|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nahrbtnik za nošenje otroka
10.3.2014 15:04:52   
Matejusska
Zanima me, koliko časa oz. do katere starosti ste ga uporabljali? Tamali bo poleti star 2 leti in razmišljam, da bi kupila Deuterja (Comfort II ali nekuj tajega) pa zdaj nisem prepričana, koliko časa bo sploh uporaben - vem, da je odvisno od otroka. Sicer rad hodi ampak kakšen daljši izlet ga še vseeno zmatra, nekih hudih visokogorskih tur se ne mislimo it, bolj izleti in nižji hribčki ker ta starejša zelo rada hodi in povsod pač vozička (marele) za tamalega tud ne moremo vzet.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nahrbtnik za nošenje otroka
10.3.2014 16:03:23   
magdalenica
Mi smo pri dobrem letu in pol pomerili ta nahrbtnik in ugotovili, da bi to bil zgrešen nakup. Fant je bil notri precej utesnjen, nosača sva pa bolj majhna in bi naju med hojo brcal v rit.

Je to obdobje malce tečno, otrok prav daleč še ne zmore, če pa zmore, ga pa ravno takrat grabi trma in noče hoditi ... Ampak z izbiro prave smeri in z zadostno mero potrpljenja se tudi da iti na dobro uro dolg pohod peš (v kombinaciji štuporama).

(odgovor članu Matejusska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nahrbtnik za nošenje otroka
10.3.2014 16:19:19   
Matejusska
Uh, pri nas se pa štuporama ne obnese, ne jaz ne mož ga ne moreva nositi prav dolgo, sploh si ne predstavljam v hrib. Sva pa midva oba visoka, jaz čez 170cm. user posted image

(odgovor članu magdalenica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nahrbtnik za nošenje otroka
10.3.2014 19:42:59   
eva1
Mi imamo tega
http://www.velodrom.si/743/323/pohodnistvo/nahrbtniki-za-nosenje-otrok/deuter-kid/deuter-kid-comfort-iii-nahrbtnik-za-otroka-podrobnosti
Uporabljali smo ga tam od dobrega leta pa do 3 let in pol...sedaj pri dobrih 4 letih pa že hodi sam. Nahrbtnik je bil meni ful ok, fajn si ga lahko fiksiraš, otrok je varen v njem(pri padcu).
Ga pa prodajamo, če bi kataro zanimalo user posted image

(odgovor članu Matejusska)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nahrbtnik za nošenje otroka
11.3.2014 10:52:54   
Matejusska

IZVIRNO SPOROČILO: eva1

Mi imamo tega
http://www.velodrom.si/743/323/pohodnistvo/nahrbtniki-za-nosenje-otrok/deuter-kid/deuter-kid-comfort-iii-nahrbtnik-za-otroka-podrobnosti
Uporabljali smo ga tam od dobrega leta pa do 3 let in pol...sedaj pri dobrih 4 letih pa že hodi sam. Nahrbtnik je bil meni ful ok, fajn si ga lahko fiksiraš, otrok je varen v njem(pri padcu).
Ga pa prodajamo, če bi kataro zanimalo user posted image


Za koliko pa ga prodajate? user posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nahrbtnik za nošenje otroka
18.3.2014 20:34:27   
K_a_t_i
Konec maja bo tamal star 4 leta. Za to poletje ga bomo še imeli. Nam je super!

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Matejusska)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Razhod: menjata se starša, ne otroci
Ločeni milenijci vse pogosteje puščajo svoje otroke, da živijo v družinskem domu, medtem ko starša živita z njimi v izme...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?