|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  137 138 139 140 [141]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: klub klomifenk
22.1.2008 22:19:59   
PENCA
Čao, klomifenke
Hvala, Neela user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sploh ne dvomim. Itak, da smo same fejst punce!

< Sporočilo je popravil PENCA -- 22.1.2008 22:20:33 >

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 3501
   RE: klub klomifenk
22.1.2008 22:37:13   
trinity22
ojla punce, res ste same super tukajuser posted image user posted image user posted image

Sem že cel dan danes razmišljala o tej moji G in sem že tudi prišla do tega da bi jo mogoče zamenjala, ker mi je tudi malo daleč in ker je tako čudno odreagirala s temi dozami klomifena, sam ne vem ker drugače sem pa z njenim delom zelo zadovoljna ...
Moram še malo premislit, zdaj bom dala prvi mesec čez, pol bom pa vidla kaj bo in če ne bo rezultat bom pa malo povprašala naokoli pri drugih G.

Hvala vam za vaše mnenje in nasvete, res ste zlate.

Držim pesti in navijam za vse, da vam/nam čimprej uspe.

(odgovor članu PENCA)
Neposredna povezava do sporočila: 3502
   RE: klub klomifenk
23.1.2008 10:09:37   
Petra1111
Tudi jaz se strinjam s tem, da so v tem klubu same najboljše punce.
Zgleda, da imam trenutno obdobje postavljanja vprašanj- ker sem taaak neved in ker iščem neko tolažbo.
Punce, ali je možno, da imaš ovulacijo tudi če ne pridelaš foliklov. Sploh mi ni nič več jasno. Foliklov ni bilo nič 14. dan, 15.dan pa je sluz???

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 3503
   RE: klub klomifenk
23.1.2008 10:25:24   
biba77
Petra, brez ovulacije ni foliklov. Ovulacija nastopi, ko folikel poci...

Je ta sluz znak cesa drugega oz. iz drugega razloga prisotna...

b77

< Sporočilo je popravil biba77 -- 23.1.2008 10:30:27 >


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Petra1111)
Neposredna povezava do sporočila: 3504
   RE: klub klomifenk
23.1.2008 15:09:22   
janney
Pozdravček!

Ja kje pa ste vse punce danes, včeraj sem vas komaj dohajala danes ste pa vse kar poniknile!

Petra1111 žal se kar strinjam kar ja nepisala biba77 in držim pesti da bo drugi ciklus boljši user posted image user posted image user posted image

nf to je vesela novička-sem zelo vesela zate! Me pa zanima ali ti je to vzel bris materičnega vratu in je dal pod mikroskop in so spermiji plavali, al sperminigram?

Punce upam da veliko user posted image user posted image  da bo veliko user posted image


Papa

Janney



(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 3505
   RE: klub klomifenk
23.1.2008 15:38:15   
neela
Janney - saj smo tle, no ene pa še pridejo.
Jaz imam te dni več časa, ker sem na dopustu in tako posledično tudi večkrat pogledam na RR. Drugače pa očitno čakamo konec meseca, ko se začnejo datumi testiranj....user posted image user posted image user posted image ...srčno upam, da bo januar bolj ploden...

Punce, sem razmišljala, da bi odprle novo 'okno' Klub klomifenk 2008. To brskanje že na 141. strani ubija... Kaj pravite?

(odgovor članu janney)
Neposredna povezava do sporočila: 3506
   RE: klub klomifenk
23.1.2008 17:36:24   
nf
Tuki smo, samo smo bile v službi in kao pridne user posted image
Janney, da je videl spermije je vzel kar sluz z materničnega vratu - to je ta ovulacijska vlecljiva sluz - in dal pod mikroskop oz na tisto reč, da se je potem na ekrančku videlo dogajanje v sluzi. To mi je že zadnjič naredil, verjetno je nek standarden postopek.
Neela res bi lahko odprle Klomifenke 2008 user posted image  user posted image
Dejte mi povedat, če je to normalno. V nedeljo zjutri mi je ovulacijski test pokazal dve črtici, ovulacijo pa mislim (upam), da sem imela šele danes. Sej ni nič narobe, če minejo 3 dnevi vmes ane?

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 3507
   RE: klub klomifenk
23.1.2008 17:54:42   
Petra1111
biba77, Janney- se mi je zdeloda je tako, ampak ne vem od kje potem ta sluz?? Ja, nič grem dalje,ne?
Biba77- če ne januar, bo pa februar boljši
neela-se strinjam da začnemo novo temo, ker ta je res že dolga
Za vse, ki imate še v januarju test pa držim pesti. Seznam nosečk se mora začeti večati.

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 3508
   RE: klub klomifenk
25.1.2008 17:17:49   
dinchy 86
caw punce!
ni me blo neki casa in zdej mam fulll za prebrat,no kaj naj  recem,vsem ki ni ratalo ta mesec  gremo v novi krog in upajmo da bo .
amor real-prebrala sem tvojo zgodbo in res neverjetno ,CESTITAM   user posted image user posted image user posted image !!!!
jst sem koncala s K zdej pa pridno user posted image  in cakam ce bo kej,nasledno M bi mogla dobit okrog 8 februarja upam da ne bom,tko  da ce je ne bo grem delat test 15  februarja.

(odgovor članu Petra1111)
Neposredna povezava do sporočila: 3509
   RE: klub klomifenk
25.1.2008 21:38:25   
neela
dinasajo - odprle smo novo temo, tako da smo se klub najboljših klomifenk preselile na Klomifenke 2008 - pridruži se nam!!

(odgovor članu dinchy 86)
Neposredna povezava do sporočila: 3510
   RE: klub klomifenk
23.4.2008 13:17:13   
tina77
zivjo, punce. sem nova na forumu in se opravicujem, ce ste na moja vprasanja ze odgovorile.
Ta ciklus sem imela namrec prvo klomifen kuro. Jemala sem po eno tableto od 5. do 9. tedna ciklusa. 15 dan cilkusa sem imela presenetljivo mocne bolecine v jajcnikih ter mocen gost izcedek. Naredila sem ovulacijski test, ki je sicer pokazal crtico, vendarj je bila sibkejsa kot testna, tako da sem sklepala, da ovulacija sele prihaja. Na navodilih pise, da "povprecno" ovulacija nastopi 7dan po zdravljenju. Vceraj je ta dan bil, vendar test ni pokazal nic, tudi jajcniki me ne bolijo vec.
Kaksne so vase izkusnje? Ali preverjate ovulacijo s testom? Je mozno, da sem imela ovulacijo ze 4 dan po zdravljenju?
Se opravicujem za toliko podatkov in vprasanj :-) Bom pa vesela vasih odgovorov

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 3511
   RE: klub klomifenk
25.4.2008 12:42:54   
amor real
Pozdravljena!

Ne zanašaj se preveč na te teste, vidva kar pridno user posted image  in držim peseti, da bo kmalu user posted image

(odgovor članu tina77)
Neposredna povezava do sporočila: 3512
   RE: klub klomifenk
25.4.2008 13:19:06   
biba77
IZVIRNO SPOROČILO: tina77

zivjo, punce. sem nova na forumu in se opravicujem, ce ste na moja vprasanja ze odgovorile.
Ta ciklus sem imela namrec prvo klomifen kuro. Jemala sem po eno tableto od 5. do 9. tedna ciklusa. 15 dan cilkusa sem imela presenetljivo mocne bolecine v jajcnikih ter mocen gost izcedek. Naredila sem ovulacijski test, ki je sicer pokazal crtico, vendarj je bila sibkejsa kot testna, tako da sem sklepala, da ovulacija sele prihaja. Na navodilih pise, da "povprecno" ovulacija nastopi 7dan po zdravljenju. Vceraj je ta dan bil, vendar test ni pokazal nic, tudi jajcniki me ne bolijo vec.
Kaksne so vase izkusnje? Ali preverjate ovulacijo s testom? Je mozno, da sem imela ovulacijo ze 4 dan po zdravljenju?
Se opravicujem za toliko podatkov in vprasanj :-) Bom pa vesela vasih odgovorov


Jaz lahko samo odgovorim v svojem imenu in sicer teh testov nikoli nisem uporabljala, ker glede na moj PCOS naj ne bi bili zanesljivi.
Se pridruzujem mnenju amor real.


lp,
b77



_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu tina77)
Neposredna povezava do sporočila: 3513
   RE: klub klomifenk
21.1.2009 10:23:21   
NSAMY
Pozdravljene!

Tudi jaz se pridružujem klubu klomifenk, če lahko. Jaz pa imam že eno user posted image , staro 5 let.
Že 2 leti se trudiva za drugega user posted image , pa nič. Bila sva na preiskavah in je z obema vse ok. Mojemu so celo rekli, da ima fantastične izvide.
Zdaj sem na klomifenu in sicer 1. ciklus je za mano. Pričakujem M nekje 2.2.
Bila sem tudi na UZ, kjer so rekli, da imam 3 folikla in pol sem z ovulacijskim testom ugotovila, da je bila ovulacija 15. dan ciklusa. Mal sem zmedena, ker ne vem, ali lahko zaupam tem testom? Pa ne vem, če so videli 3 folikle, a so lahk prazni, mislim, kako veš, kdaj so prazni ali polni?
Na kliniki so mi rekli, da so velike možnosti, da zanosim s klomifenom, ker imam enega user posted image  že.
Aja, jemala sem pa po 2 tableti od 5. - 9. dne.
A ima katera kakšno spodbudno besedo?jaz se čist preveč sekiram že.
Srečno vsem in lp!

(odgovor članu PENCA)
Neposredna povezava do sporočila: 3514
   RE: klub klomifenk
21.1.2009 10:27:14   
Anonimen
NSAMY, na tej temi klomifenke ne sodelujemo več - pridruži se nam na temi klomifenke 2008

(odgovor članu NSAMY)
  Neposredna povezava do sporočila: 3515
Stran:   <<   < Prejšnja stran  137 138 139 140 [141]
Stran: <<   < Prejšnja stran  137 138 139 140 [141]
Pojdi na:





Koliko časa po porodu je nosečnost rizična?
Najnovejša raziskava je pokazala, kdaj mora biti nosečnica še nekoliko bolj previdna, da ne ogrozi svojega zdravja in zd...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?