, vem. Samo, ko si enkrat nekako skuješ svojo, si ne moreš kaj, da jo ne bi poskušal pomagati kovati še komu, ki mu to ne uspeva najbolje. Samo tule bom morala verjetno prenehat " pomagat", ker se mi zdi da mu delam bolj slabo uslugo, glede na odziv ostalih.user posted image


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 21:21:02   
RIJA*
patrino, saj bo zmogel sam.

ti pa se drži drugega: kuj železo, dokler je vroče user posted image user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 21:28:24   
patrino
Hja saj vem, saj bom poskuslauser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   [Brisano sporočilo]
25.1.2014 21:34:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 21:52:56   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Nič snega pri nas...ne vem kaj je s tole zimo. Se pa pri gretju pozna, kar sploh ni slabouser posted image
 


Resno? Al me hecaš? Pri nas ga je bilo 30cm. Sicer kar precej skopnelo danes, sam za snežka naredit pa bo.


pri nas ga je.





_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 22:42:21   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*




IZVIRNO SPOROČILO: mari1234

@patrino: Malo me čudi, da Lukka vedno tako braniš. Tudi jaz sem mu, ko se je začel oglašati, napisala nekaj spodbudnih besed, saj se mi je zazdel zelo nemočen v svojem trudu a z dobrimi nameni. Potem pa sem prebrala tole:


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


Po enem tednu je spet pri vtičnici in se hinavsko smeje. Sem se smejal nazaj, stopil počasi do nje jo odpeljal do kuhinje in jo s kuhalnico trikrat fajn usekal čez rit. Cel teden je imela kolobarje na riti.

  

in seveda spremenila mnenje. Tako nasilje nad otrokom? Nedopustno.



odvetnica P. ?

zagovor si že spisala?



Miška jaz sem ti odgovorila in to precej na dolgo. Kaj imaš recimo ti povedati v odgovor na moj post. To ponavljanje o tem , da Lukka da Polži po riti nima veze s tem ( in tega nikoli nisem odobravala) . Ker sem že povedala, da jaz ne govorim le o njem temveč na splošno o vašem neprijetnem obnašanju, ki tera vse uporabnike, ki delajo tale forum simpatičen in zanimiv, dol, ker se naveličajo brati in prenašati vašo bedno izživljanje. Tvoj komentar v zvezi s tem? Tudi ti si, če se ne motim iz tistih časov in glede tvoje udejstvovanje pri tokratnem linču Lukke, ni čudno, da si še tule gor.

Matejči- tudi tole mi je "zapelo za oko" , ko sem šnofala po starih temah. Že v preteklosti si jih dobila po glavi zaradi tvojih , velikokrat brez veznih foto vložkov, še posebej , takrat, ko nimaš kaj pametnega povedat ( kar je milo rečeno očitno velikokratuser posted image ). Hja, še k sreči, da lahko človek kaj takega prebere in vidi, da ni le on tisti, ki mu je to velikokrat mimouser posted image . A kaj konkretnega ne bi uspela spraviti skupaj in znala povedati- mislim tako- brez foto vložkov?



A se ti mal ven vadiš?

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   [Brisano sporočilo]
25.1.2014 22:45:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Dior)
  Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Kako bi reagirale, če...
25.1.2014 22:45:56   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Uf, cisto ven... Kaj je tema?


Ti in tvoje blesarije.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?