|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktoberčki 2023
8.3.2023 12:58:28   
Alsa3
Jst mam kontrolo isti dan kot ti nuhalno 17.3 :)

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Oktoberčki 2023
8.3.2023 13:28:50   
Laurie
Točno tako, optimizem je zakon! :) js mam pa prvi pregled v petek. Malo maloo še 😁 meni so se pa slabosti malo umirile, tu pa tam me malo špika, utrujenost je tud kr minila. 

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Oktoberčki 2023
8.3.2023 14:39:58   
JackieO
Alsa super, odstevava skupaj. 😊@Laurie tudi meni znaki vcasih malo poniknejo, utrujenost je vmes ze kar minila, zdaj sem pa spet kot ena cunja. Najbrz tudi malo odvisno od vremena. Srecno na pregledu in le javi se. 🥰

(odgovor članu Laurie)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Oktoberčki 2023
8.3.2023 14:55:56   
Vrtnica89
Alsa3 Jaz dele čakam na pregled in iskreno me je po zadnji izkušnji groza in me full skrbi Al je vse ok 😵‍💫 komi čakam D bo mim

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Oktoberčki 2023
8.3.2023 15:33:38   
JackieO
Vrtnica srecno, drzimo pesti 🥰

(odgovor članu Vrtnica89)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Oktoberčki 2023
8.3.2023 15:52:26   
Bonbonnie
Pozdravljene, sicer nisem iz te skupine, mam pdp 22.8 ampak sem prebrala da je kolegica iz pejsne teme (cakamo ||) Alsa3, zaskrbljena. Nic se ne sekiraj do 10 dni je normalno odstopanje. Tako so mi tudi v bolnici rekl,i pa se moja G. Moja deklica je tudi odstopala za 1t do 10 tedna, od takrat dalje pa tocno na dan kot more bit, se na nuhalno so potrdili da bo pdp ostal nespremenjen. Enkrat so tudi narobe zmerili in je bilo odstopanje za 13 dni, pol pa jim ni bilo jasno kako srcek bije in podobno. Pa je samo slo za napacno meritev nic drugega, vcasih se tak postavijo da je tezko zmerit. Drugace pa jaz sem v bolnici bila 2x po celi teden zaradi prekomernega bruhanja, zato sem mela tudi tolkokrat preglede hahha, vsakic ob sprejemu, pol ko te pustijo domov, se ambulanto za tvegano nosecnost obiskujem zaradi probleme pri strjevanju krvi, pa se je nabralo nekaj slikic hehehe.

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Oktoberčki 2023
8.3.2023 15:54:36   
Bonbonnie
P.S nehajte brat slabe izkusnje po spletu! Od kar sem zapustila doloceno skupino jamrajocih nosecnic, ki so bile zaskrbljene ker je en dan trebuscek zgledal manjsi, imam veliko bolj pozitivne misli in se pocutim dosti bolje. Ne rabimo tega negativizma v tem lepem stanju hehe 💕

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Oktoberčki 2023
8.3.2023 16:10:53   
Alsa3
Bonbonni ☺️ hvala za te besede, ja pri meni je bil manjsi za 12 dni, ma bolj me je skrbelo ker so ze en teden pred pregledom cez noc izginili znaki, sicer ne vsi ampak prsi kar na enkrat cisto prazne, slabosti ni bilo vec in iskreno sem bila na pregledu presenecena da je sploh srcek bil 🤷‍♀️ no sedaj grem pozitivno do naslednjega pregleda potem pa naprej kakorkoli ze bo 💪 

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Oktoberčki 2023
8.3.2023 19:06:31   
Vrtnica89
JackieO hvala 😊 je blo vse ok, vidla pikico in PDP potrjen 12.10. Vesela full. Presenetilo me je ker mi je delal UZ čez trebuh. Mi je fulll odleglo in šele na uni mizi mi je postalo jasno kolk dejansko me je blo strah. Važno da je mimo 🥰
Kako ve kombinirate preglede? Vam dajo bolniško, uzamete dopust, koristite ure...? Mislim, meni je to full stresno se na sihtu menit, Al mi v ZD ne pridejo naproti glede tega kdaj men ustreza. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Oktoberčki 2023
8.3.2023 19:28:06   
Alsa3
Vrtnica89 super da je vse ok 👏 joj jst sm tvojo objavo da imas danes pregled sele sedaj videla, pa eno od JackieO tud 🙈 ne vem kaj je to se mi je ze enkrat to zgodilo 🙄 glede pregledov sedaj gledam tako da ga imam takrat ko sem frej, recem za tako uro, potem ko bodo pa vedeli si bom pa pac frej vzela 

(odgovor članu Vrtnica89)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Oktoberčki 2023
9.3.2023 11:18:33   
JackieO
Js sm itak na porodniski, nimam "tezav" s pregledi 😅 Razen da se za varstvo dogovorim. 😁 
Vrtnica sem vesela, da je vse ok, js se ze tudi veselim nuhalne naslednji teden. Ti si se ze narocila? 
@alsa kako si kaj? 😁

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Oktoberčki 2023
9.3.2023 11:24:36   
Laurie
Vrtnica vesela zate 🥰 JackieO js tudi še uživam zadnji mesec porodniške 😅 potem pa bom verjetno koristla ure, šla kar med službo na preglede, tako sem v prvi N. A ima še katera nenormalen apetit? Js se bom 40kg zredila, če bom takle jedla 🤣🤣

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Oktoberčki 2023
9.3.2023 11:50:52   
JackieO
Laurie potem tako ne bos dolgo delala, ko bos sla spet na porodnisko. 😁 Js imam kar apetit, ampak ko pojem, mi je pa slabo. 😁 Sem se nekako sprijaznila, da bom pac hujsala potem za oba poroda skupaj. 😅 No, po eni strani pa tako boljse... zakaj bi se clovk 2x matral, ce ni treba in se lahko samo 1x 😅

(odgovor članu Laurie)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Oktoberčki 2023
9.3.2023 13:01:57   
Alsa3
JeckieO nic novega, povhno glavo imam vsega, razmisljam zakaj bi bil lahko manjsi plod, sedaj sem ze prisla na ugotovitev, da ko mi je kazala utrip je bil cisto visoko 🤔 nebi moral biti nekje na sredini plodu? Mogoce je glavo skril 🤣 in bil z hrbtom obrnjen prot nama 🙈🙃🤷‍♀️ no se vedno si vsak dan recem da bo vse ok, me pa kar precej zvija/spika po jajcnikih

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Oktoberčki 2023
9.3.2023 15:11:04   
JackieO
Ce te zvija/spika, to je dober znak. 😁 Sicer pa pomoje zdej na zacetku res tezko cisto natancno zmerijo. Tako da vazno da srcek bije, raste in se razvija, itak potem vse nadoknadijo tekom nosecnosti. 

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Oktoberčki 2023
9.3.2023 15:42:25   
Laurie
JackieO ja nekje za 5 mesecev grem delat. 😁 to maš pa prav glede hujšanja hehehe. Js mam sicer trenutno 1kg več kot pred prejšnjo nosečnostjo, upam da bo v drugo tudi šlo vse nazaj, pa še kaka kilca ekstra 😅 ker trenutno mi je kr ostal trebuh..

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Oktoberčki 2023
9.3.2023 19:58:36   
Alsa3
Me pa zanima ce se katero vedno zebe 🤔 mene skoz zebe, moj pa prav da je vroce 🤷‍♀️ 

(odgovor članu Laurie)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Oktoberčki 2023
9.3.2023 20:37:16   
JackieO
@Laurie tud meni je ostal trebuh. Ampak vseeno sem trenutno tako kot da sem 5 mesecev noseca. 😅
@alsa js imam mocna nihanja, zgleda mi je se ostalo od poroda. Enkrat me zebe, drugic mi je vroce, da mi dol tece. 😅

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Oktoberčki 2023
9.3.2023 21:07:16   
Laurie
Alsa3 🙋🏼‍♀️ Ampak js sem kronična zmrzljivka že od nekdaj. Zdej pa sploh. Da ni 24 v bajti, sem že v odejo zavita 🤣

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Oktoberčki 2023
9.3.2023 22:27:54   
Alsa3
Laurie fajn nisem sam jst taka 🤣 vcasih me je skoz zeblo, vmes nekaj casa ne, ampak sedaj 3 tedne pa spet, to pa ni vec normalno, najhuje je ker mraza res ne prenesem, ce se ponoci zbudim in me zebe ne morem nazaj zaspati 🙄🤦‍♀️

(odgovor članu Laurie)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Oktoberčki 2023
10.3.2023 9:12:46   
Laurie
Evo punce jaz sem iz prvega pregleda, vse je vredu, srček sem vidla kak bije 🥰 velikost je pa tudi primerna. PDP imam 9.10., točno tako, kot sem si sama izračunala. 😊

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Oktoberčki 2023
10.3.2023 9:21:51   
Alsa3
Laurie super da je vse ok 👏☺️
Sany** kako si pa ti? So se znaki kaj vrnili? Si se prijavila na samoplacniski pregled? Misli res veliko naredijo, ko sem bila jst sigurna da nekaj ni ok, nisem imela nobenih znakov, nic 🤷‍♀️ ko sem si pa zacela govoriti da je vse ok, me pa skoz nekaj spika, napihnjena sem, obcasno rahle slabosti, tudi prsi niso vec cisto prazne,... Kaj se dogaja v bistvu ne vem (lahko za znaki zaradi psihe), sem pa optimisticna in sem sama sebe prepricala da je vse ok, kot sem prej imela obcutek da nekaj ni ok imam sedaj obcutek da je vse ok 😁

(odgovor članu Laurie)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Oktoberčki 2023
10.3.2023 10:31:26   
JackieO
@Laurie super, samo da je vse ok. ❤️ 
@Alsa misljenje naredi ogromno, kljub temu da se nam zdi, da ne. Midva sva se prej trudila 2 leti, sicer sem v IVF postopku takoj zanosila, ampak ni in ni prej spontano ratalo. Sedaj nisem niti pomislila na nosecnost, kako sploh bi pri dojencku. No pa sem imela 3 M, cetrta je ze zamujala, kar je precej hitro, da uspe, tudi ce je vse ok. Tako da, vesolje nam nameni marsikaj da nas preizkusi, nasa miselnost pa ogromno pripomore k temu. 

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Oktoberčki 2023
10.3.2023 11:31:09   
Sany**

Hoj. Klicala sem takrat dva dni da bi se narocila na pregled, pisala mail in nobenega odgovora. In pol sm si rekla, da ocitno mi je ze namenjeno da pocakam do prvega pregleda (23.3.). 🤷‍♀️  So se pa cez kaksne tri dni zaceli doloceni znaki vracati (utrujenost, napihnjenost in slabost). Sem se pa tudi jaz takrat kar sprijaznila da je verjetno konec, kar se itak pogosto dogaja. Ma zdaj si pa mislim da je vse Ok😀 Tako da drzim pesti da je tako. Drugace pa tudi mene veliko zebe in tud mojmu ni jasno kaj skos jambram da je mrzlo in se zavijam v deko do vratu. 


IZVIRNO SPOROČILO: Alsa3

Laurie super da je vse ok 👏☺️
Sany** kako si pa ti? So se znaki kaj vrnili? Si se prijavila na samoplacniski pregled? Misli res veliko naredijo, ko sem bila jst sigurna da nekaj ni ok, nisem imela nobenih znakov, nic 🤷‍♀️ ko sem si pa zacela govoriti da je vse ok, me pa skoz nekaj spika, napihnjena sem, obcasno rahle slabosti, tudi prsi niso vec cisto prazne,... Kaj se dogaja v bistvu ne vem (lahko za znaki zaradi psihe), sem pa optimisticna in sem sama sebe prepricala da je vse ok, kot sem prej imela obcutek da nekaj ni ok imam sedaj obcutek da je vse ok 😁



(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Oktoberčki 2023
10.3.2023 12:02:09   
Alsa3
Sany** super da so se znaki vrnili ☺️ je pa res kar dolga za cakati na pregled

(odgovor članu Sany**)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?