|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgust 2022
17.1.2022 12:12:57   
sončektvoj
Ja, moj nima nobene aplikacije. Šumov pa slišim milijon. Tudi kaj zapiska vmes.

Eto ratalo naložit posnetek srčka. Tak slišim jaz, na dober dan, ko ga sploh najdem. Upam da se bo kaj slišalo. https://vocaroo.com/1odOXo3awfUx

(odgovor članu Sofia21)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Avgust 2022
17.1.2022 13:44:50   
Sofia21
Oooo, lep posnetek 💕😍☺️

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Avgust 2022
17.1.2022 15:57:04   
Anonimen
Ooo kok se ga lepo sliši 😍😍


(odgovor članu Sofia21)
  Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Avgust 2022
17.1.2022 17:18:14   
JackieO
To pa je utrip, super! 🥰🥰


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Avgust 2022
17.1.2022 21:43:24   
Inčika2
Punce živjo, a na fbju je že skupina avgustovčki 2022?
Je že katera v tej skupini? 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Avgust 2022
18.1.2022 7:04:57   
Sofia21
Inčika jaz ne bi vedela, FB imam samo za službeni namen, zato ostajam na tem forumu... če seveda ne ostanem sama tukaj 😂.

(odgovor članu Inčika2)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Avgust 2022
18.1.2022 9:01:49   
sončektvoj
Jaz bi tudi ostala kar na tem forumu.

(odgovor članu Sofia21)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Avgust 2022
18.1.2022 9:53:53   
JackieO
Tudi meni ustreza ta forum. 😇 Sem pa nasla na FBju skupino oz. jih je vec Avgustovcki 2022, tako da se lahko pridruzis oz. ce katera zeli. Js si se vedno ne upam, bom se pocakala. 😉


(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Avgust 2022
18.1.2022 10:18:46   
senorita
Jaz tudi ostajam na tem forumu 😁 se pa mislim pridružit tudi fb skupini, ampak šele ko povem vsem, ki jim hočem 😊

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Avgust 2022
18.1.2022 16:36:44   
claud
Tudi jaz sem bolj pristašica foruma.😊
Danes sem šla dat kri, za dvojni hormonski test, čez en teden pa že nuhalna...yeeey🤗
A ima še katera blazno probleme s spanjem. Jaz ponoči spim 3-4h (na dober dan). Crknjena sem za znoret. Čez dan se mi nič ne da, brez volje za karkoli. Za kakšno urco potem čez dan zadremam, se pa ne počutim nič bolj nafilano z energijo.🙄Tale otroček se bo moral fejst odkupit za vse tele težave, ki mi jih povzroča.🤭

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Avgust 2022
18.1.2022 17:06:33   
Anonimen
Jaz sic

(odgovor članu claud)
  Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Avgust 2022
18.1.2022 17:07:55   
Freya6

Jaz sicer spim ponoči, ampak popoldne je obvezno kakšna ura spanja.. A za dvojni hormonski test potrebuješ napotnico od G ali greš samostojno? Sama bi ga šla narediti pred nuhalno, da imam rezultate sabo na NS, ki jo bom delala drugje kot pri svoji G. 
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jaz sic



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Avgust 2022
18.1.2022 17:11:42   
JackieO
Js sm gledala za DHT v Dravljah in pride 50 eur. Nevem pa, ce je mogoce za nosecnice, ki so nad 35 zastonj kot pri nuhalni. Js se bom na oboje prijavila skupaj, ce se seveda da. 🤷‍♀️


(odgovor članu Freya6)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Avgust 2022
18.1.2022 17:48:46   
claud


IZVIRNO SPOROČILO: Freya6


Jaz sicer spim ponoči, ampak popoldne je obvezno kakšna ura spanja.. A za dvojni hormonski test potrebuješ napotnico od G ali greš samostojno? Sama bi ga šla narediti pred nuhalno, da imam rezultate sabo na NS, ki jo bom delala drugje kot pri svoji G. 
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jaz sic






Ja, pri svoji G dobiš napotnico. Če bi šla samoplačniško bi bilo baje 35€, nad 35let pa krije ZZZS. Približno en teden traja preden dobiš izvide.Jaz sem dala kri na polikliniki, NS pa imam v porodnišnici, tako da imajo vse povezano, bodo imeli že vse v sistemu baje.

(odgovor članu Freya6)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Avgust 2022
18.1.2022 19:12:34   
Inčika2
A to še pogovarjate za dvojni hormonski test? Jaz sem stara 38,pa mi ni ginekologinja nič omenila tega.. Na nuhalno grem pa v lj v porodnišnico. Zato mors imet napotnico kot za amino? 

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Avgust 2022
18.1.2022 19:16:44   
Inčika2
Ja kok se pa pol temu reče k imam naslednji petek? V porodnišnici naj bi dala kri. 🙈. A ni to pa NIPT? Ker mi je rekla,da se to dela po nuhalni če je nuhalna slaba te sploh ne dajo na ta test, ampk na amino. Joj, čist sm zmedena. Ampk rada bi vedla kaj mi pripada, po 38 letu
Za ta dvojni hormonski test pa ni nič rekla. 

(odgovor članu Inčika2)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Avgust 2022
18.1.2022 19:30:22   
JackieO
Verjetno gres ti na napotnico na NIPT test? Ker mislim da je dvojni hormonski test podobno kot NIPT, ampak seveda veliko manj obsezen (samo za par bolezni), zato pa ne gres na DHT ampak direktno na NIPT, ker tisto kar se vidi pri DHT se vidi tudi pri NIPT. Nisem pa cisto sigurna, ce je tako. 😉


(odgovor članu Inčika2)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Avgust 2022
18.1.2022 20:06:26   
Sofia21
Dvojni hormonski test gleda razmerje 2 hormonov v krvi nosečnice. Določena razmerja so značilna za tris21 in tako v je dvojni hormonski test dopolnilo nuhalni svetlini. Še vedno je verjetnostni test in naj bi bil cca 90% skupaj z rezultatom nuhalne svetline. Za starejše od 37 se priporoča teste / preiskave, ki so še zanesljivejši - torej biopsija horionskih resic, amniocenteza ali enega od NIPT testov. Prvi dve sta 100%, NIPT testi so nap. za Downovega 99,7% zanesljivi, za tris 13 in 18 pa mislim da 99,5%.

Torej Inčika, če imaš dogovorjeno za NIPT test je to dovolj, saj ti da bolj zanesljiv odgovor kot dvojni hormonski test. Razumljivo je, da je pri starejših nosečnicah več možnosti za kromosomske napake. Zato je tako, da strejši kot si, bolj zanesljiv in ponavadi bolj zapleten in s tem tudi dražji test ti zagotovijo iz zavarovanja pri ZZZS.

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Avgust 2022
18.1.2022 21:55:07   
claud


IZVIRNO SPOROČILO: Inčika2

A to še pogovarjate za dvojni hormonski test? Jaz sem stara 38,pa mi ni ginekologinja nič omenila tega.. Na nuhalno grem pa v lj v porodnišnico. Zato mors imet napotnico kot za amino? 



Ja, med 35. in 37. letom ti poleg nuhalne pripada še dvojni hormonski test, po 37. letu pa mislim da amnio. Malo vprašaj ginekologinjo. Enim je res težko kaj dodatno povedat🙄.Tudi napotnico za nuhalno mi je napisala moja ginekologinja.

(odgovor članu Inčika2)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Avgust 2022
18.1.2022 22:05:22   
Inčika2
Aha, zdaj razumem, najbrž imam res NIPT namesto DHT.Razen v primeru da je nuhalna slaba je pa amino. Tako mi je tudi razložila ko sem klicala v porodnišnico. Ampk sem vseeno mislila da mi pripada ta DHT. Pa je res najbrž namesto DHT, NIPT. 
Sam da bi blo vse ok. Še 1 teden do nuhalne in 10 dni do NIPT. Komaj čakam rezultate. Potem pa že zakorakam v 2/3.

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Avgust 2022
19.1.2022 8:41:41   
Anonimen
Senorita, si se uspela kaj dogovoriti z delodajalko?🤞 LP Kaja

(odgovor članu Inčika2)
  Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Avgust 2022
19.1.2022 8:46:29   
JackieO
Joj sem vam kar faus, ker ste ze toliko naprej. Isti mesec, ampak ogromne razlike. 😅 upam da prilezem pocasi za vami, v torek imam pregled, potem se pa lahko koncno narocim na nuhalno, ce bo le vse ok. 😊


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Avgust 2022
19.1.2022 9:17:43   
sončektvoj
Ja. načeloma NIPT, nuhalna pa DHT vse služijo preverjanju iste zadeve - trisomije ipd. Tak da mi je jasno zakaj mi ginekologinja ni ponujala nuhalne, če grem itak na NIPT. Že tako je NIPT precej drag, pa ne rabim potem še nuhalne, da mi pove isto stvar, z manjšo zanesljivostjo. Kar se tiče organov itd pa je itak že del zgodnje morfologije.

Jaz mam že naslednji teden zgodnjo morfologijo in odštevam dni user posted image . Da bo le vse ok.

Ja JackieO, zdaj so še velike razlike - tiste ko smo na začetku avgusta pa tiste bolj pri koncu. Na koncu bomo pa tako zelo podoben čas rojevale, tako da se bomo dohitele user posted image

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Avgust 2022
19.1.2022 16:17:56   
senorita
Na žalost nič posebnega. Na zavodu bom koristila nadomestilo, potem pa ne vem kaj bo. Upam, da delodajalki v temu času uspe rešit s.p. in bi me potem vzela nazaj. Bom pa probala čimprej poiskat kaj drugega, če mi slučajno uspe. Upam da so stresni dnevi za mano, ker sem se kar presekirala zaradi celotne situacije. Drugače pa hvala za skrb in nasvete 🥰 saj verjetno se bo na koncu vse uredilo, tako da bo najbolje zame. Že komaj čakam ta pregled, da končno vidim, če je vse v redu.
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Senorita, si se uspela kaj dogovoriti z delodajalko?🤞 LP Kaja



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Avgust 2022
19.1.2022 17:06:59   
Anonimen
Škoda da niste našle kakšne boljše rešitve. Verjamem, da ti ni lahko v tej situaciji. Držim pesti, da bo vsaj pregled potekal po planih. Zdravje nas in dojenčkov je najpomembnejše, ostale stvari se pa že kako uredijo. Včasih se stvari res tako nepredvideno obrnejo in šele potem ugotovimo, da je vse imelo nek smisel. Drži se. Kaja

(odgovor članu senorita)
  Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?