|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.2.2016 11:13:56   
Allstar
Katere teste pa si imela? Ja imam ovul-test. Pa mi res ni jasno zakaj mi nič ne pokaže....ali je tako kratek vrh? Ali pa je mogoče da do ovulacije ne pride kljub vsem res očitnim in vidnim (ne psihičnim) znakom, ki so se pojavljali že kakšno leto prej, kot da sva začela delat nauser posted image .

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.2.2016 11:42:48   
mimi_ka
Allstar jaz sem tudi delala te ovul-teste in mi je pokazalo drugo črtico, ni pa bila močnejša od kontrolne. Tako da ne vem ali je bila takrat o ali ne. Če bi se kaj prijelo, pa tudi ne vem, ker tisti dan nisva bila pridna. Zdaj razmišljam, da bi jih še enkrat kupila in poskusila morda ta ali pa naslednji mesec.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.2.2016 11:48:59   
pikapoka pika
Jaz sem mela takrat ene zeleni škatlici iz dm-a. Mislim da so bili res ovultest. Po navodilih sem delala, začela ene par dni preden sem mislila da mam O pa pol vsak dan do močne črtice. in une prve dni tud ni pokazalo črtice, pol naprej se pa ne spomnim točno kok hitro je bila močna. Mislim, da če imaš več ali manj redne cikle potem O je, lahko pa da res ni takrat kot misliš? Jaz mam par dni pred O res izcedka beljaka za izvoz pol na dan O pa praktično nič več..ne vem kako je to sploh možno..

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.2.2016 11:55:11   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: pikapoka pika

Jaz sem mela takrat ene zeleni škatlici iz dm-a. Mislim da so bili res ovultest. Po navodilih sem delala, začela ene par dni preden sem mislila da mam O pa pol vsak dan do močne črtice. in une prve dni tud ni pokazalo črtice, pol naprej se pa ne spomnim točno kok hitro je bila močna. Mislim, da če imaš več ali manj redne cikle potem O je, lahko pa da res ni takrat kot misliš? Jaz mam par dni pred O res izcedka beljaka za izvoz pol na dan O pa praktično nič več..ne vem kako je to sploh možno..

Mogoče sem pa res naredila napako, ker jaz res po tistem ko je pokazalo rahlo črtico nisem več delala naslednji dan testa, ker se mi je zdelo prepozno za O. Tudi jaz sem imela namreč izcedek ene dva dni preden mi je pokazalo to črtico. Lahko da imam tudi jaz bolj pozno O kot sem vedno mislila. Si mi dala za mislit. Bom verjetno res poskusila še enkrat s temi testi.

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.2.2016 12:08:24   
Sandyy
Allstar Ce ti ovulacijski test cez cel mesec ni pokazal user posted image potem je mozno da nimas ovulacije. Jaz jo tudi nimam vsaki mesec. Kar je tudi moja ginekologinja potrdila.

< Sporočilo je popravil Sandyy -- 1.2.2016 12:09:27 >

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.2.2016 12:42:07   
katjesss
Lahko pa da testi zaznajo vecjo koncentracijo tega hormona, kot ga imate ve. Poglejte kako koncentracijo imajo, pa potem poskusite z drugimi O testi, ki zaznajo manjso koncentracijo hormona. Pri meni je bilo tako...

(odgovor članu Sandyy)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.2.2016 14:09:54   
Allstar
Točno tega sem se ustrašila, da mogoče nimam ovulacije vsak mesec user posted image . Ampak je pa beljaka ogromno, prav tako špikanja, tako močno me špika v jajčnikih, da lahko par ur samo ležim....če ne bi delala na user posted image bi definitivno vzela protibolečinske tablete.
Sandyy, ti občutiš ovulacije? Kako je s tem tisti mesec konje nimaš?
Katjesss, a tebi kakšen test tudi ni pokazal, pa si jo dejansko imela?

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.2.2016 14:19:39   
katjesss
Prvic ko sem piskusla s testi, mi niso nic pokazali...drugi mesec sem jih menjala, poskusila s tistimi, ki zaznajo manjso vsebnost hormona...in se je tudi tista druga crtica prikazala, zdaj se ta druga crtica prikaze vsak mesec, zdaj ce pa mogoce takrat res nisem imela O ne morm rect zagotovo, ampak bi rekla da mi test pac ni pokazal, ker je bil tisti, ki zazna visjo vrednost hormona...
Kaksno vrednost zaznajo tvoji? Ne vem, pac poskusis mogoce druge teste..

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.2.2016 14:28:36   
1lubenica1
jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da vam javim :) itak nisem mogla zdržat do jutri, zato sem takoj letela v lekarno po test. za radi moje obsedenosti, da delam teste mnogo časa prehitro sem kupila dva paketa baby chech mini, pa še en digital CB za vsak slčaj. Komaj sem priletela domov gasa na wc sem mislila da naredim danes za foro en baby chec mini pa da vidim. In v trenutko zagledam 2 črtici, ker sem misla da sem nora letim hitro razpakirat še CB in ga naredim v istem urinu in glej ga en velik + z napisom 2-3 tedne. še sedaj ne morem verjet. Uspelo mi je :) Komaj čakam da pride dragi iz službe da mu povem veselo novičko.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.2.2016 14:37:31   
Allstar
Čestitkeee 1lubenica1 user posted image user posted image user posted image user posted image
Čimveč takšnih novičk user posted image !
Jaz pa mislim, da se bom morala prestaviti v skupino, ki pričakuje user posted image marca :/ .... mislim, da sem tik nad tem da se ulijeuser posted image .

Bom si kupila druge ovulacijske teste in poskušala še z njimi ;)

(odgovor članu 1lubenica1)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.2.2016 15:11:48   
Stella83
Allstar ali si delala ovul-teste cel mesec ali samo tistih 5 dni, kolikor je testov v eni škatlici?

Jaz sem se tudi posluževala ovul testov in hvala bogu - ker sem ugotovila, da imam kar pozne ovulacije in menstruacijo 12 dni po O. Prvič, ko sem delala teste, mi je O pokazal zadnji, 5. test. Za naslednjič sem že vedela, da jih lahko začnem kasneje delati. Tako, da sta mi dva ostala v predalu. user posted image Pred testi smo pa user posted image delali ob nepravih dnevih user posted image .

Na testih iz Muellerja sta vedno obe črtici, če je test pravilno izveden. Ovulacija naj bi nastopila v roku 24-36h po tem, ko je testna črtica veeeeliko temnejša od kontrolne. Res izrazito temnejša.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.2.2016 15:20:10   
..noname..

IZVIRNO SPOROČILO: 1lubenica1

jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da vam javim :) itak nisem mogla zdržat do jutri, zato sem takoj letela v lekarno po test. za radi moje obsedenosti, da delam teste mnogo časa prehitro sem kupila dva paketa baby chech mini, pa še en digital CB za vsak slčaj. Komaj sem priletela domov gasa na wc sem mislila da naredim danes za foro en baby chec mini pa da vidim. In v trenutko zagledam 2 črtici, ker sem misla da sem nora letim hitro razpakirat še CB in ga naredim v istem urinu in glej ga en velik + z napisom 2-3 tedne. še sedaj ne morem verjet. Uspelo mi je :) Komaj čakam da pride dragi iz službe da mu povem veselo novičko.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image BRAVOuser posted image user posted image user posted image Upam, da se ti tudi ostale pridružimo v tem čudovitem februarju s pluski. Začeli smo že dobro. Jaz tudi mislim, da bom naredila test kakšen dan prej kot sem napisana, ker sem že tako ali tako dodala par dni več kot dejanski datum ko ne pričakujemuser posted image

(odgovor članu 1lubenica1)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.2.2016 16:10:16   
mimi_ka
Lubenica ČESTIIIIIITKEEEEEEE user posted image user posted image
Zdaj pa srečno do konca user posted image kaj pričakujeta oktobra ali bo to še septembrski škratek?

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.2.2016 16:11:24   
Sandyy

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Točno tega sem se ustrašila, da mogoče nimam ovulacije vsak mesec user posted image . Ampak je pa beljaka ogromno, prav tako špikanja, tako močno me špika v jajčnikih, da lahko par ur samo ležim....če ne bi delala na user posted image bi definitivno vzela protibolečinske tablete.
Sandyy, ti občutiš ovulacije? Kako je s tem tisti mesec konje nimaš?
Katjesss, a tebi kakšen test tudi ni pokazal, pa si jo dejansko imela?



Naj ti povem da sem useh 8 mesecev verjela da mam ovulacijo 14.dan cikla ker imam redne. Sem zmeraj cutila spikamje okol 14.dneva.... ko mi je enkrat decembra zamujala mens 2 tedna sem sla h ginekologinji. Lih tisti mesec sem mela full beljaka in mi je takrat gin rekla da nisem mela ovulacije tisti mesec.... spikanje pa sem tudi cutila. Prasala sem ginekologinjo naj mi malo razlozi zakaj nimam ovulacije. Naj ti povem po domace. Moje telo se vsakic pripravi na ovulacijo vendar ker sem zelo neucakana in tko razmisljam skozi o tem da bila rada noseca... in zato mioje telo ne sprosti jajcece. :/ zal je res... ampak se zmeri si bom zelela otroka in zanositev :)
Tako da sedaj ne vem kdaj mam ovulacijo in ali jo sploh imam spikanje in beljak pa usaki mesec prisotno... ovul.teste pa ne mislim delat vsaki mesec. Tako da js pocasi. Ko bo bo. Zdej pijem cajcek bom pila 3 mesce in ce to ne rata.... nebom vec kupovala nic niti cakala da se prime enostavno bom probala odmislit...it na dopust. In pozabit... :)

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.2.2016 16:12:29   
Sandyy

IZVIRNO SPOROČILO: 1lubenica1

jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da vam javim :) itak nisem mogla zdržat do jutri, zato sem takoj letela v lekarno po test. za radi moje obsedenosti, da delam teste mnogo časa prehitro sem kupila dva paketa baby chech mini, pa še en digital CB za vsak slčaj. Komaj sem priletela domov gasa na wc sem mislila da naredim danes za foro en baby chec mini pa da vidim. In v trenutko zagledam 2 črtici, ker sem misla da sem nora letim hitro razpakirat še CB in ga naredim v istem urinu in glej ga en velik + z napisom 2-3 tedne. še sedaj ne morem verjet. Uspelo mi je :) Komaj čakam da pride dragi iz službe da mu povem veselo novičko.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Cestitkeeee user posted image srecno user posted image in zdravega user posted image zelim :) :)

(odgovor članu 1lubenica1)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.2.2016 16:14:20   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Stella83

Allstar ali si delala ovul-teste cel mesec ali samo tistih 5 dni, kolikor je testov v eni škatlici?

Jaz sem se tudi posluževala ovul testov in hvala bogu - ker sem ugotovila, da imam kar pozne ovulacije in menstruacijo 12 dni po O. Prvič, ko sem delala teste, mi je O pokazal zadnji, 5. test. Za naslednjič sem že vedela, da jih lahko začnem kasneje delati. Tako, da sta mi dva ostala v predalu. user posted image Pred testi smo pa user posted image delali ob nepravih dnevih user posted image .

Na testih iz Muellerja sta vedno obe črtici, če je test pravilno izveden. Ovulacija naj bi nastopila v roku 24-36h po tem, ko je testna črtica veeeeliko temnejša od kontrolne. Res izrazito temnejša.

Jaz tudi mislim, da sem falila s temi testi, ker sem prezgodaj začela in potem, po tistem dnevu, ko sta bili črtici približno enake barve, nisem več delala, ker mi je zmanjkalo testov. Itak pa sem bila prepričana, da je O šla že mimo, če je sploh bila. No zdaj ste mi dale mislit in bom verjetno res že kar ta teden kupila te teste in jih začela testirati tam enkrat za vikend. Vam javim, kaj bo pokazalo, če sploh kaj bo.

(odgovor članu Stella83)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.2.2016 16:25:24   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Sandyy


IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Točno tega sem se ustrašila, da mogoče nimam ovulacije vsak mesec user posted image . Ampak je pa beljaka ogromno, prav tako špikanja, tako močno me špika v jajčnikih, da lahko par ur samo ležim....če ne bi delala na user posted image bi definitivno vzela protibolečinske tablete.
Sandyy, ti občutiš ovulacije? Kako je s tem tisti mesec konje nimaš?
Katjesss, a tebi kakšen test tudi ni pokazal, pa si jo dejansko imela?



Naj ti povem da sem useh 8 mesecev verjela da mam ovulacijo 14.dan cikla ker imam redne. Sem zmeraj cutila spikamje okol 14.dneva.... ko mi je enkrat decembra zamujala mens 2 tedna sem sla h ginekologinji. Lih tisti mesec sem mela full beljaka in mi je takrat gin rekla da nisem mela ovulacije tisti mesec.... spikanje pa sem tudi cutila. Prasala sem ginekologinjo naj mi malo razlozi zakaj nimam ovulacije. Naj ti povem po domace. Moje telo se vsakic pripravi na ovulacijo vendar ker sem zelo neucakana in tko razmisljam skozi o tem da bila rada noseca... in zato mioje telo ne sprosti jajcece. :/ zal je res... ampak se zmeri si bom zelela otroka in zanositev :)
Tako da sedaj ne vem kdaj mam ovulacijo in ali jo sploh imam spikanje in beljak pa usaki mesec prisotno... ovul.teste pa ne mislim delat vsaki mesec. Tako da js pocasi. Ko bo bo. Zdej pijem cajcek bom pila 3 mesce in ce to ne rata.... nebom vec kupovala nic niti cakala da se prime enostavno bom probala odmislit...it na dopust. In pozabit... :)

No, jaz sem imela podoben plan kot ti user posted image danes sem prvič začela s pitjem krvomočnice in sem si rekla da najprej poskusim s tem. Če ne bo uspeha, poskusim naslednji mesec še s testi, potem pa sem aprila naročena na pregled pri ginek in bo povedal kaj se dogaja. če pa niti on zame ne bo imel rešitve, bom pa tudi jaz vse skupaj poslala nekam in potem bo kar bo, ko bo user posted image rekla sem edino to, da po 37 letu verjetno ne bova več poskušala, če do takrat ne rata.

(odgovor članu Sandyy)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.2.2016 16:54:23   
pikapoka pika
juhu 1lubenica1 ČESTITKE!!!!!!! user posted image user posted image user posted image lepo in mirno nosečnost ti želim!

< Sporočilo je popravil pikapoka pika -- 1.2.2016 16:59:59 >

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.2.2016 16:57:16   
pikapoka pika

FEBRUAR user posted image

2.2.
user posted image 1lubenica1 user posted image user posted image

3.2. 
anonimna user posted image
Allstar

6.2. 
Taroma 

10.2. 
Sandyy 

12.2. 
Katriss 

14.2. 
Daisy 
..noname.. 

22.2. 
mimi_ka 

24.2. 
pikapoka pika 

KONEC FEBRUARJA 
mava1975 

user posted image NAVIJAČICE  user posted image
sareta88, madjanca, katte





(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.2.2016 18:21:59   
..noname..

IZVIRNO SPOROČILO: pikapoka pika


FEBRUAR user posted image

2.2.
user posted image 1lubenica1 user posted image user posted image

3.2. 
anonimna user posted image
Allstar

6.2. 
Taroma 

10.2. 
Sandyy 

12.2. 
Katriss 

14.2. 
Daisy 
..noname.. 

22.2. 
mimi_ka 

24.2. 
pikapoka pika 

KONEC FEBRUARJA 
mava1975 

user posted image NAVIJAČICE  user posted image
sareta88, madjanca, katte








Všeč mi je tale seznamček, le tako naprejuser posted image

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.2.2016 18:22:25   
mava1975
Pikapoka super seznamček,mene lahk vpišeš 23.2.
Jaz sem prejšnji mesec pila plahtico in sem ful imela močno M. Ta mesec sem jemala po ovulaciji dabroston, sem imela normalno M. Jaz sem se že oborožila z ovulacijskimi testi...ko nama je avgusta uspelo je bilo tisti mesec ko sem začela uporabljat O. Teste...bomo videli kako bo...

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.2.2016 18:51:54   
Katriss
Punce, moram napisat, ta mesec imam zelo dober občutek, da bi pri nama lahko uspelo user posted image Možno, da se motim, ampak nekako se počutim nosečo user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.2.2016 18:52:31   
Katriss
1lubenica1 čestitke!!

(odgovor članu Katriss)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.2.2016 19:07:29   
Sandyy
Tudi jaz se pocutim da bi lahko uspelo .... ceprav nesmem prevec se veselit...
Imamo pa priblizno isti datum :)

(odgovor članu Katriss)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016
1.2.2016 19:29:54   
Katriss

IZVIRNO SPOROČILO: Sandyy

Tudi jaz se pocutim da bi lahko uspelo .... ceprav nesmem prevec se veselit...
Imamo pa priblizno isti datum :)


Upajva, da naju občutek ne vara user posted image A imaš kakšne posebne znake? Pri meni ni nič, preprosto samo občutek...

(odgovor članu Sandyy)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?