|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktoberčki 2023
11.3.2023 7:27:26   
Vrtnica89
@JackieO ja zdj sm se naročila na nuhalno, kr v Dravlje kokr mi je gin predlagal. 5.4. mam pa moj gre lahk zravn tko da top. Upam na kksno lusno slikico pa da majo tm dobr uz D se kej vid (pr men je zmeri slaba transonicnost).@Alsa3 men pa tole niha ful. Temperatura. Načeloma mam rajs mraz kot vročino (newem kko bom preživela poletje). Ker se dojim se mi sploh še niso poravnal hormoni in do novga leta nekak mi je blo skos vroče. No zdj me pa veckat zebe, sploh k sm zmatrana, zvečer. Če ne grem pod topel tuš se sploh ne segrejem 😵‍💫

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Oktoberčki 2023
11.3.2023 8:46:09   
Alsa3
Vrtnica89 ja mene tudi kdaj oblije vrocina ampak to je res redko in ne za dolgo, vecino casa me pa zebe :) tko da komaj cakam da bo malo topleje
A katera jemlje elevit? Sem ze veckrat brala da je katera napisala da ji je slabo po njem, jst sem ga vceraj kupila ker mi je folne skoraj ze zmanjkalo in mi je bilo danes ful slabo ko sem ga vzela 😄 sedaj pa ne vem a bom mogla nekaj drugega kupiti a se telo navadi 🤷‍♀️ 

(odgovor članu Vrtnica89)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Oktoberčki 2023
11.3.2023 9:22:09   
Laurie
Alsa3 js če ga zjutraj vzamem, ga zbruham nazaj ven 😄 tak da sem se navadla zvečer ga jemat, pa je ok. 

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Oktoberčki 2023
11.3.2023 9:36:59   
Alsa3
Laurie a to ga potem na tesce zjutraj? K pise da ga med obrokom vzames, jst sem prej jedla, jutri bom se enkrat poskusila pri zajtrku vzeti, drugace bom pa na vecer prestavila

(odgovor članu Laurie)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Oktoberčki 2023
11.3.2023 14:31:52   
Vrtnica89
Alsa3 Men je blo po elevitu zmer slabo sam Glih te dobim ponavad za brezplačne vzorce xD ja če pop je tud pr men bols. Drgac pa mi je v tej nosečnosti blo tud po novalac prenatalnih slabo. Tko D mi se jamieson ostane, te sm mela pr prejšnjih nosečnostih sam majo probleme z dobavam in jih kdaj ni za dobit. A kera jemlje mama pre duo Al kaj je že? 

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Oktoberčki 2023
12.3.2023 21:42:52   
JackieO
Js tud jemljem od Elevita Elenatal, pa nimam tezav. Vzamem pa po zajtrku, sm tko prakticirala v 1. nosecnosti pa mi je ok. 

@vrtnica js sm tud pisala v Dravlje, da bi sla k dr. Lomsek, pa me je potem klicala, da ne dela vec tam in grem zdej k njej na Ginekologijo Ljubljana. Imajo pa v Dravljah dobre "masine" brez skrbi, sem bila lani na nuhalni in kasneje 3D/4D, pa sem dobila lepe slikice. Se potrudijo, da kaj dobijo ven, tud ce dojencek ne sodeluje. Vsaj dr. Lomsek se je. 😊

(odgovor članu Vrtnica89)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Oktoberčki 2023
12.3.2023 22:14:15   
Alsa3
JeckieO jst sem danes vzela popoldne in tudi ni bilo tezav :)
me je pa danes zarezalo v jajcnikih tako da mi je kar slabo postalo, potem se pa spet sprasujem ce je to se normalno oz. ok 🤦‍♀️ sem spet mislila da se bo vlila 🙄 komaj cakam petek da bo konec te negotovosti in bom vedela pri cem sem

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Oktoberčki 2023
13.3.2023 10:15:03   
JackieO
Alsa, to z zarezanjem v jajcniku se tudi meni dogaja. Ravno prejsnji teden, ko sem bila na sprehodu. Sm samo cakala, da bo kaj priteklo. Res cuden obcutek. 😒  Se mi je pa slabost malce umirila in itak potem spet 100 razlicnih misli. Bomo videli v petek. 🤷‍♀️

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Oktoberčki 2023
13.3.2023 12:03:21   
Alsa3
No jst se sedaj malo bolj pocutim noseco, se vsaj kaj dogaja, skoz me nekaj spika, rahle slabosti, ampak en dan je tako drug dan spet drugace 🙈 najbolj me matra to da ne vem kaj se dogaja, lahko bo v petek velik za 9 tednov lahko za 11 🤷‍♀️ lahko pa ne bo utripa, pojma nimam

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Oktoberčki 2023
14.3.2023 9:02:28   
JackieO
Saj vazno da srcek bije in sorazmerno raste. ❤️ 

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Oktoberčki 2023
14.3.2023 12:25:37   
Alsa3
JeckieO kako se danes pocutis? No glede na to da je prvo trimesecje pri tebi skoraj mimo je normalno da se bodo slabosti umirile :) bo pa kmalu petek in bova videli najini pikici 😊 ceprav se mi ta teden pa zelo vlece 🙈

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Oktoberčki 2023
14.3.2023 13:00:24   
JackieO
Js sm drugace kr ok, slabost pride in gre, najhujse je zvecer, utrujenost je pa tudi znosna. Ce je prehudo se ulezem s sinetom, ko gre pocivat, brez slabe vesti. 😅 Meni hvala bogu dnevi hitro tecejo, v cetrtek imam ze 1. kontrolo za sladkor v Lj, tko da bo se hitreje minilo. Kdaj pa imas v petek?

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Oktoberčki 2023
14.3.2023 13:30:58   
Alsa3
JackieO na sreco takoj zjutraj, otroka peljem v vrtec in solo in grem na pregled :) kdaj imas ti?

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Oktoberčki 2023
14.3.2023 13:42:15   
JackieO
Oo super, meni je tudi najboljse, ce imam kar zjutraj, da se cimprej resim. 😅 Js imam pa ob 11ih. Hitro bo, upam da je pri obema vse ok. ❤️ 

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Oktoberčki 2023
14.3.2023 21:17:05   
Vrtnica89
Se jaz držim pesti da bo v petek pri obema vse ok 😁
Me pa zanima kako pogosto vas drugače narocujejo na pregled? Moj gin ma itaq sam 2 UZja, enga sm dala že čez, drug je pa morfologija. Pr prvi nosečnosti sm mela preglede na 4t, pr drugemu sm mela težave in sm mela preglede na 2t zmeri z uz-jem, no zdj pa mam na cca 6t. To bo en pregled Konc aprila in že kr morfologija 😅

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Oktoberčki 2023
15.3.2023 6:53:04   
Alsa3
Vrtnica89 pri prvih dveh sem imela pregled na cca 6t, na konuc so bolj pogosto, uz pa ja 2x oz na koncu po potrebi 🤷‍♀️ imam pa sedaj novo gin. in ne vem kako ima, ampak mislim da imajo vsi priblizno isto

(odgovor članu Vrtnica89)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Oktoberčki 2023
15.3.2023 8:16:25   
JackieO
Vrtnica tudi jaz imam na priblizno 6t. Naredi pa ponavadi vedno se na hitro UZ, drugace pa pripadata 2 ja, potrditveni in morfo, zal. 😔 Js imam zdej nuhalno, 4.4. pri moji, potem pa bo najbrz res ze morfologija. 😅 No, ampak najprej nuhalno treba dati cez, potem pa dalje. 😅

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Oktoberčki 2023
15.3.2023 19:35:20   
Sany**
Jaz sem v prejsnjih N imela na 4 t, upam da bo zdaj tudi tako. Sem pa tudi mislim da skoraj vsakic imela UZ, vsaj na hitro. Srecno jutri na pregledu tiste ki ga imate. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Oktoberčki 2023
16.3.2023 8:17:51   
Alsa3
Punce pri meni so se zaceli neki rjavi izcedki 😒 tko da dvomim da je vse ok in pricakujem da se bo kmalu vlila

(odgovor članu Sany**)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Oktoberčki 2023
16.3.2023 8:54:36   
*snowflake*
Pozdravljene vse skupaj. Berem vas že nekaj časa, ampak si enostavno ne upam pisat, ker sem imela preteklo izkušnjo zelo slabo. Ker pa sedaj vidim kaj se dogaja pri tebi Alsa3, sem se odločila, da pišem. V kolikor imaš krvavitve, takoj pokliči svojega ginekologa in povej za to. Sigurno te bo sprejel takoj. Ne čakaj, da se bo vlila, ker se ne bo kar tako vlila, sploh pri teh tednih nosečnosti, kjer si že. Zdaj, če si imela morda pred kratkim spolne odnose, je lahko tudi zaradi tega (se lahko zgodi, ni pa nevarno), lahko gre pa tudi za SS. Pri meni se je tako začelo pri prejšnji nosečnosti in me zdaj toliko bolj skrbi. Začel se je kot čisto blag rjavkast izcedek zvečer, komaj da si kaj videl, zjutraj malo bolj rjavo in to se je stopnjevalo skozi cel dan, vmes tudi kri. Poklicala ginekologinjo in ker je nimam več blizu, me je napotila direktno na urgenco. Nočem te strašiti, res ne! Želim pa si zate, da greš na pregled, ker v primeru, da je vse ok (in to si želimo), boš lepo pomirjena in bo vse v redu. V nasprotnem primeru pa te bodo pripravili na čiščenje (naravno s tableti ali operativno), da se zarodek čimprej odstrani in ti ne naredi še kakšne dodatne škode v telesu. Meni je res žal, ko tole berem, ker sem imela podobno izkušnjo in je izredno boleče. Vsaj zame je bilo. Ti pa želim samo srečo! Upanje umre zadnje! Jaz sem se tako pogovarjala s svojim zarodkov, da naj zdrži, da bo vse ok, pa je bilo v bistvu konec že 2 tedna nazaj. Naj povem, da sem prvi pregled takrat celo opravila, kjer je srček bil, je bil pa izmerjen kot manjši za cel teden. Splavila sem pri 9t., izmerjen za 7t. Sem pa imela cel čas nek slab občutek, od samega začetka, ker nisem imela nobene slabosti. Pri prvem sem pa bruhala in slabo mi je bilo zelo. Tako kot sedaj. Sedaj sem 9t in si srčno želim, da bi bilo vse ok! Verjamem v to. Ampak psiha dela svoje.
Srečno! In imej upanje. Ne pomenijo vse krvavitve propad nosečnosti. Pojdi, preveri, tako boš vedela na čem si. Upam, da te nisem prestrašila. Želim ti samo dobro. In tudi vsem ostalim, ki ste del te skupine. Za vse močno verjamem, da bo vse ok! Da bodo naši sončki zrasli v zdrave in krasne osebe!

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Oktoberčki 2023
16.3.2023 8:57:48   
JackieO
Alsa ne obupaj, izcedki so v 1. trimesecju dokaj pogosti, js sm lani krvavela 7.-10. tedna (rjava kri) se mi je kri nabirala pri posteljici, tud zdej mi je na 1. pregledu povedala, da imam hematom in da lahko krvavim. Tako da ni se vse izgubljeno. Jutri inas UZ pa bo jasno. Drzim pesti zate, zelo zelo. 😘

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Oktoberčki 2023
16.3.2023 9:33:22   
Alsa3
*snowflake* no potem je bilo pri tebi tako kot je sedaj pri meni, na prevem pregledu utrip viden a plod manjsi za skoraj 14 dni, jutri imam tako pregled in bom videla kako in kaj, upanja nimam vec veliko

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Oktoberčki 2023
16.3.2023 9:46:23   
*snowflake*
Kot pravi JackieO, razlogov za krvavitev je res lahko veliko in upanje ostaja. Jaz močno držim pesti! Srečno jutri! 

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Oktoberčki 2023
16.3.2023 12:08:34   
Alsa3
Hvala vama za te besede 😊 kar bo bo, bolj kot to da nekaj ni ok, me skrbi da bom mogla iti tja na ciscenje ker se ne bo scistilo samo 🙄 niti ne vem kdaj bi imela cas iti 🤦‍♀️ da nebi vso vedeli da se nekaj dogaja 🙄

(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Oktoberčki 2023
16.3.2023 12:22:49   
Bonbonnie
Alsa3 jaz verjamem da je lahko vse vredu. Moja sestra je bila noseca 3x. Prvic je imela splav, ki je bil opisan kot zamujeni splav, v 9t. Ni krvavela cisto nic, niti kapljice. V drugo nosecnost, ponovno 8-9t krvavitev in to sveza kri, ne izcedek. Fantek je danes 2 leti. Ni bilo nic takega, uredilo se je s progesteronom, rekli so, se zgodi, zilice pokajo pa vse to. Tretja nosecnost, spet 10t, rjav izcedek, danes je 1 teden kak ji deklica joce v narocju. Razlaga za tega izcedka pa je bila, to je stara kri v maternici ki je hvala bogu nasla svojo pot ven. Slabse je ce se to ne spuce samo po sebi, lahko nastane velik problem (hematom) ki bi potiskal potem otrocka. Je potem se preventivno dobila spet progesterona. Jaz sem zdaj na zacetku isto, kaksni dan za tem ko bi mogla dobit, opazila svetlo roza izcedek, pa me je skoraj kap, ker baje da rjav izcedek ni tako hudi kot je sveza kri. Niti do zdravnika nisem uspela prit, je nehalo v istem dnevu, je bilo vse ok. V 15t po spolnega odnosa je tudi bil neki roza izcedek, tolko da sem se lahko samo enkrat pobrisala, pol vec nic. Valjda da me je takoj panika. Pa sem se nekako pomirila sem razmisljala tako, da skoraj zagotovo je zilica pocila in da ni nic hudega. Evo danes sem ze v 17t, vse je super, puncka raste zelo pridno.. Tako da ni vedno nujno da so izcedki tako grozni.. Ni jih fajn gledat ja, ampak ne imeti krvavitve/izcedke tudi ne pomeni da je vse super..

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?