|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ne zmorem več :(
11.5.2008 22:34:37   
J.L.
LP!

prosila bi za kakšen vzpodbuden nasvet, saj sem res že na koncu obupa. doma imam 19 dni starega cukerčka, ki mi pomeni res veliko. problem je v partnerju, ki mi ne pomaga dovolj. cele dneve preživlja za računalnikom, še ponoči, v poznih nenormalnih urah. da me to moti, sem mu že omenila, zgleda pa, da nebo nobenega izboljšanja. user posted image ko ga potrebujem in pokličem, me enostavno ignorira in presliši, saj je obseden z iračunalniško grico na netu. sama neprestalno jokam poleg pupike, čeprav vem, da to ni dobro, si ne morem pomagat. user posted image res več nevem kaj naj. časa zase sploh nimam. še ko grem pod tuš in pazi na pupo, me priganja naj pohitim...
sem ful izmučena saj moram večino vsega opravit sama.
prosim za nasvet.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ne zmorem več :(
11.5.2008 22:40:35   
Anonimen
Da ti posljemo kaksen kvaliteten virus user posted image

(odgovor članu J.L.)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ne zmorem več :(
11.5.2008 22:42:06   
piko12
Glih sem hotla predlagat, da s kladivom udari po računalniku, če že njega ne zbrcaš...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ne zmorem več :(
11.5.2008 22:43:57   
nizy
ko te bo klical ,takrat ti njega ignoriraj ,pa v miru se stuširaj ,.... pri nas je bilo podobno ,pa imamo 3user posted image ,najmlajša je stara 3m, .... sem mogla mal komandirat 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ne zmorem več :(
11.5.2008 22:45:39   
mamči
Mislim, da ti jokanje ne bo koristilo. Jaz ti lahko pošljem en zelo kvaliteten virus, pomagalo bo pa edino in samo, da udariš po mizi in premakneš lenuha.
Saj v nedogled ne mora it tako, a ne ?

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ne zmorem več :(
11.5.2008 22:51:05   
mala maja
IZVIRNO SPOROČILO: nizy

ko te bo klical ,takrat ti njega ignoriraj ,pa v miru se stuširaj ,.... pri nas je bilo podobno ,pa imamo 3user posted image ,najmlajša je stara 3m, .... sem mogla mal komandirat 


Ah ja ti deciuser posted image
no pri nas tudi to edino pomaga, čeprav pa sedaj že teži da sem zoprna pa ne vem kaj še vse. Pa si včasih mislim tak ko si ti do mene, bom jaz do tebe. Zjutraj sem sama za vse. Obleči moram tri mučke pa še sebe in pazit da gremo pravočasno od doma, on pa če le lahko v delavnici bere časopisuser posted image  pa se jezi da smo prevč glasni. Takrat bi ga najraje z lopato po glavi.user posted image Je pa res da si boš mogla sama izborit da ti bo pomagal, ker če si ne boš bo še hujše.

Mi je pa všeč razmišlajne od Mič. Sam upam da moj zaradi tega ne faše kakšnegauser posted image

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ne zmorem več :(
11.5.2008 22:52:42   
Anonimen
Mi je pa všeč razmišlajne od Mič.


Saj ni razmisljanje, bolj hudoba...user posted image .

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ne zmorem več :(
11.5.2008 22:56:49   
Anonimen
Ja tko je k ma otrok otrokauser posted image .

Si gledala kdaj tom in jerya? No......on je mel dobre fore za take primere. Z ponvo po betici!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ne zmorem več :(
11.5.2008 22:59:30   
taška30
Jaz bi ti rekla le eno: šok terapija.

Enostavno mu daj (sitega) otroka in reci: ne morem več, zmešalo se mi bo, grem ven za 2 uri. In pejd (sama seveda). Brez telefona. Otrok bo preživel, tvoj dec pa (upamuser posted image ) da tud. Če se stanje ne izboljša, ponavljaj vajo, enkrat mu bo že kapnilo.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ne zmorem več :(
11.5.2008 23:00:50   
Anonimen
Si gledala kdaj tom in jerya? No......on je mel dobre fore za take primere. Z ponvo po betici!


O šit user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ne zmorem več :(
11.5.2008 23:05:11   
mala maja
no dve uri kar na enkrat je mal šok za deca in malo user posted image . Bo še hujše ko pride domov, sploh če se bo malčica jokala. Pusti mu sitega otroka v naročju in reči, da moraš nujno skočit v trgovino. Pejd v trgovino pa kupi ma ne vem začinko al pa kaj za kuho, potlej pa čas podaljšuj. Se bosta že navadila en na drugega in bo začel sodelovat.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ne zmorem več :(
11.5.2008 23:07:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Si gledala kdaj tom in jerya? No......on je mel dobre fore za take primere. Z ponvo po betici!


O šit user posted image user posted image .


Ja kaj? Al kaj naj druzga nardi? Lahko pa še dedcu začne plenice menjevat pa dudo mu v usta tlačit če se že obnaša k otrok, naj se še ona do njega obnaša k do otroka.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ne zmorem več :(
11.5.2008 23:07:12   
Anonimen
Pusti mu sitega otroka v naročju in reči, da moraš nujno skočit v trgovino.


Ali naj gresta na sprehod v casu, ko dojencek obicajno spi. To je taka prijazna varianta, da imas ti "pet minut zase" pa da ni prehudo za oceta.

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ne zmorem več :(
11.5.2008 23:09:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Si gledala kdaj tom in jerya? No......on je mel dobre fore za take primere. Z ponvo po betici!


O šit user posted image user posted image .


Ja kaj?


Ah nič...user posted image .

Vcasih pomislim, da ce moj otrok nima srece z mamo, jo ima vsaj z ocetom...user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ne zmorem več :(
11.5.2008 23:10:28   
mala maja
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Pusti mu sitega otroka v naročju in reči, da moraš nujno skočit v trgovino.


Ali naj gresta na sprehod v casu, ko dojencek obicajno spi. To je taka prijazna varianta, da imas ti "pet minut zase" pa da ni prehudo za oceta.


moj se je v 10 letih in treh mulčkih samo enkrat pokazal zunaj z vozičkom, pa še takrat je prišel domov z izjavo da so ga vsi gledali ko oslauser posted image  Ne vem od kje mu ideja. Aja zanimivo pa je, da na morju je pa vedno on voziček vozil. ne vem a je mislil da bo kakšno hudo bejbo ujel na voziček in deročega se mucauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ne zmorem več :(
11.5.2008 23:12:38   
rija
bolj berem, bolj vidim, kak je moj fajn......user posted image

ga grem kar takoj poklicat, da mu to povem user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ne zmorem več :(
11.5.2008 23:12:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Pusti mu sitega otroka v naročju in reči, da moraš nujno skočit v trgovino.


Ali naj gresta na sprehod v casu, ko dojencek obicajno spi. To je taka prijazna varianta, da imas ti "pet minut zase" pa da ni prehudo za oceta.


Ja res je. Ne revčku preveč na enkrat naložit. Veš, k ti si pršla že z znanjem kako umirit otroka na ta svet. On bogi revež pa pač ni. Res najboljš da ma otroka sam takrat k spi. Bognedaj da mu kdaj plenico menja al pa pomaga skopat al kaj podobnega.
Jaz se na tvojem mestu nebi sekirala, saj to bo sam še ene pet let trajal. Pol bosta pa lahko s tamalim skupaj igrce igrala ti jima boš pa mamico špilala.user posted image user posted image

V glavnem......jaz bi na tvojem mestu raj ponev uporabla. Al pa enkrat k boš user posted image previjala k bo pokakan čist slučajno plenico vrž v comp da bo še par dni smrdel. Čeprov jst bi jo takmu smrkovcu raj v glavo.

Postav se zase madona!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ne zmorem več :(
11.5.2008 23:14:37   
Anonimen

moj se je v 10 letih in treh mulčkih samo enkrat pokazal zunaj z vozičkom, pa še takrat je prišel domov z izjavo da so ga vsi gledali ko osla


Saj se zjebavaš ne?
Ma grem jst raj spat zakaj to ni več normalno kaj jaz berem kle gor. Pa kaj mate vse z pubertetniki otroke al kakouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ne zmorem več :(
11.5.2008 23:16:49   
rainbow
midva sva tudi imela krizo. in ker imam jaz še vedno zahteve po delitvi dela in ker v zadovoljivi meri tega ni, ne bo tretjega otroka, ki si ga želi user posted image user posted image user posted image  svašta, ha.

ampak res, gnjavi in gnjavi. jaz bi mojga dostkrat najraje tak kot je Mič predlagala. Še zdaj bi ga včasih.

upam, da bosta to uspešno premagalauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ne zmorem več :(
11.5.2008 23:16:58   
Anonimen
Pa kaj mate vse z pubertetniki otroke al kakouser posted image


Ne, ampak take se pac oglasajo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ne zmorem več :(
11.5.2008 23:18:33   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

moj se je v 10 letih in treh mulčkih samo enkrat pokazal zunaj z vozičkom, pa še takrat je prišel domov z izjavo da so ga vsi gledali ko oslauser posted image  Ne vem od kje mu ideja. Aja zanimivo pa je, da na morju je pa vedno on voziček vozil. ne vem a je mislil da bo kakšno hudo bejbo ujel na voziček in deročega se mucauser posted image


a tri otroke praviš da imata?user posted image

se pardoniram: imašuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ne zmorem več :(
11.5.2008 23:18:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Pa kaj mate vse z pubertetniki otroke al kakouser posted image


Ne, ampak take se pac oglasajo.


Ja, sam jih je kar dost se mi zdiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ne zmorem več :(
11.5.2008 23:19:59   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: rainbow

midva sva tudi imela krizo. in ker imam jaz še vedno zahteve po delitvi dela in ker v zadovoljivi meri tega ni, ne bo tretjega otroka, ki si ga želi user posted image user posted image user posted image  svašta, ha.

ampak res, gnjavi in gnjavi. jaz bi mojga dostkrat najraje tak kot je Mič predlagala. Še zdaj bi ga včasih.

upam, da bosta to uspešno premagalauser posted image user posted image user posted image


rainbow: jaz bi štacuno na tvojem mestu zaprla user posted image user posted image user posted image  dokler bi trgovci ne delali kot se šika user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ne zmorem več :(
11.5.2008 23:20:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Pa kaj mate vse z pubertetniki otroke al kakouser posted image


Ne, ampak take se pac oglasajo.


Ja, sam jih je kar dost se mi zdiuser posted image



Odvisno, kako racunas....user posted image .


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ne zmorem več :(
11.5.2008 23:24:12   
Anonimen
saj je obseden z iračunalniško grico na netu


Lahko mu kupis tudi Baby bjorna ali nekaj iz tega sortimana. Zelo blizu racunalniskim igram, primerno tudi starosti uporabnika.

Nekaj vec o moznih izbirah iz nedavne debate:

KateregaDojenčka

(odgovor članu J.L.)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 nenavadnih značilnosti novorojenčkov
Preverite seznam desetih najbolj čudnih značilnosti novorojenčka, zaradi katerih pa vam kljub njihovi čudnosti ni treba ...
Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?