|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Novembrke 2023
11.3.2023 8:08:33   
Mo_nika
A je tukaj že katera mamica, ki je imela ravnokar pozitiven test in bo dobila dojenčka novembra? 🙌Kako ste mamice? Jaz sem imela pozitiven test 7.3 ☺️ In prvi pregled imam 4.4
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Novembrke 2023
11.3.2023 23:23:44   
M*a*n*c*a
Živjo!Najprej čestitke za novo življenje. Včeraj sem natedila test in zagledala dve črtici. Povedala sem možu, zvečer pa sem šla že guglat, če so najdejo že kakšne novemberke. Pa so bile samo oktobrke... Sem bila kar malo razočarana. In iz zdaj vidim, da si se ti prva opogumila. Bravo! Jaz se veselim nove nosečnosti, čeprav moji možgani težko dojamejo, da je res. Meni se zdi pravi čudež. Kmalu bom 40. Nimam še nobenih posebnih znakov. 

(odgovor članu Mo_nika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Novembrke 2023
12.3.2023 6:10:02   
Mo_nika
Ja tudi jaz sem iskala kaksno skupino. Ker je lazje, ko imas se nekoga ko lahko o tem govoris z njim. Tudi pri meni ni posebnih znakov razen rahli krci kot pred menstruacijo in to je to zaenkrat. Je pa res da ze komaj cakam prvi pregled, ki se mi zdi da je se celo vecnost stran… ☺️🤌🥰

(odgovor članu M*a*n*c*a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Novembrke 2023
12.3.2023 9:44:13   
Anonimen
Čestitke vsem, ki ste zagledale (+). Želim vam krasno potovanje skozi nosečnost, brez težav in skrbi! Pozdravček iz ekipe Julijčkov ❤️
Saša

(odgovor članu Mo_nika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Novembrke 2023
13.3.2023 6:38:07   
fracek
Dobro jutro Monika in Manca.Se pridruzujem, ceprav se zelo rezervirano zaradi predhodnih izkusenj. Nosecnost po IVF, potrjena 2.3. s krvnim testom, stara 41 let. Glede na datum prenosa, sem danes noseca 6t 2d. Prvi pregled imam naslednjo sredo, 22.3. Spremlja me tiscanje v maternici, obcasno obcutek slabosti - kot takrat, ko si full lacen, drugace pa nic posebnega. Vceraj mi kosilo ni odgovarjalo, sem potem celo popoldne bruhala, dokler ni slo vse ven, danes pa sem cisto ok. Zelim vama lepo in mirno nosecnost 🍀❤

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Novembrke 2023
13.3.2023 8:46:53   
Mo_nika
Držim in močno stiskam pesti, da bo vse ok ❤️ Mamice, ki daste to skozi ste res carice! 🍀🍀🍀🍀 
Jaz imam tudi pregled 23.3 (grem samoplačniško, da vidim kje smo) ker pri svojem ginekologu imam komaj 4.4 🫣

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Novembrke 2023
13.3.2023 9:12:46   
Mo_nika
Držim in močno stiskam pesti, da bo vse ok ❤️ Mamice, ki daste to skozi ste res carice! 🍀🍀🍀🍀 
Jaz imam tudi pregled 23.3 (grem samoplačniško, da vidim kje smo) ker pri svojem ginekologu imam komaj 4.4 🫣

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Novembrke 2023
14.3.2023 22:37:18   
M*a*n*c*a
Da se še jaz spet malo oglasim. No danes sem ponovno naredila test in črtica ni bila več samo blaga, ampak se je hitro pojavila. Po zadnji M je pdp predvidoma 15.11.Se še navajam na misel na ponovno nosečnost (to je že peta). Imam malo čudnega okusa v ustih, sicer sem ok. Danes sem tudi klicala ginekologinjo in prosila za čimprejšnji datum prvega pregleda. Res me zanima, če bo srček in močno upam na zdravega otročka. Misel na ponovno nosečnost me navdaja z veseljem. Zaenkrat sem zaupala samo nekaterim, ker želim, da vedo v vsakem primeru. 
Močno upam, da gre tudi pri ostalih vse dobro. Kako ste sicer? 

(odgovor članu Mo_nika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Novembrke 2023
14.3.2023 22:42:31   
M*a*n*c*a
Pa še to... Očitno imamo vse tri zelo skupaj prvi pregled. Tudi jaz ga imam 23.3. Do takrat pa lahko skupaj stiskamo pesti, da bo vse ok. 

(odgovor članu M*a*n*c*a)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Novembrke 2023
15.3.2023 6:35:28   
fracek
Hej hej. Pri meni zaenkrat tudi vse mirno, odstevam dan po dan do prvega pregleda in upam, da bom tokrat docakala srcka. Me je kar precej strah tega dne, ceprav poskusam obdrzati pozitivne misli. Po zadnji M PDP 6.11. , po datumu prenosa pa 4.11. Vsakega malega znaka, da se nekaj dogaja, sem zelo vesela 😊🍀 

(odgovor članu M*a*n*c*a)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Novembrke 2023
16.3.2023 13:40:04   
Pikafna
Hej punce!
Jaz se zaenkrat tudi še malo zadržano javljam, ampak sem vesela, da lahko nekje povem tole :D danes sem opravila test 3 dni pred pričakovano M in sem zagledala šibko črtico <3 sedaj pa držim pesti, da bo tokrat vse ok, ker sem prejšnič žal doživela SS. Po aplikaciji naj bi imela PDP 28.11.

Kako se kaj držite? Ali ima katera že kaj znakov?

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Novembrke 2023
17.3.2023 10:45:37   
katkica_
Pozdravljene. Tudi jaz sem danes zagledala + na testu. Prvi pregled imam 29.3, sem kar poklicala svojo G, saj sta za mano 2 splava. Prejšnji teden so nama odobrili, da sva na čakalni listi za IVF, zdaj pa srčno upam,da tole srečno pripeljemo do konca. Glede na 2 splava v 8 tednu, bom še kar nekaj časa trepetala, trenutno sem po aplikaciji v 4d4d, PDP 20.11, tako, da je res še sveže vse skupaj.
Držim pesti za vse nas, da srečno pripeljemo nosečnosti do konca :)

(odgovor članu Pikafna)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Novembrke 2023
17.3.2023 18:22:57   
Mo_nika
Jaz nimam še vedno nobenih znakov, tako da sploh nimam občutka da sem noseča.Prvič je bilo sicer vse bp ampak zdej me je pa zelo strah da bi prišlo do SS ker sem imela porušene hormone po CR in sva se trudila eno leto za ponovni +.Do pregleda pa še cela večnost 😒😱

(odgovor članu katkica_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Novembrke 2023
17.3.2023 22:06:06   
M*a*n*c*a
Dobrodošli Pikafna in Katkica! Močno stiskam pesti za vaju, da donosita zdravega otročka.Monika tudi moji znaki v tej nosečnosti so zelo blagi. Morda le malo utrujenosti in rahlo boleče dojke... V prejšnjih nosečnosti so znaki pokali po šivih in sem vedela že brez trsta. Danes sem šla prav še enkrat test delat, da se prepričam, če je še pozitiven. He, he... Kot da bi bilo v moji moči, da kaj spremenim. Sem se pa odločila, da sprejmem in se veselim, namesto da trepeta. To pa je v moji moči. Nikoli ne morem v resnici vedeti, kako dolgo bo trajalo neko življenje. Monika še samo 6 dni do pregleda. Tudo jaz komaj čakam. Upam, da bo srček. 

(odgovor članu Mo_nika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Novembrke 2023
18.3.2023 7:41:47   
Pikafna
O Manca super si tole povedala. 🤗 Tudi sama sebi poskušam enako dopovedat.. da se lahko tudi veselim, da ne rabim biti samo v strahu kaj se bo zgodilo, ker na to res nimamo vpliva. 
Bom pa tud jaz tako kot Monika šla še na samoplačniški pregled, da mogoče že kaj zvem pri tam 6. tednih. Ali katera pozna katerega ginekologa, ki je fajn, pa samoplačniško v Ljubljani z okolico ali na Gorenjskem? 
In pa, če sem prav prebrala, mislim da imate naslednji teden kar tri pregled, tako da držim pesti, da vse slišite srčke 🥰


(odgovor članu M*a*n*c*a)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Novembrke 2023
18.3.2023 9:03:17   
fracek
@pikafna in @katkica, cestitke ❤🍀 se mi zdi, da sta letosnja februar in marec zelo naklonjena pluskom, kolikor spremljam se druge strani. 🥰 Poskusam se veselit vsakega dne posebej in ne prevec premlevat slabih scenarijev, ceprav, roko na srce, se tudi pojavljajo. Pa saj je po eni strani logicno, predlani zadrzani splav v 10. tednu, brez utripa, nato se 2 biokemicni nosecnosti. 
Glede znakov ... cel teden me je spremljala rahla slabost, ampak nic drasticnega, prsi so zrastle, predvsem zvecer so ogromne, dosti kiham (ce je to sploh kaksen znak 😅), zebe me konstantno, pa dva dni sem imela po mojem kar precej nizek pritisk, sem bila kot cota. Ker jemljem od prenosa zarodka naprej progesteron kot podporo, lahko tudi ta seveda prispeva k pocutju, tako da jemljem vse malo z rezervo. Obcasno me tisci v maternici, nekih krcev ali pogostega spikanja pa nimam. Upam, da se bodo znaki ta teden se kaj okrepili. Sicer pa, tako kot ste rekle, vpliva nimamo nobenega, vseeno pa zelim, da pripeljemo srecno do konca 💪💪🌞❤

(odgovor članu Pikafna)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Novembrke 2023
20.3.2023 14:21:12   
Pikafna
Mene je tudi malo začela spremljati slabost, ampak zaenkrat je znosno.

Sem pa klicala ginekologinjo za pregled in ubistvu tudi mene kar kmalu čaka pregled, je rekla, da zaradi zadržanega splava lahko že prej malo spremljava, ne šele pri 8. tednih.
Saj tudi s tem nič ne moremo spremeniti, ampak se mi zdi, da bom malo bolj pomirjena :)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Novembrke 2023
20.3.2023 15:56:46   
Mo_nika
No moj pregled pa 23.3 odpade, ker smo doma vsi zboleli za neko virozo😷Očitno bom morala počakati do 4.4. Imam pa res občutek, kot da nisem noseča. Nobenih izrazitih znakov. Razen občasnih slabosti. Niti dojk nimam občutljivih, upam da bo na koncu vse ok 🍀 Od prve nosečnosti je dve leti pa sem že malo pozabila kako je bilo takrat. Vem da mi tudi ni bilo slabo sem pa vseeno imela bolj obcutljivke dojke pa nekaj krčev 🤷‍♀️

(odgovor članu Pikafna)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Novembrke 2023
20.3.2023 16:06:03   
katkica_
Tudi meni je rekla G, da bova prej začeli spremljati po dveh splavih, jemljem tudi Aspirin. Včeraj sem imela grozen glavobol in bruhala sem, upam, da bo tokrat manj slabosti.
V službo hodite normalno oz ali ste se zdaj,ko veste za + začele kaj pazit?

(odgovor članu Mo_nika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Novembrke 2023
20.3.2023 16:36:00   
Mo_nika
Hodim normalno v službo,sicer delam v zdravstvu, izogibam se le dvigovanja. Prvič sem delala do 26tedna kasneje pa nisem smela ker sem imela bolj rizično nosečnost.Tako da upam da bom tudi sedaj lahko čimdlje delala 🫣

(odgovor članu katkica_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Novembrke 2023
20.3.2023 17:17:50   
fracek
@katkica, tudi jaz na aspirinu 😊 sicer so me testirali na AFS in negativno, ampak z aspirinom sem vsaj zanosila, pred tem 4 prenosi in nobene vgnezditve. 
Tudi jaz sem v sluzbi, ceprav bi naceloma vsaj do 1. uz lahko koristila bolnisko. Pa rajsi delam, ker doma bi tako prevec premlevala, zdaj pa vsaj pol dneva mine brez tega 🌞 Nic posebej ne pazim, dvigovanja v sluzbi nimam, ostalo pa po obcutku, kakor mi pase. Se jutri, potem pa gre zares ... se mi zdi, da bom potrebovala vse pesti, deteljice in pikapolonice tega sveta 🙈❤🍀 

(odgovor članu Mo_nika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Novembrke 2023
20.3.2023 17:41:32   
Anonimen


user posted image
Mene pa zanima če katera iz te UZ slike kaj razbere? To je uz za potrditev nosečnost. Samo jaz ne vidim nic 😅 je bilo pa tole komaj 5w5d Če bi vsaj vedela kam gledat za gestacijsko vrečko ali pa je ta slika zelo povečana.🤷‍♀️

(odgovor članu fracek)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Novembrke 2023
21.3.2023 8:22:35   
Pikafna
Tudi jaz sem v službi. Imam pa srečo in večinoma delam od doma, tako da se je potem lažje spopadat s kakšnimi simptomi user posted image
Sicer pa je tud meni lažje, če sem v službi, kot še nisem. V prvi nosečnosti, sem bila veliko na bolniški, pa je potem hitro preveč časa, da kar nekaj razmišljam.. tako da upam, da bom tokrat lahko do konca delala :)

uh, iz tega uz-ja pa jaz tudi nič ne razberem. kaj pa je sicer ginekolog rekel? da je zaenkrat vse ok? verjetno je res samo tako zgodaj, da je za nas laike težko kaj prepoznat :D

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Novembrke 2023
21.3.2023 9:02:52   
katkica_
Vidim,da ste vse po službah, sama sem doma zaradi ene druge stvari, razmišljam ali it nazaj delat ali biti doma.
Po splavih je vse skupaj prava psihološka vojna in bi se mi zdelo boljše biti v službi, da se zamotiš. Se pa bojim, da bi šlo kaj narobe, čeprav tako zgodaj menda tako nimamo kaj vplivat.
Iz slikice žal ne znam razbrati ničesar.
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Novembrke 2023
22.3.2023 8:46:01   
Pikafna
katkica, čisto razumem tvojo dilemo :/ po eni strani je sigurno lažje v službi, da malo odmisliš use pa zares s tem sigurno nič ne škodimo otročku.. ampak res razumem ta strah, po splavu res razmišljaš kaj vse bi lahko spremenila, drugače naredila, tudi če vemo, da ni naša krivda :/

(odgovor članu katkica_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?