|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nasitnost Pregomina
29.6.2008 12:29:27   
vaney
Ne vem, če to spada sem ali med alerigje, pa vseeno...Ali je Pregomin manj nasiten kot recimo Milumil? Ker dokler smo mi jedli Milumil, je pojedel okrog 180ml na obrok in potem 4 ure nič, noč pa je prespal, odkar pa pijemo Pregomin (2,5 tedna), pa poje največ 100ml mleka, jest pa hoče vsaki 2-3 ure, tudi ponoči. Zdaj pa razmišljava, da je mogoče to mleko manj nasitno in kako bi ga zgostili? Naj dodam še to, da imamo sum alergije na kravje mleko in jajca.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nasitnost Pregomina
29.6.2008 13:50:09   
Anonimen
Naš je poskusno jedel  Pregomin in je spil toliko kot prej navadnega AM, vendar s eje tudi meni zdelo, da mu ni dovolj. Ampak se mi zdi, da se je po parih dneh uštimalo. Je pa res, da smo šli potem na HA Bebo, ker mu bolj odgovarja, pa na KM je bil test neg. Koliko je pa star? Če je 4  mesece ga lahko komot zgostiš z rižolinom. Naš je 6 mesecev star, pa še vedno je na 3 ure, čeprav sva na GH. Mleka pa spije količinsko manj v obroku kot prej. Lp

< Sporočilo je popravil decembrka -- 29.6.2008 13:52:00 >

(odgovor članu vaney)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?