|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
23.8.2015 20:16:03   
Radenska_
Jaz lahko povem da te boleče bradavice in prsi pri meni niso ble noben znak.
Aspera, hvala za pestke :) Tebi želim prelep porod. Kdaj imaš rok?

Če keri pomaga lahko povem kak je blo pri meni...O vem kdaj sem imela, ker je bil IUI. 9 dni po O sem imela takšne krče, da sem bila ziher, da bo M. Ni je bilo. to je bil edini znak.Trajali so samo en dan, on in off. Verjetno vgnezditev. 11 dan po O sem popoldne iz firbca delala BC mini in je bil plus. Naslednje jutro, na 12 dan je bil plus tudi na navadnem CB. Še vedno imam spravljenega :)

Jaz bom test delala naslednjo nedeljo. Če bi kaj bilo, bi vsekakor moral pokazat. Takrt bom 12 dni po O, delala pa bom z jutranjim urinom.

< Sporočilo je popravil Radenska_ -- 23.8.2015 20:17:26 >


_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Mayche)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   [Brisano sporočilo]
23.8.2015 21:26:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sofie)
  Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
23.8.2015 21:45:37   
Sofie

Septembra se boš ti že nad slabostjo pritoževalauser posted image Oktobra se ti pa pridružim pri jamranjuuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   [Brisano sporočilo]
23.8.2015 21:54:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sofie)
  Neposredna povezava do sporočila: 204
   [Brisano sporočilo]
24.8.2015 8:14:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
24.8.2015 8:15:30   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen

Jutro!! Mečem stran O teste, od 20 mi je samo še en ostal in za foro preberem navodila uporabe, ki jih valda nisem prebrala preden sem teste zacela delat.. user posted image In kaj preberem? Ko je O test pozitiven, naj bi se ovulacija zgodila sele cez 24-36 ur!!!! Faaaaaak!!! user posted image


Ja? In kje je zdj tuki problem? user posted image KO ti pokaže drugo črtico je lahko O tud v roku 12 ur ... teorija je nekej, praksa pa drugo ...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
24.8.2015 8:16:42   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen

Jutro!! Mečem stran O teste, od 20 mi je samo še en ostal in za foro preberem navodila uporabe, ki jih valda nisem prebrala preden sem teste zacela delat.. user posted image In kaj preberem? Ko je O test pozitiven, naj bi se ovulacija zgodila sele cez 24-36 ur!!!! Faaaaaak!!! user posted image


Ne se sekirat... Dejansko pride do O med 12 in 36 ur po + testu. Tako da če na dan ko pokaže + je to to. Sicer pa so O testi vsaj za to dobri da vsaj veš kaj imaš O. Da nimaš non stop maratona.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
24.8.2015 8:17:45   
Janchek81
SE strinjam z MauMaw ... ko ti je pokazal + in če sta sexala je čist super, tko, da ... brez problema, brez sekirancije user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
24.8.2015 8:18:35   
MauMow
Janchek vidi da sva isto istočasno napisali user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
24.8.2015 8:19:27   
Janchek81
Ja, sem opazila ja user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   [Brisano sporočilo]
24.8.2015 8:35:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Janchek81)
  Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
24.8.2015 8:36:45   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen

Mah, kaj cem napisat. To JE pomemben podatek zame. No whatever, I give up. Seriously. Uživajte! user posted image


Zakaj obupala? Ne razumem ... vsaj veš, da ovuliraš .. kje je problem?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
24.8.2015 8:42:22   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen

Mah, kaj cem napisat. To JE pomemben podatek zame. No whatever, I give up. Seriously. Uživajte! user posted image


Jaz sem to v 2 letih rekla velikokrat. Midva sva ze mela plan da grema dalje pa ce ne bo slo takoj v posvojitev ker ne zelima prestara met otrocka. Glavo pokonci. Tudi za nas pridejo enkrat lepi casi. Sem mislila da bom z nosecnostjo uzivala pa so se tezave zacele in je spet veliko skrbi.... nikoli se ne konca user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
24.8.2015 8:43:49   
Radenska_
ČE si na tisti dan, ko je bil + nisi kaj dosti zamudila...Je pa pametno tudi naslednji dan.
Res pa je, da spermiji ne pridejo do jajčeca v par minutah, ampak rabijo tudi več ur, tako da imajo več šanse tisti, ki so tam preden je ovulacija in jajčece počakajo, kot pa tisti, ki morajo na dan O šele priti do jajčeca če razumeš....

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
24.8.2015 15:11:47   
aspera
Hvala Radenska user posted image . PDP imam pa čez dober mesec, 28.septembra. Se ne bi pritoževala, če bi bil kakšen dan ali pa kar teden prej user posted image .

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
24.8.2015 20:20:54   
Mayche
Hej punce, kako ste?

Pri meni nič kaj novega, M še ni, danes bo minil četrti dan, od rahle krvavitve (upam, da je bila vgnezditvena)... sem zelo neučakana... testa še ne upam delat, ker imam občutek, da je prehitro... me pa danes kar pogosto dajejo krči in špika me v trebuhu, kot da bo se M vsak čas vlila... vsakič, ko grem lulat, me je kar strah, da ne bi bla M... Tako si želim, da bi uspelo... kdaj naj delam test? Koliko časa po vgnezditveni krvavitvi bi moral test pokazati pozitivno? Jaz sem si zamislila, da bi delala test ta četrtek, ampak v resnici pojma nimam, kdaj naj točno delam, saj so moje M tako neredne... Totalna zmeda se trenutno dogaja v meni user posted image

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
24.8.2015 20:25:57   
mava1975
Če imaš neredne krvavitve bi potem jaz še počakala kak teden... lahko pa greš prej na krvni test...držim pesti

(odgovor članu Mayche)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
25.8.2015 7:36:40   
Janchek81
Vgnezditvena se načeloma dogaja 8 dan po O ... tko, da bi jaz kar počakala še vsaj 6 dni ....

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
25.8.2015 7:52:09   
MauMow
Če točno veste kdaj ste imele O bo test pokazal pozitivno 13-14 dan po O. Če pa ne veste in imate zmešane cikle počakajte toliko da mine rok vašega najdaljšega do sedaj in šele po tem test. - to tudi Pušenjak predlaga.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
25.8.2015 7:58:10   
Janchek81
Če pa ne vejo kdaj so mele O je pa najboljš ene 2 dni po zamujanju M ( najdaljši cikel ) ...

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
25.8.2015 18:58:23   
Mayche
Hvala, punce za nasvete. Bom poskusila še malce počakat s testom. Čeprav je taaaaakoooo težkooo. user posted image Sploh ker me bega test, ki sem ga nardila v nedeljo... in je pokazal čisto rahlo, komaj vidno črtico... Mislite, da je sploh možno, da je test že pokazal pravilen rezultat? Nimam izkušenj s tem Baby Check Mini, saj sem do sedaj delala vedno s Clear Blue.

< Sporočilo je popravil Mayche -- 25.8.2015 18:59:22 >

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
26.8.2015 7:47:54   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Mayche

Hvala, punce za nasvete. Bom poskusila še malce počakat s testom. Čeprav je taaaaakoooo težkooo. user posted image Sploh ker me bega test, ki sem ga nardila v nedeljo... in je pokazal čisto rahlo, komaj vidno črtico... Mislite, da je sploh možno, da je test že pokazal pravilen rezultat? Nimam izkušenj s tem Baby Check Mini, saj sem do sedaj delala vedno s Clear Blue.


No, če si delala baby check mini in je pokazal rahlo črtico potem naredi dons še enga pa da vidš .. jaz npr nazadnje mi je pokazal rahlo črtico, samo sem jo isti dan dobila user posted image

(odgovor članu Mayche)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
26.8.2015 7:50:43   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: Mayche

Hvala, punce za nasvete. Bom poskusila še malce počakat s testom. Čeprav je taaaaakoooo težkooo. user posted image Sploh ker me bega test, ki sem ga nardila v nedeljo... in je pokazal čisto rahlo, komaj vidno črtico... Mislite, da je sploh možno, da je test že pokazal pravilen rezultat? Nimam izkušenj s tem Baby Check Mini, saj sem do sedaj delala vedno s Clear Blue.


No, če si delala baby check mini in je pokazal rahlo črtico potem naredi dons še enga pa da vidš .. jaz npr nazadnje mi je pokazal rahlo črtico, samo sem jo isti dan dobila user posted image


Pa mogoče kak drugi test naredi, ko je malo maj občutljiv, da bo ziher user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
26.8.2015 8:27:04   
Anonimen
Test naj bi bil + 1-2 dni po vgnezditveni krvavitvi. Tako da če je bilo to to, hitro polulaj CB user posted image
Navijam user posted image

(odgovor članu MauMow)
  Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: II pričakujemo avgusta 2015
26.8.2015 8:29:39   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Test naj bi bil + 1-2 dni po vgnezditveni krvavitvi. Tako da če je bilo to to, hitro polulaj CB user posted image
Navijam user posted image


Samo, če pogledamo, da se naj bi vgnezditvena zgodila nekje 8 dan po O, test pa naj bi pokazu + 12-14 dni po O, pol mislm, da tukej neki ne štima .. al se pa jaz motim user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?