|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Lune - day 29
5.10.2005 21:12:11   
mojchka
Heeej!
Kje ste, sotrpinke?
Že spite, da bo prej jutri?
Vam povem, da sem danes na pilatesu vse delala z lahkoto in nič  mislila na hrano...
Zdaj pa seveda še kako mislim... Že sanjam zajtrk... kosilo...uf!!!

Grem na kavč, gledat TV, ponavadi zaspim v max 20 min...

Nočko

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Lune - day 29
5.10.2005 21:43:37   
bobek05
Dobro se držite punce!! user posted image user posted image user posted image Le tako naprej. Jutri bo pa nasmešek na ustnicah ko boste stople na vago.. Sem pa jaz npr. opazla, da sem v torek, po ponedeljkovem vodnem dnevu malo več pojedla kot običajno user posted image (za kosilo npr., pa tudi za večerjo)..

Soncece24, ne obupat.. Mogoče pa gre pri tebi bolj počasi, ker imaš manj za dol zgubit, ali pa imaš tako presnovo, da rabi malo več časa, da se navadi na te spremembe v prehrani.. Saj bo.. Tako za inf. - jaz nimam nobene malice, jem samo zajtrk (okrog 8h ali 9h), potem kosilo (okrog 13h ali 14h) in še večerjo (okrog 17h ali 18h) in to je to. Vmes pa dosti pijem (vodo).. Pa nisem vmes nič lačna.. Probaj se s čim zamotiti, da ne boš na hrano mislila ali pa za zajtrk pojej raje kakšno babno (ker je bolj sitostna) pa boš brez problemov držala do kosilo... Aja, pa zalivaj se z vodo!! Jaz imam ves čas poln kozarec pred sabo (da ne pozabim pit user posted image ), pa pijem tudi če sem žejna ali ne..

(odgovor članu mojchka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Lune - day 29
5.10.2005 21:44:50   
bobek05
babno... user posted image user posted image user posted image user posted image (seveda sem mislila banano) user posted image  

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Lune - day 29
5.10.2005 22:09:33   
bonika
ej soncece24,jaz sem tudi na istem kot ti, ene 2kg dol, pa 1 gor, pa ena dol, me tudi kar mine vse skupi včasih, pa res da se tudi malo pregrešim, pa še v službi kuham, tak da je kar težko, ko morš pokusit če je hrana OK. Sem pa en teden za vami, tako da me vodni dan čaka v torek in me je že zdaj kar groza. Se mi pa pozna na hlačah, tako kot pravijo druge, merila se pa nisem. Ne obupat, saj je vseno, če gre malo bolj počasi dol, men se zdi da se že počutim ful bolje k nisem tako napihnjena, no pa upam da bo šlo še kaj dol, tebi pa tudi, boš vidla!

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Lune - day 29
5.10.2005 22:29:07   
soncece24
bobek, jaz maliam samo na sadni dan, drugače nikoli. pa saj bo šlo dol, lepo počasi, saj mam še dva meseca. bo pa treba kaj pomigat, to pa vem, samo se še nisem zraven spravla.

Drugače pa : PREŽIVELA vodni dan!!!!!!!!!!! jupiiiii. zdaj grem pa spat

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vse nas in za prvi preživeli vodni danuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu bonika)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?