|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2023
29.1.2023 14:50:24   
LauraP
Nevergiveup, meni se tudi zdi, da fantki prevladujejo, ja. Včasih je pa bilo ravno obratno. En dan sem jedla filano paprika, pa mi je tudi tak gor metalo kislino, grozno. BeautifulButterfly jaz imam tudi probleme s prebavo. Predvsem zato, ker imam sindrom razdražljivega črevesja in se mi vsake toliko časa pojavijo krči, če se ekstra ne pazim pri prehrani. No, zadnjič je bil ravno takšen primer, zgleda mi nekaj ni pasalo, ko sva jedla, nekaj je moralo bit pokvarjeno in sem bila tako napihnjena, pa imela take krče. Povrhu pa se taki glavobol, mešan s slabostjo, da sem imela zraven lavur, če bi mi na hitro gor vrglo. Vidim, da imate tudi ostale probleme s sinusi in glavoboli. Jaz imam že itak od nekdaj probleme s sinusi, zej pa se kar ne neha, vsaki dan nos zaštofan. Saj ni čudno, da glava pol boli, če imam vse zabito. No, nasploh slabost kot takšna je minila, včasih me muči še zjutraj, ampak res redko. Aja, no križ me boli, to bo pomojem stalno huje. Pa nič za to. Samo, da je beba zdrava 😁🥰


(odgovor članu BeautifulButterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 851
   RE: Julijke 2023
29.1.2023 15:07:10   
4.mama
LauraP res imamo vse podobne težave, hrbet je mene vedno bolele pri fantkih, sedaj me pa ne. Mi je pa še vedno full slabo, ko sem lačna in ko pojem, poleg vseh tegob.

(odgovor članu LauraP)
Neposredna povezava do sporočila: 852
   RE: Julijke 2023
29.1.2023 16:42:26   
Pikcapokca
Jaz sem danes iz firbca naredla test s sodo pa mi je pokazal puncko :p me zanima ce bo res.. glede na to da fantki prevladujejo hehe. A je kera od vas tud delala test s sodo?

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 853
   RE: Julijke 2023
29.1.2023 17:32:20   
4.mama
Pikcapokca jaz sem delala 2 krat in mi je pokazalo prav punčko in punčko tudi na BHR potrdili

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 854
   RE: Julijke 2023
29.1.2023 21:45:06   
Stella Marella
meni je ta test s sodo bikarbono prejsnjic tudi prav pokazal. sicer sem morala pocakkat nekaj minut, ampak na koncu se je spenilo (fantek). v tej nosečnosti sem ga enkrat sla delat, ampak sem iskreno povedano pozabila, kaksen je bil rezultat 🙈 mislim, da ni bilo cisto jasno, al nekaj takega...
spomnim se, da smo v osnovni soli punce imele neko foro, ki ti je povedala, ce bos imela puncko al fantka. moral si si stisnit brado (z leve in desne strani), ce je nastala zareza, je to pomenilo puncko, ce pa ni, pa fantka. no, in se še dobro spomnim, da zgoraj ni bilo nic (fantek) , spodaj na bradi pa je nastala zarezica 😀 in se danes, ce probam to se enkrat, nastane isto 😁 ce je pa res kaj na tem, bomo pa upam da videli na morfologiji 7.2. 😎

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 855
   RE: Julijke 2023
30.1.2023 16:46:48   
nevergiveup
Hvala za nasvete- bom probala z mlekom in meto. Sem pa zdaj izključila iz hrane vse kar vsebuje paradiznik ali pelate/mezgo/pasto in je res bolje... Jaz namreč obozujem vse paradajzove omake in češnjevce tudi povsod dajem- jem jih z avokadom, kvinojo, kuskusom, feto, mocarelo- you name it... Če bom še kavo mogla izključit pa bom res v težavah, čeprav v nosečnosti mi niti ne paše tolk... 
Test z bikarbono mi je kao prav pokazal za punčke, ampak tudi pri fantkih se mi nič ne speni, tako da v mojem primeru je to kar neki oziroma, če je prav pokazal je bilo bolj naključje očitno...


(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 856
   RE: Julijke 2023
30.1.2023 17:42:07   
4.mama
jaz sem danes imela pregled in je rekel vse ok, tudi lega in maternični vrat. Naslednji pregled komaj 13.3. morfologija.

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 857
   RE: Julijke 2023
30.1.2023 19:15:15   
4.mama
BeautifulBatterfly kako si? upam da si bolje.

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 858
   RE: Julijke 2023
31.1.2023 8:22:42   
Stella Marella
eno vprasanje za vse, ki ste ze imele bolecine v hrbtu v nosecnosti (tudi v pozni) - kaj vam je pomagalo? vaje/telovadba, masaza, nosecniska blazina, nosecniski pas, taping.... se kaj? pri meni se ze začenjajo bolecine v srednjem delu hrbta 😕
bonbonnie, kako si ti? danes imas pregled, ne? srecno, upam, da vec nimas tistih bakterij... 

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 859
   RE: Julijke 2023
31.1.2023 9:37:23   
Gluck4
Pozdravljene punce. Tudi jaz sem imela včeraj pregled... z otročkom vse bp...dobila svečke za uravnavanje vaginalne flore, progesteron in napotnico za bolnišnico, da se dogovorimo glede cerklaže.... upam da čim prej uredim vse... morfologija 7.3.  Kako ste kaj?

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 860
   RE: Julijke 2023
31.1.2023 10:29:33   
Stella Marella


IZVIRNO SPOROČILO: Gluck4

Pozdravljene punce. Tudi jaz sem imela včeraj pregled... z otročkom vse bp...dobila svečke za uravnavanje vaginalne flore, progesteron in napotnico za bolnišnico, da se dogovorimo glede cerklaže.... upam da čim prej uredim vse... morfologija 7.3.  Kako ste kaj?



hojla, zakaj si pa dobila progesteron? v katerem tednu pa si? a cerklazo si do zdaj imela ze veckrat, al kako ves, da jo rabis? 

(odgovor članu Gluck4)
Neposredna povezava do sporočila: 861
   RE: Julijke 2023
31.1.2023 10:36:45   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Stella Marella

eno vprasanje za vse, ki ste ze imele bolecine v hrbtu v nosecnosti (tudi v pozni) - kaj vam je pomagalo? vaje/telovadba, masaza, nosecniska blazina, nosecniski pas, taping.... se kaj? pri meni se ze začenjajo bolecine v srednjem delu hrbta 😕
bonbonnie, kako si ti? danes imas pregled, ne? srecno, upam, da vec nimas tistih bakterij... 



Sicer sem N prvič, ampak ker si omenila nosečniško blazino - meni ravno ta povzroča bolečine v srednjem delu hrbta :( če spim z njo in jo imam med nogami je sicer fajn, ampak me čez čas začne boleti v hrbtu, očitno je noga previsoko in položaj ni “naraven” tistemu, kakor sem navajena jaz. Sem jo sedaj umaknila za spanje in bom kr brez dokler bo pasal 😃 … evo toliko za blazino. 
Mene pa tudi nekaj zanima… ste vse v službah ali je katera že doma? Meni je G omenil, da naj se z osebnim dr dogovorim glede bolniške (ker sem mu pojamrala za te bolečine v trtici, med hojo itd, saj delam večinoma sede z vstajanjem in me takrat močno boli - ni pa nevzdržno) ampak se mi ne zdi to “dost velik razlog” da bi šla na bolniško.
Lep sončni torek,Saša

(odgovor članu Stella Marella)
  Neposredna povezava do sporočila: 862
   RE: Julijke 2023
31.1.2023 10:41:41   
4.mama
Jaz sem na bolniški do konca mi je včeraj dal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 863
   RE: Julijke 2023
31.1.2023 10:57:12   
Pikcapokca
Jaz se delam. Imam pa tudi samo sedece delo in tudi ze vcasih cutim bolecino v krizu in komaj sedim oz je zelo neprijetno. Ni se nevzdrzno tako da tud ne bom se sla na bolnisko ampak ze vem da vecji trebuh ko bo bolj bo bolecina v krizu in pomojm tam aprila/maja ne bo vec slo tko delat..

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 864
   RE: Julijke 2023
31.1.2023 11:38:25   
BeautifulButterfly
hey hey

Jst se se kr doma za glavo drzim in veliko spim. Nič ne pomaga za glavobol, sploh ne neha, grozn je, grozn.
Popijem lekadolC s čajem, pa k da ga nisem, res. user posted image user posted image user posted image

Do četrtka bom še doma, potem pa nazaj delat. Torej 3 dni da odspim, če bokaj bolje ampak zdaj je že drugi dan in ni.
Slabo mi je od migrene.

Ta vikedn bova pa res doma povedala. Je že čas, se mi že pozna ampak očitno ne tok, da bi opazili še ostali, ali pa dobro skrivam in preusmerjam pozornost. user posted image

Jst bom delala do konca oz. še nekaj dopusta bom izkoristila, nevem pa če vse. Imam še več kot pol iz 2022 za porabi in celega 2023. Se bom pozanimala kako je z dopustom iz 2023, če ga ne porabiš do 30.6.2024 ker si na porodniški ali ga lahko porabiš do 31.12.2024? Ker če ja, potem ne bom vsega letošnjega porabila pred porodniško, nima smisla, ker mi bo zelo dobro prišel po porodniški, ko otrošek še ne bo 1 leto star in bo moral v vrtec, da podaljšam z dopustom in sem še malo doma pa še poletje v miru izkoristimo. Naši bodo pa ravno julijski in če smo še nekaj avgusta doma, pa grejo septembra v vrtec je to lih super. Uvajanje konec avgusta je pa tud luštno, ker je manj otrok in lepo vreme. user posted image In bo vsak dan dopusta prav prišel. Pa še cel dopust 2024 ostane za nucat.

A katere ve kaj več o tem? Sem pa zaposlena v JU.

< Sporočilo je popravil BeautifulButterfly -- 31.1.2023 11:39:57 >


_____________________________

*~**~**~**~**~**~**~**~**~*

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 865
   RE: Julijke 2023
31.1.2023 11:46:39   
4.mama
Beautifulbatterly, božka res, jaz nisem nič vzela ker si nisem upala sem bila v temi zavita. Glede vrtcov pa res ne vem sem ve pozabl

(odgovor članu BeautifulButterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 866
   RE: Julijke 2023
31.1.2023 12:41:17   
Anonimen
No saj jaz imam tudi plan delat do konec aprila (z vmesnimi koriščenji starega dopusta) , nato celi maj koriscenje dopusta za letos in potem junija tko doma 😊  res si ful ful želim, da bi šlo tako skozi… in da bom čimmanj na bolniški, ampak kaj češ če bi treba it prej bo pa treba. 
Zaradi česa pa ste na bolniški - 4.mama in ostale? Saj pravim, nevem ali so moje težave za bolniško… čeprav vem, ali bom jamrala ali bom pa doma (isto jamrala od dougcasa) 😂😃
Lp, Saša 

(odgovor članu 4.mama)
  Neposredna povezava do sporočila: 867
   RE: Julijke 2023
31.1.2023 12:43:29   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: BeautifulButterfly
bom pozanimala kako je z dopustom iz 2023, če ga ne porabiš do 30.6.2024 ker si na porodniški ali ga lahko porabiš do 31.12.2024? 

Meni je bilo rečeno, da se dopust iz 2023 normalno koristi največ do konec junija, sicer propde 😊 
Saša

(odgovor članu BeautifulButterfly)
  Neposredna povezava do sporočila: 868
   RE: Julijke 2023
31.1.2023 13:00:17   
ŠeenaSanja
Pa da se še jaz malo javim.Najprej vsem čestitke za uspešne preglede in izvide 👏Sama trenutno čakam na nedeljo ko imam nuhalno, končno 😁 malo sem na trnih ampak pozitivna 💪Glede bolniške pa.. Tudi mene zanima, ker delam v vrtcu pri najmlajših pa sem razmišljala, da bi junija že odšla na bolniško pred koriščenjem dopusta in potem porodniške. Kako je s tem, ti dajo bolniško ker je zate fizično in psihično težko delo ali samo če maš dejanske težave ali bolečine? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 869
   RE: Julijke 2023
31.1.2023 14:08:56   
BeautifulButterfly
Jaz o bolniski sploh ne razmisljam, ker bo placa se slabsa. Saj se za izracun porodniske uposteva samo 12x neto placa, brez malice in brez prevoza in ce bi bila vec tednov na bolniski bi si se ta znesek znizala, saj je bolniska 80% placana, dopust pa 100%.
Pri prvi sem delala tudi za cas porodniske, vse dokler nisem rodila. Vem neumna sem bila. Uradno na porodniski, pa sem se kr hodila delat, pomagat punci, ki me je prisla nadomescat. V petek sem se delala, a v nedeljo zvecer iz porodnisnice pisala, kaj naj v ponedeljek dokonca delo, ker sem sla rodit in me jutri ne bo :) 

V drugo pa sem itak bila se na porodniski s prvo in sem bila doma in uzivala. 
Zdaj pa ce sem prav vidla naj bi se porodniska zacela sred junija, se pravi ce porabim 14 dni RDL (nekaj iz 2022 in nekaj 2023), bom probala cim vec maja meseca se delat.
Ampak eno so plani, drugo je realnost. Zaenkrat me nic ne matra, razen (!) Izjemno grozni katastrofalni glavoboli, zakaj katerih ne morem nic, ampak nic, lezim in dremam tud 17h na dan, tok mocno boli. Zdaj ze sumim, da je gripa, ker sem k povozen spaget, ne samo razkuhan, ker se vlecem po stanovanju, ampak se povozen in poteptan z valjarjem za beton. 
Upam, da se cimprej spravim pokonci, sem ze 16teden, naslednji teden zakorakam v 17t in bi naj se mogla po vseh statistiki ze boljs pocutit, jaz pa k da sem v 8t, sva zelena, bleda, svoh in povozena. Ocitno placujem se za nazaj al kaj? 
Punce, res upam, da nas vse tole mine cimprej! 
Pa da se maja na eni kavi dobimo? :) 





_____________________________

*~**~**~**~**~**~**~**~**~*

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 870
   RE: Julijke 2023
31.1.2023 14:16:35   
Gluck4


IZVIRNO SPOROČILO: Stella Marella



IZVIRNO SPOROČILO: Gluck4

Pozdravljene punce. Tudi jaz sem imela včeraj pregled... z otročkom vse bp...dobila svečke za uravnavanje vaginalne flore, progesteron in napotnico za bolnišnico, da se dogovorimo glede cerklaže.... upam da čim prej uredim vse... morfologija 7.3.  Kako ste kaj?



hojla, zakaj si pa dobila progesteron? v katerem tednu pa si? a cerklazo si do zdaj imela ze veckrat, al kako ves, da jo rabis? 


Danes sem 15t6dGlede cerklaže... zaradi večkratnih odščipov spremenjenih celic imam že v osnovi krajši maternični vrat... pri prejšnji nosečnosti so mi naredili urgentno cerklažo in sem bila hospitalizirana skoraj 3 mesece s strogim mirovanjem... zato so sedaj bolj pozorni in bodo verjetno cerklažo naredili preventivno (upam), ker ne bi bila rada spet hospitalizirana, ko pa imam doma 20- mesečnika....Glede progesterona....  naj bi deloval na čvrstost materničnega vratu...

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 871
   RE: Julijke 2023
31.1.2023 14:39:31   
Stella Marella


IZVIRNO SPOROČILO: Gluck4



IZVIRNO SPOROČILO: Stella Marella



IZVIRNO SPOROČILO: Gluck4

Pozdravljene punce. Tudi jaz sem imela včeraj pregled... z otročkom vse bp...dobila svečke za uravnavanje vaginalne flore, progesteron in napotnico za bolnišnico, da se dogovorimo glede cerklaže.... upam da čim prej uredim vse... morfologija 7.3.  Kako ste kaj?



hojla, zakaj si pa dobila progesteron? v katerem tednu pa si? a cerklazo si do zdaj imela ze veckrat, al kako ves, da jo rabis? 


Danes sem 15t6dGlede cerklaže... zaradi večkratnih odščipov spremenjenih celic imam že v osnovi krajši maternični vrat... pri prejšnji nosečnosti so mi naredili urgentno cerklažo in sem bila hospitalizirana skoraj 3 mesece s strogim mirovanjem... zato so sedaj bolj pozorni in bodo verjetno cerklažo naredili preventivno (upam), ker ne bi bila rada spet hospitalizirana, ko pa imam doma 20- mesečnika....Glede progesterona....  naj bi deloval na čvrstost materničnega vratu...



uf, potem pa res boljse, da ti naredijo cerklazo, ja. kasneje se je vec ne sme, al kako ze, al nima haska...? poznam eno, ki je zdaj v cca. 28 tednu, ugotovili so skrajsan mateenicni vrat, mora doma lezat, otrocek ful pritiska  dol, boli jo, doma ima pa se dveletnico... kriza... 
sprasujem glede progesterona, ker se naj ne bi jemal po 13.tednu,ampak v tvojem primeru je najbrz vseeno boljse tako. 

(odgovor članu Gluck4)
Neposredna povezava do sporočila: 872
   RE: Julijke 2023
31.1.2023 14:53:36   
Stella Marella


IZVIRNO SPOROČILO: BeautifulButterfly

Jaz o bolniski sploh ne razmisljam, ker bo placa se slabsa. Saj se za izracun porodniske uposteva samo 12x neto placa, brez malice in brez prevoza in ce bi bila vec tednov na bolniski bi si se ta znesek znizala, saj je bolniska 80% placana, dopust pa 100%.
Pri prvi sem delala tudi za cas porodniske, vse dokler nisem rodila. Vem neumna sem bila. Uradno na porodniski, pa sem se kr hodila delat, pomagat punci, ki me je prisla nadomescat. V petek sem se delala, a v nedeljo zvecer iz porodnisnice pisala, kaj naj v ponedeljek dokonca delo, ker sem sla rodit in me jutri ne bo :) 

V drugo pa sem itak bila se na porodniski s prvo in sem bila doma in uzivala. 
Zdaj pa ce sem prav vidla naj bi se porodniska zacela sred junija, se pravi ce porabim 14 dni RDL (nekaj iz 2022 in nekaj 2023), bom probala cim vec maja meseca se delat.
Ampak eno so plani, drugo je realnost. Zaenkrat me nic ne matra, razen (!) Izjemno grozni katastrofalni glavoboli, zakaj katerih ne morem nic, ampak nic, lezim in dremam tud 17h na dan, tok mocno boli. Zdaj ze sumim, da je gripa, ker sem k povozen spaget, ne samo razkuhan, ker se vlecem po stanovanju, ampak se povozen in poteptan z valjarjem za beton. 
Upam, da se cimprej spravim pokonci, sem ze 16teden, naslednji teden zakorakam v 17t in bi naj se mogla po vseh statistiki ze boljs pocutit, jaz pa k da sem v 8t, sva zelena, bleda, svoh in povozena. Ocitno placujem se za nazaj al kaj? 
Punce, res upam, da nas vse tole mine cimprej! 
Pa da se maja na eni kavi dobimo? :) 




 


verjetno si ze napisala, sem najbrz pozabila - pa a ves, zakaj imas te migrene? kaj pa pravi zdravnica? slisi se kar hudo... ce te ne mine kmalu, bo to sigurno za bolnisko... 
ti pa si smesna, iz porodne sobe v sluzbo pisat, hehe 😅 jaz sem sla en mesec pred porodom na bolniško, sef prej ni zrihtal zamenjave in potem sploh ne vem, kako so to uredili, hehe. za to pa so sefi odgovorni, kaj cmo 😁

(odgovor članu BeautifulButterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 873
   RE: Julijke 2023
31.1.2023 15:03:20   
Stella Marella


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen



IZVIRNO SPOROČILO: Stella Marella

eno vprasanje za vse, ki ste ze imele bolecine v hrbtu v nosecnosti (tudi v pozni) - kaj vam je pomagalo? vaje/telovadba, masaza, nosecniska blazina, nosecniski pas, taping.... se kaj? pri meni se ze začenjajo bolecine v srednjem delu hrbta 😕
bonbonnie, kako si ti? danes imas pregled, ne? srecno, upam, da vec nimas tistih bakterij... 



Sicer sem N prvič, ampak ker si omenila nosečniško blazino - meni ravno ta povzroča bolečine v srednjem delu hrbta :( če spim z njo in jo imam med nogami je sicer fajn, ampak me čez čas začne boleti v hrbtu, očitno je noga previsoko in položaj ni “naraven” tistemu, kakor sem navajena jaz. Sem jo sedaj umaknila za spanje in bom kr brez dokler bo pasal 😃 … evo toliko za blazino. 
Mene pa tudi nekaj zanima… ste vse v službah ali je katera že doma? Meni je G omenil, da naj se z osebnim dr dogovorim glede bolniške (ker sem mu pojamrala za te bolečine v trtici, med hojo itd, saj delam večinoma sede z vstajanjem in me takrat močno boli - ni pa nevzdržno) ampak se mi ne zdi to “dost velik razlog” da bi šla na bolniško.
Lep sončni torek,Saša



hvala za tole idejo, mogoce bo pa res kaj na tem! 👍 ampak ne vem, kako naj, ce sem brez te blazine, me pa kolki bolijo 🙈 tebe ne? bom poskusila samo malo odejo med noge dat. 🙂 
meni se zdi, da vcasih zdravniki raje kar bolnisko napisejo kot pa nas poslusajo jamrat 😁 te cisto razumem, jaz bi tud raje delala, kot pa doma gledala v zrak. kaj pa, ce ti predpise skrajsan delovni cas? to lahko? ta trtica res lahko kmalu mine. lahko v sluzbi dobis udobnejsi stol? napihljiv obroc si ze probala? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 874
   RE: Julijke 2023
31.1.2023 16:34:51   
4.mama

IZVIRNO SPOROČILO: BeautifulButterfly

Jaz o bolniski sploh ne razmisljam, ker bo placa se slabsa. Saj se za izracun porodniske uposteva samo 12x neto placa, brez malice in brez prevoza in ce bi bila vec tednov na bolniski bi si se ta znesek znizala, saj je bolniska 80% placana, dopust pa 100%.
Pri prvi sem delala tudi za cas porodniske, vse dokler nisem rodila. Vem neumna sem bila. Uradno na porodniski, pa sem se kr hodila delat, pomagat punci, ki me je prisla nadomescat. V petek sem se delala, a v nedeljo zvecer iz porodnisnice pisala, kaj naj v ponedeljek dokonca delo, ker sem sla rodit in me jutri ne bo :) 

V drugo pa sem itak bila se na porodniski s prvo in sem bila doma in uzivala. 
Zdaj pa ce sem prav vidla naj bi se porodniska zacela sred junija, se pravi ce porabim 14 dni RDL (nekaj iz 2022 in nekaj 2023), bom probala cim vec maja meseca se delat.
Ampak eno so plani, drugo je realnost. Zaenkrat me nic ne matra, razen (!) Izjemno grozni katastrofalni glavoboli, zakaj katerih ne morem nic, ampak nic, lezim in dremam tud 17h na dan, tok mocno boli. Zdaj ze sumim, da je gripa, ker sem k povozen spaget, ne samo razkuhan, ker se vlecem po stanovanju, ampak se povozen in poteptan z valjarjem za beton. 
Upam, da se cimprej spravim pokonci, sem ze 16teden, naslednji teden zakorakam v 17t in bi naj se mogla po vseh statistiki ze boljs pocutit, jaz pa k da sem v 8t, sva zelena, bleda, svoh in povozena. Ocitno placujem se za nazaj al kaj? 
Punce, res upam, da nas vse tole mine cimprej! 
Pa da se maja na eni kavi dobimo? :) 






Si pomislila da so migrene zaradi nizkega pritiska, jaz imam danes 55/ 100 in mi je počutje katasrofa, vrtoglavica in glavobol, sem peljala hčerko v šolo in se mi je tako zavrtelo da smo skoraj iz ceste šle, mi je grozno res, sem upala da bo drugo trimesecje bolje in je res katastrofa totalno brez energije, vrtoglavice, glavoboli in grozne slabosti. Morda so pa to leta res

(odgovor članu BeautifulButterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?