|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
10.8.2015 17:14:00   
Nija2014
Sofie, zelo mi je žal za ss user posted image Kaj naj rečem, sama sem to lansko leto doživela in vem kako je...Tako da glavo gor in pozitivno naprej. In probaj se čimbolj sprostit, meni je ratalo takoj v drugem ciklu in sedaj imamo čudovitega otročka, ki že sam sedi in se igra v kotu dnevne sobe :)

Tako da navijam naprej zate, zame in vse ostale


Žal le blede črtice pri ponavljajočih se testih nosečnosti ponavadi ne pomenijo nič dobrega. Tudi sama sem imela pri treh zaporednih testih le blede črtice. Ponavadi to pomeni, da nekaj ni kot bi moralo
bit in hormon ne narašča ter telo samo izloči plod. Vseeno bolje na začetku, kot pa kasneje v nosečnosti ali pa da bi bognedaj otroci ne bili zdravi ...

Tako da pogumno naprej, Sofie in vse ostale.. Tudi jaz ne pričakujem ta mesec, naj me da katera na seznam, jaz ne znam..
Pa čimboljše prebijanje skozi vročino vsem navijačicam in nosečkam

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   [Brisano sporočilo]
10.8.2015 18:18:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   [Brisano sporočilo]
10.8.2015 18:31:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MladaMamiMojca)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
10.8.2015 21:56:40   
PupaOdA
Sofie tako mi je žal zate user posted image , res sem upala da ti je uspelo... ampak mi smo s tabo, le pogumno naprej user posted image

MladaMamiMojca ja, res zna bit sitno prvi dan...poznam pa nekoga, ki je prvi dan po dopustu moral nadure delat - če te kaj potolaži user posted image

Uffff LadyJen to čakanje je obupno, že jaz, ki imam samo še kak dan do resnice sem že sita tegauser posted image

Jaz se še vedno prsenetljivo dobro počutim, če primerjam z drugimi cikli user posted image
Punce, a ima katera izkušnje z merjenjem bazalne temperature? Namreč prejšnji cikel mi je temperatura po O padla tudi na 36,1, ta cikel pa cel čas ne pade pod 36,6... Oziroma a se vedno, ko je "prisotna" nosečnost temperatura giblje okrog 37,0 oziroma nad 37,0?
no ja....sej veste....upanje ostajauser posted image vem, da sem preveč nestrpna ampak vse zaman user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
10.8.2015 22:37:38   
Sofie

Hvala vsem user posted image Upam, da se sedaj lepo sčisti, saj nama potem ni potrebno čakati 3m, ampak greva lahko takoj v nov krog. Sem pa vesela, da imam fajn ginekologa. V takšnih trenutkih to veliko pomeni.

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
11.8.2015 10:39:56   
sitka mala
Ekola punce, jaz se selim v september, se mi je danes ulilo. Sem vedela da bi bilo prelepo, da bi bilo lahko res. Slabost pa izgleda lahko pripišem kar user posted image , ki je tokrat glej ga šmenta točna kot ura. user posted image

Vsem ostalim pa želim, da zagledate magičen plusek!!Če ne ta mesec, pa naslednjega!

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
11.8.2015 11:06:04   
MEGi20
Evo punce... pa se pridružujem seznamu :D danes sem po 11 dneh zamude naredila BC mini in pokazali sta se dve črtici.....

_____________________________

Ali veste kako se reče dvema ljubimcema ki sexata po metodi varnih dni?

mamica in očka...

(odgovor članu sitka mala)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
11.8.2015 11:40:27   
Janchek81
Sofie objemčke zate ... po eni strani pa bolje, da je prišlo zdej do SS kot kasneje ... a pa so ti sploh vzeli kri? Kok si pa mela beta hcg? Čudi me to, da po desetih dneh zamujanja ti je pokazalo rahlo črtico .. naj te imajo kar lepo na opazovanju, da hormon res v kompletu pade pod mejo in potrdijo SS ...

(odgovor članu MEGi20)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
11.8.2015 12:20:45   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

Sofie objemčke zate ... po eni strani pa bolje, da je prišlo zdej do SS kot kasneje ... a pa so ti sploh vzeli kri? Kok si pa mela beta hcg? Čudi me to, da po desetih dneh zamujanja ti je pokazalo rahlo črtico .. naj te imajo kar lepo na opazovanju, da hormon res v kompletu pade pod mejo in potrdijo SS ...


Hvala. Ja vzeli so mi kri in hormon pada. Številke ne vem, sem bila včeraj čisto zmedena. Na Uz se vidi, da se maternica čisti. Glede rahle črtice so mi rekli da vsaka črtica pomeni nosečnost, da rahla je bila zato ker ni bilo dovolj hormona. Da enim se še po 3t zamujanja samo rahla črtica pokaže, pa je vseeno vse ok. Da tukaj ni pravila.

Zgodnji SS je itak posledica kromosomske napakeuser posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
11.8.2015 12:24:44   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

Sofie objemčke zate ... po eni strani pa bolje, da je prišlo zdej do SS kot kasneje ... a pa so ti sploh vzeli kri? Kok si pa mela beta hcg? Čudi me to, da po desetih dneh zamujanja ti je pokazalo rahlo črtico .. naj te imajo kar lepo na opazovanju, da hormon res v kompletu pade pod mejo in potrdijo SS ...


Hvala. Ja vzeli so mi kri in hormon pada. Številke ne vem, sem bila včeraj čisto zmedena. Na Uz se vidi, da se maternica čisti. Glede rahle črtice so mi rekli da vsaka črtica pomeni nosečnost, da rahla je bila zato ker ni bilo dovolj hormona. Da enim se še po 3t zamujanja samo rahla črtica pokaže, pa je vseeno vse ok. Da tukaj ni pravila.

Zgodnji SS je itak posledica kromosomske napakeuser posted image



Tudi meni je padal hormon, v maternici se ni vidlo nič, čistilo se je lepo, pa so mi na urgenci napisali, da gre za SS, pa je šlo za IMN ... hormon je pa padal iz 245 na 130 ... nej ti še po 14 dneh enx uzamejo kri in dajo preverit hormon ... sploh pa, če se ne bo krvavitev umirila kar še enx pejd na urgenco ... ker meni je test tudi šele po 10 dneh zamujanja pokazal rahlo črtico, po 14 dneh zamujanja pa že ornk črtico, potem sem pa začela krvaveti ...

Upam, da ni pri tebi isto, ampak vseeno pa bodi pozorna ...

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
11.8.2015 12:48:11   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

Sofie objemčke zate ... po eni strani pa bolje, da je prišlo zdej do SS kot kasneje ... a pa so ti sploh vzeli kri? Kok si pa mela beta hcg? Čudi me to, da po desetih dneh zamujanja ti je pokazalo rahlo črtico .. naj te imajo kar lepo na opazovanju, da hormon res v kompletu pade pod mejo in potrdijo SS ...


Hvala. Ja vzeli so mi kri in hormon pada. Številke ne vem, sem bila včeraj čisto zmedena. Na Uz se vidi, da se maternica čisti. Glede rahle črtice so mi rekli da vsaka črtica pomeni nosečnost, da rahla je bila zato ker ni bilo dovolj hormona. Da enim se še po 3t zamujanja samo rahla črtica pokaže, pa je vseeno vse ok. Da tukaj ni pravila.

Zgodnji SS je itak posledica kromosomske napakeuser posted image



Tudi meni je padal hormon, v maternici se ni vidlo nič, čistilo se je lepo, pa so mi na urgenci napisali, da gre za SS, pa je šlo za IMN ... hormon je pa padal iz 245 na 130 ... nej ti še po 14 dneh enx uzamejo kri in dajo preverit hormon ... sploh pa, če se ne bo krvavitev umirila kar še enx pejd na urgenco ... ker meni je test tudi šele po 10 dneh zamujanja pokazal rahlo črtico, po 14 dneh zamujanja pa že ornk črtico, potem sem pa začela krvaveti ...

Upam, da ni pri tebi isto, ampak vseeno pa bodi pozorna ...



Hvalaaaa

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
11.8.2015 15:31:07   
MladaMamiMojca
Punce imam eno vprašanje, zanima me, ali je smiselno delat test, glede na mojo situacijo: gre za to, da sem imela samo 2 dni M, zdaj pa imam po vsakem odnosu blage roza izcedke, pa saj vem, da je lahko to psiha ampak napihnjena sem tudi kot balon, pa še čokolado bi non stop jedla, ko jo drugače sploh ne. Saj ne vem, kaj naj naredim, pikolina ti testi tudi niso poceni, sploh CB, pa da jih delam po 3 x na mesec, ker sem pač preveč neučakana, saj vem, čudna sem ...

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   [Brisano sporočilo]
11.8.2015 16:55:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MladaMamiMojca)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
11.8.2015 16:58:37   
Nija2014
Ladyjen pol sva pa na istem..Tudi jaz imam zelo dolge cikluse in nikoli ne vem kdaj naj user posted image ne pričakujem. Zadnjo sem imela po dveh mesecih, zato pa si sedaj pomagam z ovulacijskimi testi, da vem če sploh zamuja....


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   [Brisano sporočilo]
11.8.2015 17:03:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
11.8.2015 19:11:16   
Sofie

Komaj čakam da bo krvavitev za mano. Nisem si mislila, da bo tako bolelouser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
11.8.2015 19:22:28   
PupaOdA
-MladaMamiMojca- mislim da najboljše da narediš test, boš najbolj mirna. V DM ju so od FirstSign, prideta dva lističa in je tam okrog 3-4€.
Mislim, da smo vse ki si želimo otročka, vedno v upanju. Ne moremo čez to.

-LadyJen-jaz si sedaj 2.cikel merim in je zelo fajn, ker lahko s tem potrdim ovulacijo. Je pa tako da mi je danes padla temperatura in jo pričakujem v naslednjih 24 urah...

-SitkaMala- tudi meni se pred M dogajajo slabosti, tako da v bistvu se na te znake ne oziram več.

Danes sem mal računala in prišla do rezultata, da je to moj 14 neuspešni cikel :-/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
12.8.2015 7:26:29   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


Komaj čakam da bo krvavitev za mano. Nisem si mislila, da bo tako bolelouser posted image


Bejbi, kje natančno te pa boli in kakšne so bolečine?

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
12.8.2015 7:53:58   
PupaOdA
Sofie, prijateljica ki je imela Ss(brez ciscenja) je tudi rekla da jo je zelo bolelo. Je pa res da ob M nima bolecin.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
12.8.2015 7:59:57   
Beat
Sofie user posted image user posted image

MEGI20 user posted image

LadyJen, jaz tudi čakam, kaj bo user posted image ampak tako po občutku, se bom kar v september selila user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
12.8.2015 8:01:04   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Beat

Sofie user posted image user posted image

MEGI20 user posted image

LadyJen, jaz tudi čakam, kaj bo user posted image ampak tako po občutku, se bom kar v september selila user posted image


Po oblutku? sej simptomi al pride M al pa se zanos, so skoraj identični user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
12.8.2015 8:20:45   
mojamiška
Dobro jutro,
samo na hitro se javljam...
Imam v službi cel kaos, delam pa samo še jutri in potem 14 dni dopusta. Za narediti imam pa še tok, da nevem kako mi bo zneslo.

Sofie, jojuser posted image   user posted image  Je pa tudi mene zelo bolelo, točno sem vedela kaj se dogaja pa niti nisem vedela, da sem noseča.

MEGI20 user posted image user posted image  čestitke in srečno do konca


Pri meni nič novega, spodaj vse belo. Če bi bilo vse normalno bi morala user posted image  pridet včeraj, samo glede na moje čudne cikle itak nimam pojma kdaj naj jo pričakujem. Testa še nisem delala, niti nevem če bi ga. Od znakov nič posebnega, skos me po malem špika samo nevem ali je to psiha ali kaj drugega. Denarja sem itak že čisto preveč zmetala za te teste, zdaj kupim kar cb, ker tiste poceni varjante mi vedno kažejo lažne črtice. Upam vsaj, da mi na morju ne priteče, če že mora.

Šibam....


(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
12.8.2015 8:23:55   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška

Dobro jutro,
samo na hitro se javljam...
Imam v službi cel kaos, delam pa samo še jutri in potem 14 dni dopusta. Za narediti imam pa še tok, da nevem kako mi bo zneslo.

Sofie, jojuser posted image   user posted image  Je pa tudi mene zelo bolelo, točno sem vedela kaj se dogaja pa niti nisem vedela, da sem noseča.

MEGI20 user posted image user posted image  čestitke in srečno do konca


Pri meni nič novega, spodaj vse belo. Če bi bilo vse normalno bi morala user posted image  pridet včeraj, samo glede na moje čudne cikle itak nimam pojma kdaj naj jo pričakujem. Testa še nisem delala, niti nevem če bi ga. Od znakov nič posebnega, skos me po malem špika samo nevem ali je to psiha ali kaj drugega. Denarja sem itak že čisto preveč zmetala za te teste, zdaj kupim kar cb, ker tiste poceni varjante mi vedno kažejo lažne črtice. Upam vsaj, da mi na morju ne priteče, če že mora.

Šibam....





Jaz sem tud opazila, da te 'pocen' testerji res pokažejo vse mogoče ... jaz sem tisto nedeljo delala baby check mini in mi je zjutraj pokazala slaba črtica, pol čez 5 ur sm jo pa dobila user posted image

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
12.8.2015 8:32:26   
mojamiška
Janchek81, točno to. In ker potem še za ziher kupiš še cb, si na koncu na slabšem. Tko, da ga bom verjetno kupila in potem na morju naredila, če bom zdržala.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
12.8.2015 8:33:31   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška

Janchek81, točno to. In ker potem še za ziher kupiš še cb, si na koncu na slabšem. Tko, da ga bom verjetno kupila in potem na morju naredila, če bom zdržala.


Jah sam na začetku, prvič, ko sm mela zdej IMN je pa kr OK pokazu, prvo res rahle rahle črtice potem ko je hormon naraščou pa ornk črtice ... po eni strani so ok ... aja pa BTW tud CB mi je že pokazu + pa nism bla noseča user posted image

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





"Delanje otroka" je lahko stresno
Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...
7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?