|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo v letu 2021
26.1.2021 7:35:40   
YellowDott
Eto, moja 😈 je prišla😐😒 joooj sem tečna🙈 ampak novim zmagam naproti💪


Upam, da bomo vse cim hitreje zagledale + ❤️

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: || pricakujemo v letu 2021
26.1.2021 7:43:15   
ljub3zen
Hvala za odzive, punce. Je lepo prebrati, ko vidim, da nisem sama v tem in da vam je poznano to, kar sem napisala.

Se pa ne bi jezila, če bi bilo to prvič, pa seveda ni. Do zdaj noben mesec še nisva več kot dvakrat v tistih dnevih. In vem, da je lahko dovolj samo enkrat, ampak verjamem, da je večja možnost, če imaš redne SO. Saj tako povsod preberem, ker naj bi tisto prvo leto, ko jih 90% zanosi, veljalo ob predpostavki, da imaš redne SO, na 2-3 dni. No, mene je že preden sva se odločila, da začneva poskušati, to skrbelo😊 Ker midva se že sicer malo ne ujameva v željah glede pogostosti. Bi jaz veliko večkrat kot on, ampak sem se nekako sprijaznila s tem. Ta mesec me je predvsem razjezilo to, da sva se dogovorila, da bo ta mesec drugače, pa ni bilo tako, čeprav sem ga večkrat na nežen način spomnila. Saj sem mu tudi že predlagala, da povsem odmisliva te dneve in da mu niti ne povem, kdaj naj bi bil najbolj ploden čas, pa ni bil za to, je želel vedeti. Ampak od zdaj naprej bom poskusila kar tako, da mu niti ne povem. Se mi zdi, da bo za oba boljše. In da moram pač sprejet, da bo verjetno dlje časa trajalo, kot bi si želela in kot sem upala. 😐
Kar se pa tiče KT, sem bila jaz na njih cca 4 leta, ampak to že 10 let nazaj, potem pa nič več, sva s tem partnerjem samo pazila ali uporabljala kondom (sva 8 let skupaj). 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: || pricakujemo v letu 2021
26.1.2021 9:01:39   
rosemarie
Te razumem.

Pri mojem ni problem, da ne bi, ima ful rad seks. Ampak sem skoraj 100% prepričana, da bi mu oralno bolj pasalo, je tega zdaj dosti manj, kot prej.
Različne moške imamo, to je dejstvo. In velikokrat sem kar malo šokirana, ko nekateri mislijo, da je njim to itak ful lahko. Sej morajo samo zaplodit in to je to. Ampak vprašanje kaj se njim po glavah plete, ko po tem, ko grejo enkrat v spodnjih hlačah mimo, še vedno ni nič. 😅
Me ženske se spihamo na forumih, pa kolegicam, pa mamam ... oni pa pomoje samo nabirajo in so s tem sami.
Kakorkoli, mogoče se vseeno raje pomenita, kot pa da držiš v sebi. :) Sicer pa je mogoče tudi, da bo tistih enkrat, dvakrat med ovulacijo dovolj. :P

(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: || pricakujemo v letu 2021
26.1.2021 11:11:05   
JackieO
Ja zenske imamo nastudirane O dneve in ko vemo da so, nas pomoje nic ne bi ustavilo. Js sm bila doloceno obdobje tako obsedena, ko sem imela O dneve, da sem mojega se zjutraj zbudila in ga napadla, predn sm sla v sluzbo. Pa vstajam pred 6to uro zjutraj. No, tisto res ni bilo humano, tako da se tega ne posluzujem vec. 😇 Pa tudi 10 dni zaporedoma sva ze, da slucajno ne bi kateri dan zamudila. Skratka, noro je bilo, zdej sem se dosti umirila/pomirila s tem. Poskusam da nama v teh dnevih rata na 2 dni, ampak vedno seveda ne gre. Tud sam G mi je rekel na 2-3 dni, brez obzira na O dneve, tako da bo ze verjetno kaj na tem. 😊


(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: || pricakujemo v letu 2021
26.1.2021 12:38:59   
rosemarie
Punce, enkrat nam bo ratal. In verjetno lih takrat, ko bomo najmanj pricakovale. 🥰


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: || pricakujemo v letu 2021
26.1.2021 14:57:49   
ljub3zen


IZVIRNO SPOROČILO: rosemarie

Te razumem.

Pri mojem ni problem, da ne bi, ima ful rad seks. Ampak sem skoraj 100% prepričana, da bi mu oralno bolj pasalo, je tega zdaj dosti manj, kot prej.
Različne moške imamo, to je dejstvo. In velikokrat sem kar malo šokirana, ko nekateri mislijo, da je njim to itak ful lahko. Sej morajo samo zaplodit in to je to. Ampak vprašanje kaj se njim po glavah plete, ko po tem, ko grejo enkrat v spodnjih hlačah mimo, še vedno ni nič. 😅
Me ženske se spihamo na forumih, pa kolegicam, pa mamam ... oni pa pomoje samo nabirajo in so s tem sami.
Kakorkoli, mogoče se vseeno raje pomenita, kot pa da držiš v sebi. :) Sicer pa je mogoče tudi, da bo tistih enkrat, dvakrat med ovulacijo dovolj. :P



Res je, dober point si izpostavila glede tega, da ne vemo, kaj se jim po glavi plete in, če se mogoče vseeno obremenjujejo s tem bolj, kot pokažejo. Ja, se strinjam tudi s tem, da se je treba pogovarjati. Saj se bova danes, včeraj sem bila preveč razburjena, bi bilo samo slabše. Hvala ti🤗

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: || pricakujemo v letu 2021
26.1.2021 15:32:43   
rosemarie
Uf, sem se jaz tudi že zdaj v tem obdobju kdaj tako kujala, da sem šla samo spat. 😅 Ampak mi je blo potem itak žal. Je pa res, da so to neka občutja, ki jih moramo predelat in mogoče je boljše, da jih predelamo v tišini, preden kaj neumnega rečemo. 😊


(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: || pricakujemo v letu 2021
26.1.2021 16:34:55   
maca51
Zdaj nas je pa že kar veliko na tem forumu. Že težko sledim vsaki. 🙈 Dobrodošle vse nove! 😊


Glede jemanja KT. Sama sem jih jemala 6 let. Vmes sem zamenjala iz Yaz na Sibilla tbl. Moja opažanja: pred začetkom jemanja KT sem imela zelooo neredne cikle (začela sem jemati Septembra 2012, do takrat sem M imela samo 3x v tistem letu). Ampak takrat se sploh nisem sekirala glede ciklov, vseeno mi je bilo ali imam M ali ne. 🤷🏼‍♀️ Takrat sem šla na KT zaradi zaščite. No, po začetku jemanja so postale M redne na 28. dni, M je trajala nekje do 4 dni, brez kakršnihkoli rjavih izcedkov. Malce se mi je izboljšala koža (nisem imela toliko mozoljev), največja sprememba pa je bila na čustvenem/psihičnem področju; jokala sem se za vsako stvar. Bilo mi je kar grozno.

Potem pa sem oktobra 2018 nehala jemati KT. Situacija je postala ista kot pred jemanjem. Neredni in zelo dolgi ciklusi, rjav izcedek pred in po M, kar vse skupaj zavleče na en teden krvavitve + izcedka.

Junija 2019 sem bila pri G saj nisem imela M 3 mesece. Takrat mi je predpisala tablete za sprožitev, obenem pa me je med vrsticami posvarila, da bo moja pot do zanositve mogoče malo težja. Ni pa omenila, da bi bilo karkoli narobe z mano oz. mojimi rodili. Takrat sva se z mojim odločila, da bova od zdaj naprej brez zaščite. 😀

Do marca 2020 se nisva ozirala na plodne dneve, nisme jemala folne kisline, nobenega prehranskega dopolnila, nisem spremljala svojega ciklusa. Od takrat pa načrtno delava na dojenčku. Najprej sem začela jemati folno kislino Novalac in opazovati sluz skozi cikel. Avgusta sem kupila O teste in razna prehranska dopolnila. No novembra sem bila že čisto obupana in se naročila k G. 😕


Po novem letu sem končno prišla na vrsto pri G. Končno zato, ker mi je moja M že dvakrat prekrižala načrte vmes. No, na pregledu par dni nazaj pa šok. Pregrada maternice in velika cista na levem jajčniku (55x43mm), ter nekaj manjših cistic. Dobila sem napotnico za laparoskopijo in odvzem krvi za tumorski marker, moj pa se mora naročiti na spermiogram. 

Datum za laparoskopijo sem dobila šele sredi aprila, pa še to upam, da mi spet M ne prekriža načrtov, saj se potem zna spet zavleči vse skupaj. Je pa rekel G, da mi bodo naredili histero+laparo, izvide krvi še čakam. No zadnje pr dni sem že itak čisto na tleh. 😫 Sploh zaradi čakalne dobe in zaradi moje “neumnosti” oz. boljše rečeno nevednosti, katere ne bi rada izpostavila.  😭


Opravičujem se za dolg zapis, a morala sem dati to iz sebe. 😢


(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: || pricakujemo v letu 2021
26.1.2021 17:26:34   
YellowDott
Ojoj😞 kaj nekatere date skozi🙏 mi je kar bed, ker se jaz "smilim" sama sebi😞😔 držim pesti za vse vas, ki vam pot do bejbija ne predstavlja samo SO, ampak še kup drugih okoliščin na katere nimate vpliva❤️


No, moja M je prisla včeraj pozno pop in do sedaj je samo nek blag roza sluzast izcedek grrr... Navadno mi drug dan že konkretno lije🤦‍♀️😔 

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: || pricakujemo v letu 2021
26.1.2021 17:30:07   
JackieO
Maca tudi js cakam na histero + laparo, marca naj bi imela, ce ne bodo spet odpovedal (morala bi imeti ze decembra, ampak korona seveda)... so mi tudi ugotovili polip na jajcniku, ki ga je treba odstraniti in lahko da zavira zanositev. Mi je pa G predpisal KT, ki jih moram jemati en cikel prej, ker tanjsajo sluznico in se naj bi na operaciji boljse videlo, pa se M lahko tocno reguliras. Mogoce vprasas kako je s tem, da ti ne bi M prekrizala nacrtov?  Sicer pa dobro razumem kako se pocutis in vem kako je to cakanje neznosno. Sploh ker ne mores nic vplivati na to, ampak samo "cicamo in cakamo". 😤 Upam da se nama bo vsaj potem obrestovalo to cakanje in bova zagledale +!


(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: || pricakujemo v letu 2021
26.1.2021 17:32:45   
ljub3zen

Oh, maca51, mi je zelo žal, da se ti to dogaja in da tako dolgo traja 😔 Upam, da bodo krvni izvidi v redu in da bo aprila to vse za tabo in da bo tudi dojenček hitro prišel. Tole čakanje se sliši res mučno. Opravičevanje pa res ni potrebno, saj je temu namenjen forum. Se pa jaz počutim malo neumno, ko se pritožujem nad svojimi težavami, ki niso res nič v primerjavi s tem, kar nekatere preživljate. In občudujem to, da ste tako močne in da je želja po dojenčku tako živa. Srečni otročki, ki bodo tako zaželeni❤️


(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: || pricakujemo v letu 2021
26.1.2021 19:45:45   
Anonimna294
Bravo vsem, ki morate iti skozi takšne ovire, da vas upanje in misel na otročka še vedno drži pokonci. Vas občudujem, res!! Enkrat bo vse to poplačano in boste uživale v nosečnosti in potem trenutni z vašimi srčki! ❤️
Punce če bi katera zelela Prefert gel poskusit, ga podarim☺️

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: || pricakujemo v letu 2021
26.1.2021 22:20:08   
mala_miška
Pozdravček še z moje strani in dobrodošle na novo pridružene članice. Sem kar malo v gužvi zadnje dni - je bilo treba zopet v službo, saj so se vrtci ponovno odprli. Delam v 1. starosti in imam letos najmlajše. Priznam, da me je danes kar zabolelo pri srcu, ko so zjutraj stali med vrati in naju zagledali v maskah - so bili zbegani in niso vedeli, ali bi vstopili v igralnico ali ne - so bili kar nezaupljivi. So se pa kar hitro navadili in smo bili zopet prijatelji. Dobra plat je, da se še niso vsi vrnili in sva se lahko bolj posvetili tem, ki so danes prišli. Jutri pričakujeva še 2 novinčka, konec februarja pa se nam pridružita še 2 - potem pa smo kompletni. Moram reči, da zelo rada opravljam svoje delo, obožujem otroke in tudi oni me imajo radi.

Pa da malo pokomentiram....
Kar se tiče KT - jemala sem jih 6 mesecev pri (zdaj lahko tako rečem) rosnih 19-ih. Vse je bilo narobe - vmesne krvavitve, padec libida, poslabšanje vida, pojav migren. Po prenehanju se je stanje v glavnem normaliziralo, ostale so menstrualne migrene - pač pazim, da se pravočasno nafilam s tabletami in jih poplaknem s črno kavo, da prej in bolje primejo, da ne pride do migrenskega napada (do zdaj sem imela 3 in je bilo grozno - 24 ur sem bila povsem nesposobna za karkoli). Od takrat naprej paziva, malo gledava plodne/neplodne dni - na ta način nama je uspel 2. otrok user posted image Od decembra 2019 pa sva brez zaščite. Čakam, da me pokličejo na odvzem brisa - sem mislila, ko bom ravno tam, prosit G, da mi naredi še UZ, če bi se videlo kar, kar fizično ovira zanositev. V nadaljnje postopke sva se dogovorila, da ne greva - če je namenjeno bo, če ne pa žal ne. Moj mož nima neke želje po še enem otroku, tako da bi lahko rekla, da je iz ljubezni pristal na še enega, saj še nekaj let nazaj ni želel niti slišat o tem. Če bi bil to 1. ali 2. otrok pa bi zagotovo naredila vse, kar bi bilo potrebno oz. izčrpala vse možnosti, da bi zanosila in donosila.

Glede na komentarje pa očitno spadam med srečnice kar se tiče pogostosti SO. Moj je skoraj vedno za, jaz pa tudi, tako da običajno ni problem na 2-3 dni, včasih tudi več dni zapored ali večkrat na dan, pogosto tudi med M (ko ni več močna) tako da.... Če se kdaj zgodi, da samo 1x na teden, ima zagotovo vmes prste kak prepir, ki ga zaradi službenih in ostalih obveznosti nisva uspela ustrezno zgladiti.

Jaz nam vsem želim, da bo to leto naše in da čim prej v čim večjem številu ugledamo pluske oz. user posted image ter dočakamo naše male štručke user posted image

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: || pricakujemo v letu 2021
27.1.2021 7:31:39   
rosemarie
Res, vsa čast vam, ki zdržite vse to!

Do pred kratkim, ko sva začela razmišljati o otročku, sploh nisem ravno pomislila na to, da bi lahko imela težave s spočetjem. No, pa sem začela zahajat na forume in naletela na ogromno težkih zgodb ... sploh niso tako redke. Tako da res - ploskam vam, ki ste tako vztrajne in še vedno upate. 
Midva zaenkrat delava na otročku tri, štiri mesece. Zadnja dva še malo bolj načrtno. Do zdaj nekih ginekoloških težav nisem imela, je pa res, da nisem ravno brskala. No, pa saj se z brisi ne ugotavlja prehodnosti jajcevodov in možnih pregrad, tako da o odsotnosti tega sploh ne morem govorit ... me je pa kar strah, da bi kaj bilo narobe. Lahko samo upam, da mi ne bo potrebno brskati še okoli tega ... da bo uspelo lepo po naravni poti. 🙏🏻 
Uf, mala.miška, kako lepa služba. Jaz tudi obožujem otročke! Zdaj sem bila nekaj časa na kroženju v porodnišnici in je to res edini oddelek, kjer je vsaj nekaj veselja (poleg skrbi, no :P) ... rojstvo je res tak lep dogodek in čeprav se marsikatere mamice spopadajo s kar hudimi posledicami poroda - jim njihov zakladek vsaj malo olajša to pot do okrevanja. 🥰

(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: || pricakujemo v letu 2021
27.1.2021 7:31:47   
Nizile
Pozdravljene nove članice tudi z moje strani. Jaz sem 9 dni po ovulaciji in še vedno nobenih znakov, tako izgleda, da ta mesec ne bo nič. Pri prvi zanositvi, če se prav spomnim, sem tak čas imela blage krče in veliko belega toka ter rahlo boleče bradavice (tako je izgledala pri meni vgnezditev)...tokrat pa prav nič, predvidevam, da je še en neuspel poskus. Kaj čmo.
Kar se pa tiče KT....sem jih jaz jemala precej časa..od 16. vse do skoraj 30. leta; pa moram rečt, da nisem imela nekih hudih stranskih učinkov. Začela sem jih itak zaradi kože, ker sem imela precej problematično in moram rečt, da se mi je ful popravila, menstruacije sem imela redne na 28 dni in tudi skoraj neboleče. Potem so mi jih pa ukinili, ker so mi izmerili previsok pritisk na pregledu, ampak to ni imelo nič opravka s tabletami. Ker imam sindrom bele halje, imam v ordinaciji vedno previsok pritisk. V glavnem tudi po ukinitvi nisem imela težam, menstruacija naprej na 28 dni in neboleča. Jaz načeloma nimam slabih izkušenj z njimi. Jih pa potem nisem več jemala, sva se drugače zaščitila s kondomi. Odkar sem rodila leta 2019, sva prakticirala brez vsega, a sva pazla. Od novembra 2020 pa načrtno delava na še enem otroku in upava, da letos uspeuser posted image .

(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: || pricakujemo v letu 2021
27.1.2021 9:17:16   
JackieO
Saj dokler ne zacnes nacrtno delati na otroku, tezko ves da je karkoli narobe (razen, ce so kaksni fizicni znaki). Pri meni ni bilo nic, M redne kot ura, nobenih vmesnih krvavitev ali pretirano bolecih M, skratka nicesar kar bi nakazovalo, da bi lahko imela tezave. So mi pa hoteli pregledati prehodnost jajcevodov, so pa ugotovili da imam polip na jajcniku. Tukaj mislim da je tudi krivda mojega G, ki mi v 10ih letih ni niti enkrat naredil UZ, kljub temu da sem v zadnjem casu izrazila zeljo za to, da bi videla, ce je vse ok. Pa tudi eno leto se hitro obrne, kamorkoli se narocis, cakas 2 meseca. Midva sva sedaj v 13. "krogu", racunam na to, da bom imela marca operacijo, potem pa veselo v akcijo, da vidimo, ce bomo kaj naredili. 😁 Sem pa tudi sedaj ravno v fazi O (nekje jutri naj bi bila), tako da se je se nekaj mini upanja za ta mesec. 😇 Srecno punce! 🐞


(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: || pricakujemo v letu 2021
27.1.2021 9:19:06   
ljub3zen
Midva sva se z mojim pogovorila in se strinjala, da je boljše, da mu sploh ne poročam o tem, kdaj so "plodni dnevi", tako da bom tudi jaz poskušala spremljati to samo bolj na pol in se osredotočila na druge stvari v življenju ter hkrati upala, da uspe čimprej oz. ob najboljšem možnem času za vse, ne bom pa se več obremenjevala s tem, kolikokrat na teden in kdaj nama uspe imeti SO.
In tudi jaz upam, da nimam nobenih težav. Lahko pa ginekologinja pogleda več kot samo bris. Moja prejšnja ginekologinja mi ni dala skoraj nobenih informacij, potem pa sem jo nekaj mesecev nazaj zamenjala, ker je imela tudi zelo slab odnos do pacientk in se pri njej nisem dobro počutila. Nova ginekologinja pa me je, ker je že pred prvim pregledom vedela, da si želim zanositi, naročila na pregled en teden po ovulaciji in takrat je lahko pogledala marsikaj, kar je tudi mene presenetilo. Ocenila je, da nimam pregrade, da je v jajčniku polno foliklov, da imam dobro sluznico, kar pomeni, da imam lepe ovulacije itd. Nisem niti vedela, da lahko vse to vidi, sem bila zelo zadovoljna s tistim pregledom. Tako da upam, da ni kaj drugega, in da tudi moj nima težav, pa da je potrebno samo dati času čas. Sem se zdaj odločila, da se usmerim bolj na druge stvari. Še vedno pa upam, da 8. 2. ne pride user posted image ;)

(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: || pricakujemo v letu 2021
27.1.2021 10:48:50   
rosemarie
Odlično, da sta se zmenila za bolj sproščen pristop - sigurno bo šlo! 🙏🏻😎


Mene pa zdaj že dva dni muči napetost v spodnjem delu trebuha, rahlo špikanje. Še 9 dni do M ... ne vem če se že nakazuje na tak način. 🙄

(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: || pricakujemo v letu 2021
27.1.2021 17:46:50   
ljub3zen
Hvala 😉


Držim pesti, da se kažejo znaki nosečnosti in ne pms! 😊 

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: || pricakujemo v letu 2021
27.1.2021 19:32:44   
maca51
Hvala punce za podporo ❤️ Vsem pošiljam en velik objem in željo, da se vam čimprej pokažejo pluski. 🤗 
In bolj se ne bi mogla strinjati s tem, kar je napisala ljub3zen. Naši otročki bodo srečni, ker bodo zelo zaželjeni. ❤️
JackieO koliko časa že čakaš na laparoskopijo? Za KT mi moj G ni omenil nič, ampak bom vprašala v petek kako je s tem, ko bom poklicala za izvid krvi. Meni je samo doktor, katerega sem poklicala za naročit rekel, da naj en teden pred posegom dam kri za hemogram in hemostazo ter opravim EKG. 

(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: || pricakujemo v letu 2021
27.1.2021 21:02:27   
JackieO
Maca, js sm oktobra dobila napotnico in sem mela decembra datum, zdej pa upam da bo slo marca skoz. Res upam, ker tole cakanje in sedenje krizem rok ni za nikamor! 😤 Kje pa bos imela? Drugace pa je tudi men moj G rekel, da morm par dni prej dat vodo in kri in te osnovne preiskave, en dan prej pa se imam posvet z anesteziologom. Verjamem da bova tud midve "razturale" po tej operaciji in dobile tako zeljeni plusek! 🐞


(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: || pricakujemo v letu 2021
28.1.2021 9:42:07   
maca51
JackieO jaz imam v Postojni, kjer dela moj G. Rekel je tudi, da mi bo on opravil poseg, kar mi veliko pomeni, da me bo spremljal. Najbolj mučno mi je to, da moram vsakemu zdravniku povedati vse še enkrat, kaj je narobe z mano. 😫 

Kje imaš ti? Glede na to, da čakaš že od oktobra se jaz nimam kaj pritoževati čez to, da bom čakala tri mesece na poseg. Ampak vseeno sem šla preveriti čakalne dobe po drugih bolnišnicah in imajo v Postojni najdaljšo (no če je res za verjeti tem čakalnim dobam, ki so objavljene na spletu? 🥴), tako da sem bila kar malo slabe volje, ker bi lahko drugje bila prej na vrsti. 

Malo me pač skrbi ta dolga čakalna doba zaradi velike ciste, da ne bi slučajno počila med tem časom. 😕No meni so rekli še da naj pridem en dan prej na sprejem, verjetno bom imela takrat pogovor z anasteziologom. 🤷🏼‍♀️ Upam da dobim še kakšna bolj natančna navodila iz bolnice, saj je bilo to po telefonu malo tako na hitro povedano. 😕

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: || pricakujemo v letu 2021
28.1.2021 10:13:23   
Nizile
Maca 51, če se prav spomnim ti ješ tudi EstroLux, prehransko dopolnilo. Tudi jaz si ga bom nabavila, ker imam 4 dnevne izcedke pred menstruacijo. A imajo kaj učinka te tablete. Vzameš 2 na dan, al kako? Zdaj sicer še nimam menstruacije, a sem po svojih občutkih tik pred njo. Bi rada skrajšala te rjave izcedke.
HVala za informacijo in vso srečo pri posegu!

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: || pricakujemo v letu 2021
28.1.2021 11:37:58   
rosemarie
Odkar delava na otročku imam kr naenkrat PMS pred M. 🙃 Prej nisem nikdar občutila, da se nekaj kuha ... a zdaj, me že teden pred M vedno nekaj črviči. Leta zapored me je M vedno presenetila (čeprav sem itak bolj kot ne vedno dobila na rok), ker sem pač pozabila, da je tisti čas v mesecu, zdej pa res ... zadnjih par mesecev vedno neko špikanje in svašta. Kljub vsemu upam, da je v začetku februarja NE dobim!


Jaz mislim, da so čakalne dobe zaradi covida še daljše ... ker to kao ni nujen poseg. Že v družini imam par oseb, ki čakajo na preglede dosti dlje, ker niso nujni. Sicer ne ginekološke, ampak predvidevam, da je tu podobna zgodba. Za moje pojme nesprejemljivo ... vsekakor upam, da vse, ki čakate, čimprej dočakate. 🙏🏻❤

(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: || pricakujemo v letu 2021
28.1.2021 11:44:34   
fracek
Zdravo punce. Mene je pa vceraj klicala G iz klinike, da se lahko z naslednjo M, ki naj bi prisla 10.2. vkljuciva v 2. postopek IVF. Sem vesela, da bo spet akcija. Bom pa spet imela dolgi postopek, kar pomeni, da zacnem z injekcijami komaj konec februarja, prenos pa potem v sredini marca, ce bova kaj pridelala 😊
Vceraj sem verjetno imela O, ali pa danes, ampak sva bila pridna samo 4 dni nazaj, je bila zgleda polna luna na pohodu in eno samo kreganje. Mogoce pa bo se danes kaj, ker je moj gospod koncno malo boljse volje. 😂 Pri 32 je vcasih se taki najstnik, da komaj verjamem 😂
Lepo bodite. 

(odgovor članu Nizile)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?