|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
6.6.2006 14:59:48   
Valentina76
In zakaj ni pri meni spodnje orodne vrstice?????????????

(odgovor članu Valentina76)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
6.6.2006 16:40:42   
jasnica
Ojla!

No pa se še midve po dolgem času javljava.
Rebeka je imela na cepljenju 63 cm in 5400 g, verjetno je med lažjimi februarčki. Res pa da je že sedaj začela pazit na linijo in sploh noče jest. Največkrat ji dam flaško v usta kar med spanjem, da se lepo naje.

Spimo od 23h do 6h, potem mleko in spanje spet do okrog 10h. Zdej je že prav pridna postala, razen zvečer malo izsiljuje in jo je potrebno nosit- kakšne pol urce do urico. Ko pa pridemo k mojim staršem pa non stop joka, ker ve da jo bo kdo v naročje vzel. Prav luštna lumpa je postala!

Kakanje- še vedno samo enkrat na teden, ampak glede na to da res malo poje se mi zdi to normalno.

Drugač imam pa delovno- v polnem teku priprav na salonček. Za začetek bom delala umetne nohte, masaže, nege telesa, pa solarij si želim imet.

Danes je bila moja šefica na obisku, me je vprašala če pridem nazaj delat. Baje ji je nekaj na uho prišlo da na, vzrok pa naj bi bil da bom imela takoj še enega otroka!? Jaz sem ji pa rekla da bi prišla samo pod pogojem da delam po 4 ure, kar sem pa vedela da ji ne bo prav user posted image !

No tolk za danes! Lepo se imejte in vsem februarčkom pošiljava en velik user posted image !

Pozdravček, Jasna in Rebeka!


_____________________________

Rebeka je najlepše kar se mi je zgodilo v življenju!

(odgovor članu Valentina76)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
6.6.2006 16:42:23   
jasnica
Kilogrami- še vedno + 3!!!

_____________________________

Rebeka je najlepše kar se mi je zgodilo v življenju!

(odgovor članu jasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
6.6.2006 17:30:44   
natalia
zdravoo!!

upam, da ste vse pogledale mene in mojega in mojo Evico.

ursa_p: super, da si spet z nami
štrucka: welcome back
Tina: lepe slikice!!
Eviii:hvala!!

krst:je mimo. bilo je zelo lepo.samo sem vedela, da naša ne bo preveč navdušena, ker ne mara gužve, ropotanja in siljenja vanjo... je bila kar precej časa sitna. v cerkvi je bila zelo pridna, od začetka je bila edino malo sitna, ker smo jo morali zbuditi na silo, potem pa je non-stop opazovala svečo in župnika.

stolček za hranjenje: smo ga kupili in je super!! zelo sem zadovoljna in imamo istega kot Tina76, aja, Valentina76, ga priporočam, ker se da nastavit v višino, pladenj se odstrani in je kot ležalnik, potem pa se vozima sem pa tja...

gosta hrana:še vedno smo pri jabolku. zelo ga ima rada, pa korenček tudi. bom še kar nekaj tednov ostala na jabolki, ima pa ga okrog 11. ure.

spanje ponoči:mi se še zbujamo enkrat do dvakrat na noč!!! kaj naj naredim, da bi jo vsaj enkrat prespali????????????

kopanje: še vedno se boji vode, ne čofota, samo gleda račke in se jih dotika, še ima katera isto?

kile: v prvih dveh tednih sem izgubila 19 kg, zdaj pa ne morem več teh 6 kg dol spravit!!! držijo se me kot klop!

ma katera kaj napisano o uvajanju goste hrane, kako uvesti en cel gosti obrok, ipd...?

zaenkrat adijo!!user posted image

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu jasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
6.6.2006 18:06:50   
Bonnie_RR
Zdravo!user posted image

Smo malo premaknjene in bolj pregledne poslale. Lepo, lepo...user posted image

Js sem tudi malo vaše slikce spet pogledala in so vsi naši februarčki tako zelo luštni! Ko bo moj izpit naslednji teden mimo, si bom pa tudi jaz malo časa vzela in dala kaj novih slikic gor.

stolček za hranjenje... Če se ne motim ima Tina stolček Prima Pappa od Peg Peregota...  No, tega smo tudi mi nekaj časa nazaj nabavili (samo v drugačni barvi) in je res super. Se Niku že zdaj fajn zdi, ko ga damo zraven mize, ko gremo h kosilu in nas potem z velikim zanimanjem opazuje. Zdaj mu sicer, kljub naslonu nastavljenem na najnižjo stopnjo, nogice še malo podložim za tistih par minut, da je potem kot v jajčki, čeprav mislim, da to kmalu ne bo več potrebno.

gosta hrana... Nik je do zdaj poskusil samo malo spasiranega kuhanega jabolka in pa malo je polizal košček lubenice. Smo pred dvema dnevoma jedli lubenico in sem mu dala majhen košček za probat (polizat). Mu je blo tako všeč, da se je kr tresit začel, ko sem mu jo umaknila. Mu jo bom mogoče dala danes spet malo za  "posladkat"...user posted image

spanje... Js ne vem čemu naj pripišem današnjo brez enega vmesnega zbujanja. Mogoče je razlog v cepljenju in s tem večji zaspanosti? Pojma nimam... Je pa včeraj malo "na silo" ostal buden do pol 8h zvečer, ko je dobil jest, ker bi bil drugače spet dan s samo 4 obroki. Sva ga z Juretom malo animirala, da ni prehitro zaspal. No, ko je pojedel, je potem tudi že zaspal in na moji rami potem potiho smrčal namesto, da bi kupčka podrl.user posted image No, potem je pa spal vse do nekaj minut pred 8 zjutraj! Pa še to sem ga jaz bolj kot ne zbudila, ker je bil pa res že čas za previjanje in hrano. Pa še pojedel ni vsega! Ne vem, ali je to bila samo pač ena takšna noč ali pa se je odločil, da bo imel zdaj takšen urnik. Bomo videli, kako bo to noč...

Bo imel pa danes zaradi tega spet en obrok manj (4), kar mi ni najbolj všeč. Joj, se mi zdi, da je zdaj neko obdobje, ko nam vsi user posted image nekaj s hrano mečkajo in povzročajo skrbi...

kg... Meni so pa zdaj končno začele malo padat! Sem mislila, da tega sploh ne bom več dočakala... Je pa res dolgo trajalo.

LP






_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
6.6.2006 18:16:08   
CERT
pofočkamo-se-tudi-midva:-petra(14.11.1979)-gašper(19.2.2006)

se-bova-pa-oglasila--takoj-ko-mi-bo-delala-tipka-za-presledekuser posted image ,-do-takrat-pa-bodte-mi-fajn.
pa-pauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Valentina76)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
6.6.2006 21:16:00   
karin412
Živjo!
Sem videla, da ste odprle novo stran.

Ursi - lahko se dobiva v Kranju, jaz ti ne morem poslati ZS, ne vem zakaj. Moj mobi je 041/354-241. Kako sva se spozanala, pa sem napisala pri forumu Partnerstvo, ko so spraševali, če lahko spoznaš koga pametnega po internetu. No midva sva se tako spozanala.

Danes smo kupili ruzzak Van De (32.000+10% popusta na planinsko izkaznico).

Stolček: moram še kupiti, verjetno trip trap, ker imam onega za na šraubat na mizo.

Spanje: ponoči se mi zbudi kar 2x - 24h, 4h. Spat gre ob 20h, vstane pa med 5-6h.

Se je pa začela obračat - s trebuha na hrbet. Glavo drži že čist pokonci. Pa cuza palecuser posted image , noče in noče dude. Za zaspat pa palec ali pa si poje.

Jaz sem nenaspana. Spet premalo počivam.

Lp, karin

(odgovor članu CERT)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
6.6.2006 21:20:23   
karin412
Sem videla, da se moram pofočkat:

Karin412 (4.12.1977), 28 let, Ajla (5.2.2006)

(odgovor članu Valentina76)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
6.6.2006 21:32:48   
sarazan
BaGSi!
Zanima me, če ti hodiš na telovadbo za mamice z dojenčki na Rakovniku tam, kjer ima to organizirano Zavod Tamal-a? A je telovadba tudi čez poletje? Pri Fitmami smo namreč zaključili do septembra.
A hodiš še na kakšna druga srečanja?

Sem dobila letak in me zanima, če se splača priti pogledat.

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
6.6.2006 21:54:28   
BaGSi
Sarazan - ja, pridi jutri pogledat, imamo še ta mesec in nam je fino... drugam pa zaenkrat ne hodim.
Upam, da Sari ne bodo ugotovili kakšnih hudih alaergij - ker vem kako to izgleda - diete praskanje, nespanje itd. Čeprav imam občutek, da ne bo tako hudo, ker naš Bor zaradi srbenja še zdaj ne spi (pri skoraj 5ih letih)...

Spanje - mi se še vedno zbujamo 2× na noč

Seznam - zaenkrat sem še 30, ne 31 (let namreč)

Čez vikend smo bili na štajerskem, kjer smo občudovali in cartali sestrinega dojenčka Aneja. Ne morem verjet, da je naša Anja bila pred 4 meseci tako majhna.

Kile - še vedno +3

LP!

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
6.6.2006 21:54:30   
sazi
Vreme se je danes poznalo tudi na razpoloženju in zato je bil tudi Lev malo slabše, bolj nergave in zaspane volje Najprej je bil celo dopoldne malo tečkast in kar precej truda je bilo potrebnega, da je zaspal, ko je bil že zelo zaspan, potem sem šla pa kar v dežju ven - sem ga naložila v kengurujčka in sva šla - mali ves navdušen - ful ga je vse naokrog zanimalo - niti pisnil ni, potem ga je pa kar pokonci v kenguruju zmanjkalo in je odspal svoje pol ure, jaz pa po opravkih. No, pa deževati je vmes nehalo, se je malo otoplilo in sem čisto zakuhala - pa z malim na trebuhu je bilo, kot da sem v 10. mesecu - po štengah sem šla res ko raca.
Popoldne se je pa naredilo vreme in smo šli na dolg sprehod - smo šli sestra, nečakinja, user posted image , Lev in jaz po nečaka v varstvo (kaka 2km od tu) spoznat gospo, pri kateri nečak preživlja delovne dni - tam bo namreč tudi Lev in nekaj časa tudi nečakinja. Je Lev seveda spal v vozičku, ampak toliko se je pa le zbudil, da ga je gospa videla v budnem stanju. Upam, da se bo pri njej dobro počutil.
valentina76: mislim, da pri sebi ne vidiš tiste vrste - jo vidiš samo za druge, saj sebi ne pošiljaš ZS in podobno.
sarazan: recept sicer fajn, ampak zame sladica ni sladica, če ni ful čokoladna - lahko probam prilagoditi zadevo, ampak po pravici povedano, si ne vzamem časa za kaj takega - raje kar odprem škatlo Domačica piškotov user posted image . Ja lepo gojim moje 2-3 kg - skrbim, da ne izginejo.
spanje: zdaj že nekaj noči se zbudi 1x na noč (spat gre o 20-ih, se zbudi za jest ob 2-3h in potem spi do 7:30-8ih. Sem kar zadovoljna. Le dnevno spanje bi moral še urediti - premalo spi in je popoldne že prava tečka, zvečer se ga pa včasih niti preobleči ne da, kaj šele skopat, ko se tako dere in ima čisto rdeče oči
stolček za hanjenje: mi imamo na zalogi trip-trap, do takrat bo pa v ležalniku z dvignjenim naslonjalo - no, zaenkrat itak še ne je. Upam, da bova nekako uspela spraviti ležalnik do mize.user posted image
tale test s kengurujčkom je bil super - če bo še deževalo, bom šla še tako ven, saj je mali zadovoljen in še na svežem zraku
lahko noč

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
6.6.2006 22:38:02   
natalia
lahko noč dobro spimoooo user posted image user posted image . (jaz sem danes vsaki februarčici poslala željo, da spi od 22.00 do 8.30).user posted image

lp

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
6.6.2006 22:38:45   
natalia
brez vmesnega zbujanja!

lp

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
6.6.2006 23:19:14   
taja27
ja babuške, sej ste čist podivjale s pisanjem user posted image


user posted image user posted image user posted image  Eviii za novo temo


naj se še jaz pofočkam: 
Taja (34 letuser posted image ) -  27.06.1972 / Ava - 14.02.2006


čuko prosim za geslo


sesanje palčka / duda
naša Ava je čez vikend kar naprej sesala palček, zato sem ji začela v usta rinit dudo in to vsakič, ko je dala palček v usta. rezultat: po treh mesecih in pol imamo dojenčka z dudo. prej je skoraj bruhala, ko sem ji dala dudo. pa tudi veliko manj jokca zdej, k ima polna usta.
 
naša Ava je sprejeta v vrtec user posted image danes sem bila na prvem sestanku. v skupini od 1 do 2 let jih bo septembra 7, Ava se jim bo pridružila v marcu 2007 in bo najmlajša, skupaj jih bo 11. v petek smo pa že povabljeni na dan vrtca in vrtno zabavo. mi je kar čudno. tko majhna je še.

lepo spite

(odgovor članu Valentina76)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
6.6.2006 23:32:40   
natalia
Eva Zala še vabi v javni album!!

lp

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
7.6.2006 6:58:35   
Eviii
jutro...
ja, pa je res nova tema očitno uspela user posted image ... kr 40 postov je blo včiri, tko kot v času nosečnosti user posted image .
karin, tudi midva z možekom sva se spoznala preko neta, msn-ja. in to pred tremi leti. pol se je pa vse odvijalo z neznansko hitrostjo in niti nism še realizirala, da sva skupi nardila vse to v tako kratkem cajtu.
mene je dejan že vrgu pokonci nekaj malega čez šesto, lakota je pač lakota user posted image . je pa včiri čez dan malo več pančkal in upam, da bo to pomagalo k pridobivanju na teži. zdej pa s tatijem pridno grejeta postlo user posted image ...
taja, pa si mi pobrala srebrno medaljo user posted image user posted image user posted image .
danes morem šibat še k zdravnici z izvidom od uz-ja trebušne votline. bomo vidli, kako dieto bom dobila zaradi tega mojega kamnoloma user posted image . po mojem bom mogla črtat čokolado. sm se je zadnje dni najedla prou do onemoglosti user posted image .
neki bi vas vprašala. kako se vi pripravljate na svetovno prvenstvo v fuzbalu? jst rada spremljam šport in predvsem velike dogodke. tko da bi rada marsikatiro tekmo pogledala skupi z mojim možekom in dejanom. seveda bomo mogli uskladit ogromno stvari... sm mislila, da se bomo do začetka prvenstva že preselili in gledali v našem novem stanovanju, pa še ne gre tko hitro. doma smo pa že pripravli zaloge čipsa, smokijev, kokic, piva in podobnega user posted image .
no, lep dan in se beremo še kej kasneje user posted image .

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
7.6.2006 7:00:23   
Eviii
natalia, ampak eva zala je že pridna: zna že krepko primit stvari...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
7.6.2006 7:10:33   
Eviii
pa še enkrat seznam:

- petra.horzi – 20 let (11.1.1986): – Jan - 6.1.2006

- bonnie – 20 let (7.11.1985): – Nik – 15.2.2006

- jasnica - 22 let (25.7.1983): - Rebeka - 25.2.2006

- pika-poka - 23 let (5.5.1983): - Klemen - 3.2.2006

- tinkatonka - 24 let (30.3.1982): - Anej - 23.2.2006

- ursa_p - 24 let (19.12.1981): - Gal - 30.1.2006

- suky - 25 let (5.1.1981): - Gaja - 16.2.2006

- Štručka – 25 let (5.7.1980): - Benjamin - 6.2.2006

- SašaR - 26 let (21.3.1980): - Neja - 21.2.2006

- Natalia - 26 let (2.1.1980): - Eva Zala - 4.2.2006

- CERT – 26 let (14.11.1979): - Gašper - 19.2.2006

- Marty5 - 26 let (14.6.1979): - Jernej - 28.2.2006

- Karin412 – 28 let (4.12.1977): - Ajla - 5.2.2006

- čuko - 28 let (7.9.1977): – Gal - 2.2.2006

- Ursi - 28 let (11.6.1977): - Nejc - 18.2.2006

- sazi - 29 let (16.8.1976): - Lev - 31.1.2006

- Tina76 - 30 let (30.5.1976): - Jošt - 20.2.2006

- Petrina28 - 30 let (28.5.1976): - Domen - 1.11.2003 , Mija - 23.2.2006

- sarazan - 30 let (6.12.1975): - Sara - 29.1.2006

- MjaV – 30 let (14.9.1975): - Jona – 25.2.2006

- BaGSi - 31 let (1.11.1975): - Bor - 20.10.2001 , Anja - 20.1.2006

- lolipop - 32 let (3.9.1973): - Lan - 18.2.2006

- eviii - 32 let (22.8.1973): - Dejan - 3.3.2006

- Taja27 - 34 let (27.06.1972): - Ava - 14.2.2006

- kami - 34 let (10.3.1972): - Liam - 12.7.2002, Evan - 12.1.2006

do zdej se še niso pofočkale: aisha, ezi, gilda, kikibor, malamisha, ninaki, nuka, vijolica in wallery. te manjkajo iz seznama user posted image .

< Sporočilo je popravil Eviii -- 7.6.2006 7:11:16 >


_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
7.6.2006 7:43:10   
tinkatonka
Hoj!

krst...je bil včeraj mož pri župniku in Aneja ne bomo mogli krstiti. user posted image user posted image  Rajš ne bi o razlogih zakaj. Mogoče bova šla vprašat še v drugo cerkev. Ne vem. Sem pa ful razočarana, mož pa še bolj. user posted image

danes...imava fizioterapijo. Me prov skrbi kako bo, ker ima Anej ravno ob tisti uri čas za hranjenje. Pomojem se bo drl kot sraka. Mogoče mu bom dala preden greva kake 2 ure po zadnjem obroku enih par ml za spit, da vsaj lačen ne bo med televoadbo. Ampak če bo imel pa poln želodček, bo pa bruhal, ko bo telovadil. user posted image

spanje...ob 18h sva imela kopanje, ob sedmih je jedel in potem se je še malo zabaval, počakal babico da je prišla iz službe, se crklal pri očitu, pomagal šravfati ograjo,..., no in potem je ratal zaspan, sem mu ponudila še 50 ml mleka ob pol devetih in je zaspal kot polhek. No sicer ga je kako urco potem začelo neki zvijati in sem ga vzela k sebi in mal pocrklala, no potem ga je pa še ob 2h ponoči neki zvijalo pa sem ga dala samo nase in ga pocrklala da je zaspal nazaj in smo spali do 5:30huser posted image user posted image Skoraj 10h spanja, če ne štejem vmesnega crklanja zaradi krčkov. user posted image user posted image  Bravo sine. Aja, samo ni pogojev da bi on na hrbtu spal toliko časa, obvezno na trebuščku. To se je navadil še od takrat, ko je imel ful ful hude krčke in sem ga dala dostikrat na trebušček, ker mu je to ful pasalo. No in zdaj spimo vsaj pol noči tudi na trebuščku.

A bo šla katera jeseni na plavanje z dojenčki??? 

No toliko za zdaj...

Sporočim kasneje kako nam je šlo na fizioterapiji.

Lp Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
7.6.2006 7:57:38   
marty5
Dobro jutro,

mi smo spet vstali ob 6:30. Ta moj Jernej je kot švicarska ura - 10 ur spi in se zbudi user posted image . Ne bom se pritoževala.......strah me je le, da bo tega konec.

Včeraj sem ga prvič pustila v varstvu s taščo. Sem ga skopala in mu začela dajat jest, pol pa sem njej pustila, da dokonča. Ko sem šla, je bil čisto buden in sem bila prepričana, da bo uboga nona imela hudo uro z njim.....No, pa je zaspal takoj menda - ko sva prišla domov je mali že trdno spal, ona pa mi je še vse zlikala user posted image . Bravo tašča user posted image user posted image user posted image .

Danes pa gre k drugi noni-moji mami, ker greva midva na plesne vaje. Bomo vidli, kako se bo ta nona odrezala user posted image . Če bo uspešno, bova kmalu z dragim izkoristila priliko in šla končno gledat Da Vincijevo šifro. Me vabi v kino že 1 mesec, pa si nisem še upala Jerneja pustit drugim.......

Jaz sem včeraj dobila M. Kaj da rečem - nisem je pogrešala user posted image . je pa vse po starem - spremljajoča migrena, napihnjenost in tečnoba user posted image . No, zdaj grem končno lahko spet na KT.

Tu pri nas je danes spet izredno mrzlo - piha burja in zdi se kot da smo marca....saj več ne vem, kako naj se oblečemo user posted image . Ta klima je popolnoma podivjala!

Grem pospravit preden gremo ven. Lepo preživite dan!

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
7.6.2006 8:33:30   
ursi
Ojla!

Se bolj na hitrico oglašam, ker grem potem malce v službo pomagat.

Tinkatonka... prepričana sem, da boš kje dobila župnika, ki ti bo hotel krstiti Aneja. Jaz sem imela z enim tudi probleme, ker še nisva imela opravljene priprave za na krst. Hotela sva ga krstiti v maju, pa ga nisva mogla. Sedaj pa hodiva na priprave in sva v drugi župniji vprašala, če bi lahko imeli krst v juliju. Na pripravah sva potem izvedela, da so nekateri že opravili krst in sedaj hodijo na priprave za nazaj. Tko da pri vsem je tudi čisto človeška volja pri tem. Ravno tako je s tem, če nima noben zakramentov. Če imaš tehtne razloge za krst, potem ti ga tle tudi krstijo.user posted image

Marty5... vam se pa hitro bliža dan, ko boste vsi na veliko praznovali.user posted image  Še meni hitro letijo ti dnevi porodniške.

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
7.6.2006 11:20:42   
taja27
marty5 user posted image user posted image user posted image  za tvojo taščo, glede likanja mislim.

nogomento prvenstvo tud jst rada spremljam šport in še službeno sem vezana na te zadeve. sem bla na vseh tekmah Slo reprezentance na Evropskem oprvenstvu pred leti, pa na otvoritvi ženskega WWC v NY, ... letos bomo pa kar od doma spremljali zadevo. sandi pa gre na tekmo Hrvaška:Brazilija, sm mu kr mal fovš user posted image .

Eviii nisem prav nič vesela, da sem ti prevzela medaljo, ampak kaj čmo. tiste iz repa seznama smo res malce starejše, zato pa polne izkušenj, a ne.

februarčice sem si pogledala vse nove slikice vaših sončkov in so res ena čudovita druščina. bi se morale drugo leto, ko bojo že malo večji in ne bo več odhod od doma poseben podvig, kaj dobit vse skupaj.

se beremo

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
7.6.2006 11:51:03   
sarazan
Klepetuljeeeee.... user posted image  user posted image  user posted image

A je zdaj mogoče kakšna lunina mena??? Naša Sara je ponoči sitnarila, da nisem praktično nič spala. Zdaj je pa koma in samo spi user posted image  Jo moram popoldne bolj pokonc držat, da bo ponoči mir.

BaGSi ... hm, ta mesec verjetno ne bom prišla, mogoče se pa vidimo jeseni. Meni tako paše ta telovadba, da mi je v Fitmami premalo.

AD3 ... jaz jih zdaj redno dajem. Prišli smo na 7 kapljic in do naslednjega navodila pediatrinje bomo ostali na tem. Če gledam nazaj, se mi zdi, da sem prav naredila, da je nisem matrala s krči.  

Plavanje ... Tinkatonka, midve bova šli jeseni na tečaj na DIF. Septembra gremo še na morje, ampak se mi zdi, da je prvi tečaj konec meseca in se ga bova verjetno kar udeležili. 
Prej pa ne bomo šli nič na bazene, ker se mi zdi voda oporečna za tako mala bitja. Ne vem no, že meni se ne paše namakat v tistem lulanju in gljivicah (saj verjetno pretiravam), da bi pa še dojenčka dala noter? Ne.
Na morju bomo imeli pa bazenček in bomo segreli vodo za Saro, pa sladko vodo bomo imeli zraven, da jo speremo, ko bo "odplavala". user posted image  Morje je drugače čist premrzlo za user posted image , nočem da si prehladi ledvička.

Pecivo ... user posted image  Sazi, ja čololade pa jaz ne smem, ker Sara dobi izpuščaje po obrazu, zato se moram tolažiti s takimi variantami user posted image .

Alergija ... Včeraj sem prvič pojedla naktarino in je danes Sara čist rdeča po ličkih - očitno ji tudi to ni všeč. Ena mi je rekla, da je imela problem, ko je bila hčerka alergična na nikelj user posted image  in so se izpustili izpuščaji, če je jedla med drugim koščičasto sadje ... naktarina ima koščico. Jao, kakšno dieto bom fasala!!! Upam, da ne bom ob svoje zdravje, kile bodo pa mogoče šle kaj hitreje dol user posted image .

Orodna vrstica ... ja, nobena ne vidi svoje, saj sebi res ne odgovarjaš, pišeš Z.S., album gledaš preko "moja ringaraja",...

Smejanje ... naši punci se čist dogaja, če jo držim v naročju - ležeče, potem pa z njo poskakujem in se vrtim. Tako se začne smejat na glas in kar vriska. Zraven pa obvezno obe rokici v ustih user posted image .

Zdaj pa se spokam in greva na en sprehod po našem koncu. Ampak se mi zdi tako mrzlo zunaj - naju moram bolj oblečt.

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
7.6.2006 13:07:22   
tinkatonka
Pa smo nazaj iz nevrofizioterapije...

Anej je bil na začetku priden, potem pa je postal takooooo zaspan, da je tulil kot zmešan, ga tudi jaz skoraj nisem mogla pomiriti. No in ker se je res preveč jokal, nama je dala še en datum ( v ponedeljek).

No zdaj sem pa tudi jaz izčrpana, grem pospavit stvari iz avta, potem pa delat Aneju družbo v deželi sanj. user posted image

Lp Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: FEBRUARČKI IN FEBRUARČICE 2006
7.6.2006 14:35:53   
Valentina76
LP vsem!

Včeraj sem na Joštovi spodnji dlesni opazila belo pikico. Sploh ne bi polagala pažnje a mi je mami rekla, da je to zobek?!?user posted image user posted image user posted image

Spomnila sem se da je že nekaj časa nazaj ena pisala o beli pikici na dlesni. Nisem pa zasledila kaj se je izcimilo iz tiste bele pikice? Prosim naj mi tista kaj napiše, da bom vedela, ker me res zanima. Mali se pune slini, nimam pa filinga da bi imel napete dlesni ali še kakšen znak. Pa tud ta bela pikica je kr mala, no.  Ne vemuser posted image .

Sem pa stopila do lekarne in kupila Calgel.....krema prav za mazanje dlesni pri izraščanju zob pri dojenčkih. Za vsak slučaj.

Jošt sedaj spi kot mali polhec jaz pa grem malo pospravljat.....likanje bo že spet moglo počakat.

Čau bau

Tina

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?